Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Már be volt linkelve a szinkronos verziója is. :D

Mi vagyok én, lexikon? :D

Akkor nem figyeltem fel rá, nem minden mozielőzetest nézek meg amit belinkeltek. Ha tettetek volna mellé egy OOlyan képet ami az origón van, akkor tudtam volna, hogy érdemes megnézni :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Fűrész 5-öt, hát egyszer nézhető végül is. De a végén amit csattanónak akartak beállítani, hát kicsit mókás. Hatásvadászás hatás nélkül.

És valami olyan szinten túl van bonyolítva hogy csak nézek néha. De nem rossz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhunyt az egyik kevdenc színészem, Pete Postlethwaite :( Szerepelt sárkányokkal, alienekkel, dinoszauruszokkal és egyéb sci-fikben, fantasy-kban és más jellegű filmekben is feltűnt. Igazán főszerepet ugyan nem sűrűn kapott, de igazi karakterszínész volt.

http://www.sfportal.hu/elhunyt-pete-postlethwaite-angol-szinesz-7783.scifi

 

Szerintem a hír véletlenül ment át a másik topikba.

Jó színész volt, most láttam a The town-ban, abban is játszott :(

RIP

Ezt jól benéztem. :pfff: Áttettem ide a helyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quentin Tarantino szerint ezek voltak 2010 legjobb filmjei:

 

1.) Toy Story 3

2.) A közösségi háló

3.) Animal Kingdom

4.) Szerelmes lettem

5.) Aranyhaj

6.) A félszemű

7.) Tolvajok városa

8.) Greenberg

9.) Cyrus

10.) Hirtelen az üresség

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem tudom mennyire hihető... 100%, hogy az eredeti listájában szerepelne a haverjának, Rodrigeznek a filmje, Machete.

Már miért kéne szerepelnie? Azért, mert cimbije Rodrigueznek, még nem kell feltétlen oda meg vissza lennie a filmjeitől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hullám

Huh, elég érdekes és tanulságos film volt az emberek manipulásáról és a közösségi szellemről.

1 hét alatt mi mindenre képes egy eszme, ami elszabadul. Lenyűgöző is és félelmetes is egyben.

 

Mint a végén is mondja a tanár, hogy úgy tudott volna játszani velük, ahogy akar. Ha akarta volna, embert is ölhettek volna akár. Nagyon durva.

Egy eszméért, egy felfogásért, a kirekesztettségből a "hírnév" és a megtiszteltetés felé vezető útért. Hogy más vagy mint az átlag és ez neked hatalmat és egzisztanciát ad. Ami az egyik percben még jó poén, a másikban véresen komoly.

Ez a film nagy hatással volt rám. Egész érdekes. Aki nem látta, az nézze meg, eléggé magvas gondolatokat tartalmaz és mutat be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.