Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

5-25-77

 

Sajnos a filmmel több gond is van, amik kétségessé teszi, hogy valaha is bemutatásra kerül: az eredeti fogalmazó csődbement. Az utána következő egy idő után úgy érezte, hogy még sem akarja a filmet, ezek után új jeleneteket kezdtek el forgatni az ILM soundstage részlegében. Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy se, forgalmazó se pénz az utómunkák rendes befejezéséhez. Ez igazán rossz hír, mert idén lett volna bemutató (5-25 természetesen!:lol:). Kár érte, mert az idei "kötelező megnézni!" listámon nagyon előkelő helyen szerepelt.(Mindegy a 30-éves évfordulóra csak elkészül.)

 

 

P.S. A DOOM nagyon ajánlott azoknak, akik szeretik a nagy, buta akció-szörny filmeket!!! Remek kikapcsolódás.:lol:

 

A Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit c. mestermű KIHAGYHATATLAN!!!!!!! A The Nightmare Before Christmas óta a legjobb animációs film, a figurák a story... egyszerűen minden tökéletes (az év egyik legjobbja, sőt...); ez és a Corpse Bride megmutatták, hogy van élet az édes kis beszélő állatokon túl az animációs filmek világában, ráadásul milyen!!!!!! Jah és a Wallace & Gromit fényképezése igen erőssen Oscar és minden egyéb díj után kiáltó.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És asszem a spaceballs 2. részét is idén májusra tervezték.Ami a prequelt kívánta volna kifigurázni.

 

Nem tervezték, csak Mel Brooks felvetette, hogy akár olyat is csinálna. De aztán nem csinált :lol: Az 5-25-77 más tészta. Ez már levan forgatva. Az imdb szerint már be is fejezték az utó-munkálatokat, szoval már csak egy forgalmazó kell. Reméljük találnak :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És asszem a spaceballs 2. részét is idén májusra tervezték.Ami a prequelt kívánta volna kifigurázni.

 

Nem tervezték, csak Mel Brooks felvetette, hogy akár olyat is csinálna. De aztán nem csinált :lol: Az 5-25-77 más tészta. Ez már levan forgatva. Az imdb szerint már be is fejezték az utó-munkálatokat, szoval már csak egy forgalmazó kell. Reméljük találnak :lol:

 

Azthittem hogy ez 100%, és megfog jelenni.Én nagyon örülnék neki.A régi film nagyszerű volt, pár baromságtól eltekintve.De épp ettől olyan jó :) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kollégámnakl kellett a Passió.Most jött le a második cd.Beletekertem.Bár ne tettem volna.Nagyon durva.Ezt a primitiv római barmokat.Hogy képesek egy ember kezébe és lábába szöget verni?Ezek állatok komolyan.Az anyja meg ott nézi.Rettenetes lehet látni a gyerekemet szenvedni.De jó hogy nem akkor éltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor arról ne is beszéljünk, hogy a rómaiak még civilizáltak voltak az akkori világ más népeihez képest. Ez csak film, de csináltak ilyeneket. Gondoljunk csak Crassusra, aki 6000 rabszolgát feszíttetett keresztre a Via Appia mentén Capuától Rómáig Spartacus rabszolgalázadása után. Erről legalább tudjuk, hogy létező esemény volt. Az ókoriak sok kegyetlenséget tudtak elkövetni. És nem csak e téren.

Na de azért nem kell olyan messzire menni, a XX. századi emberek is tudtak egy s mást.

A Passiót moziban láttam haverokkal. Azóta sem néztem meg újra, de nem azért, mert nem bírom nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a primitiv római barmokat.Hogy képesek egy ember kezébe és lábába szöget verni?Ezek állatok komolyan.

 

Ezen felesleges fennakadni; miért, lefejezni jobb? v elgázosítani? v felakasztani? pedig ezek még mind voltak (vannak) a XX: sz.-ban is. Ennek semmi köze a primitívséghez.

 

Az emberek állatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap olvastam:

A Total Film magazin (hol adják ki, fogalmam sincs) filmértők segítségével összeállította a legjobb filmek listáját 100 helyezettig.

Első 10-es sorrend:

Nagymenők

Szédülés

A cápa

Harcosok Klubja

Keresztapa II

Aranypolgár

Tokiói történet

A Birodalom visszavág

A Gyűrűk Ura trilógia

Pénteki barátnő

 

Érdekes egy sorrend, bevallom őszintén, van olyan film ezek között, amiről nem is hallottam még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... filmértők segítségével összeállította a legjobb filmek listáját 100 helyezettig.

....

 

Ez nevetséges. Ezek mind jó filmek, de én is és sztem mindenki össze tudna rakni egy hasonló listát, más szempontok és értékrend alapján.

Bár lehet, hogy nem vagyok "filmértő". :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap olvastam:

A Total Film magazin (hol adják ki, fogalmam sincs) filmértők segítségével összeállította a legjobb filmek listáját 100 helyezettig.

Első 10-es sorrend:

Nagymenők

Szédülés

A cápa

Harcosok Klubja

Keresztapa II

Aranypolgár

Tokiói történet

A Birodalom visszavág

A Gyűrűk Ura trilógia

Pénteki barátnő

 

Érdekes egy sorrend, bevallom őszintén, van olyan film ezek között, amiről nem is hallottam még.

 

Ilyen jót rég nevettem. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első helyezettnek választott Nagymenőket, pont mostanában vettem meg DVD-n. Persze túlzás ez a "minden idők legjobbja" kinevezés, meg értelmetlen is, de tényleg baromi jó film. Megkockáztatom, hogy a legjobb gengszer-film, amit valaha láttam... még a Keresztapákat is veri; bár azokat se ártana már újranézni :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a primitiv római barmokat.Hogy képesek egy ember kezébe és lábába szöget verni?Ezek állatok komolyan.

 

Ezen felesleges fennakadni; miért, lefejezni jobb? v elgázosítani? v felakasztani? pedig ezek még mind voltak (vannak) a XX: sz.-ban is. Ennek semmi köze a primitívséghez.

 

Az emberek állatok.

 

Én nagyon nemszeretem azt a filmet.Moziban nem láttam, csak egy ismerősöm odaadta DVDn hogy nézzem meg.

Szerintem A Giotin(lefejezés) a legjobb módszer.0,05 mp alatt érzel fájdalmat.Meg az Aradi vértanúk kivégzése se volt semmi.Ez egyik embert-már nem tudom hogy kit- úgy akasztottak fel. hogy ugráltak a kötélen, húzták, meg minden mert túl magas volt az akasztóhoz képest...Ehhez képest a fejezés szórakozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

A feljegyzések szerint a Guillotine-os kivégzésnél sokszor megkellett ismételni a "levágást' mert elsőre nem vitte át az egész nyakat. Gyakran előfordult, hogy a kivégzendő áldozat családja fizetett a hóhérnak, hogy tegyen meg mindent, hogy elsőre átvigye... Szóval ezt se nevezném túl humánusnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

A feljegyzések szerint a Guillotine-os kivégzésnél sokszor megkellett ismételni a "levágást' mert elsőre nem vitte át az egész nyakat. Gyakran előfordult, hogy a kivégzendő áldozat családja fizetett a hóhérnak, hogy tegyen meg mindent, hogy elsőre átvigye... Szóval ezt se nevezném túl humánusnak.

Tudtommal nyilvános kivégzéseket nem azért tartottak, hogy humánus, vagy kíméletes legyen, hanem azért, hogy minnél elrettentőbb legyen a többiek előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szaud-Arábiában még ma is van nyilvános kivégzés. A Moore féle filmben volt is egy ilyen rejtett kamerás felvétel. Sok néző is volt. A hóhér kétszer csapta nyakon a csuklyás fószert, a második után hullott a fej. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal nyilvános kivégzéseket nem azért tartottak, hogy humánus, vagy kíméletes legyen, hanem azért, hogy minnél elrettentőbb legyen a többiek előtt.

 

Nyilván. Obi1 ezen irására reagáltam: "Szerintem A Giotin(lefejezés) a legjobb módszer.0,05 mp alatt érzel fájdalmat".

 

Ezt probáltam meg cáfolni :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal nyilvános kivégzéseket nem azért tartottak, hogy humánus, vagy kíméletes legyen, hanem azért, hogy minnél elrettentőbb legyen a többiek előtt.

 

Nyilván. Obi1 ezen irására reagáltam: "Szerintem A Giotin(lefejezés) a legjobb módszer.0,05 mp alatt érzel fájdalmat".

 

Ezt probáltam meg cáfolni :|

 

Hát igen, a kínai piacon szerzett lefejezővel 8X is belekell kezdeni. :?

Engem ha fejeznem kijelentem hogy csak Sony fejezőt használjanak :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a primitiv római barmokat.Hogy képesek egy ember kezébe és lábába szöget verni?Ezek állatok komolyan.

 

Ezen felesleges fennakadni; miért, lefejezni jobb? v elgázosítani? v felakasztani? pedig ezek még mind voltak (vannak) a XX: sz.-ban is. Ennek semmi köze a primitívséghez.

 

Az emberek állatok.

 

Nem egyik sem jobb.Békén kéne hagyni egymást,és egy kis beleérző kpességet nem árt ha kifejleszt magában az ember.Ha nekem fáj, ha szöget vernek a kezembe, akkor a másiknak is.Ergo nem csinálom.És ez igenis intelligencia kérdése.Az SS-be sem a bölcsészkarról toborozták a népeket.

Azt meg nem is írnám le mit gondolok azon arab "urakról" akik levágják késsel egy élő ember fejét.Ok löjje le(Bár az sem jogos), de amit csinálnak komolyan mondom elképesztő.

Semmit nem számit ezeknek az emberélet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vigjáték készül "Fan boys" ("Rajongók") cimen, s egy SW fanról fog szólni :roll: Úgy látszik elég menő téma kezd ez lenni... reméljük ezzel nem lesznek olyan bajok, mint az 5-25-77-el. A forgatókönyvet Adam F. Goldberg és Ernest Cline irja (elég ismeretlenek) és a forgatás februárban kezdődik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.