Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dehogyisnem :D

THIS IS SPARTA! :)

 

A soundtrack meg tényleg kegyetlenül brutális!

Ha valaki hozzámb*sszna tíz millió forintot, hogy hozzak össze egy minőségi házimozit (jó nagy vászonnal persze) saját magamnak, de csak úgy, hogy csakis a 300-at nézhetem rajta simán bevállalnám :D

 

Nagyon tartok tőle, hogy már a 82 centis tévén nem fog annyira tetszeni ha megjelenik a lemez :S Ehhez tényleg vászon dukál :D Az a tömeg...áhhhh......

Ha nem kéne spórolnom akkor még én is párszor visszaülnék rá a moziba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Sin City sokkal tökösebb volt mint ez. Itt inkább a hősiesség és néhol az érzelmek domináltak. Persze volt benne elég sok gyakás is, de mégsem az a stílus mint a SC.

Jaj Ody, isten őrozzen, hogy itt most hősiességről vagy érzelmiségről kezdjünk beszélni. Tesztoszteron film apuskám! :):D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van apuskám, akkor majd szólj ha újra becsatlakoztál a rendszerbe. Én nem a házimozimnak szóló tesztanyagként szoktam filmekre tekinteni, talán ezért látom (ezt is) másképp.

Néhány 300-as fórumot olvasva kénytelen kellett rádöbbennem, hogy egyesek túl komolyan vették a filmet és felsorolták azokat a hibákat amiket alapból nem vár el ember egy ilyen filmtől. :D Gyorsan fel is világosította őket a közösség, hogy pajtás ez sima popcornmúvi semmi művészi határfeszengetés sincs benne.

 

És hidd el nem csak az én véleményem az, hogy (házi)moziba teremtetett filmről van szó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moziban is kafa volt, de 107 centin is megabrutál. :D

 

THIS IS WHERE WE FIGHT!

 

Amúgy Leó király haverunk nagyon be lehet rosálva, mert azok szoktak ennyire kiabálni. :)

HÁÚÚ HÁÚÚ HÁÚÚ

 

Amúgy nálam 9,1/10 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány 300-as fórumot olvasva kénytelen kellett rádöbbennem, hogy egyesek túl komolyan vették a filmet és felsorolták azokat a hibákat amiket alapból nem vár el ember egy ilyen filmtől. :)

Ezt nem értem. Mondtam én rá egyetlen rossz szót is? Ellenkezőleg...amire az volt a válasz, hogy ez egy agyatlan akciófilm, amit úgy is nézzek. Hibákat itt csak Te soroltál, én nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem értem. Mondtam én rá egyetlen rossz szót is? Ellenkezőleg...amire az volt a válasz, hogy ez egy agyatlan akciófilm, amit úgy is nézzek. Hibákat itt csak Te soroltál, én nem.

Dehogy mondtál :D, csak kicsit meglepett, hogy szóba hoztad a hősiesség meg a érzelmiség fogalmát :D

Olyan hibákat meg nem soroltam amikre végképp nem számoltam volna. Pontosan tudtam, hogy mire ülök be :D Ergó hibátlan film volt :D

 

Sorry, hogy ha rossz szájízt okoztam volna a véleménnyemmel. Nem sértésből szántam őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moziban is kafa volt, de 107 centin is megabrutál. :D

 

THIS IS WHERE WE FIGHT!

 

Amúgy Leó király haverunk nagyon be lehet rosálva, mert azok szoktak ennyire kiabálni. :)

HÁÚÚ HÁÚÚ HÁÚÚ

 

Amúgy nálam 9,1/10 :D

Na most felcsigáztál. Miért pont 9.1? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy konkrétan nem tudom mi zavar jobban. Vagy Sly fekete fejszalagja, vagy pedig mert úgy nézz ki mint egy pocsék transzfesztita :)

Szerintem egy az egybe irritáló az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a hősiesség meg a érzelmiség fogalmát :)

Most viszont én lepődtem meg: szerinted a hősiesség nem alapeleme a 300-nak? Az egésznek számomra nagyon erős hőseposzi hangulata van, utána jön csak a tesztoszteron feeling. És a kettő szokatlan elegye az, ami megfogott...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most viszont én lepődtem meg: szerinted a hősiesség nem alapeleme a 300-nak? Az egésznek számomra nagyon erős hőseposzi hangulata van, utána jön csak a tesztoszteron feeling. És a kettő szokatlan elegye az, ami megfogott...

Annyira azért nem, hogy ez legyen a meghatározó lényege a filmnek. Belebeszélni lehet, hogy micsoda hősök voltak és ez ha egy igaz hű történelmi film lett volna érdemes is lenne kielemezni, de ez a film nem az volt.

A felszíneségben persze benne volt az érzelmi világgal együtt, de szerintem nem ez adta meg a központi lényegét. :D (Márha komolyan akarjuk venni az elemzését) :)

 

Én tartom e véleményemet, hogy ezt a filmet élvezni kell és nem szőrszálon hasogatni. :D Én ezért is tartózkodok a kivesézésétől.

Az meg persze megint más, hogy kiben mit vállt ki a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, csak hogy felcsigázzam itt a kedélyeket. :)

 

Engem már a trailer megvett kilóra, és hozta a film, amit vártam tőle. Sokan hiányolták a filmből a trailer zúzós zenéjét, de szerintem így volt rendjén. Volt azért egy hasonló zene(asszem az elefántoknál), ami pörgette a látvány mellé az adrenalint. A monológok bejöttek még nagyon, meg ez a mitológia világ enyhén szürreális torziója is (Éforok). Ja és a film elején nálam volt egy kulcsmomentum, ami nálam olyan frankón sült el, és a további hangulatomat is pozitívan pecsételte meg.

 

Apa-Fia közötti viszony ábrázolása. Mikor megjön a perzsa küldött és utánna snittváltással Leonidászra és a fiára vált a film. Szóval ekkor mikor nyom egy puszit a fia kobakjára, az olyan rendben volt, én így filmeknél nem gyakran tapasztaltam az apa-fia között ilyen apró, ámbár hatásos jelzéseket. Meg később mikor a tábornok büszkén fiára mereng a csatamezőn, a kínós incidens előtt. :D

 

Na most felcsigáztál. Miért pont 9.1? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így két nap után még mindig azt mondom, remek film a 300! Mindenképp meg kell venni DVD-n. Persze még a Sin City sincs meg.....ezen most már változtatni kell. Ez a Miller gyerek tud valamit! Új stílust teremtett, és azért ez nem semmi, ráadásul csak nagyon kevesen képesek erre.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sikerült a Sin City-t egy 1000-s ért ereditben megvennem (bár lehet, hogy alapból ez az ára)

Én is ennyiért vettem (pontosabban 990 Ft-ért), szóval lehetséges, hogy tényleg ennyiért osztogatták alapból. Vagy nagyon gyorsan lement az ára, mert a DVD premier idején vettem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.