Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bas*** meg az amerikai kormáyn!!!! Bas*** meg az amerikai hadsereg!!!! Bas**** meg a közel-keleti "politikájukat"!!!!!!! http://www.apple.com/trailers/focus_featur...dtruth/trailer/

 

KÖTELEZŐ MINDENKINEK AKI CSAK EGY PILLANATRA IS AZT HITTE/HISZI, HOGY AMERIKA ÉS IZRAEL OKKAL/JOGOSSAN BAS****** AZ ARAB VILÁGOT!!!!!!

 

 

U.I.:AKI NEM HISZI ANNAK MEG MÉG INKÁBB!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő nem az!

Hát ez az! Én is azt mondom, hogy nem az, de kíváncsi vagyok, hogy miért írta ezt Derb.

A lenti linket csak otthon tudom megnézni, mert itt nincs QT.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bas*** meg az amerikai kormáyn!!!! Bas*** meg az amerikai hadsereg!!!! Bas**** meg a közel-keleti "politikájukat"!!!!!!! http://www.apple.com/trailers/focus_featur...dtruth/trailer/

 

KÖTELEZŐ MINDENKINEK AKI CSAK EGY PILLANATRA IS AZT HITTE/HISZI, HOGY AMERIKA ÉS IZRAEL OKKAL/JOGOSSAN BAS****** AZ ARAB VILÁGOT!!!!!!

 

 

U.I.:AKI NEM HISZI ANNAK MEG MÉG INKÁBB!!!!!!

Én nem hiszem.Milyen film ez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a végére ugyan mit találtak ki? :para:

Remélem kinyírják azt a nyomorult patkányt.És a saját módszereivel.Vagy a rák rohassza el.

De van egy olyan gyanúm, hogy az lesz a vége, hogy életben marad.Kb 10 éve az a divat, hogy a rossz győz a filmek végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

NNNa. Megnéztem a Superman Returns-t.

 

Nem volt rossz. A kamera mozgása jó kis rendszerközi hullámvasút;) bár a közeliek nem tetszenek. A rendezés OK, a forgatókönyvírót viszont nagyon szívesen elküldeném Lex új szigetére :)

Ja és szerintem igényesen oldotta meg a nyálveszélyes jeleneteket. Tapsot ezért! :)

 

Amúgy a végén amikor Lex eldobálja a kókuszokat, volt valami poénnak szánt ami gyanúsan egy gyors lopás a Karib2-ből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amint látom eddig csak az Outcastnak rendezett klippeket. SZóval nem igazán lehet véleményt mondani.

És a most készülő filmjében is az Outcast frontembere lesz a főszereplő... :)

Abból lehet majd következtetni.

 

Különben mától játszák kint a Wickermant. :) Már alig várom hogy láthassam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

most néztem meg a Chaos című filmet. Jason Statham, Wesley Snipes és Ryan Philippe a főszereplők. Igazából elég klisés, bagyon hasonlít az Inside Man-re, de azért próbálták kicsit fokozni. De még így is kiszámítható lett. Mindenesetre a szereplők miatt azért érdemes megnézni. Hangulatos lett. Na nem annyira hogy megnézzem moziba, de hát arra csak pár film érdemes! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, az Inside Manről mi a véleményed, érdekelne!

(leszögezem nálam nagyon adja :) de persze negatív kritika is jöhet)

Az elején nem tudtam mire számíthatok.

De a szereplők azért sugallták már hogy jó film lesz. Volt benne azért egy kis sztárparádé! Clive Owent is egyre jobban bírom, főleg a Kisiklottak óta.

Szóval nekem nagyon tetszett, mert bár már sok ilyet láthattunk, mégis tudtak bele csavart hozni és hát az is nagyon érdekelt hogy hova tünt a Mr. Owen. Az egész tényleg annyira ki lett tervelve, mint ahogy azt az elején mondta is :P , hogy teljesen lekötötte az embert. Bár nekem Danzel eléggé unszimpi volt ebben a történetben.

És ez a film egy jó támpont bárkinek, aki bankot aka rabolni. :D Lehet tanulni belőle! :)

Szóval ha a Chaost ehhez a filmhez hasonlítom, akkor jó értelemben teszem azt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta már valaki ezt a trailert? Vagy akár magát a filmet?

Este megnézem -ha minden jól megy- és kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok róla. Ha jól tudom Amcsiba még be sem mutatták, itthon meg már Szinkronos DVD van... :D

Azumi trailer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.