Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

 

Nem tudtam erről az égett dologról.

 

 

Legelőször akkor lehet látni az érme égett oldalát amikor bőrkoma ott nézegeti ahol a csaj felrobbant.

 

Először megnézi az égett oldalát...

tdk1fg7.jpg

 

aztán pedig a másikat.

tdk2dn7.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

Spoiler:

Én is csak egyszer láttam a filmet jó minőségben. A kalóz a nagyon gyengus ilyen apróságok észrevételéhez.

 

De azon kiakadtam, hogy Harvey nem ölte meg Jokert!!!! Én tuti fejbe lőttem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Akkor is elég jól lehet látni az égett oldalt amikor kétpofa a maffiás sofőrre sorsol. Még rá is fognám hogy akkor látható a legjobban ha nemcsak néhány mp-ig lenne képen.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

Spoiler:

Dzséjt: Én is egy fórumon olvastam, nem az enyém az érdem :para:

 

Szerintem hatalmas ez a húzás, ahogy Harvey érméje az arcával együtt alakul. Egyébként Joker meg nem ölése volt az első jel az "anarchiára". Egy bűnöző, aki megölette Rachelt, 50% esélyt kap Harveytől a túlélésre. Ott látszott igazán, hogy Harvey többé már mindent a szerencsére bíz, és őrült lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem hatalmas ez a húzás, ahogy Harvey érméje az arcával együtt alakul.

 

 

Aha. Sokkal állatibb megoldás mint az eredeti érmekarcos cucc. Meg az is jobb megoldás hogy Hárvi bal orcája nem savtól megy tropára.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A következő részben állítólag Robin Williams lesz a főgonosz. :para:

 

 

Állítólag Dustin Hoffman, vagy Philip Seymour Hoffman is... :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez spoilernek számít?

Egyébként egyik hír se igaz, maga az egyik producer nyilatkozta hogy még el se kezdték tervezni a filmet (Philip Seymour Hoffman a pletyka szerint a Pingvin szerepére esélyes, de Nolan már nem egyszer elmondta hogy túl mesebelinek tartja a figurát, ezért nem is tenné bele filmjeibe, tehát ez a pletyka is biztos hogy hamis.).

Bale nyilatkozta azt hogy ha beteszik Robint a következő részbe, akkor hozzáláncolja magát valamihez.

Nolan pedig egyáltalán nem biztos hogy megrendezi a következő filmet, de az hogy lesz az biztos, mivel a színészeket leszerződtették - de Nolant nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem is értem, hogy gondolhatják... :para: Egy rendező két részen át követett sikeres koncepcióját csak elrontani lehet egy másik rendezővel, akármilyen jó legyen is egyébként. Lehetetlen a feladat: ha az ő elképzelése hasonlítani akar az első kettőhöz, akkor is kb. 99 % az esélye, hogy rosszul fog elsülni, ha meg nem, az még rosszabb, mert nem lesz meg a folyamatosság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Ha nem Nolan fogja rendezni a következő filmet, az egyszerűen azért lesz, mert Ő nem fogja elvállalni, nem pedig azért, mert a Warner nem elégedett vele...

Ez számomra is világos, de akkor nem szabad harmadik részt készíteni. Bár a kezdése biztos jó lenne, mert erre aztán mindenki kiváncsi lenne, vagyis anyagi oldalról lehet, hogy így is megéri nekik. Én azonban a helyükben azon volnék, hogy Nolant meggyőzzem: folytatnia kell, és szabad kezet adnék neki, hogy milyen új/régi gonosszal képzeli el Batman új ellenfelét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Ha nem Nolan fogja rendezni a következő filmet, az egyszerűen azért lesz, mert Ő nem fogja elvállalni, nem pedig azért, mert a Warner nem elégedett vele...

 

Így van. Most Nolan szabadkezet kapott, és olyan filmet rendezhet amilyet akar. De ha készítene még egy Batman filmet akkor lekötné magát további 3 évre, és ő nem akar leragadni ennél a szériánál. Most valószínűleg csinál egy kisebb költségvetésű filmet, és maximum csak utána jöhetne szóba egy újabb Batman film. Persze a stúdió mindent megtesz ennek érdekében, elvégre hihetetlenül nagy a TDK sikere, és Nolan 8 filmje közül 4 benne van az imdb top100-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szabad kezet adnék neki, hogy milyen új/régi gonosszal képzeli el Batman új ellenfelét.
Nekem most hirtelen az a skizo hasbeszélő jutott eszembe aki a gonoszabbik énjét egy sebhelyesarcú gengszter bábun keresztül jeleníti meg. A hasbeszélőt játszhatná Jeff Dunham aki szintén hasbeszélő a bábu meg lehetne Achmed. :para:

Na a megvolt a ma esti viccem. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövid tech-demo Cameron Avatarjában használt animációs technológiáról (azt hiszem, az öreg beválltja a forradalmasításról szövögetett álmait):

http://marketsaw.blogspot.com/2008/08/amaz...goodbye-to.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövid tech-demo Cameron Avatarjában használt animációs technológiáról (azt hiszem, az öreg beválltja a forradalmasításról szövögetett álmait):

http://marketsaw.blogspot.com/2008/08/amaz...goodbye-to.html

 

TDK Spoiler.

 

Spoiler:

Lehet Nolan is ezzel a technológiával fogja megcsinálni a Jokert a harmadikban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövid tech-demo Cameron Avatarjában használt animációs technológiáról (azt hiszem, az öreg beválltja a forradalmasításról szövögetett álmait):

http://marketsaw.blogspot.com/2008/08/amaz...goodbye-to.html

Nagyon pöpec, ámbár az elején ki lehet szúrni, hogy animáció. Valahogy az emberi szem, a tekintet, tökéletességét nem tudja visszaadni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon pöpec, ámbár az elején ki lehet szúrni, hogy animáció. Valahogy az emberi szem, a tekintet, tökéletességét nem tudja visszaadni. :)

Én elhittem. Gondoltam a csaj elmagyarázza a dolog lényegét. A végén leesett az állam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.