Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nálam a Trek különösképp nem különbözött az SW CGI-től. Profi iparosmunka volt, melyet manapság elvár az ember egy ilyen kaliberű filmtől. A kamerakezelés volt az mely már azért odatett az SW-ben látottakhoz és amolyan reality érzést keltett. :)

Transformershez se fűzők nagyobb reményeket, hogy szebb lesz, meg jobb mint elődje, mert már az is brutális lett. :)

Igazából ezzel meg is elégednék az Avatar esetében is, de mivel túl sok az áll-leesés, meg az alávizelés, így feljebb került a mérce. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a Harcosok klubját.

 

Alig bírtam kivárni, hogy vége legyen. Így, hogy a kedves ismerőseim előre lelőtték számomra a poént, egy szánalmas kínlódás volt az egész. Túlontúl abszurd, és néhol elképzelhetetlen, érthetetlen. Nem mondom, ha nem ismerem a végét, biztos álleesős lett volna, így azonban élvezhetetlen volt számomra sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Ody!

 

Köszi.. igyekszem nyugtatni magam és nem foglalkozni vele, de ez már az SW-nél is olyan szinten felhúzott, hogy nemigaz!!!

Én már egy idő után el sem olvastam a lehúzó kritikákat. Csak az értékelést a végén. Ha nagyon lehúzták az nálam azt jelenti általában, hogy überállat a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a Harcosok klubját.

 

Alig bírtam kivárni, hogy vége legyen. Így, hogy a kedves ismerőseim előre lelőtték számomra a poént, egy szánalmas kínlódás volt az egész. Túlontúl abszurd, és néhol elképzelhetetlen, érthetetlen. Nem mondom, ha nem ismerem a végét, biztos álleesős lett volna, így azonban élvezhetetlen volt számomra sajnos.

Fura, a Harcosok Klubja egy hatalmas kultfilm. Egyedi, abszurd(és pont ez a jó benne szerintem) és nyugtalanító. Persze szerintem is túlértékelt, mert Finchertől sokkal jobban tetszett a Hetedik, de még így is a legjobbak között van. A fordulatot már én is tudtam, de nem is amiatt imádják annyian ezt a filmet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terminator Salvation megnézve.

Jó és látványos akciófilm, egyértelműen Marcus volt számomra a kedvenc karakter, az ő vonala a legizgalmasabb az egészben.

Amit sajnálok, rövid játékidő, kevés akció, de ami volt, az legalább látványos.

Erős 70%.

Nálam még mindig a T1-2 a nyerő, számomra a visszajövünk a jövőből és védelmezünk féle Cameron megoldás jobban tetszik... :)

Remélhetőleg színvonalban csak jobbak lesznek a folytatások! Esélyt megadom neki.

Érdeklődve várom a 30 perccel hosszabb rendezői verziót :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én sose írtam azt le konkrétan , hogy az SW filmeknél jobbat várok, valaki itt félreértelmezett valamit.

A látvány az tényleg egy dolog, de már ezt is leírtam párszor, hogy Cameron jó karaktereket ír, és mestere a történetvezetésnek.

Eddigi filmjei őt igazolják. Ha pedig ezen a mozin már több mint 10 éve dolgozik, akkor természetes, hogy a legjobb szintet várom el tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk speciel egy IMAX 3D-s előadásra nem azért ül be az ember, hogy most egy jó Oscaros drámai sztorit lásson elsősorban.

Eh, pedig egy fórumtalival egybekötött Elfújta a szél, remastered, speciel edition, director's cut, 3D's adapted előadásra, hogy ugorna mindenki :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael from MarketSaw here. Yes, a Fox representative (and one who has seen pieces of finished footage too) has told me twice (and told me again, in person, as recently as yesterday) that there would be NO trailer in front of Transformers 2, simply because there isn't one ready yet. Comic-Con is still the plan, but Cameron has to be happy with the new 3D projectors in Hall H. So although a debut there is likely, it is not confirmed.

 

But I did hear from someone else who is working on an aspect of Avatar (I can't say what) that there "might be" a very short teaser in front of TF2. I heard this directly from him, face to face, only 4 days ago.

 

So maybe Fox is hiding something, or maybe the other guy has mistaken info.

 

In any event I think that IF there is something in front of TF2, the internet will explode, as no one has been able to get confirmation (including us at MarketSaw so far).

A lényeg, hogy talán egy nyúlfarknyi teaser várható a Transformers 2 előtt. de csak kedvcsináló, mert a ComicCon-on debütál a sokkoló képanyag július végén.

Na csak igaz legyen, nekem már egy teaser is megfelel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, pedig egy fórumtalival egybekötött Elfújta a szél, remastered, speciel edition, director's cut, 3D's adapted előadásra, hogy ugorna mindenki :)

Ez még az én ízlésemnek is sok volna moziban :P

 

Szerintem egész jó film az Elfújta a szél, de nem moziban (és főleg nem fórumtali keretében :D), hanem otthon a kanapén, csokimajszolás közben. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg, hogy talán egy nyúlfarknyi teaser várható a Transformers 2 előtt. de csak kedvcsináló, mert a ComicCon-on debütál a sokkoló képanyag július végén.

Na csak igaz legyen, nekem már egy teaser is megfelel :)

Gondolom milyen lesz ez a teaser.

Fekete kép-felvillanó kiírások: Now-come back-the director of-Aliens-The Terminator-Terminator: Judgment day-Titanic-and-he is-presented new world in your galaxy-(közben persze hangosodik a zene,totál sötét kép, majd egyszercsak beúszik méla lassúsággal) AVATAR- Coming soon. (valami vadállati hang a végén a hatás kedvéért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok! A látvány egy dolog, ha nincs mögötte semmi akkor lehúzhatjuk a klotyón.

Stimt, de frenkie azt mondta, hogy a látvány nem lesz ütősebb, és erre tértünk ki. Trükktechnika összevetve a trükktechnikával, nem a film a filmmel, vagy történet a történettel. Nehéz is lenne, mivel a történet még nem ismert, a filmet még nem láttuk. Viszont a trükkök felett már lehet előrehozott ítéletet mondani, mert a tény az tény: az idővel a trükkök csak jobbak lesznek, ez pont a Star Wars hat részén mérhető le a legjobban. De senki nem mondta egy szóval sem, hogy az Avatar film tartalmilag felülmúlta, felülmúlja, vagy felül fogja múlni a Star Warst, vagy éppenséggel bármit, mert akár az is megeshet, hogy egy Uwe Boll film tartalmasabb lesz az Avatarnál. Ez majd elválik a moziból kijövet.

 

Amit sajnálok, rövid játékidő

Hm... nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ez megint egy olyan dolog, ami persze marha jó a T1-ben, de a TS-nél, mert 2 óránál rövidebb, már nagy mínusz pont. Senkinek sem tűnt még fel, hogy a T1 a 93. percben befejeződik? Onnantól már csak a stáblista fut. 23 perccel rövidebb a TS-nél, ami 116 perces cast nélkül (az opening mindkettőnél számolva). Érdekes, hogy a T1-nél ez senkit sem zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg, hogy talán egy nyúlfarknyi teaser várható a Transformers 2 előtt. de csak kedvcsináló, mert a ComicCon-on debütál a sokkoló képanyag július végén.

Na csak igaz legyen, nekem már egy teaser is megfelel :)

Aztán a teaser csak annyi lesz, hogy kibontakozik az Avatar logo a sötétből és kiírják, hogy coming soon... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.