Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

http://www.fn.hu/kultura/20090927/letartoz...oman_polanskit/

Tudtam, hogy él ellene a letartóztatási parancs, de nem hittem volna, hogy ez fog történni, főleg mivel kerülte a rizikós országokat :D

 

Hát 31-32 év után nem semmi, bár szerintem jogos valahol a dolog. Mindamellett sajnálom , nem emiatt, hanem a meggyilkolt felesége és a baba miatt. Hogy ebből a 13 éves kislányból mi igaz, azt nem tudom, bár bevallotta, akkor ott valami lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trick r Treat

 

Most néztem meg, nem egy rossz film, szeretem az ilyen filmeket, mikor több szereplőről szól a film és a végén derül ki, hogy mi a közös bennük (pl. 11:14)

Nyugodtan megnézheti bárki, annyira nem félelmetes, pedig horror.

 

Szerk: Utánanéztem a filmnek. Múfaja horror-paródia. Hát nem nevettem rajta (annyit, mint pl. a Lesbian Vampire Killersen), bár van 1-2 olyan dolog így visszagondolva, ami indolkolhatja ezt a besorolást.

Valamint a omnibusznak hívják ezt a filmkateróriát, hogy sok kis részegységből áll a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Year one:

egy 7/10 nálam ez a film. az eleje iszonyat bejött, halálra röhögtem magam szal aki szereti Jack Blacket és az ő humorát, annak mindenképpen ajánlom. és tele van jó kis cameokkal: paul rudd, winnie jones, Kyle grass stb

én jót derültem rajta, bár a végére számomra kicsit ellangyult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Warhammer 40000 a láthatáron?

 

"A Gamestar oldalán olvastam, hogy CGI filmet készítenek a Warhammer 40K alapján. Erről a sci-fi univerzumról a wikipedián olvashatsz bővebben. Az alkotás azonban nem a mozik számára készül, bizonyára megrettentek a mostanába látott sci-fi animációs filmek bukásától. Az Ultramarines: The Movie csak DVD-n lesz elérhető. A Games Workshop a Bionicle animációs filmeket is készítő Codex Picturesre bízta meg azzal, hogy hozza össze a CGI produkciót. Jelenleg még egyetlen videó vagy kép sem áll rendelkezésre, de még egy történetmorzsával sem tudok szolgálni, mindenesetre aki ismeri ezt a világot, az el tudja képzelni mit fog majd látni végül. A Gamestar szerint valami olyasmire van kilátás, mint amilyenek a Dawn of War játékban látott kisfilmek is voltak.

A hivalatos honlap itt nézhető meg. A hardwired úgy véli a név alapján, hogy a film minden bizonnyal az Istencsászár egyik fia, Roboute Guillima által irányított XIII. Űrgárdista Légióra és annak ténykedéseire összpontosít."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis inkább egy nagy káosz volt? :hmm:

Nem, csak annyira elvolt, hogy nagyon nagyon nehezen lehet(ne) megérteni. Állítólag második nézésre már kikristályosodnak a dolgok, de bevallom őszintén, annyira nem tetszett, hogy valaha is meg akarjam nézni még egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christmas Carol második előzetese:

http://www.traileraddict.com/trailer/a-chr...feature-trailer

 

Ody, nem tehetek róla ha egyszer az oldal összedobja a kiírást, pedig nem volt hosszú a link.

Én se tehetek róla, de ez van. Így már jobb, köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez eszméletlen jól hangzik! Összeszednek a földről hat tökös csávót meg egy csajt, és a Predatorok bolygóján a dzsungelben vadásznak rájuk. :) Nikolai máris a kedvencem. :hmm: Na ez moziban nézős lesz azt hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez eszméletlen jól hangzik! Összeszednek a földről hat tökös csávót meg egy csajt, és a Predatorok bolygóján a dzsungelben vadásznak rájuk. :) Nikolai máris a kedvencem. :hmm: Na ez moziban nézős lesz azt hiszem.

Bizony, bizony, moziba nézős, és jól hangzik nagyon. Nikolai rulez :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen az előbb jártam utána. :hmm:

Nagyon nem lelkesültem be még valahogy. Biztos túl lelombozodó volt az első infóözön a forgatókönyvről :) Az valami rémes volt.

Az első trailer után aztán lehet, hogy tepernék is a moziba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy másik forrás szerint is David Goyert szeretnék felkérni a Szellemlovas 2-re forgatókönyvírónak. Goyer-nek volt már egy jó ötlete az első részhez is, de azt elvetették, mert túl brutális lett volna. De most úgy tűnik Goyer felhasználná azokat az új filmhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Nagy anyagi zűrben van Derek Anderson és Victor Kubicek, ezért eladnák a Terminátor jogait, ami szerintük 60 millió dollárt ér. A Terminátor 4 nem volt sikeresnek mondható a mozikban, a dvd bevétel talán majd javít a helyzeten.

 

Charlize Theron örülne, ha ő lehetne Macskanő a következő Batman filmben.'

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.