Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát én a Severance-től nem voltam elájulva... egyszerre akar vicces is meg horror is lenni, de valahogy inkább két szék között a földre esik. Egyik szál se működik igazán jól. Ami miatt mindenképp érdemes megnézni az a magyar vonatkozás.... nálunk forgatták és ezért magyarul káromkodik a busz-sofőr, de még a gyilkos is (arról a derék leányzóról nem is beszélve, aki végén UZI-val irtja a népet :D)

 

A Wilderness viszont az év horror-filmje... ebből nem engedek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ez az egész egy vicc, és sokkal, de sokkal okosabb, mint a Scary Movie szerű baromságok!!!!

A Scary Movie-t én se szeretem és a Feast tényleg jobb, de nálam alig egy lehellettel (módositás: najó azért sok-sok lehellettel :D). A Shaun of the Dead messze köröket ver rá... ott megmutatták, hogy lehet jó és okos paródiát csinálni, úgy hogy a poénok is üljenek és a vérengzések is a helyén legyenek.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előtte meg Olasz meló lesz, egész jó kis film volt, a negatív szerepben egyik kedvencemmel :D

Sajna tegnap elfelejtettem beírni, hogy éjjel volt a Gépész az m1-en (tavalyi film, C.Bale-lel) :) De ha tartják magukat a menetrendhez, hamarosan lesz az m2-ön is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, régebben nekünk meg volt videón, jó néhányszor láttam. Mindig olyan katarzisszerű élmény volt, mikor a végén felbukkannak a helikopterek. Szerintem még ma is nagyon élvezném, lehet, hogy bevállalom. Ma kicsit több a jó film a kelleténél (hehe, rtl-en LOTR3, de azt meghagyom a dvd-re, bár ha belegondolok, hogy a szimpla verzióban van két jelenet, ami jobb, mint a bővítettben, ez is csábít, persze nem a teljes filmre, mert nagyon sok reklám lesz benne). Lesz Almodóvár is ma, én szeressem a filmjeit, a mait még nem is láttam (sok mindent mást se, de a tévé néha tesz róla, hogy pótoljam őket).

Ezek után néhány hétig tutira hülyeségeket fognak adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És jellemzően késő este mennek a legjobb filmek: Tea Mussolinivel, Che Guevara: Egy motoros naplója... ez utobbira nagyon kiváncsi vagyok.

Igen, sajnos. Ezért tartok néhány kazit, amikre felveszem ezeket. Tényleg, el is felejtettem, hogy lesznek ma még jó filmek. Azt hiszem, a teás most végképp kimarad (mivel m1-en lesz, van rá esély, hogy az m2-ön is lesz hamarosan), de a Che Guevara filmet fel tudom venni, mert az már tulajdonképpen holnap lesz :) Anno láttam moziban, ismerem, de szívesen megnézem még egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bírom túlságosan az álmodót, de a Volver nagyon aranyosra sikeredett, úgyhogy azt ajánlom :)

Nekem eddig bejött, amit láttam tőle, a Volvert láttam szeptemberben moziban, nagyon tetszett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. A Simpsons egyedi és örök. Lemásolhatatlan. A Family Guy megpróbálta, de esélye sincs. :peace:

 

Lada:lejjebb már be volt linkelve de köszi. Nekem az előző trailer jobban bejött mint ez. De attól még nem tántorít el. Jó kis mozi lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.