Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

 

De hatásosan. :P Nekem még nagyon tetszett a 3-as beszélgetése a templomban. Főleg az utalások a múltra.

 

 

 

Azok is jók voltak. :P Stallone és svájci oltotta egymást rendesen. :P :P Egyébként tele van remek párbeszédekkel. :evil:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Dö Ekszpendablesz tényleg nagyon ott van. Sly papáék megadták a módját az akciónosztalgiának. Aki egy csomó lődözéssel, nagy és hangos robbantgatásokkal, ütős bunyókkal és kisebb nagyobb poénokkal és beszólásokka átszőtt akciómozit akar az meg is kapja. :evil:

 

Spoiler:

A néger testvér mordályának a hatására a kopasz manusz hogy elpucolt már. Jól fel is sült az ipse. :P

Amúgy nem számítottam arra hogy a skacok mind megússzák. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Dö Ekszpendablesz tényleg nagyon ott van. Sly papáék megadták a módját az akciónosztalgiának. Aki egy csomó lődözéssel, nagy és hangos robbantgatásokkal, ütős bunyókkal és kisebb nagyobb poénokkal és beszólásokka átszőtt akciómozit akar az meg is kapja. :evil:

 

 

A néger testvér mordályának a hatására a kopasz manusz hogy elpucolt már. Jól fel is sült az ipse. :P

Amúgy nem számítottam arra hogy a skacok mind megússzák. :P

 

 

Szomorú lettem volna, ha bárki is meghal közülük. :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek ez tényleg az év akciója, és már rég nem láttam ilyen jót. Végig fülig ért a szám, és ha ezt tényleg moziban néztem volna, utána valamit szét kellett volna csapnom. :evil: Itthon ez kicsit nehezebb szóval most teljesen kész vagyok.

Na iennek kell lennie egy akciófilmnek. Jó dumák, nők, és rettenetes durva akciók. És az érzelmes rész amit írtatok, szintén nagyon el lett találva. Hát alig várom h megjelenjen itthon és akkor lehet a hangfalrendszert döngetni, ahogy Crews besétál a kis édessel. :P

10/10 :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát bazz, tenyerem, talpam is kiszőrösödött :P Mivel nem voltam álmos megnéztem én is, de a tuti akkor lesz ha majd a házimozin fog dübörögni, főleg az a kis csúzli :evil: A film nagy részében fültől-fülig ért a szám, a vége egész egyszerűen úgy odaver minden akciófilmnek mely az utóbbi húsz évben készült ( Kivéve a John Rambo), hogy ihaj. A nosztalgia hangulat a templomos résznél zsigerekbe hatoló volt. Az az élcelődés hatalmas volt. A kivégzések gyönyörűek voltak. Repül fej, végtag meg minden ahogy kell. Tényleg egy jó nagy ökör a honi forgalmazó. Ilyen filmet kihagyni basszus! Picit talán több "összekaccsintást" vártam a többi szereplő részéről, de tuti, hogy másodjára ez nem fog érdekelni. :P Most talán már picit késő volt a filmhez vagy fene tudja. Ha a Machete is ilyen lesz, piszok jó évet zárhatunk a retromozizásból :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van úgy látom sok tesztoszteronállat jár ide!!! :P Eddig egyöntetű a tetszés, de hát mit is vártunk... :evil:

 

Amúgy Sly már a twitterén kérdezgeti a közönséget, hogy mit szólnának hozzá ha Willis a 2részben főellenség lenne. :P

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van úgy látom sok tesztoszteronállat jár ide!!! :) Eddig egyöntetű a tetszés, de hát mit is vártunk... :D

 

Amúgy Sly már a twitterén kérdezgeti a közönséget, hogy mit szólnának hozzá ha Willis a 2részben főellenség lenne. :hmm:

 

 

Jó lenne már Willist rossz szerepben látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a számítógépem elfüstölt, és tegnap nem jutott a nagy iszogatás közben már rá időnk (kicsit későn vettük észre), így haverral ma néztük meg a The Expendablest. Ahogy Al Bundy mondta: "Ez volt az igazi film. Jó sok duda volt benne, nem volt semmi története és egy csomó ember meghalt benne." :) Kibeb*szott jó volt minden pillanata!

Lergcoolabb jelenet tényleg az, mikor a néger medve bemegy a folyósóra az AA-12-essel és kitakarít. De a "repülj és halj meg" akció sem volt semmi. Szerintem a film megközelített a John Rambo hullaszámát.

A poénok ültek, pláne a magyaros ízűek, de a nagy öreg trió találkáját is végigröhögtük.

Egy szó mint száz, nincs csavaros történet, nincs Shakespeare idézet (de utalnak rá :D), nincsenek oscargyanús alakítások, viszont vannak böszöm nagy kéziágyúk, vér, tesztoszteron, vér, puskapor, vér, tűzijáték és persze, sok-sok vér. Még ilyet, sokat :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uninvited

Jó kis thriller, ami nehezen indul, döcögősen folytatódik, de kib*szottul nagy áll-leesős a vége :)

Imádom az ilyen filmeket, mert 2x nézősek a vége miatt :hmm:

Nem váltja meg a világot, de egy kellemes kis 78 percet rá lehet szánni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a számítógépem elfüstölt, és tegnap nem jutott a nagy iszogatás közben már rá időnk (kicsit későn vettük észre), így haverral ma néztük meg a The Expendablest. Ahogy Al Bundy mondta: "Ez volt az igazi film. Jó sok duda volt benne, nem volt semmi története és egy csomó ember meghalt benne." :) Kibeb*szott jó volt minden pillanata!

Lergcoolabb jelenet tényleg az, mikor a néger medve bemegy a folyósóra az AA-12-essel és kitakarít. De a "repülj és halj meg" akció sem volt semmi. Szerintem a film megközelített a John Rambo hullaszámát.

A poénok ültek, pláne a magyaros ízűek, de a nagy öreg trió találkáját is végigröhögtük.

Egy szó mint száz, nincs csavaros történet, nincs Shakespeare idézet (de utalnak rá :D), nincsenek oscargyanús alakítások, viszont vannak böszöm nagy kéziágyúk, vér, tesztoszteron, vér, puskapor, vér, tűzijáték és persze, sok-sok vér. Még ilyet, sokat :hmm:

 

 

Létezik ilyen fegyver??? Nem semmi. Lundgren sem volt semmi a drogos őrült szerepében. :D :D a filmvégi jelenetsor pedig a Rambo 3-ra emlékeztetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banglades nem tököl. Igenis megmutatja Hollywoodnak, hogy kell minőségi cuccost lerakni a vágóasztalra.

 

 

Mondjuk én most erre a minőségre nem is aggatnék semmiféle jelzőt. A videó úgyis önmagáért beszél :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Létezik ilyen fegyver???

Persze, hogy létezik, ráadásul elég régóta. Az első verzióját az AA-12-es shotgunnak (Frenkie, szerintem váltsd le a SPAS-12-det, elavul egy shoti az :hmm:) 1972-ben hozták ki a gyárból:

atchisson1.jpg

A filmben pedig a 2006-os verziója volt látható:

aa-12.jpg

Ez már kisebb és könnyebb, mint elődje. De azért a 360 lövés per perc még mindig megvan.

Bár egy kicsit túlerősítették, egy olyan betontornyot nem tudna ledarálni (igaz, itt robbanófejes töltények voltak benne, de egyrészt, még azok sem ilyen erősek, másrészt, a robbanófejes töltények tiltottak és nem is gyártják őket, pláne nem ilyen puskához).

Ebben a videóban megtekinthető, mire képes a valóságban, és hát na, így sem szeretnék a célkeresztbe kerülni :)

Amúgy a filmben baromi jól felvonultatták a modern fegyverek minden képviselőjét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.