Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Remélem, azért nem teszik tele a filmet egy fél tucat ellenféllel.

Pedig nem lenne rossz. Nem kell, hogy mind főszerepet kapjon. Elég, ha 2-3 ellenfél lesz középpontban. A többiek meg csak pár snitt erejéig lennének benne. Pl. be lehetne mutatni milyen káosz szabadul el Gothamben Batman nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan: ha arra játszol, hogy 4 év múlva erről is lehozhass egy " A batman 3 rebootját tervezik" cikket, akkor megértem, az álláspontod, ellenkező esetben sajnos képtelen vagyok. Nolan neve garancia a sikerre, de azért ne hemzsegjenek már az ellenfelek, mint egy gagyi Pókember 3 filmben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ortis és Warhammer 40k rajongók figyelmébe.

 

Na kifejezetten jó volt ez a kis film, már csak azért is. mert ezt a verziót még nem láttam, mi több ez jóval hosszabb volt mint a többi! :) Hajrá fiúk!

Dan Abnett történeteihez eddig kétféle hozzá állást láttam, vagy szeretik, vagy fikázzák, de közömbös nincs. Én a magam részéről jól megvagyok a Gaunt regénysorozatával. SpaceMarines regényt még nem nagyon volt szerencsém olvasni tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét Lovagban is nem egy ellenfél volt bemutatva. 3 "szuper gonosz" és 3 maffiavezér. Ez már hat ellenség.

 

Ezt te sem gondolod komolyan. :) 2 ellenfél volt a filmben, ebből az egyik 1,5 óra után lett azzá. Madárijesztő két jelenetet kapott kb. A három maffiafőnök meg... egyedül Eric Roberts volt hangsúlyos. Semmi értelme a hátteret teletölteni mindenféle Pingvinekkel, nem ettől lesz jó a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt te sem gondolod komolyan. :) 2 ellenfél volt a filmben, ebből az egyik 1,5 óra után lett azzá. Madárijesztő két jelenetet kapott kb. A három maffiafőnök meg... egyedül Eric Roberts volt hangsúlyos. Semmi értelme a hátteret teletölteni mindenféle Pingvinekkel, nem ettől lesz jó a film.

Dehogynem, komolyan gondoltam. Sőt Laót ki is hagytam, úgyhogy vele együtt 7.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén havernál megnéztük a Stephen King könyvből adaptál The Mistet (A köd). Érdekes egy film volt, pláne a vége, mely egyszerre sikerült áll-leejtőre és kicsit gügyére :yeah: De amúgy jó kis film, érdemes egyszer megnézni, aki szereti a misztikus, szörnyes, karakterábrázolós horrorfilmeket és Stephen Kinget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén havernál megnéztük a Stephen King könyvből adaptál The Mistet (A köd). Érdekes egy film volt, pláne a vége, mely egyszerre sikerült áll-leejtőre és kicsit gügyére :yeah: De amúgy jó kis film, érdemes egyszer megnézni, aki szereti a misztikus, szörnyes, karakterábrázolós horrorfilmeket és Stephen Kinget.
Ez melyik Köd? A Carpenter-féle?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem is tudom hogy mikor láttam az ács/asztalos bá' ködösítését. Alig emlékszem valamire belőle. Azt tudom hogy nem volt bejövős.

Azt hiszem tavaly belenéztem a Szmóllvill csákósba de az is felejtős lett részemről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén havernál megnéztük a Stephen King könyvből adaptál The Mistet (A köd). Érdekes egy film volt, pláne a vége, mely egyszerre sikerült áll-leejtőre és kicsit gügyére :yeah: De amúgy jó kis film, érdemes egyszer megnézni, aki szereti a misztikus, szörnyes, karakterábrázolós horrorfilmeket és Stephen Kinget.

 

Thomas Jane a főszereplő nem? Én is láttam és tényleg jó. A vége tényleg durva. Úgy lett hozzá szerencsém, hogy a 80'-as Köd remake-jét akartam megnézni, és azt hittem ez az. Stephen King meg az egyik legjobb horroríró. nagyon szeretem őt olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki robbanást látott a közelben biztos :yeah: És nem is egyet. :D A rendőrnek meg nem szóltak, hogy figy má', Michael "Bumm-Bumm" Bay forgat csak :D

 

De még mázlija volt, hogy nem Optimus Prime kanyarodott onnan ki éppen Bumblebee helyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A baleset idején csak bomba általi fenyegetettség állt fönn. Arról nem tudni hogy volt-e egyáltalán bomba ott ahová ment de jobb félni mint megijedni alapon csak jó ha szétnéznek hogy mi van.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baz' meg, miért nem állt fel és ugrotta át? Ezt a béna autobotot :yeah::D :D

 

Az egészben az a vicc, hogy erre a Camarora úgy vigyáztak az első rész forgatása során, mint a hímes tojásra, mivel csak egy volt nekik. :D

 

Bombariadó volt vagy sem, itt szerintem a rendőr hibázott. Forgatási területre behajtani, még akkor is, ha indokolt, veszélyes mutatvány, hiszen éppen azért zárják le, hogy ne kelljen ilyennel törődni. Vagyis senki nem is számít rá. Pláne egy olyan forgatáson, ahol autókkal foglalkoznak. Simán megeshetett volna az is, hogy lelép elé valaki aztán elgázolja. Ráadásul az egészben, hogy az ilyen forgatási helyszíneket rendőrök biztosítják, szóval akár előre is szólhattak volna, hogy haver, jövünk, várjatok két percet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került a hétvégén Henry Fonda, megnéztem tőle egy klasszikust, a 12 dühös embert 57-ből (bár a kék szemeit nem lehetett megcsodálni, mivel fekete-fehér a film). Már megvolt egy ideje, de hát tucatszám van filmem, amit meg kéne nézni :yeah: Akik esetleg nem ismerik: azzal kezdünk, hogy a bíróságon a bíró felszólítja az esküdtszéket, hogy hozza meg döntését, és a film arról szól, hogy végül hogyan jutnak el az egyszerűnek és egyértelműnek tűnő ügy kapcsán oda, ahova végül is eljutnak. Végig ebben az egy szobában játszódik a történet, és mégis izgalmas és elgondolkodtató. Érdemes mindenkinek legalább egyszer megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Rog a videót, eddig csak képeket láttam róla.

 

Oldie: Mert egyszerűen nem illet a képbe a pali, nem egy komedista alkat. Legalább is ezt mondják, aztán ki tudja hogy valójában miért cserélték le.

 

Csoda hogy Michael J. Foxot nem cserélték le, aki nappal a Családi kötelékeket forgatta, este a stúdióban pedig a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Volt idő mikor Christopher Lambertnek voltak élvezhető filmjei, egykoron neve még nem jelentett egy B kategóriás DVD-re száműzött vackokkal. A színész még olykor tiszteletét teszi egy-egy mozifilmben, feltűnt a A Káosz Birodalmában (Southland Tales) és játszott Sophie Marceau rendezésében, a 401-es szoba titka (La disparue de Deauville) krimiben. Eléggé kevés az esélye annak, hogy valamennyire vissza tudjon kapaszkodni a középmezőnybe, de ez nem akadálya annak, hogy tiszteletét tegye egy megaprodukcióban, ugyanis benne lehet a Szellemlovas (Ghost Rider) folytatásában, a szerződést még nem írták alá, egyelőre csak az egyeztetés folyik. Most még nem tudni, hogy kit játszana az egykori hegylakó.

 

A Szellemlovas 2-ben ismét Nicolas Cage játssza a főhőst, Ciaran Hinds az ördögöt alakítja, Violante Placido, Idris Elba és Johnny Whitworth is látható lesz a folytatásban. "

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cage jó volt mint szellemlovas, az viszont már más kérdés, hogy a film sz-r volt. :D Pedig hogy vártam annó... :)

Azért várós a 2 rész, hátha tanultak az első hibáiból :)

Az első rész viszonylag jó volt, tetszett, de lehetett volna sokkal jobb is. A második rész már Goyer forgatókönyvén alapul és ez biztató. A Crank alkotói nem tudom milyenek.

Már az elsőnél is a Goyer-verziót kellett volna meghagyni és jobb lett volna.

Avi Arad, a Marvel egyik fejese mondta egyszer, hogy a Szellemlovassal is meg lehetne csinálni azt, amit Pengével sikerült. Egy huszadrangú, ismeretlen képregényhősből népszerű film(ek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.