Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amikor először hallottam évekkel ezelőtt, hogy újrakezdik Batmant nem bíztam annyira a Nolan-féle produkció sikerében. A két Schumacher-film elég rossz lett. Amikor megnéztem a Beginst, úgy éreztem megszületett minden idők legjobb Batman filmje és ezt nem lehet überelni. Amikor meghallottam, hogy folytatni akarják és, hogy Joker lesz a fő gonosz, biztos voltam benne, hogy a folytatás már nagyon béna lesz, bukni fog, Jack Nicholson Jokere volt a legjobb és azt nem lehet felülmúlni. Az első előzetesek kezdtek reményt adni. Aztán megnéztem a TDK-t. És Nolannek sikerült felülmúlnia önmagát, most a TDK-t érzem minden idők legjobb Batman filmjének, képregény-adaptációjának, amit nem lehet überelni. Kíváncsi leszek a 3.ra, vajon az verni fogja-e a TDK-t, avagy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Nolannek sikerült felülmúlnia önmagát, most a TDK-t érzem minden idők legjobb Batman filmjének, képregény-adaptációjának, amit nem lehet überelni.

Én úgy érzem, nem is igazán kell überelni, csak hasonló színvonalú filmeket készíteni. Legalább üssék a mércét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy érzem, nem is igazán kell überelni, csak hasonló színvonalú filmeket készíteni. Legalább üssék a mércét.
Így van, plusz én azt szeretem a legjobban, ha egy film a semmiből toppan elém teljes valójában (úgy értve, hogy nem nagyon tudtam róla semmit), és teljesen lehengerel. Az életem legnagyobb filmes élményei mind ilyenek voltak.

De már elkezdett történet esetében is az a legjobb, ha nincsenek elvárások - bár azt titkon biztos mindenki reméli, hogy legalább közelíteni fogja az előzőek színvonalát, ha azok jók lettek. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, plusz én azt szeretem a legjobban, ha egy film a semmiből toppan elém teljes valójában (úgy értve, hogy nem nagyon tudtam róla semmit), és teljesen lehengerel. Az életem legnagyobb filmes élményei mind ilyenek voltak.

Nekem is voltak hasonló remek filmes élményeim, szeretem én is, ha csak úgy jön egy film, és rabul ejt :clap2: Mondjuk ez kisebb filmeknél könnyebben összejön, mint egy nagyobb hónapokkal előtte agyonreklámozott esetében.

Ezért sem nézem meg többnyire egy-egy nagyobb film trailerét egynél többször, mire a film elém kerül, szinte minden ismeretlen lesz, mert a trailert is elfelejtem már (kivéve, ha lelövi a film fordulatait, lásd T4). Egy trailer meg elég, hogy eldöntsem, meg akarom-e nézni. Na jó, ahol van teaser is, ott azért kettőt is megnézek :D Cikkeket sem böngészek át, maximum utána :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Batman Beginst, ma jön a TDK. Egyetlen dolgot említenék meg szőrözés gyanánt: Batman hogy a túróba tudott a vonaton függve maradni? Itt a történet mesélője nem egyeztetett az animátorokkal (vagy a vasút tervezőivel). Azok az oszlopokra, amiket kidöntött Gordon, remekül felcsavarodott volna batkoma. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg attól félek hogy a harmadik rész messze le fog maradni az első kettőtől, bár a bat-barlangot nagyon várom, az új batmobilról nem is beszélve.

 

Én már nem félek ettől. Ha eléri a Begins szintjét, azzal már elégedett leszek. Az új bat-barlangot és batmobilt én is várom. Remélem talán még belefér a batplane bemutatása is.

 

Én úgy érzem, nem is igazán kell überelni, csak hasonló színvonalú filmeket készíteni. Legalább üssék a mércét.

Így igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg a Begins nagyot ütött a moziban, a TDK-t viszont először kissé csalódottan vettem tudomásul. Aztán a TDK harmadik nézése után már bomba erősnek találtam. Pont az volt a lényeg, hogy egy káoszt idézzen elő. Nagyon jól felforgatja azt az alaptézist, hogy a bűnözők egyszerűek. Ez amúgy igaz általában, ha a bűnözőt nem Jokernek hívják. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://knightri.mediafactured.com/wiki/dok...er_feature_film

Hüm-hümm. Ha Glen Larson írja, akkor még jó is lehet. :D

Talán jó lesz, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Az eddigi Knight Rider feltámasztására nyújtott kísérletek mind kudarcba fulladtak, vagy nagyon bénára sikeredtek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lassan már nekem is meg kéne néznem a TS3at, az első nem igazán jött be, így a 2.at nem is láttam, de a 3. 100%osan szinte csak jó kritikákat kapott szóval meg kéne lesni. :D Meg tetszett a trailerje is!

Szerintem előtte nézd meg a kettőt mert van egy-két karakter akiknek a karaktere üres lesz (Jessie, Szemenagy, sőt még talán Buzz-é is) a 3-ben ha kihagyoda 2-t. (Mellesleg szvsz a 2 sokkal viccesebb/jobb mint az 1)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán jó lesz, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Az eddigi Knight Rider feltámasztására nyújtott kísérletek mind kudarcba fulladtak, vagy nagyon bénára sikeredtek.

Részemről nagyon megy a reménykedés. Ennyi elbénázás után egyszer illene végre jónak lennie! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg a Begins nagyot ütött a moziban, a TDK-t viszont először kissé csalódottan vettem tudomásul. Aztán a TDK harmadik nézése után már bomba erősnek találtam. Pont az volt a lényeg, hogy egy káoszt idézzen elő. Nagyon jól felforgatja azt az alaptézist, hogy a bűnözők egyszerűek. Ez amúgy igaz általában, ha a bűnözőt nem Jokernek hívják. :D

 

Nagyon jó meglátás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.