Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó volt olvasni. Minden egyes betű tükrözte szenvedélyed, rajongásod a szeretett Alien univerzum iránt!

De sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni... Sajnos nálunk megyeszékhelyen Miskolcon ilyen kultúrlények vannak :pfff: :

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminator rajongók dörzsölhetik a tenyerüket.

 

TOVÁBBI TERMINATOR FILMEK JÖNNEK

Az Alan Taylor rendezte rebootként emlegetett film 2015 július 1-jén nyit, azonban a Paramount máris annyira biztos a sikerben, hogy kitűzte a következő két felvonás bemutatóját. E szerint 2017 május 19-én és 2018 június 29-én csaphatnak le a halálosztó gépezetek. Most még nem ismeretes, hogy ki fogja dirigálni ezeket és a történetet sem osztották meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem bukik nagyot a új T film... Nagyon előre isznak a medve bőrére.

Remélem nem fog megbukni! Most már csináljanak már végig egy trilógiát, amelyben elmesélnek egy kerek történetetn, ha az előző T4-es gárda befürdött vele..:)

Több tényező szól a film viszonylagos (vagy talán erős) sikere mellett.

- Alan Taylor nem egy McG szerencsére, a Thor: A Sötét Világ Marveles képregényfilmet elég szórakoztatóra készítette el, és minőségi sorozatokat rendezett korábban.

- A SkyDance produkciós cég eddig egész jó filmeket tett le az asztalra. Z Világháború, Mission Impossible: Fantom protokoll és az új Star Trek mozi például.

- Az Ellison producerpáros ( David 30 éves, de milliárdos az apuci, és legalább a pénzét jó filmekbe fekteti be egy ideje :P ) is bizakodásra ad okot, nagyon igényes filmekbe tolják a pénzt, főleg a női tag Megan Ellison ( Félszemű, Her, Zero Dark City stb) 3 Oscar jelölést tudhat magáénak. Nah szóval, szarhoz úgy általánosságban nem adják a nevüket.

Tehát nem az van, mint a T4 esetében, hogy egy noname cég, két tapasztalatlan párosa fogja, és készít egy T4 filmet, majd két szék közé esnek, és megy is a cégük a süllyesztőbe. Ennek köszönhető , hogy most a Paramaount készíti a filmet.

- Nem mellékes az se, hogy Swarci ismét szerves része a történetnek. ( Héé a pletykák szerint lesz egy borzasztó epikus jelenet, amikor az 1984-es Halálosztó és az Idősebb T800-as egymásnak esik)

- Az időutazással jó össze lehet kuszálni a dolgokat. A Vissza a jövőbe 2 erre a jó példa. Itt most ismét megbolygatják a dolgokat, és ha logikusan teszik, akkor érhetnek minket kellemes meglepetések.

 

 

Persze lehetnek itt nagy pofára esések, de szerintem ez a reboot féleség legalább olyan kellemesen is elsülhet, mint a 2009-es Star Trek feltámadás. Én bízom benne.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az időutazással jó össze lehet kuszálni a dolgokat.

És jól el is lehet cseszni a dolgokat. :) Nálam például a tény, hogy ezt az egészet újra bevették, már kicsit erőlködésnek tűnik, az meg ugye a bukás melegágya. Most komolyan el akarnak sütni egy negyedik Terminatort is az első rész sztorijával? Ráadásul ezúttal tényleg alaposan belekavarva az első rész sztorijába. Meh... A Terminator Salvation lehet, hogy nem a legjobb része a sorozatnak, de az legalább megkísérelte valami új irányból megközelíteni az univerzumot, nem pedig újra elővenni, amit már háromszor eljátszottak.

 

Közben letudtam két pótlást.

 

Jégvarázs: aranyos animációs film, kicsit túl sok kornyilálással, kicsit lapos szereplőkkel, viszont a Disney-s elemek jópofa kifigurázásával,

 

Mégsem a herceg szerelmes csókja a befutó, hanem a testvéri szeretet. A herceg nem jóságos, hanem tetű. A boszorka nem gonosz, hanem a jófiúk csapatát erősíti. De ezek mellett a pálma az öngyilkos hajlamú hóemberé. :lol:

 

 

Noé... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megdönteni Hajnal Tímeát - Hát maradjunk annyiban, hogy nézhető magyar film, de a jótól ez még mindig nagyon messze van. Miért nem lehet egy jó vígjátékot írni már mint az Airplane, Nagy durranás vagy a Csupasz pisztoly. Jó persze, volt kb 3-4 alakalom, hogy hangosan felnevettem, de inkább csak Osvárt Andi látványa tudta lekötni a figyelmem. A Les Grosman utánzat, meg nagyon halványra sikerült, de legalább megpróbálták. Egynek kellemes volt, de nem adta vissza a magyar filmekbe vetett hitem, de kétségtelen, hogy mostanában az egyik legjobb.

1-2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul szerintem feleslegesen. Azért nem olyan szövevényes a sztori, hogy azt ne lehessen két órában elmesélni. Ráadásul szerintem az első fele nem is fog közkedveltségnek örvendeni. Persze, a stúdiónak biztos jó lesz egy újabb könyvszériát több filmmel letudni, mint ahány könyvből áll...

Viszont ez a fecsegőposzáta harci öltözék nagyon jól fest. Valahogy én is így képzeltem el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul szerintem feleslegesen. Azért nem olyan szövevényes a sztori, hogy azt ne lehessen két órában elmesélni. Ráadásul szerintem az első fele nem is fog közkedveltségnek örvendeni.

Te mit tippelsz, hol fog véget érni az első része a befejező könyvnek? :)

Szerintem:

 

Mikor Peetat-t kiszabadítják plussz a többi ott raboskodó, a viadal végén elfogott tagot, majd visszaviszik a 13. körzetbe őket. Természetesen a cliffhanger az lenne, hogy Peeta elkezdené fojtogatni Katnisst, és lenne nagy ledöbbenés...Ez kb pont a könyv közepén is zajlik emlékeim szerint.

És azt hogy mivel is húzzák majd az időt... nos, ellátogatnak egy másik körzetbe, ahol Gale és Katniss a spéci íjaikkal levadásszák a légpárnásokat, ezeket a részeket lehet nyújtani... illetve mikor a 13. körzetet bombázzák és mennek le szépen a föld alatti létesítményekbe.. De hogy itt miként lesz 120 percben ez előadva, az érdekes... Peeta féle mentőakciót el lehet szintén nyújtani fél órában, jó izgalmasra megcsinálva végülis...

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan ugyanerre gondoltam én is. Ott és azért fogják ott elvágni a filmet szerintem is.

Nekem pont az tetszik a könyv első felében, hogy baromira nem az, amire az ember számít.

 

Nekem nagyon bejött, hogy akció alig van az első félidőben és inkább a propagandagyártás megy, meg bemutatják, hogy az élet a 13-as körzetben semmivel sem jobb, sőt, talán még rosszabb is, mint a Kapitólium igája alatt. Az akciókkal ugyan el lehet húzni az időt, de nem örülnék, ha eltolódna erről a hangsúly. Pláne Katniss miatt. A rózsafóbiáját szerintem már így is kihagyják - eleve nem szerepelt a többi filmben sem, pedig a harmadik kötetben meghatározó szerepet kapnak ezek a tüskéks virágok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom. :D Ez komoly. Már szinte egyáltalán nem hasonlít az eredeti batmobilra, ez inkább a tank továbbfejlődése. :D

Batmanus Sherman-ja. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így neveld a sárkányod 2: ma jött meg a Lego Movie-val együtt az első rész, és a húgom reggel azzal párhuzamban felhomályosított, hogy a második epizód webripként már rég elérhető. Ez három okból volt bosszantó. Egy, pár napja véletlen sikeresen fény derült számomra az epizód legnagyobb drámájára, de akkor már elérhető volt a film, ha nem vagyok vaksi, sokkal jobban ütött volna ez a film, pedig most is K.O. vagyok. Kettő, sokat kellett dolgoznom ma, így csak este állhattam neki, igaz, akkor zsinorban megnéztem mindkét részt. És három, nincs harmadik rész, pedig nagyon szívesen nézném tovább. Az első részt nagyon imádom, simán a kedvenc animációs filmem lett és nagyon vártam a folytatást. Sajnos moziba nem jutottam el rá, így vágtam a centit a BD megjelenéséig, ami még odébb van. Közben inségcsillapítónak ott volt a sorozat két évadja, a Riders of Berk és a Defenders of Berk, amik szintén simán hozzák a filmek minőségét, még ha látványban visszafogottabb is (itt például jól tetten érhető, miken spórolnak az animátorok a sorozatban, és mi minden megtehetnek a filmekben; pl.: a filmben minden szereplőnek szőrős ruhája van, ezek a sorozatban egyszerű bőrcuccok).

Na szóval, az Így neveld a sárkányod 2 is zseniálisan sikerült. Talán csak annyit tudnék felhozni ellene, hogy

 

Astrid, Halvér, Takonypóc, Kőfej és Fafej viszonylag keveset szerepeltek. A sorozatban túlságosan megszoktam, hogy állandóan jelen vannak és ökörködnek. Kő és Fa kifejezetten lagymatagok voltak ezen a téren, pedig a sorozatban ők szolgáltatják a legjobb poénokat.

 

Nagyjából ennyi, ez sem jelentős, ezt leszámítva minden nagyon a helyén van. A hangulat, a sztori, a fordulatok, a drámai pillanatok.

 

Még Pléhpofa halála is megütött, pedig azt tudtam előre. Viszont nem tudtam, hogyan hal meg, és nem kicsit sokkolt, hogy Fogatlan végzett vele. Ráadásul semmi szirupos búcsúzkodás, egy lövés és vége.

 

egy szó mint száz, idén bajban lennék, ha év animációs filmjét kéne választanom. A Lego Movie és ez, ez vagy a Lego Movie. Tudjátok mit, mindkettő elfér a polcomon és a dobogón is. :D Na de akkor mikor is lesz harmadik rész? Vagy harmadik évad? Á, ha holnap reggel jönne, az is túl sokára lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.