Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amúgy már várom, hogy milyen bónusz kedvezmények lesznek jegyvásárláskor :) Izompóló ( alternatív esetben a legkisebb felnőtt méretű -XS- póló), véres-maszatos hagyományos atléta, terepszínű nadrág viselete, valamelyik felkaron hordott halálfejes tetkó, a száj szegletében forgatott szivar vajon milyen kedvezményekre fog jogosítani. :):D Mert ugye itt most egy kultusz körül fog forogni minden :D A stílust meg meg kell adni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy már várom, hogy milyen bónusz kedvezmények lesznek jegyvásárláskor :) Izompóló ( alternatív esetben a legkisebb felnőtt méretű -XS- póló), véres-maszatos hagyományos atléta, terepszínű nadrág viselete, valamelyik felkaron hordott halálfejes tetkó, a száj szegletében forgatott szivar vajon milyen kedvezményekre fog jogosítani. :):D Mert ugye itt most egy kultusz körül fog forogni minden :D A stílust meg meg kell adni. :D

Dehogyis, ezek a McDonaldsban lehet majd a gyerekmenühöz kapni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogyis, ezek a McDonaldsban lehet majd a gyerekmenühöz kapni. :)
Te, ez nem Shrek a vége, fuss el véle!! :D Meghogy McDonalds! Fenéket.

Bemész szépen a söntésbe, csapolt sört kérsz és majd ahhoz adnak ilyet :D Vagy a büfésnél a sült, zsírtól csöpögő kolbászhoz. :D:):D

Ember, generációs zavarban vagy :D :D :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te, ez nem Shrek a vége, fuss el véle!! :) Meghogy McDonalds! Fenéket.

Bemész szépen a söntésbe, csapolt sört kérsz és majd ahhoz adnak ilyet :D Vagy a büfésnél a sült, zsírtól csöpögő kolbászhoz. :D :D :)

Ember, generációs zavarban vagy :D :D :D

Szerintem lesz külön Expendables menü a mekiben. Nem akarnak majd lemaradni... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te, ez nem Shrek a vége, fuss el véle!! :D Meghogy McDonalds! Fenéket.

Bemész szépen a söntésbe, csapolt sört kérsz és majd ahhoz adnak ilyet :D Vagy a büfésnél a sült, zsírtól csöpögő kolbászhoz. :D:) :)

Ember, generációs zavarban vagy :D :D :P

Pedig szerintem teljesen jól megférni a Woody műanyag figura és a véres trikó a repertóárjukban. :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szellemír(t)ó

Rég nem láttam ennyire jó filmet, pedig nem vagyok egészen oda a politikai thrillerekért. McGregor hozza a szokásosat, nála mindig úgy érzem mint ha személyesen rá írnák a szerepeit. Izgalmas film, ajánlom. :)

Köszi, hogy írtál róla, ezek után még jobban rákattantam :) Majd csak látom én is hamarosan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lesz külön Expendables menü a mekiben. Nem akarnak majd lemaradni... :D

Jah, sör, meg egy adag töpörtyű. Esetleg a lentebb említett kolbász. :) Ez lenne a helyénvaló, nem pedig E százakárhánnyal dúsított műanyag kaja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman3

 

"Egyre valószínűbb, hogy a The Riddler lesz a harmadik film (egyik?) gonosza. Ugyanis elkezdődött a 2012-ben érkező mozi szereplőválogatása, melyet ugyan megpróbáltak titokban tartani, de tudjuk jól, hogy az internet korában a titkok gyorsabban válnak köddé, mint Shyamalan karrierje. A FirstShowing jelentése szerint a hollywoodi stúdiók és ügynökségek által menedzselt szereposztó-hálózatban nem csupán a The Riddler szerepe tűnt fel a BATMAN 3 kapcsán, de még Joseph-Gordon Levitt neve is a szerep mellett. Természetesen ez még messze nem konfirmált dolog, de már nem is puszta pletyka."

 

Ki a fene az a Riddler?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézus! Ez a Joseph-Gordon Levitt kiköpött Ledger. :)
Szerintem egyáltalán nem hasonlít rá. Épp tegnap néztem meg a Hajszát és abban is szerepelt.

 

 

Szerintem Rébusz sem komolytalanabb, mint Joker volt. Megfelelően kidolgozva igazi intellektuális ellenfele lenne Batmannak.

Voltak olyan hírek, hogy Robin Williams szívesen eljátszaná az új Batman filmben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre megnéztem a Hotel Rwandát. Pont jókor mert előtte a Gyilkos földek pörgött a lejátszóban. Nagyon hasonló a két film. Megrázó ahogy az egyik rwandai a másik meg a kambodzsai állapotokat jeleníti meg a háborús időszak idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak olyan hírek, hogy Robin Williams szívesen eljátszaná az új Batman filmben. :)

 

Hát... én szeretem Robin Williamset, de nem biztos, hogy arra az emberre bíznám, aki előtte szerepelt a Jumanjiban meg a Mrs. Dubfire-ben, nem is beszélve a Holt Költők Társaságáról (ami egyébként fantasztikus film). Tudom, voltak komolyabb filmjei is, de akkor is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... én szeretem Robin Williamset, de nem biztos, hogy arra az emberre bíznám, aki előtte szerepelt a Jumanjiban meg a Mrs. Dubfire-ben, nem is beszélve a Holt Költők Társaságáról (ami egyébként fantasztikus film). Tudom, voltak komolyabb filmjei is, de akkor is...
Nem a műfaj számít, hanem, hogy milyen színész. Meg én amúgy is hiányolom azt a fajta őrültséget ( melyhez jó választás lenne) mely a Burton féle változatokat illette.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rébusz lenne a legjobb a 3.filmbe. Egyáltalán nem komolytalan. Elég jól ismerem a képregényt és a rajzfilmeket is, és nagyon dark filmet lehetne belőle kihozni, talán még jobbat is mint a TDK, és nem azért mert a Rébusz jobb karakter mint Joker, de ha Nolan nekiülne, nagyon megdolgoztatná a fejtörőivel a nézőket is. Elképzelni se tudom mit tudna kihozni belőle ez a zseni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.