Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dübörög odakint a Bukottak bosszúja. :D Az éjféli vetítésen 16 millót söpört be.A sötét lovag és az EP3 után a 3. legjobb éjfélkor befolyt összeg. A tegnapi szerdai bevétel az USA-ban 55 millió volt. Angliából és Japánból a keddi premier előtti vetízéseken már 19 millió befolyt.

Ehh..ha ennyi ember nézi a filmet, jó lett volna előtte egy AVATAR trailer.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt hogy is van ez a Star Trek és Avatar után divatba jönnek az űrhajós sci-fik?

 

Elfelejthetjük az Avatart?

http://www.filmpont.hu/index.php?option=co...is&Itemid=2

"Új effektekkel szeretnénk kísérletezni, de Howard a fedélzeten garancia arra, hogy karakterorientált lesz a film. A lehető legújabb számítógépes trükköket szeretnénk kombinálni egy erős karakter-sztorival. Egy kis ízelítő abból, amit írtam, csak hogy el tudjátok képzelni, milyen hatalmas és nagy lélegzetvételű az egész: két flotta csatázik egymással a világűrben - ilyet már láthattunk. Ezúttal viszont a háború kellős közepén két gigászi csatahajó egymáshoz láncolja magát egy gravitációs fegyverrel, és mint két skorpió, élet-halálharcot vívnak egymással. A hajókban pedig szkafanderes űrhajósok várnak a jelre, hogy megcsáklyázzák és az úgynevezett "űrfejszéikkel" eltegyék láb alól az ellenfelet. Képzelj csak el páncélos harcosokat, ahogy az űr hidegébe vetik magukat, hogy darabokra szedjék a másikat." :D :D :D

 

Jól hangzik, csak legyen belőle film. A rendező az Apollo 13-al már bizonyított.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan mint Carpenter. Howard utolsó értékelhető filmje az Apollo volt. Azóta eltelt 16 év. :D

Nekem tetszett tőle az "Egy csodálatos elme" Russel Crowe főszereplésével. Jól ábrázolta a matematikus elmét, szép életrajzi film volt.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez kemény.Sajnálom.

 

 

 

Knight Rider(pilot)

 

 

Mint mindent ezt is az elején kezdjük.Réges-rég egy Föld nevű bolygón egy tinédzser az Úr 1988-as esztendejében Magyarországon belenézhetett a nyugati adókba.Ott ment egy sorozat.Nem értette a szöveget , de a kocsit lélegzetelállítónak látta és ha tudta mindig megnézte.Még a típusát sem ismerte(Pontiac Trans Am, az mi?).A sorozatot Kinght Ridernek hívták.Pár évvel később Magyarországon adták, szombatonként 5-kor a srác mindig nézte.

 

 

Ma megnéztem az új pilotját.

 

Elöször is az új Kitt nagyon bejön, mind dumában mind külsőben(nekem nagyon tetszik az új Ford Mustang).A srác(Michael fia) viszont baromira nem nagy színész.Ne migazán szimpi.Kit többet tud mint elődje.Vártam Hasselhoff visszatérését de borzasztó rosszul oldották meg.Ordított az egészről, hogy a régi Kittet be kellett volna vetni(a film végi csatában segít az újnak) és a végén mondjuk megsemmisül, persze Hasselhoff vezeti.A vége meg az lett volna hogy a fia átveszi a helyét.Iszonyú hangulatos lett volna.De nem ezt tették ,hanem egy temetési jelenetbe rakták be, ahol elcsépelt közhelyeket nyomat a fiának és lelép.

Egyszóval afilmet csak az új Kitt menti meg.Őmiatta fogom megnézni az új részeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehh..ha ennyi ember nézi a filmet, jó lett volna előtte egy AVATAR trailer.. :D

Az már biztos. Most akkor elég nagy hype lenne körülötte. Szerintem akkor az Avatar premier előtti éjféli vetítésén 25 milla is öszzejött volna. Az első hétvégén meg 200-250 millával indítana.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kemény.Sajnálom.

 

 

 

Knight Rider(pilot)

 

 

Mint mindent ezt is az elején kezdjük.Réges-rég egy Föld nevű bolygón egy tinédzser az Úr 1988-as esztendejében Magyarországon belenézhetett a nyugati adókba.Ott ment egy sorozat.Nem értette a szöveget , de a kocsit lélegzetelállítónak látta és ha tudta mindig megnézte.Még a típusát sem ismerte(Pontiac Trans Am, az mi?).A sorozatot Kinght Ridernek hívták.Pár évvel később Magyarországon adták, szombatonként 5-kor a srác mindig nézte.

 

 

Ma megnéztem az új pilotját.

 

Elöször is az új Kitt nagyon bejön, mind dumában mind külsőben(nekem nagyon tetszik az új Ford Mustang).A srác(Michael fia) viszont baromira nem nagy színész.Ne migazán szimpi.Kit többet tud mint elődje.Vártam Hasselhoff visszatérését de borzasztó rosszul oldották meg.Ordított az egészről, hogy a régi Kittet be kellett volna vetni(a film végi csatában segít az újnak) és a végén mondjuk megsemmisül, persze Hasselhoff vezeti.A vége meg az lett volna hogy a fia átveszi a helyét.Iszonyú hangulatos lett volna.De nem ezt tették ,hanem egy temetési jelenetbe rakták be, ahol elcsépelt közhelyeket nyomat a fiának és lelép.

Egyszóval afilmet csak az új Kitt menti meg.Őmiatta fogom megnézni az új részeket.

Ha Micheal meghalt volna a régi K.I.T.T-tel együtt akkor az baromira nem tetszett volna. A Knight Rider 2000 is azért volt egy nagy kalap **** szrintem, mert Devont megölték, aztán a végén Micheal is lelépett. Az új Mustang K.I.T.T se tetszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan mint Carpenter. Howard utolsó értékelhető filmje az Apollo volt. Azóta eltelt 16 év. :D

Ezt azért nem mondanám. Közben bevándorolt egy Oscar-díj is a zsebébe (a filmje is nagyon jó volt), és övé Dan Brown eddigi két adaptációja (bár az előző nem sikerült túl fényesen, de baromi sok zsét hozott), ez azért több, mint amit sok másik rendező elmondhat magáról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én el nem tudom képzelni, hogy tökéletesen ellentétje lenne az első résznek, hogy ennyire csalódást okozzon. Majd holnap kiderül számomra úgyis. De tuti, ha már csak kliséket klisékre fog halmozni az első részből akkor is elégedetten jövők ki a teremből :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.