Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Legalábbis azt mondják. Én a magam részéről nem hiszek ezekben a dolgokban.

 

Én is nehezen hiszem, de csak ad valami pluszt, ha ilyet írnak a borítóra/plakátokra.

"valami pluszt": nézettség/bevétel, de talán egy kis nézői élményfokozást is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BRÉKING! A DC/Warner bejelentette/megerősített egy rakás szuperhősfilmjének bemutatóit (önálló Batman és Superman-filmek is tervbe vannak véve)

 

2016

Március 25: Batman V Superman: Dawn of Justice (Zack Snyder)

Augusztus 5: Suicide Squad (David Ayer)

 

2017

Június 23: Wonder Woman

November 17: Justice League (Zack Snyder, egyelőre Ben Affleck, Henry Cavill és Amy Adams szereplése biztos)

 

2018

Március 23: The Flash (Ezra Millerrel a főszerepben)

Július 27: Aquaman (Jason Momoával a főszerepben)

 

2019

Április 5: Shazam (Dwayne Johnsonnal, mint Black Adam)

Június 14: Justice League 2 (Zack Snyder)

 

2020

Április 3: Cyborg (Ray Fisherrel a főszerepben)

Június 19: Green Lantern (reboot)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz mit néznetek akkor.

És akkor még lesz egy rakat X-Men film is a Fox-tól, spinoffokkal ( mindjárt a Deadpool)

Sony Spiderman féle spinoffok, Disney Marvel is támad egy tucat képregényfilmmel.

 

Kíváncsi leszek, mikor lesz a nézőknek csömöre a képregényhősökből.. :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BRÉKING! A DC/Warner bejelentette/megerősített egy rakás szuperhősfilmjének bemutatóit (önálló Batman és Superman-filmek is tervbe vannak véve)

 

2016

Március 25: Batman V Superman: Dawn of Justice (Zack Snyder)

Augusztus 5: Suicide Squad (David Ayer)

 

2017

Június 23: Wonder Woman

November 17: Justice League (Zack Snyder, egyelőre Ben Affleck, Henry Cavill és Amy Adams szereplése biztos)

 

2018

Március 23: The Flash (Ezra Millerrel a főszerepben)

Július 27: Aquaman (Jason Momoával a főszerepben)

 

2019

Április 5: Shazam (Dwayne Johnsonnal, mint Black Adam)

Június 14: Justice League 2 (Zack Snyder)

 

2020

Április 3: Cyborg (Ray Fisherrel a főszerepben)

Június 19: Green Lantern (reboot)

Ha a fele igaz, már sok!

És örülök, hogy a végére a kedvenc filmes szavam is előkerlüt; a reboot.. :sick:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz Toldi...

 

Legalábbis nem közpénzből. Íme a Magyar Nemzeti FIlmalap sajtóközleménye:

 

A Magyar Nemzeti Filmalap döntést hozott a TOLDI című filmről

A Magyar Nemzeti Filmalap Filmszakmai Döntőbizottsága azt a döntést hozta, hogy Pálfi György Toldi című filmjének megvalósítását célzó, hosszú ideje tartó tárgyalássorozatot beszünteti, és az eredetileg megvalósításra szánt tervet a továbbiakban nem támogatja, miután az alkotó a film megrendezésének szándékától a Döntőbizottság több tagjának tett szóbeli nyilatkozatában elállt, illetve előzőleg írásban jelezte, hogy amennyiben a Döntőbizottság október 15-ig nem hoz határozatot, akkor lezártnak tekinti az együttműködést.

A film tervezett költségvetése 2,5 milliárd forint, amely a magyarországi és az európai filmgyártási gyakorlatban is szokatlanul magas. Egy ilyen magas költségvetésű projekt finanszírozása mind az adófizető nézőközönség, mind a filmszakma felé jelentős felelősség. A Döntőbizottság szerint még nincsenek meg a feltételei annak, hogy egy ilyen magas összegű támogatás mellett olyan filmalkotás szülessen, amely művészi színvonala mellett széles közönséget is képes megszólítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanez a bizottság viszont támogatta az alpári poénokkal operáló, legjobb esetben is középszerű "Megdönteni Hajnal Tímeát" című filmet. Hajdu Szabolcs után újabb tehetségünk fog lelécelni? Öszintén szólva nem bánnám, már olyan szempontból hogy kint Pálfi hátha érvényesül és csinál pár jó filmet. A magyar filmgyártás egyre inkább ilyen tehetség temetőnek tűnik. Hajdu is azt mondta, hogy gyakorlatilag az energiája nagy része a pénz-szerzésre ment rá, a rendezés itthon egy rendezőnek már csak egy sokadlagos dolog.

Pálfi pedzegette is, hogy kevésbé a hazai közönségnek szóló formában de lehet hogy meglehetne csinálni külföldi pénzből is a Toldit. Én arra a verzióra is kiváncsi lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Bomarr...sajnos ez is megy a fiókba Hunyadi mellé... :(

 

Talán tényleg a Szigeti veszedelem filmet kéne megfilmesíteni, mert Szulejmán hadjáratát több országba is el lehetne adni. És talán visszahozná a gyártási költséget..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BRÉKING! A DC/Warner bejelentette/megerősített egy rakás szuperhősfilmjének bemutatóit (önálló Batman és Superman-filmek is tervbe vannak véve)

 

2016

Március 25: Batman V Superman: Dawn of Justice (Zack Snyder)

Augusztus 5: Suicide Squad (David Ayer)

 

2017

Június 23: Wonder Woman

November 17: Justice League (Zack Snyder, egyelőre Ben Affleck, Henry Cavill és Amy Adams szereplése biztos)

 

2018

Március 23: The Flash (Ezra Millerrel a főszerepben)

Július 27: Aquaman (Jason Momoával a főszerepben)

 

2019

Április 5: Shazam (Dwayne Johnsonnal, mint Black Adam)

Június 14: Justice League 2 (Zack Snyder)

 

2020

Április 3: Cyborg (Ray Fisherrel a főszerepben)

Június 19: Green Lantern (reboot)

 

Reméltem, hogy lesz benne valami, ami jobban érdekel, de úgy tűnik ezek nagy része felejtős lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kretén Vajna, pedig azt hittem, a színrelépésével fog változni valami...

 

 

Változott. Szerencsére nem kap minden idióta művészfilmes pénzt a köldöknézős agymenésésre... :)

 

A Toldi kétségkívül fájó pont, de kétlem, hogy hozott volna pénztáraknál 3 milliárd Ft bevételt. A filmiparban márpedig ez eléggé nyomós érv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Változott. Szerencsére nem kap minden idióta művészfilmes pénzt a köldöknézős agymenésésre... :)

Cserébe rengeteg béna filmötlet kap pénzt, szóval a magyar filmgyártás így sem került ki a vízből. Sőt, amiket hallok, aszerint még jobb volt akkor, amikor minden idiót aművészfilmes pénzt kapott a köldöknézős agymenésésre. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cserébe rengeteg béna filmötlet kap pénzt, szóval a magyar filmgyártás így sem került ki a vízből. Sőt, amiket hallok, aszerint még jobb volt akkor, amikor minden idiót aművészfilmes pénzt kapott a köldöknézős agymenésésre. :(

 

 

Csak átúsztak egy másik medencébe, aminek Vajna töltötte fel a vizét. Egyébként saját részemről totál érdektelen, mit csinálnak.

 

Hát igen, A torinói ló a magyar filmgyártás remekműve. :D

 

Az b+. :facepalm:

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, A torinói ló a magyar filmgyártás remekműve. :D

 

Ne is említsd. Még az előző munkahelyemre bevittem hogy belenézzünk és valami iszonyatosan semmitmondó és unalmas. Mire a kamera beér kintről a házba az vagy fél óra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is említsd. Még az előző munkahelyemre bevittem hogy belenézzünk és valami iszonyatosan semmitmondó és unalmas. Mire a kamera beér kintről a házba az vagy fél óra.

 

 

Én a 2014-es évet ezzel kezdtem!!! Január elsején délután becsülettel végignéztem... :) Közben a gyerekek kérdezték, hogy ennek mi értelme van, de nem tudtam rá válaszolni...

 

http://filmforum.hungarianforum.com/t11p244-r2-d2-irasai

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nezegetem ezeket a Hobbit plakatokat...szepek nagyon..a stilusa edzmeletlrnul bejon!

(a Gyukuk cuccokat ruhellem...azt hozzatennem)

 

Ilyen latvanyvilagban nagyon meg neznek egy par God of War filmet!!! :o:D (nagy kedvenc jatekomat)

 

Mikor lesz mar film belole?Evek ota csak igergetik...

...

 

Avatar 2 is johetne vegre!1-et mar rongyosra neztem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg Dzséjtnek szól a kérdés, de bárki írhat, ha van véleménye:

 

ALIENS: Mikor jól szétbarmolják az osztagot a xeno-k és Hicks lesz a rangidős, megegyeznek, hogy elmennek. Ferro-ék jönnek is a géppel, miközben a maradék túlélő, hozza Gormant a beszálláshoz.

Viszont nincs velük Bishop! Csak nem ott akarták hagyni a nagy sietségben a laborban?

Szóval ez baki, vagy egy kimaradt jelenet válaszol rá, vagy ne akadjunk fenn ilyeneken?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg Dzséjtnek szól a kérdés, de bárki írhat, ha van véleménye:

 

ALIENS: Mikor jól szétbarmolják az osztagot a xeno-k és Hicks lesz a rangidős, megegyeznek, hogy elmennek. Ferro-ék jönnek is a géppel, miközben a maradék túlélő, hozza Gormant a beszálláshoz.

Viszont nincs velük Bishop! Csak nem ott akarták hagyni a nagy sietségben a laborban?

Szóval ez baki, vagy egy kimaradt jelenet válaszol rá, vagy ne akadjunk fenn ilyeneken?

Sajnos, erre a kérdésre nincs válasz, azt leszámítva, hogy nem baki.

A forgatókönyv és a könyv szerint Bishop ott velük lett volna, aztán a hajó lezuhanása után Hicks elküldte a robit a telepre, hogy megnézze, biztonságos-e. Itt Bishop meg is jegyzi szúrósan, hogy nyilván azért küldi őt Hicks, mert mint mesterséges személy, feláldozható. Hicks persze ellenkezik, de hát feleslegesen. Ez a filmből abszolúte kimaradt, Bishop a telepen van mindvégig. Vagy ott hagyták volna, vagy a hajóval még elugrottak volna a telepre, hogy felszedjék Bishopot. A kérdést a néző magában eldöntheti. Szerintem lazán otthagyták voln

a.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a választ. Szegényt nem veszik emberszámba...

 

Viszont egy másik jelenetben, mikor Bishop önként jelentkezik az űrhajó távvezérlésére akkor elhangzik egy része az általad írtaknak; meg is jegyzi Bishop, hogy nem jókedvében megy; szintetikus ugyan, de nem teljesen hülye. Óriási szöveg szerintem! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.