Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Geri Butler hadat üzen a gyerekeket harcba küldőknek.

Lehet, hogy megsasolom majd. Megnéztem az Underworld trailerét is, és rájöttem, hogy nem emlékszem, mivel ért véget korábban, pedig láttam minden részt :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=UaJirLwiDsc

 

 

Megnéztem az Underworld trailerét is, és rájöttem, hogy nem emlékszem, mivel ért véget korábban, pedig láttam minden részt :hmm:

Én meg nem emlékezhetek rá mert egyik részét se láttam teljesen. Némelyikbe belenézegetek amikor adják és azzal ki is fújt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még 15-én este megnéztem az Amerika Kapitányt. A Thor elé, de a Vasember 2 mögé helyezném a listámon a Bosszúállók filmjeit nézve. A második világháborús környezet miatt találom jobbnak a Thornál. Vörös Koponya lehetett volna még ördögibb és ahogyan eltűnt a vászonról az sem tetszett; hátha visszatér még az Avengers-ben. Remek ahogyan összekapcsolják a négy szuperhős történeteit. Van egy olyan érzésem, hogy piszok jó lesz az Avengers.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Danityu: 4 hős? Thor, Sólyomszem, Vasember, Amerika kapitány, Black Widow, akik benne vannak ebben a 4 filmben és az Avengerben, meg persze Hulk. Furry is kaphatna egy filmet... XD Amúgy valszeg a Koponya még visszatér, de az már tuti, hogy Loki ott lesz a filmben. Remélem beválik az a jóslat, hogy Loki irányítja majd Hulkot. Mert az a jelenet epic lenne, hogy Hulk megpróbálja Thor kalapácsát felemelni. ^^

http://www.youtube.com/watch?v=m4_TJpv8IpI

 

Dzséjt: Persze hogy az Exp vedd meg! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig kételkedtem abban, hogy az új Szellemlovas jó film lesz, de ez az előzetes, olyan jó, oltári, ász, isteni, hogy meggyőzött, ezt a filmet látni kell, k*rva jó lesz!!! :rock::clap::yes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=v4zkGAhr7pI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az itteniek a megmondhatói, hogy én mennyire vártam az első részt, és hát elég nagy csalódás volt, de, és most lekopogom, úgy néz ki ez egész más lesz. Az ilyen kis műanyag gyerekfilm volt ehhez képest, legalábbis erre lehhet következtetni az újfajta látványból. szóval csak azt tudom mondani: AZTAAAAA! :D ez várós! :D

 

Zookeeper: Nekem tetszett. Full egyszerű sztori, semmi extra, de nekem bejöttek az állatok, és a poénok is. Egy szombat déutáni filmnek tökéletes szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon a Star Wars: The Clone Wars 1. évad mellé mit vegyek meg? A The Expendablest vagy a Battle: Los Angelest? :pfff::hmm: Ilyen dilemmát. :D

 

 

Na ez az igazi skizofrénia. :D :D :D Szerintem kezd el nézni hogy mit tudsz eladni a szobádból. :D Az a gáz, hogy mindkettő egyszerre kedvenc filmem, így nem tudok rá adni "rávágós" választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király a Sötét lovag: Felemelkedés magyar előzetese. Remélem ez azt jelenti, hogy végre magyar szinkronnal lesz a mozikban.

Nekem is tetszett magyarul. Ha megtörténik, remélhetőleg néhány moziban lesz feliratosan is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő évben is remek filmeknek nézünk elébe, ez már most egyértelmű.

A Thor-t látta már valaki szinkronosan? Mert nekem nem volt hozzá szerencsém, pedig kíváncsi vagyok rá.

Egyébként az dühít, hogy jövőre elpusztul a Föld, ezért nem sok filmet látok majd! :angry::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Danityu: 4 hős? Thor, Sólyomszem, Vasember, Amerika kapitány, Black Widow, akik benne vannak ebben a 4 filmben és az Avengerben, meg persze Hulk. Furry is kaphatna egy filmet... XD Amúgy valszeg a Koponya még visszatér, de az már tuti, hogy Loki ott lesz a filmben. Remélem beválik az a jóslat, hogy Loki irányítja majd Hulkot. Mert az a jelenet epic lenne, hogy Hulk megpróbálja Thor kalapácsát felemelni. ^^

 

A négy címszereplő hősre gondoltam.

A jelenet pedig nagyon durva. Thor egy kicsit meg is lepődött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, úgy látszik van egy hely ahonnan be tudom majd szerezni! :)

Én szinkronosan láttam és bejött.

 

 

Én meg beszereztem a Pault, Rangot és a Halálos Iram 5.-ik részét amit ugyan már láttam moziban, de ugye más ha az embert szomszédok veszik körbe, főleg egy kellemes hétvégi délutánon és ezzel a filmmel szerez neki egy kis örömet. :evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szinkronosan láttam és bejött.

 

 

Én meg beszereztem a Pault, Rangot és a Halálos Iram 5.-ik részét amit ugyan már láttam moziban, de ugye más ha az embert szomszédok veszik körbe, főleg egy kellemes hétvégi délutánon és ezzel a filmmel szerez neki egy kis örömet. :evil::D

 

 

Az anyát a Marsra kifelejtetted. Hiába egy forrásból szerezzük a filmeket. Sajna megyek holnap Balatonra így nem tudom megnézni az 5. részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az anyát a Marsra kifelejtetted. Hiába egy forrásból szerezzük a filmeket. Sajna megyek holnap Balatonra így nem tudom megnézni az 5. részt.

Elég gyenge értékelést kapott. Majd ha jön innen egy infó, hogy jó, akkor teszek vele egy próbát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.