Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Már van róla kép(ha igen linket pls ;) )? Amúgy idén legjobban az Inception mellett a Jonah Hex filmet várom. Remélem mostantól egyre több DC comics-os képregényt adaptálnak majd filmre, mert sokkal jobban szeretem őket, mint a Marvel hőseit.

2012-től jobban ráállnak. Évente jön majd 1, de lehet, hogy több is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És állítólag már nem is Del Toro rendezi őket.

Ez nekem új ;) Remélem, csak állítólag, különben kezdenek igen-igen kétségeim lenne ezzel a filmekkel kapcsolatban. Nem mintha így nem lennének, de ha ennyire nem biztos semmi sem, akkor nem éppen szilárd lábakon áll a produkció :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nekem új ;) Remélem, csak állítólag, különben kezdenek igen-igen kétségeim lenne ezzel a filmekkel kapcsolatban. Nem mintha így nem lennének, de ha ennyire nem biztos semmi sem, akkor nem éppen szilárd lábakon áll a produkció :)

Nem csoda, hogy új, tegnap nyilatkozta. :) Szóval sajnos nem állítólag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom a Trópusi vihart! Tavaly és idén szilveszterkor is azt néztük meg a haverokkal, és elhatároztuk, hogy minden szilveszterkor megnézzük :D

 

Lépj hátra kettőt, és szó szerint b'szd szájba magad! (Les Grossman :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom a Trópusi vihart! Tavaly és idén szilveszterkor is azt néztük meg a haverokkal, és elhatároztuk, hogy minden szilveszterkor megnézzük :D

 

Lépj hátra kettőt, és szó szerint b'szd szájba magad! (Les Grossman :D )

Arcon. Nem szájba. :) Nem mindegy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áááá most már alig bírom kivárni a filmet. Úgy nézem elég komoly lesz az egész, de az előző trailerből kiderült, hogy azért lesz pár jó kis Sokka moment. És a látvány eszméletlenül jó. Micsoda mázli, hogy először kamerásan nézhetem meg!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legyőzhetetlen

 

 

A MESTER megint letette a névjegyét :) Amúgy Isten éltesse még sokáig, tegnap töltötte be a nyolcvanadik életévét :D

Szóval remek egy film született, még ha kissé furcsa egyveleget is mutat egy életpálya-, és egy sportfilm között is. Az atmoszférája hihetetlenül profi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, láttad a magoson mi van fenn? Azt a szép terebélyes Clint Eastwood pakkot? Van miből csemegézni :yeah: azt hiszem, lerontom az arányom :yeah:
Jaja, de én nem akarok dupla kiadásokat :yeah: A nagy része már megvan, vagy/és láttam már. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.