Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A hegylakó azaz a felvidéki :lol::D
Hát ezt le kellett öblítenem egy kis eredeti szinkronos verzióval. :D

Én anno ezt a verziót néztem rongyosra VHS-en. Egyszer előfordult hogy egy nap háromszor egymás után megnéztem. Nagy ász volt nálam egy ideig ez a múvi. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan inkább azt mondanák, hogy Lucas adja át az új SW-k rendezését :D:lol:
Hála isten, hogy nem adta át senkinek. Csal elb*szták volna. :D

 

Azért arra mostmá tényleg kíváncsi lennék, hogy napjában hányszor nézz rá Lucas az Avatar bevételi listáira :D
Nem hinném, hogy álmatlan éjszakákat okoz neki. Már annyi pénze van, hogy három életre is elég lenne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála isten, hogy nem adta át senkinek. Csal elb*szták volna. :lol:

Irvin Kershner és Richard Marquand sem b*szták el :D

 

Nem hinném, hogy álmatlan éjszakákat okoz neki. Már annyi pénze van, hogy három életre is elég lenne. :D

Vagy rendezhetne belőle tíz Avatart, és még maradna is neki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után Cameronnak is van mit a tejbe aprítania :lol:
az se azért csinálta a filmet nyilván, mert már csöveznie kellett. Egy T2 és titanic után nyugodtan elmehetett volna nyugdíjba. ezek a rendezők már nem a pénzért dolgoznak, hanem mert élvezik. Főleg a stúdiók fantáziáját mozgatja a bevétel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irvin Kershner és Richard Marquand sem b*szták el :lol:
Nem hát, mert Lucas ott volt a s*ggükben és felügyelte őket. :D Az új trilógiánál azt mondta, hogy miért ne rendezné ő amikor úgy is ott lenne végig a forgatáson?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hát, mert Lucas ott volt a s*ggükben és felügyelte őket. :lol:

Persze, de ha másnak adta volna, gondolod, hogy nem lógott volna azoknak is a hátsójukban? Nem olyan ember, mint Spielberg, aki átadja másnak, aztán az egész forgatás alatt egyszer jelenik csak meg (Jurassic Park III). Persze jobb, hogy ő rendezte, de nem tudhatjuk, mi lett volna, ha valaki más kapja meg. Az előző két (három, ha a TCW-t is számoljuk) eset sem sült el rosszul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, de ha másnak adta volna, gondolod, hogy nem lógott volna azoknak is a hátsójukban?
Mint írtam alább, épp ezért nem adta másnak. Minek amikor ő is megtudja csinálni és nem kell bajlódni egy másik rendezővel, hogy átadja neki mit is szeretne látni? Rendezi a rendezőt. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Cameron helyébe másnak adnám az Avatar 2-3 rendezés jogát, mint tette azt Lucas 77-ben az SW sikere után.

Ezzel az Avatarral valszeg utoléri vagy felzárkózik a Titanic mellé. Nézzük meg mihez kezdenek a folytatással más jó képességű rendezők és írók.

 

Cameron meg rendezze nekem a Battle Angelt! Arra várok , és elvileg azt is akarta, csak közbeszólt az Avatar. Grr... :) Ami persze nem baj, de akkor is na :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh ez a cikk is

Szexszel adják el az Avatar DVD-t

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/01/...z_avatar_dvd-t/

 

Kommenteket nézve ettől csak el megy az ember kedve a filmtől. Hajszexet nem kéne erőltetni de tényleg..Én speciel ellenzem Cameron döntését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Planet 51

 

Jópofa, szórakoztató kis animációs film! A poénok nagyot ütnek, nagyon jó utalások vannak a klasszikus sci-fi filmekre (pl.: Alien kutya, hát majd behaltam rajta :) vagy a Star Warsos idézetek!). Akik szeretik az animációs filmeket, azok tekintsék meg, felhőtlen szórakozásban lesz részük. Végre egy film, amiben mi vagyunk az idegenek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálos közellenség Vincent Cassellel.Nagyon jó film, egy hirhedt francia bűnözőröl szól, aki tényleg létezett.Cassell zseniálisan játsza a szerepet, mintha ráöntötték volna.Már a játéka miatt is érdemes megnézni.Amiért még jó, hogy átadja a hetvenes évek Alaine Delon krimijeinek a hangulatát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh ez a cikk is

Szexszel adják el az Avatar DVD-t

No ez egy remek bulvárhír melyen lehet csámcsogni. Cameron nem hinném, hogy ezt a DVD reklámozására mondta volna, egész egyszerűen a lap szerkesztői szépen montázst alkottak a szavakkal és a DVD kiadással. Vagy csak ezt ragadták ki a promóból.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezt olyasvalaki mondja, akinek a Star Wars az egyik kedvenc filmje...

Igen, csakhogy a Star Wars - a technikai újítás mellett - szórakoztatni akart, nem mindenképpen magvas gondolatokból álló mondanivalót a történetbe passzírozni erőteljesen és eltúlzóan, hogy mindenki azonnal felfogja. Úgy látom nem fogok kimászni a nem tetszett és fikázom a filmet kategóriából, azért újra kihangsúlyozom, hogy jól szórakoztam rajta, de nekem csak egy film a sokból. A filmről folytatott vitát sem akarom a végtelenségig folytatni, de annyit még megjegyeznék, hogy Cameron eddigi filmjeiben is megjelentek a világméretű, vagy azon túli hatalomra törő mamut cégek és a profit hajszolásból eredő szándékosan, vagy akaratlanul okozott veszélyek. Azonban pl. a Terminátorban, vagy az Aliensben ez nem tolakodott át ilyen durván a képünkbe a szórakoztató történeten keresztül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar-Real 3D

 

 

Nos gyerekek, nem is tudom, hogy hol kezdjem. :D Ez így másodjára duplán ütött.

Az utóbbi napokban már épp csillapodni látszott bennem az Avatar "láz", erre föl.....erre föl mikor elindult a film egy "új" csodának voltam szem és fültanúja. :D Fantasztikus volt.

Ugyanúgy végigizgultam, meghatódtam a jeleneteken, széles vigyorral fogadtam újfent mikor meglódulnak a Sámsonok, a Skorpiók, bedübörög a Valkür és a Sárkány......

Teszek én a fanyalgókra, ez kérem szépen nekem egy új Star Wars varázs. :) És mostmár nem éreztem semmiféle vontatottságot, elröppent az a két és fél óra. :D A zene fantasztikus, a távoli totálok, a fényképezés, a sztori szuper, most alkalom nyílt rá, hogy jobban belemélyedjek a háttérbe, főleg miután egy fórumozó Ejwa mitoszát elolvastam...és igaza van. :D

A 3D-t nem is említem, nélküle is élni fog ez a film, nem ez adja a tartalmát, hanem éppen ő idomul a tartalomhoz. :D Azt hiszem ha lenne elég zsém már holnap mennék vissza rá :D

 

 

Sajnos a moziról nem ennyire rózsás a kép, mert egyrészről új módi ütötte fel a fejét, a polárszeművegeket nem tasakkal együtt adják, hanem műanyag "tejesládából" :S Bazz, csak néztem mikor a kezembe nyomtak egy foltos mocskos szemüveget. Még itthon pedig a fejembe volt, hogy visszem amit még anno megtartottam magamnak, de én hülye....

Noh mindegy, az IMAXnál is a harmadik szemüveg lett jó ( annyi pénzért amennyiért a jegyek kerülnek el is várható, hogy tökéletes tisztaságú legyen), itt elég volt a második, de még azt is meg kellett törölnöm. Szóval aki menne a Westendbe ( máshol nem tudom, hogy átálltak e erre az új módira) és megvan neki véletlenül egy korábbi amit még haza lehetett vinni, az ne hagyja otthon.

És most még a piszok lépcsőfények is tükröződtek a belsejébe. De ez már kevésbbé volt zavaró, de ilyenből tanúl ugye az ember. :D

A MÁV meg megrohadthatna. Nem is részletezem.

 

A lényeg, hogy az Avatar egy fantasztikusan jó film. :D

A képminőségen túl nagy változást nem érzékeltem, sajna itt is a szemüvegen keresztül kissé sötétnek találtam és a feliratot is jobban kiemelhették volna. A különbség...nos igen, a képméretben leledzik. :D Ez az IMAX javára billenti a mérleg nyelvét. :D

 

Hang. Fenomenáális! Jobban gyomronvágott mint az IMAXBan, igaz, ott mintha lágyabb lett volna, itt pedig amolyan, igazi falrengető :) Persze nem túl jók a szélsőséges tartományok, valahol a kettő között képzelem el a tökéletest. :)

 

10/10

Most második nézés után megkapja tőlem azt az egy pont pluszt melyet múltkor "elvettem" tőle :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar-Real 3D

Én azt hiszem, Sanyival meglepjük egymást szülinapunkra. Még egyszer megnézzük mi is! :)

Örülök, hogy nem csökkent a lelkesedés. Full így éreztem én is. (Én vittem üvegtisztítót, kellett nekem is. Ami még zavart, de hamar lerendeztem: Mellettem két cicababa próbált beszélgetni film alatt. Hamar beléjük fojtottam a szót! :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.