Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Rébusz lenne a legjobb a 3.filmbe. Egyáltalán nem komolytalan. Elég jól ismerem a képregényt és a rajzfilmeket is, és nagyon dark filmet lehetne belőle kihozni, talán még jobbat is mint a TDK, és nem azért mert a Rébusz jobb karakter mint Joker, de ha Nolan nekiülne, nagyon megdolgoztatná a fejtörőivel a nézőket is. Elképzelni se tudom mit tudna kihozni belőle ez a zseni!
Egy ilyen fejtörős koncepció a 3. részben nekem is tetszene. Első ellenfél volt a fanatikus, aztán az anarchista, most jönne a játékos rögeszmés elme. :D Nem ismerem a képregényeket, így csak a főgonosz-típus szerint gondolkodom, de ez a típus új színt vinne a történetbe, az biztos. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nekem Sly-tól több akciómúvi jön be mint Schwarzitól nálam is az olasz vezet egy kicsivel. Ráadásul az ő szövegelését jobban bírom hallgatni eredetiben mint Schwarziét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiba... nem hiba... tök mindegy. Nekem a Terminator jobban "bejön", mint Rambo. Ennyi a dolog lényege... nem kell bizonygatni az ellenkezőjét... kinek mi/melyik "tetszik" jobban. És kalap.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kevesebben vannak úgy mint Te Frenkie.

Míg Schwarzi kevesebb filmet tett le az asztalra, nagyobbat ütöttek, mint Sly filmjei.

És hogy mit tett le Arnie? Hát nem is tudom, de talán Ő testesíti meg az ameriaki álmot.

Jött egy kis osztrák faluból ahol verte az apja, aztán többszörös testépítő bajnok lett, majd filmsztár, olyan filmekben amit mindenki ismer, majd elvett egy Kennedy lányt, és végül kormányzó lett. Hát nekem ő az egyik példaképem, és igazából semmivel sem fogsz tudni meggyőzni hogy Sly akár az életben, akár filmekben többet tett le. (kit érdekel, hogy dublőrt használt...v nem!?)

 

Ja és csak azért nem lehetne elnök, mert nem amcsi születésű. :D:)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Míg Schwarzi kevesebb filmet tett le az asztalra, nagyobbat ütöttek, mint Sly filmjei.
Itt inkább az számít hogy kinek mi jön be jobban és az egyéni véleményt mégis könnyebb megalkotni mint általánosságban kijelenteni a dolgokat. Nem lehet biztosra tudni hogy a jónép nagy része többre tartja Schwarzit Sly-nál.

Amúgy üthettek Schwarzi filmjei akármekkorát ha Arni színészileg és egyéb alkotói szempontból elmarad Sly-tól. Stallone elég sok mozifilmet írt és rendezett is már míg Schwarzi a színészkedés mellett két TV-s rendezést és egy producerkedést tudhat maga mögött.

 

És hogy mit tett le Arnie? Hát nem is tudom, de talán Ő testesíti meg az ameriaki álmot.

Jött egy kis osztrák faluból ahol verte az apja, aztán többszörös testépítő bajnok lett, majd filmsztár, olyan filmekben amit mindenki ismer, majd elvett egy Kennedy lányt, és végül kormányzó lett. Hát nekem ő az egyik példaképem, és igazából semmivel sem fogsz tudni meggyőzni hogy Sly akár az életben, akár filmekben többet tett le. (kit érdekel, hogy dublőrt használt...v nem!?)

Az ilyen életutas dolgokat nem hiszem hogy megéri belekeverni mert ilyen alapon akár a Predator Blain-jét is fel lehetne hozni aki Minnesota kormányzója is volt egy ideig. Igaz ő született amcsi állampolgár így nem 100%-ig jó a példa.

 

Ja és csak azért nem lehetne elnök, mert nem amcsi születésű.
Ha jól tudom a kormányzóság se megy neki fényesen és ennek tükrében asszem az elnökség se állna valami jól neki. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar... jó a szó tesó! :P:):P

:P

 

Rog: Én csak azt mondom, nem tudnék nagyon más olyan embert mondani aki ilyen mélyről indult, és ennyi mindent ért el saját erőből!

És én csak azt mondom, hogy bár Sly filmjei iszonyú jók, én imádom az összeset, Elejétől a végéig, nem volt akkora visszahangja v nézettsége mint Schwarzi filmjeinek. Bár gondolom azért Cameron erősen rásegített ehhez Arnienek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt mondom, nem tudnék nagyon más olyan embert mondani aki ilyen mélyről indult, és ennyi mindent ért el saját erőből!
Szerintem ha nem vette volna el a Kennedy-s csajt akkor nem is lett volna sok köze a politikához. Ahhoz asszem a neje befolyása kellett hogy politizáljon de lehet hogy tévedek. Elsiklani nem siklok el fölötte mert azért így vagy úgy de mégis megtette a kormányzóvá avanzsálást. Meg hát azért az is számít hogy milyen színvonalon csinálja azt amit csinál.

 

Bár gondolom azért Cameron erősen rásegített ehhez Arnienek.
Ezzel én is így vagyok és speciel azt se értem miért lett Schwarzinak akkora kultusza.

 

Dobhatnának már ki valami előzetest is róla.
Ami késik nem múlik. :D

 

Ma délben én már INCEPTION-t fogok nézni :P :P :)
Én fél háromkor. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha nem vette volna el a Kennedy-s csajt akkor nem is lett volna sok köze a politikához. Ahhoz asszem a neje befolyása kellett hogy politizáljon de lehet hogy tévedek. Elsiklani nem siklok el fölötte mert azért így vagy úgy de mégis megtette a kormányzóvá avanzsálást. Meg hát azért az is számít hogy milyen színvonalon csinálja azt amit csinál.

Jaja, mai napig az egyik legbefolyásosabb család...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha nem vette volna el a Kennedy-s csajt akkor nem is lett volna sok köze a politikához.

 

Ezzel én is így vagyok és speciel azt se értem miért lett Schwarzinak akkora kultusza.

Hát ez már sosem derül ki, de úgy érzem Te alapban nem kedveled annyira Arnie-t, legalábbis ez jön le az írásodból.

Én meg hiszem, hogy már akkor is volt akkora befolyása, hogy megválasszák.

 

Én értem miért lett ekkora kultusza. :)

 

Nah én jövő hétre tervezem az Eredetet, de kíváncsi vagyok nagyon a véleményetekre, bár szinte biztos vagyok hogy jönnek majd a 9 és 10/10ek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kár vitázni azon, hogy Schwarzi vagy Stallone-e a nagyobb. Ez olyan, mint vitázni azon, hogy a Star Wars vagy a Star Trek-e a jobb. Hülyeség. Egyrészt, nem lehet eldönteni, másrészt, ízlés kérdése. Én speciel nem tudnám őket rangsorolni (max színészileg, úgy Stallone jobb; Schwarzi egyedül a Terminatort tudta kiemelkedően eljátszani, éppen azért, mert képtelen játszani :) ), mindkettőt egyformán szeretem.

Amúgy Schwarziról érdemes megnézni a Pumping Iron (Acélizom) című dokufilmet, ami a filmes karrierje előtt (testépítő korában) készült. Abból remekül levehető, milyen ember volt és honnan jött, mit miért tett.

 

Schwarzi ELÖTT. Míg a volt osztrák testépítő dublört használt a veszélyes jeleneteknél, az olasz csödör MINDENT önmaga csinált. Jobban is becsülöm.

Itt viszont ki kell, hogy ábrándítsalak, Frenkie. Stallone is használt dublőrt. A Rambo 1-ben és 3-ban Don McGovern a kaszkadőre, a 2-ben Mark De Alessandro, aki a Cliffhangerben, A bosszú börtönében filmben, az Állj, vagy lő a mamám!-ban, a Bérgyilkosokban, a Daylightban, a Coplandben, a Get Carterben, a Felpörgetve című filmben és a D-Toxban is a dublőre volt Stallone-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sly vs. Arnie?

Nem túl rég olvastam, hogy állítólag amikor Arnie-t meghívták egy politikai műsorba, ahol a műsorvezető kicsit belemászott kérdéseivel a tutiba, akkor a T-101-es olyat odacsapott az asztalra, hogy majdnem szétesett az egész kóceráj. :)

Ez nálam el is döntötte a kérdést. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

úgy érzem Te alapban nem kedveled annyira Arnie-t, legalábbis ez jön le az írásodból.
Pedig ilyenről egyáltalán nincs szó. Annyi az egész hogy Sly-t valamivel többre tartom mert "Schwarzi egyedül a Terminatort tudta kiemelkedően eljátszani, éppen azért, mert képtelen játszani". :)

Valami ilyesmire utalgattam nem is egyszer és az volt a lényeg.

 

Arni színészileg és egyéb alkotói szempontból elmarad Sly-tól
Meg hát azért az is számít hogy milyen színvonalon csinálja azt amit csinál.

 

Nem hiszem hogy ezek alapján az jönne le hogy alapból nem bírnám Schwarzit.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.