Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az még rendben van hogy átemelgetnek ezt+azt a képregényekből. Anélkül nehéz lenne építkezni. Na de hogy pont Nolanék ne tudnának valami előre megírt könyvtől független sztorit összehozni az már tényleg egy rossz vicc lenne.

Miből gondolod, hogy most nem csak átemelgetni fognak? De azért Hugo Strange karaktere eléggé behatárolja a történetet.

(Egyébként nem könyv, hanem képregény)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi filmekben is elég sok elemet emeltek át a képregényekből, úgyhogy szerintem semmi baj nem lenne, ha a Prédát(amit egyébként magyarul is kiadtak) vennék alapul, mert annak a sztorija még illik is a Nolan féle Batman világba. Azt egyébként már régóta lehet tudni, hogy a 3-at tervezi záró darabnak Nolan, ezzel lezárná a történetét.

Hát a Begins előtt is azt mondta, hogy nem csinál többet, meg a TDK előtt is emlegette ezt. Nem vennék rá mérget, hogy ez lesz az utolsó Batman.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Begins előtt is azt mondta, hogy nem csinál többet, meg a TDK előtt is emlegette ezt. Nem vennék rá mérget, hogy ez lesz az utolsó Batman.

Ez érdekes, tekintve a Begins erősen cliffhangeresen zárult, és a Dark Knight vége se vitte nyugvópontra a történetet. Szerintem elég lenne a három film, ha az utolsót is sikerülne úgy megcsinálni, mint az első 2 részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes, tekintve a Begins erősen cliffhangeresen zárult, és a Dark Knight vége se vitte nyugvópontra a történetet. Szerintem elég lenne a három film, ha az utolsót is sikerülne úgy megcsinálni, mint az első 2 részt.
Szerintem is elég három Batman film.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miből gondolod, hogy most nem csak átemelgetni fognak?
Abból hogy a pletyka szerint követi a sztoriját ami többnek hangzik szimpla átemelgetésnél.

 

De azért Hugo Strange karaktere eléggé behatárolja a történetet.
Nekem gőzöm nincs arról ki az a fazon. Arról is csak nemrég szereztem tudomást hogy egyáltalán létezik.

 

(Egyébként nem könyv, hanem képregény)
Akkor legyen az. Annak is lehet követni a sztoriját. Azért én reménykedem benne hogy az a pletyka nem igaz és mégse követik. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talált videón alapuló dokumentalista stílusú múvi készül felfedni hogy miért ne menjünk vissza a Holdra.

 

apollo18poster.jpg

 

A pószter alapján azért mert a földönkívüliek már megelőztek minket. Akkor pedig nekik mi holdonkívüliek lennénk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába (egyik)kedvenc filmem a TDK, nem kell több Batman film. De nem is lesz, legalább is nem Nolantől és Bale-től.

És nem hinném hogy nélkülük folytatnák ezt a vonalat, kissé kockázatos lenne, lásd Schumacher filmek.

 

Revan: Batman Unleashed? Mint valami rossz videojáték. :D

Jó cím ez a The Dark Knight Rises szerintem.

 

De abban szinte biztos vagyok hogy max inspirálódnak Nolanék a képregényekből, nem hinném hogy követné valamelyiknek a sztoriját. Azért ennél tényleg nagyobb fantáziájuk van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan: Batman Unleashed? Mint valami rossz videojáték. :D

Jó cím ez a The Dark Knight Rises szerintem.

Hát szerintem a Dark Knight Rises-nél még a Batman Unleashed is jobb lenne, bár én a Caped Crusader-nek örülnék a legjobban.

 

Bár még a Dark Knight Rises-t is megbocsájtanám ha hozná az előző film szintjét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok meggyőződve arról, ha sikeres lesz anyagilag, már pedig miért ne lenne az, akkor nem fogják folytatni a szériát. Nem szokása Hollywoodnak. Legfeljebb rábeszélik a készítőket, vagy ha másképp nem megy, próbálnak másokat találni rá. Ha az nem jön be, akkor talán abbahagyják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Badass ez a Neeson bá' :D

 

unknownposter.jpg

 

Nekem sincs különösebb problémám a rises-es címmel de azért a címismétlést szerintem mellőzhetnék. Úgyis akkor tudhatunk biztosat a cím meg a sztori felől ha hitelt érdemlően ellátják őket az "official" jelzővel.

 

Az az érdekes, hogy a forgatást csak most kezdik. Nagyon bele kell húzniuk, node ha márciusra ez cakumpak elkészül, a többiek példát vehetnek róluk :D
Ha meg nem jönne össze addigra összehozniuk akkor legfeljebb elodázzák a bemutatót. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A slashfilm úgy tudja, hogy ő lesz az új Superman

 

Matthew Goode

600full-matthew-goode.jpg

 

Akkor Superman lobogó ruházata valószínűleg CGI lesz, mivel a Warner studiónak bejött a Green Lantern féle CGi szerkó.

 

Sztori meg ilyesmi:

A 30-as éveiben járó Clark Kent a nyugat-afrikai krízis során jön rá szuperképességére, és Smallvillebe utazik kutakodni a múltját illetően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HP 7/1

 

 

JÓÓÓÓÓ film. De még inkább, az évtized eddigi leghosszabb filmelőzetese. Hatalmas elvárásoknak kell megfelelnie, és sikerül neki.

Szerintem nem spoiler:

Spoiler:

Minden kockája a helyén van, a színészek hozzák amit eddig, a látvány csodálatos, a hangulat működik, a zene megpróbál John Williams-hoz méltó lenni, szerintem ez is sikerül. Amikor a Mágiaügyi Minisztériumban gyártják a papírt a hivatalnokok, ott enyhén magamra ismertem ;) Az érzelmes részek rendben vannak, a poénok működnek. A walesi, angol és skót táj gyönyörű.

Jó pont (jobb a könyvnél) Hedvig halála.

Rossz pont (a könyv miatt) Sipor szereplése. Minden felvezetés nélkül szerepel, teljesíti amit a könyvben is, aki meg nem érti,. az járjon utána. Az ötödik könyvben egy főszereplő hal meg miatta, abból kihagyták.

Az animációs résznél csak én éreztem úgy, hogy a Halál valahonnan gyanúsan ismerős?

 

8/10

 

 

A spoilerszűrőt kérésre raktam oda, szerintem semmi fontos információ nincs benne.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az! Írjál jóóóóó nagy spoilereket. Jó kövéreket! Ki hal meg, pontosan hanyadik percnél. Nem akarok nagyon nyers lenni, ezért csak ennyi: :):D:);):D

 

SZERK: a lángszórós lemaradt...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.