Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Vass Gábor elég fura Slyként.

Pedig a Rambo III-ban, a Bérgyilkosokban és a Dredd Bíróban is ő a hangja. Az a baj, hogy a szokott hangja, Gáti Oszkár Schwarzenegger hangjaként lett ismertebb, és most véletlen pont ugyanabban a filmben szerepelnek, így nem lehet mindkettőjüknek ő a hangja. Én pont erre fogadtam volna, hogy Gáti Oszkár lesz Trench, Vass Gábor meg Barney. A másik tétet meg arra tettem volna, hogy Revicky lesz Trench és Gáti Oszkár Barney, ez is egy lehetőség, mert Revicky is sokszor volt Schwarzi hangja.

Bár szerintem a végleges szinkron még nem ez lesz, ez csak a trailer alá vágott szokott vacak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Expendabliba Oszi kéne Sly-nak, Osztrák Tölgy úrnak meg jó lenne Revi.

Amúgy én bírom a Sly-Vass Gabi párosítást. Egyedül a Rambis zavar egy picit. Jobb lenne ha Dzsoni mind a négyben Oszi hangján magyarkodna. Gabi bá'-val kilóg a sorból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír az Avatar fanoknak. Kimaradt jelenetekkel együtt akár a 4 órás verziót is megtekinthetjük a DvD-n :love::rock:

A. the film: 166 (minutes original cut) + 16 (fully rendered = 9 from SE + 7 new) + 68 (unfinished) = 4h10min

B. extras: 27min (Production Shorts #1 - featurettes) + 45min (PS #2 - "technical") + 5min (PS #3 - New Zealand) + 77min (production materials) + 7min (editing) + 7min (Pandora Discovered - it says here 3D preview!) + 20min (Brazilian documentary) = 3h08min

http://marketsaw.blogspot.com/2010/09/more...collectors.html

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hát nekem ez is kevés :love:

Mindenesetre ha meglesz, gyerek zsupp mamihoz, bevásárlás, és filmezés:)

Nekem bőven elég ebből a filmből ennyi, minden ok. De a kérdés fennmarad, ki néz meg egy 4 órás filmet? Én le se veszem a polcról a Gyűrűk Ura filmeket, mert iszonyat hosszúak és ha csak erre gondolok, már elmegy a kedvem tőlük. :nana: Persze nem vagyunk egyformák. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:love: Persze nem vagyunk egyformák. :rock:

A Gyűrű szövetségét pont tegnap néztük meg. Most hétvégén jön a Két torony. Egyszer egy maratonin megnézném mindhármat. SW egybe a hat is előfordulhat, de lehet hogy kétszer három lesz belőle. Ha megy az, hogy egy sorit pár nap alatt ledaráljon az ember, akkor ez is mehet. És persze ott a kényelem, hogy megállíthatom, kimehetek bármiért, és kapcs vissza. Moziban valóban rettenet lenne 4 óra, az biztos. Nem véletlen, hogy ezek már otthoni lejátszásra vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse, hogy a négy órás változat csak extra. Így én sem fordítok rá ennél több figyelmet. De ha komolynak szánnák, hát azzal a film sokat vesztene amúgy sem túl nagy értékéből. Egy 90 perces sztorit beletenni négy órába... Hát ennyire még Pandora sem érdekes. :love: Amúgy én sem bírnám ki, még itthon sem szeretek ilyen hosszú filmeket nézni, hiába megállítható. De engem már a három óra is aggaszt, ha sok az üresjárat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézve az előzetest, már el tudom képzelni, hogy jó film lehet. :D A szövegekért szívesen megnézném, csak kár, hogy tocsog a vérben és a repülő végtagokban. :P

 

 

Ez még viccnek is rossz. Így pont nézhető még. Minek a négy óra? Sose nézném meg, nincs is annyi szabadidőm egyben. :D
Engem sem érdekelne a mostani hosszánál pár percnél hosszabban az Avatar.

 

Nálam a határ a 150 perc, a Gyűrűk Ura már moziváltozatban is csaknem túl hosszú volt, pedig a könyvnek nagy rajongója vagyok. A bővített változatot ezért soha nem is volt ingerenciám megnézni. Ami kimaradt a moziváltozatból, az megvan a fantáziámban. Egyébként is a Gyűrűk Ura esetében a filmeket és a regényt két külön kategóriába sorolom. Az előbbiek látványos kalandfilmek, az utóbbi pedig egy csodálatos mese. Amiben számomra a film egyértelműen többet adott, azok a karakterek, amelyek élőben sokkal jobbak lettek, mint amilyennek a könyv alapján képzeltem. Ez szinte mindekire igaz, de legfőképpen Aragornra. Ő igazi telitalálat a filmben. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem max 5-10 perc az olyan jelenet ahol szakadnak a végtagok.

Szerintem az összeset összeadva és felkerekítve is csak jóindulattal jönne ki a két perc :D A Rambo 4-hez képest brutálisan visszafogott film vér tekintetében (bár a halottak száma majdnem ugyanannyi, de elveszi az élét, hogy itt az öldöklés sötétben játszódik, ott meg jórészt fényes nappal volt). Szóval szerintem nem brutálisabb, mint mondjuk a Ryan közlegény megmentése eleje, vagy a Black Hawk Down. Ráadásul kicsit gagyivá is teszi, hogy a vér CGI.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imho a Feláldozhatóak szinkronlistája. Végleges.

 

Sylvester Stallone - Gáti Oszkár

Jason Statham - Epres Attila

Jet Li - Görög László

Giselle Itié - Tenki Réka

Terry Crews - Galambos Péter

Mickey Rourke - Schneider Zoltán

Arnold Schwarzenegger - Reviczky Gábor

Bruce Willis - Dörner György

Dolph Lugdren - Jakab Csaba

Eric Roberts - Kőszegi Ákos

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.