Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Csak nem, de elég látványos lesz, és innét nézve, nem a kíméletesebb fajta. Az a metro szép számmal lökdöste félre, vagy gyűrte maga alá az embereket.

Nekem is piszkosul bejön az egész, ezért lennék csalódott ha csupán ennyi lenne az egész. Sajnos még hazai vetítésről nem tudni semmit, odakint áprilistól vetítik. Ha tényleg ilyen jó lesz végig a film, mint ahogy a trailerek sejtetik akkor Cage-nek ez nagy kiugrás lehet. Az utóbbi időben nem volt elkényeztetve sikerfilmekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttam a Seven Pounds-ot (Hét élet) Will Smithszel.

 

Will a kedvenc színészeim közt van, és ezt most is igazolta. Egy igazán tragikus, mélyen szántó, elgondolkodtató történet, 7 másodpercről és annak következményeiről. Csak ajánlani tudom azoknak, akik szeretik az ilyesmit. Mondjuk a Boldogság Nyomában (ha jól emlékszem, ugyanaz rendezte ezt is) nekem jobban tetszett, de azt hiszem, ezt is meg fogom venni DVD-n, épp úgy mint az előbb említett alkotását...

 

10/8

 

U.i.: Gyönyörűen van fényképezve a film!

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az X-men szériának egyetlen részét sem láttam. Jó filmek?

Ha csíped a képregényfilmeket, akkor igen :) Szórakoztatóak, de annál többet nem lehet tőlük várni, viszont ennek maradéktalanul megfelelnek. Nekem bejövősek a képreges filmek közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Red Cliff 2-öt, egész jó kis film! Nálam olyan 10/8. Bravó John Woo! :) Mindenkinek ajánlom ezt művet! Most valami jó háborús filmet akarok nézni. A Valkűr jó film? Arra vagyok még kíváncsi.

Csak közepes, nagy jóindulattal. Én még várom a magyar feliratra, ami a Red Cliff2-őt illeti, remélem, hamarosan lesz az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért a történet is legyen mellé elfogadható. Marcus bátyó miatt még mindig rezeg ezen a fronton a léc.

Dettó. Kicsit ódzkodom a TSCC-ben is arról amit sulykolni akarnak, hogy bizonyos termik a jó oldalon állnak és ez már nem Egy átprogramozott egységről szól. Szóval remélem hanyagolják majd a robot-ember kibékülést a végén. Matrixban elég volt belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csíped a képregényfilmeket, akkor igen :) Szórakoztatóak, de annál többet nem lehet tőlük várni, viszont ennek maradéktalanul megfelelnek. Nekem bejövősek a képreges filmek közül.

Én nem nagyon ismertem eddig a képregényfilm-kategóriát, de a Vasember, és persze a TDK is tetszett nagyon. Ha kb. ilyen színvonalú a megvalósítás az X-mennél is, akkor biztos nem lehet rossz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scott Lawrence, a Star Wars játékok Darth Vaderének hangja egy főnököt játszik az Avatarban. Vaklyrie csapata irányítóját

http://www.imdb.com/name/nm0493013/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért a történet is legyen mellé elfogadható. Marcus bátyó miatt még mindig rezeg ezen a fronton a léc.

Az a Jonathan Nolan írta a forgatókönyvet, aki a TDK forgatókönyvét is írta, úgyhogy szerintem nem lesz okunk panaszra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na egy nap letudtam a két filmet. ;)

 

28 nappal később

 

Anno már egyszer láttam, de még mindig mutatott újat és persze remek kikapcsolódást nyújtott. :) Remek atmoszférája van végig, bár az utolsó pár percet azért jobban is átgondolhatták volna.

 

28 héttel később

 

Nagy reményeket fűztem hozzá a kritikákat olvasva, de elégé felemás érzést keltett. Piszkosul érződik a rendezőváltás sajnos. Atmoszféra itt is ütött, de érzésem szerint itt kissé átcsaptak a ló véresebbik oldalára a sok tocsogós jelenettel. Voltak remek újdonságok, de sajna fatális ostobaságok is dögivel. Nálam nem éri el az első rész színvonalát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na egy nap letudtam a két filmet. ;)

 

28 nappal később

 

Anno már egyszer láttam, de még mindig mutatott újat és persze remek kikapcsolódást nyújtott. :) Remek atmoszférája van végig, bár az utolsó pár percet azért jobban is átgondolhatták volna.

 

28 héttel később

 

Nagy reményeket fűztem hozzá a kritikákat olvasva, de elégé felemás érzést keltett. Piszkosul érződik a rendezőváltás sajnos. Atmoszféra itt is ütött, de érzésem szerint itt kissé átcsaptak a ló véresebbik oldalára a sok tocsogós jelenettel. Voltak remek újdonságok, de sajna fatális ostobaságok is dögivel. Nálam nem éri el az első rész színvonalát.

Ezek után megnézed majd a 3. részt, a 28 hónappal későbbet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az első a "borzalom", a második a "ez már tűrhető" kategória ;)

Szerintem az első zseniális. Nincs unalmas része, London sivárságának megjelenítése kiváló, a zene hangulatos, nem is nagyon tudok belekötni. :) Picit talán a katonák felbukkanásánál csap át valami másba az egész, de aztán ez hamar megszokható. És persze a vége.....de ezek csak tényleg apró csekélységek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha jól tudom, akkor márciusban kezdik el forgatni. A rendező Anthony Hemmingway. A megjelenésről sajnos semmit nem tudok, csak ezeket az alapvető kis információkat, amit valószínűleg itt is tudnak páran. De ha jól emlékszem, akkor az imdbén azt olvastam, hogy még casting se volt, szóval lehet, hogy tolódni fog, viszont ezt még decemberben írták, azóta nem halottam róla.

 

Más: Tudjátok most lesz az új Street Fighter film! Na, azt a filmet a kritikusok rendesen lehúzták... Még egy újabb rossz játékadaptáció? Úgy tűnik valószínűleg, nem tanultak az első rész hibáiból. :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barnez feliratának köszönhetően én is meg tudtam nézni a Red Cliff második felvonását :) Egy cseppet sem marad el az elsőtől, remek látványos kardos-csatázós film volt, persze a két filmet egyben kell nézni, egymás nélkül nem is érdemes.

Á, milyen ötletes volt, ahogy nyílvessző készletet szerzett az egyik fél, azon hangosan nevettem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Tudjátok most lesz az új Street Fighter film! Na, azt a filmet a kritikusok rendesen lehúzták... Még egy újabb rossz játékadaptáció? Úgy tűnik valószínűleg, nem tanultak az első rész hibáiból. :)

Mivel a Street Fighter törénete játékban is egyszerű, mint a balta nyele, ugyanúgy lehetetlenség belőle értelmes filmet gyártani, mint a Mortal Kombatból. Eleve elvetélt ötlet volt már elsőre is nekiállni, nem hogy másodszor...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J Abrams (Lost, Cloverfield, Star Trek) meglepő módon Avataros pólóban beszélt a WonderCon rendezvényen.

http://marketsaw.blogspot.com/2009/03/jj-a...ds-at-trek.html

http://www.aintitcool.com/node/40276

 

 

WonderTrekAvatar1.jpg

 

Jó lenne akkor a Star Trek előtt egy Avatar trailer :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.