Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tegnep TV-ben megnéztem a Jurassic Park III-at este pedig a moziban A csodálatos Pókember 2-t.

 

Jurassic Park III.

Nekem kifejezetten tetszett. Sokkal egyszerűbb volt a sztori az előző kettőhöz képest, de nem volt baj. Egy egyszerű izgalmas kalandfilm. Főleg a repülős dínók és csapdaállító raptorok tetszettek. Ha jól vettem ki, akkor a Jurassic Park II helyszínén voltak a főhősök és nem az első rész helyszínén, de ebben nem vagyok biztos.

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a Jurassic World-ből.

 

A csodálatos Pókember 2

Nagyon jó lett a folytatás, kifejezetten tetszett. Megpróbáltak visszavenni a sötét tónusból, ami az előző részt jellemezte. Ez a Pókember világ tényleg összetettebb, mint az előző, sok személyes drámát és dilemmát sikerült átadni. Bár több gonoszt vittek bele, mint az előzőbe, mégsem volt túlzsúfolt a film. A csarajelenetek jók voltak, bár nem rajtuk, hanem inkább a drámán volt a hangsúly. Peter és Gwen szerelme a film egyik legfontosabb szála, nagyon szép és megható, így

a film végén Gwen halála nagyon szívszorító lett.

 

Negatívum, hogy Rinó egy kissé idegesítő volt, még jó, hogy nem szerepelt sokat.

Az új Manó és Elektró kifejezetten jók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól vettem ki, akkor a Jurassic Park II helyszínén voltak a főhősök és nem az első rész helyszínén, de ebben nem vagyok biztos.

Jól vetted ki, a Sorna szigeten voltak. Bár a The Lost Worldből kivágták, de a Nublar szigetet lebombázta az InGen, ott nem maradtak dinoszauruszok.

 

Ez a Guardians egyre jobban érdekel.

 

Godzilla kritika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robocop

 

Nekem tetszett a modernizált változat. Néhány dolog máshogy van mint a '87-es eredetiben, de a lényeg nem változott. Az Omnicorp ugyanaz a gusztustalan cég a fejével együtt. A páncél is érthető miért lett fekete. Szerintem az is jó hogy jobban mozog benne(de ugyanakkor érezni itt is hogy egy egy nagyrészt robottörzsből és végtagokból álló emberről van szó, rendesen döng a talpa alatt a talaj) mert ez 2028-ban játszódik(bár megmondom őszintén a '87-es nem tudom mikor játszódik), és fejlettebb a technológia. A srác aki Murphyt játssza nekem ismeretlen színész, de jópofa, és itt nyomozó nem közrendőr.

Az akciók rendben voltak, de persze túlzásokba estek.

 

 

Pl a végén a bazinagy robotok simán kinyírták volna szerintem. Meg az USA tartja fenn a rendet Iránban? majd pont amerikai cuccokat fognak vásárolni rendőrségi feladatokra.

 

 

Szóval egy jó kis akciómozi elég tisztelettel az előd iránt.

 

 

Árnyékügynök.

 

Én szerettem Tom Clancy karakterét Jack Ryant, de ennek semmi köze hozzá. Chris Pine egy sima ,normál, ezerszer látott CIA-ügynököt játszik, ráadásul úgy néz ki hogy reboot a film. Számomra sokszor látott kémfilmről van szó, se több se kevesebb. Nincs benne semmi többlet. Érdekességként megnézhető, de Jack Ryan nevét le kéne venni mert semmi köze hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Árnyékügynök.

 

Én szerettem Tom Clancy karakterét Jack Ryant, de ennek semmi köze hozzá. Chris Pine egy sima ,normál, ezerszer látott CIA-ügynököt játszik, ráadásul úgy néz ki hogy reboot a film. Számomra sokszor látott kémfilmről van szó, se több se kevesebb. Nincs benne semmi többlet. Érdekességként megnézhető, de Jack Ryan nevét le kéne venni mert semmi köze hozzá.

 

Maxi egyetértek, de nekem még ennyire sem tetszett. Úgy érzem, Jack Ryan figurája Hollywood egyik legfélresikerültebb franchise-alakja, amiben kiváló potenciál volt még az elején, a Vadászat a Vörös Októberre idején - ha akkor következetesen végigviszik vagy Baldwinnal vagy Forddal az egészet, kiváló sorozat lehetett volna.

 

De ezt Kirkkel kár volt rebooolni... :(

 

 

Na, szépen vagyunk, mindent elfelejtek már. R2 a Jack Ryanre hívta fel a figyelmem, te most, Frenkie, a Robocopra. Eh... Van még valami, amit elfelejtettem és mostanában jött ki? :?

 

 

47 Ronin, Walter Mitty titkos élete, az új Carrie, A könyvtolvaj, Herkules legendája, Én, Frankentsein, A kiütés, Minden odavan, A végzet ereklyéi: Csontváros... :)

 

Persze ezek egy része lemezen még nincs.

 

 

 

Godzilla kritika.

 

Tisztességes írás, nagy taps érte! Picit elfogult, picit csipkelődő, összességében teljesen korrekt.

 

Értelek. ;)

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenti listából láttam néhány filmet:

a Walter Mitty titkos élete egy nagyon bájos és szerethető film, és egy cseppet sem von le az értékéből,

 

hogy már az elején rájöttem, hol a kép, aztán pedig arra is, hogy részben mi van rajta :)

 

47 ronin egyszer nézhető, az utolsó fél óra még tetszett is, főleg a zene dobott a hangulatán

A könyvtolvaj sajnos szintén csak az egyszer nézős kategória volt nálam, bár itt többeknek tetszett

Ami még érdekel, az a Minden odavan, majd a hetekben sort kerítek rá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem tegnap este a Robocopot. Nem volt olyan rossz, mint számítottam rá, de egy átlagos akciófilmnél nem több. Murphy szerepére szerintem pocsék színészt választottak, Joel Kinnamanban távolról sincs meg Peter Weller karizmája. Hiányzik a brutalitás és el nem tudom hinni, hogy Robi robot. Úgy pattog, mint egy gumimaci.

 

A készítők is érezhették, hogy ezt nem tudják beadni az embereknek, ezért is kellett a Murphy-t szétszedjük jelenet.

 

Azt meg még most sem értem, hogy a jobb kezét mi a büdös isten nyilának kellett megtartani? Pláne úgy, ahogy a filmben prezentálták. Magyarázat óne, pedig szerintem mindenkinek ez az első kérdése, amikor meglátja. Tényleg olyan érzést kelt ez az egész, hogy csak azért van meg, mert az eredetiben meg kiemelték, hogy levágták... :facepalm: Az meg külön negatívum, hogy a film történetéből adódó kérdésekkel még csak nem is foglalkozik (hogyan lehetne Murphy apa és férj így?).

Sajnos az Omnicorp (nem az OCP, az egy másik cég, amit épp csak megemlítenek a film végén) sem volt elég erőteljes fenyegetés, annak ellenére, hogy Michael Keaton vitte a hátán a filmet. Őszintén szólva, ha Keaton, Gary Oldman és Smauel L. Jackson nem lenne a filmben, ez igencsak egy B kategóriás mozi lenne. Ám ez a hármas remekül hozza a formáját, mentik meg a filmet.

Ha mint a Robocop remake-jeként kéne értékelnem, egy nagy büdös nulla ez a film, lélektelen újrafelhasználása egy eladható címnek. Ha mint mezei akciófilm, akkor szórakoztató arra a két órára, amíg tart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminator 5 forgatásán már a Skynet elleni háborús jeleneteket forgathatják :yes: :yes:

http://www.youtube.com/watch?v=GXjsB01UYv4

http://www.youtube.com/watch?v=dPBIY1nRKQs

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a logó már a SésB képregényeknél is megvolt, szóval nem hiszem hogy sokat akartak változtatni. :)

 

A Robotzsaruval meg minden egyes szóval egyet értek. Magában nézhető, de amint a régihez hasonlítom...hát meg sem közelíti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem tegnap este a Robocopot. Nem volt olyan rossz, mint számítottam rá, de egy átlagos akciófilmnél nem több. Murphy szerepére szerintem pocsék színészt választottak, Joel Kinnamanban távolról sincs meg Peter Weller karizmája. Hiányzik a brutalitás és el nem tudom hinni, hogy Robi robot. Úgy pattog, mint egy gumimaci.

 

A készítők is érezhették, hogy ezt nem tudják beadni az embereknek, ezért is kellett a Murphy-t szétszedjük jelenet.

 

Azt meg még most sem értem, hogy a jobb kezét mi a büdös isten nyilának kellett megtartani? Pláne úgy, ahogy a filmben prezentálták. Magyarázat óne, pedig szerintem mindenkinek ez az első kérdése, amikor meglátja. Tényleg olyan érzést kelt ez az egész, hogy csak azért van meg, mert az eredetiben meg kiemelték, hogy levágták... :facepalm: Az meg külön negatívum, hogy a film történetéből adódó kérdésekkel még csak nem is foglalkozik (hogyan lehetne Murphy apa és férj így?).

Sajnos az Omnicorp (nem az OCP, az egy másik cég, amit épp csak megemlítenek a film végén) sem volt elég erőteljes fenyegetés, annak ellenére, hogy Michael Keaton vitte a hátán a filmet. Őszintén szólva, ha Keaton, Gary Oldman és Smauel L. Jackson nem lenne a filmben, ez igencsak egy B kategóriás mozi lenne. Ám ez a hármas remekül hozza a formáját, mentik meg a filmet.

Ha mint a Robocop remake-jeként kéne értékelnem, egy nagy büdös nulla ez a film, lélektelen újrafelhasználása egy eladható címnek. Ha mint mezei akciófilm, akkor szórakoztató arra a két órára, amíg tart.

 

 

Nem igazán értek egyet, de nagyon rég láttam(még az alámondásos vhs-korszakban) az eredeti filmet és csak emlékképek vannak róla. De leszedtem és hétvégén meg akarom újra nézni.

Szerintem az a baj hogy a '87-est vártátok, holott 2014 van. Ma már azt a filmet nem lehetne eladni. Ez modernebb. A mostani Murphyt sem lehet a régihez hasonlítani. Különben szerintem ez a rész egyfajta reboot is. Murphy nem is úgy lesz robocop ahogy régen, itt nyomozó, anno meg egyszerü járőr volt.

Pont az az erőssége szerintem az új résznek hogy nem remake-eltek, hanem modernizálták és máshogy jutunk el bizonyos helyekre. Az hogy nem érezni hogy gép szerintem nem állja meg a helyét, mert amikor megy igencsak döngöli a padlót, azaz érezni a súlyt. Mivel ez modernebb és fejlettebb robotzsaru így jó hogy tud ugrálni. Nincs brutalitás?

 

Hát hogy a csávóból a jobb keze a két tüdeje és a feje maradt az elég brutális szerintem.

 

A jobb kézzel nem értem mi a baj. Illetve értem:

 

Az eredetiben szétlövik a kezét, meg a manust is(erre emlékszem). De könyörgöm itt nem egy banda lövi szét, hanem robbanás roncsolja a testét. Inkább nekem az a furcsa, hogy mutatják Murphyt a kórházi ágyon, ahol megvan a törzse, a jobb lába is. Na ezeket miért kellet levágni?

 

 

Amivel egyetértek veled az..

 

a családi dolgokat nem gondolták át. A feleségét nem igazán értettem. Teljesen nonszensz hogy egy ilyen robottal akarna élni. Hogy teljesíti házastársi kötelességét? Nincs mivel ugye. Még apaként csak-csak el lehet képzelni ,de férjként nem.

 

 

Joel Kinnaman szerintem igen jól adja a modern Murphyt. Nem szabad összekeverni a régivel. Akkor más idők voltak mások voltak a férfiak, a zsaruk stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem láttam, vagyis nem emlékeztem a régi Robocopra, szóval úgy láttam az új részt. AZtán néztem meg a régit és leesett az állam, annyival jobb volt. És nem csak a brutalitás miatt, de az is sokat hozzátett. De a sztori is sokkal jobb, - nincs benne fölösleges családos szenvedés, egyből ő a robotzsaru, család már elhúzott kész. Az ellenfelek pedig sokkal karakteresebbek, utálhatóbbak mint itt Keaton, akit azért annyira nem lehetett szerintem utálni, talán csak a vége felé. Szvsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán értek egyet, de nagyon rég láttam(még az alámondásos vhs-korszakban) az eredeti filmet és csak emlékképek vannak róla. De leszedtem és hétvégén meg akarom újra nézni.

Szerintem az a baj hogy a '87-est vártátok, holott 2014 van. Ma már azt a filmet nem lehetne eladni. Ez modernebb. A mostani Murphyt sem lehet a régihez hasonlítani. Különben szerintem ez a rész egyfajta reboot is. Murphy nem is úgy lesz robocop ahogy régen, itt nyomozó, anno meg egyszerü járőr volt.

Pont az az erőssége szerintem az új résznek hogy nem remake-eltek, hanem modernizálták és máshogy jutunk el bizonyos helyekre. Az hogy nem érezni hogy gép szerintem nem állja meg a helyét, mert amikor megy igencsak döngöli a padlót, azaz érezni a súlyt. Mivel ez modernebb és fejlettebb robotzsaru így jó hogy tud ugrálni.

Nem az a baj, hogy tud ugrani, vagy gyorsabban mozog elődjénél, ez rendben van. Az a baj, hogy gáz a CG-effekt, amikor ezt teszi. Nincs súja a gépnek, amikor ugrik, amint kilép a színész és belép a CG, az egész elveszti fizikai valóját és átszellemül egy igen pocsék effekté. Ezért írtam, hogy, mint a gumilabda, úgy pattog. Nem a pattogást kifogásolom. Ez így ebben a formában gáz, mag a trükk gáz.

 

A legtöbb változtatással sincs bajom, mert a legtöbb esetben tipikusan olyasmiket változtattak meg, ami a "tök mindegy" kategóriába esik. Semmit sem számít a történet szempontjából, hogy Murphy járőr vagy nyomozó, hogy Louise fehér nő vagy néger faszi, a cselekményt ezek nem befolyásolják. A család motívum erőteljesebbé tétele meg kifejezetten tetszett. Csak na, elmismásolta a rendező a kérdést (láthatóan efelé akarta elvinni a filmet, de az a gyanúm, hogy magasabbról rászóltak - talán egy rendezői változat ezt helyretenné). Nincs egy olyan érzelmileg erős jelenet, mint az első részben, amikor Murohy visszatér a házukba, és ahogy végigvonul a kiürített lakáson, sorra jönnek elő az emlékei, éled fel a gépben az ember, rádöbben, mivé lett. Benne van minden, a veszteségérzet, a reménytelenség, az emberi szellem győzelme a gép felett. Itt ilyen nincs, Murphy egyrészt semmit sem vesztett a testén kívül, nem mondhatjuk róla, hogy csak a lelke van meg, hiszen megvan a családja is, akiket láthatóan egyáltalán nem zavar, hogy gép lett belőle. Hiányoznak a konfliktushelyzetek, pedig megteremtették őket. Murphy szó nélkül elfogadta, hogy a felesége belement ebbe az agylövött ötletbe, a felesége simán elfogadja, hogy a férje mostantól egy gép, szóval nem csak a szex marad már el, de az sem fog menni, hogy leülnek közösen vacsizni, vagy kiviszi a szemetet. Hogyan élhetnének? Mert ez a film úgy ábrázolja a dolgot, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog, és lazán lepattintja a kérdésre a választ. Pedig pont ezt kéne feszegetnie, ha már behozták a családot.

És az is látványosan kimaradt a filmből, hogy Murphy legyőzi a programját. Hol, hogyan, mikor? Egyszer még totálisan le van szedálva, aztán ezt legyűri, de hogyan gyűrte le az agyműtétet? Erről az apróságról megfeledkeztek.

A modernizálás sajnos itt csak külsőségeken érhető tetten. Murphy modernebb lett, a film pedig lélektelen. Pedig az eredetinek pont az a nagy erőssége, hogy van lelke, hogy foglalkozik Murphy lelkével.

És pont emiatt nem igényelt remake-t vagy rebootot. A témák, amiket az tényleg feszeget, amikre válaszokat akar adni, az aktuális, sőt, ma aktuálisabb, mint a '80-as években volt. Egyedül a technikai megvalósítás az, ami igénylehetne egy felújítást, de még őszintén szólva, az sem. A dizájn jó, a megvalósítás jó, még ha szegény ED-209 mo. cap. trükkje kicsit már fapados is. De a többivel nincs gond, hiszen ilyen harci robotokat és kiborgokat a mai napig nem tudunk gyártani, és az első változatok inkább lennének olyan nehézkesek, mint az eredeti filmben. Nem kifinomult csúcsgépek, mint ebben az újban.

 

Hát hogy a csávóból a jobb keze a két tüdeje és a feje maradt az elég brutális szerintem.

Ez nem durva, sőt, engem megmosolyogtatott. Csak azért csinálták ezt a jelenetet, mert ötletük sem volt, hogyan hitessék el a nézőkkel, hogy Murphy robot, nem egy páncélba bújt ember. És azzal, hogy megmaradt az egyik keze, még röhejesebb lett, pedig önmagában elég gáz jelenet.

Brutális az, amikor a savval leöntött csávó szó szerint szétfröccsen egy autó szélvédőjén, amikor totálplánban loccsantják széjjel egy shothunnal egy ember kezét, amikor fókuszban lőnek fasírttá nagykaliberű fegyverekkel embert. Ez a brutalitás, nem egy szoft, alsóiskolások biológiai órájára becitálható jelenet.

 

Az eredetiben szétlövik a kezét, meg a manust is(erre emlékszem). De könyörgöm itt nem egy banda lövi szét, hanem robbanás roncsolja a testét. Inkább nekem az a furcsa, hogy mutatják Murphyt a kórházi ágyon, ahol megvan a törzse, a jobb lába is. Na ezeket miért kellet levágni?

Mostc sak abba gondolj bele, amit leírtál. Murphy-t az eredetiben szétlövik. Itt felrobbantják. Szerinted melyik okoz durvább dolgokat? Az eredetiben a lövöldözés közben Murphy testéből fasírt lett, az agya kirobbant a padlóra, az egyik karja leszakadt, és mindezt láttuk. Az új filmben Murphy a robbanás után majdnem sértetlenül fekszik a földön. Sehol egy leszakadt kar, sehol egy vértócsa, épp csak megpörkölődött, de az égés még annyira sem brutális, mint Anakiné az ep3-ban. Pedig ennek a filmnek brutálisabbnak kéne lennie, mint az ep3-nak! Ha hűek lettek volna az eredetihez, akkor Murphy-ből egy véres húscafatot mutatnak a robbanás után. Külön poén ezután a kórházi ágyas jelenet, meg a doki elmondása arról, milyen állapotban van - mintha az orvosok direkt szétcincálták volna, ha már a robbanást átvészelte. :)

A jobb kéz megmaradása meg három okból baromság.

1. Elcseszett dizájn. Egyszerűen hülyén fest, hogy talpig vasban van, de a jobbkeze csak úgy ott van, szabadon.

2. A feje búbjáig páncélozott, de az a keze, ami a fegyvert tartja, nincs, az élő szövet, de még páncélt sem tesznek rá. Mi van, ha gránát robban a közelében? Vagy csak eltalálják fegyverrel? Szándékosan hagytak egy sebezhető pontot a gépen.

3. Amikor szétszedik, semmi sem köti össze a kezet a többi szerves résszel? Hogy nem rohad el az a rész?

 

 

Joel Kinnaman szerintem igen jól adja a modern Murphyt. Nem szabad összekeverni a régivel. Akkor más idők voltak mások voltak a férfiak, a zsaruk stb.

De a karizma nem változik. Nem egy Weller 2.0-t vártam, de mindenképpen egy olyan embert, akinek van kisugárzása. Nekem ez a fickó nagyon semmilyen, pláne úgy, hogy három olyan színész van körülötte, akik belépnek a képbe, és máris elfelejtjük, hogy van egy Robotzsaru is. Samuel L. Jackson, Gary Oldman és Michael Keaton fellépnek a vászonra, és már ezzel lemosták szegény Kinnamant a vászonról. És nem azért, mert ismertebb nevek, hanem azért a valamiért, amiért ők ismertebb nevek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan féle Csillagok között szinkronos előzetes

Bele bele olvasgattam a 2008-as draftba, amit még Spielbergnek írt Jonathan Nolan, meg a nolan rajongói fórumokon is nézelődtem az elmúlt hónapokban. Hajaj, a lelkesedésem ennek tudható be, mert ha kb a koncepció marad, akkor nagyon jó ötletekkel telezsúfolt sci-fi lesz.

Ami tetszik ebben az előzetesben még, hogy a film első 30-40 percéből mutogatnak csak. Tehát csak a felszínt tapogatja, a jéghegy csúcsát.. Amint a féreglyukon átmennek....na onnan jönnek a fincsi dolgok :yes:

A következő előzetes nyár vége fele szerintem már a kétkedőket is elcsendesíti :)

http://www.youtube.com/watch?v=kCNRta5XvKM

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Veszélyes kölykök című filmet. Hatalmas film! Michelle Pfeiffer valamint Wade Dominguez nagyot alakít.

 

Gondoltam, hogy a végén valak meg fog halni. Én először Raul-ra tippeltem, de amikor Emilio elmegy Louanne házába, ott már gondoltam, hogy ő lesz az áldozat.

 

A zenéje is nagyon tetszik, pedig nem igazán szeretem a hip-hop/rapzenét. Csak ajánlani tudom a filmet. 10/10

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új X-Men filmről ódákat zengenek... elég jók a nézői visszajelzések. Tervezi valaki megnézni moziban? :yeah:

 

 

Befejeződött a Warcraft-film forgatása, ezt a rendező, Duncan Jones jelentette be a Twitteren - a mozi 123 napig forgott. A premier 2016. március 11-én lesz, de természetesen a film még nem készült el, egy csomó utómunkálat vár rá, ami egy efféle fantasy anyagnál igen sokáig tarthat. Az effekteknél egyébként a Lucas-féle Industrial Light & Magic is besegít majd.

warcraftfilm.jpg

A Warcraft-filmről nem sokat tudunk, és a fenti képen kívül nem is láttunk belőle semmit. A története az emberek és az orkok csatájára fókuszál majd, a nyilatkozatok szerint pedig olyan lesz a mozi, "mintha az Avatart a Trónok harcával kereszteznék", és az is biztos, hogy a készítők nemcsak a rajongókat akarják lenyűgözni vele. Állítólag a júliusi Comic-Conon kapunk egy kis ízelítőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új X-Men filmről ódákat zengenek... elég jók a nézői visszajelzések. Tervezi valaki megnézni moziban? :yeah:

Én még csütörtökön voltam megnézni. Azt le kell szögeznem, hogy én imádom a First Class-t és nem csak, mint X-men filmet, de ez köröket ver rá. Olyan epikusra sikerült a vége, hogy az eszméletlen, de a közepén se fog senki se unatkozni. Singer most nagyon ráérzett erre a filmre

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak aláírni tudom így nagy vonalakban Nabo véleményét, a legjobb X-Men film volt eddig, még a First Class-nél is fantasztikusabb, és remekül megoldották, hogy várhassunk az Apocalypse-re. :)

Stáblista utáni jelenetet ha látta valaki le tudná irni spoilerben mi volt?

Sajnos nem tudtam kivárni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stáblista utáni jelenetet ha látta valaki le tudná irni spoilerben mi volt?

 

Egyiptom, egy tömeg hajlong miközben kántálják az En-Szabah-Nur nevet, a kamera megfordul és azt látjuk, hogy a fáraó telekinetikus erőit használva rakja össze a Gízai nagy piramist

 

 

Most nézem, hogy még SW vonatkozása is van az új X-men-nek, ugyanis nem más írta, mint Simon Kinberg. Ha a Rebels is hasonló minőségű sztorival fog rendelkezni, akkor nem lesz okunk a panaszra

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egyiptom, egy tömeg hajlong miközben kántálják az En-Szabah-Nur nevet, a kamera megfordul és azt látjuk, hogy a fáraó telekinetikus erőit használva rakja össze a Gízai nagy piramist

 

 

Most nézem, hogy még SW vonatkozása is van az új X-men-nek, ugyanis nem más írta, mint Simon Kinberg. Ha a Rebels is hasonló minőségű sztorival fog rendelkezni, akkor nem lesz okunk a panaszra

Köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.