Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az a baj, hogy az eredeti formája a T-1000-esnek az az ezüstös "Oscar" szobor-figura, amit akkor vesz föl, amikor súlyosan megsérül (pl. mikor a kamion robbanása után kijön a tűzből). A TX-nek az eredeti formája szintén ilyesmi, vagy az a változat, hogy csak a belső váza látható.

Mindkettő csak azt tudja lemásolni, amit megérint. Érintkezniük kellett valakivel az utazás előtt, mivel már lemásolták valakik külsejét. Hozzáteszem, a T2 és a T3 könyvben is a T-1000-es és a TX sem emberi alakban érkezett, hanem előbbi a rendőrt, utóbbi a csajt másolta le, akiket megöltek. Viszont a filmekben mindketten teljesen máshogy néznek ki, mint azok, akikkel elsőként végeznek, szóval ők a jövőben másoltak le valakiket.

 

Dzséjt: akkor megvan a válasz! Csak meztelen férfival találkoztak az időgépbe kerülés előtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez most borzolni fogja a kedélyeket:

 

Terminátor 5

 

"Nagyon nagy az esélye annak, hogy az ötödik Terminátor-mozifilm alkotói nem fognak foglalkozni a félresikerült harmadik és negyedik rész történéseivel, hanem visszatérnek a széria gyökereihez.

Justin Lin az Annapolis - Ahol a hõsök születnek és a Halálos iramban - Tokiói hajsza után bukott rendezőnek számított, de nagy szerencséjére, amikor a Universal felélesztette a Halálos iramban-sorozatot, akkor rá gondoltak, ő rendezhette a hatalmas sikerű negyed epizódot, a Halálos iramot. Innentől kezdve pedig nem volt megállás, hiszen a Halálos iramban: Ötödik sebesség, illetve a Fast Six munkacímmel rendelkező hatodik rész is hozzá került, ráadásul nagyon úgy néz ki, hogy ő viheti tovább a Terminátor-filmeket.

A minap ráadásul a rendező nyilatkozott a Terminátorral kapcsolatos terveiről az MTV News-nak. Egyrészt ismét megerősítette, hogy a Terminátor 5 Arnold Schwarzeneggerrel készülne el optimális esetben, másrészt elmondta, hogy filmje nem venné figyelembe sem a Terminátor 3.: A gépek lázadása, sem a Terminátor: Megváltás kontinuitását, a Fox csatorna bukott tévésorozatáéról (Terminátor: Sarah Connor krónikái) már nem is beszélve."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez most borzolni fogja a kedélyeket:

 

Terminátor 5

 

"Nagyon nagy az esélye annak, hogy az ötödik Terminátor-mozifilm alkotói nem fognak foglalkozni a félresikerült harmadik és negyedik rész történéseivel, hanem visszatérnek a széria gyökereihez.

Justin Lin az Annapolis - Ahol a hõsök születnek és a Halálos iramban - Tokiói hajsza után bukott rendezőnek számított, de nagy szerencséjére, amikor a Universal felélesztette a Halálos iramban-sorozatot, akkor rá gondoltak, ő rendezhette a hatalmas sikerű negyed epizódot, a Halálos iramot. Innentől kezdve pedig nem volt megállás, hiszen a Halálos iramban: Ötödik sebesség, illetve a Fast Six munkacímmel rendelkező hatodik rész is hozzá került, ráadásul nagyon úgy néz ki, hogy ő viheti tovább a Terminátor-filmeket.

A minap ráadásul a rendező nyilatkozott a Terminátorral kapcsolatos terveiről az MTV News-nak. Egyrészt ismét megerősítette, hogy a Terminátor 5 Arnold Schwarzeneggerrel készülne el optimális esetben, másrészt elmondta, hogy filmje nem venné figyelembe sem a Terminátor 3.: A gépek lázadása, sem a Terminátor: Megváltás kontinuitását, a Fox csatorna bukott tévésorozatáéról (Terminátor: Sarah Connor krónikái) már nem is beszélve."

 

A Terminator Salvation hol félresikerült?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mi a probléma a Terminator 3-4. részével, hogy le kéne sz*rni. Semmivel sem szül több ellentmondást, mint az elődjei, de én még csak azt sem tudom mondani rájuk, hogy rosszak. Arnolddal amúgy mit akarnak már így 64 évesen, mint gyilkológép?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Harrison Ford is vígan ugrált a 66 évével az Indy 4-ben. Mintha abban a tévhitben élnének a készítők, hogy egy T-film csak akkor jó, ha Schwarzi benne van.

Csak Indy-nek érthető volt a kora, révén ember, öregszik. De azért egy T-800/101-esen már furán néznének ki a ráncok. :) Bár a T3-ban Schwarzi még jól festett, azért az arca már megmosolyogtatott.

Sajnos abban a tévhitben élnek, és ezt a tévhitet a rajongók hígabb velejű része generálja (akik persze vígan hangoztatják azt is, hogy milyen már Schwarzi a T3-ban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schwarcinak nem fontos ebben az alakban terminatornak lennie. Fiatalították őt már meg a Salvationhoz, illetve ott van ugye Jeff Bridges esete is a Tronhoz. De tény és való tényleg nem kötelező őt már szerepeltetni. Azt meg nem értem, hogy miért ne lehetne John Connor jövőbeli szálát tovább vezetni a Skynet elleni küzdelemben. Justin Lin így oda fog jutni mint Han esetében a Halálos Iramban. Lesz egy szép végtelenített ellentmondás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminator Salvation hol félresikerült?

 

Számomra sehol. De ha a bevételeket nézzük, akkor Hollywood számára sajnos az.

 

Nem tudom, mi a probléma a Terminator 3-4. részével, hogy le kéne sz*rni. Semmivel sem szül több ellentmondást, mint az elődjei, de én még csak azt sem tudom mondani rájuk, hogy rosszak. Arnolddal amúgy mit akarnak már így 64 évesen, mint gyilkológép?

 

Egyetértek. A gond az, hogy Amerikában mindkettő anyagilag rosszul teljesített. Így biztos úgy gondolták, hogy csináljanak egy teljesen más filmet, ami nem veszi figyelembe a 3-4-et. Tehát, ha jól értelmeztem a szöveget, akkor ez egy reboot lesz, csak nem az elejétől, hanem a 3-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schwarcinak nem fontos ebben az alakban terminatornak lennie. Fiatalították őt már meg a Salvationhoz, illetve ott van ugye Jeff Bridges esete is a Tronhoz.

Bridges esete erősen kétséges, mivel néhol inkább röhejesen nézett ki, semmint meggyőzően. A Salvationban pedig Schwarzenegger nem játszott, és nem is a mostani önmagáról vettek mintát (tehát nem készült 3D-s szken). A T1-es arcát mintázták újra, az akkori felvételek alapján készítettek egy 3D-s arcot. Ez a TS DVD extráiból egyértelműen kiderült. A valódi Schwarzeneggernek ahhoz a filmhez semmi köze. És ezt a megoldást inkább ne használják egy egész filmre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este megnéztem a Fekete Hattyút. A történet felépítése, a rendezés, a színészek mind tökéletesek voltak, de komolyan rég nem láttam ennyire profi filmet. DE! És valszeg én leszek egyedül ezzel a véleményemmel, ez egy annyira beteg, depressziós, "öncsonkítós" és öncsonkítós film, hogy valszeg többet nem fogom megnézni, mert kiszív minden jókedvet az emberből. Pedig jókedvvel ültem le elé. De az a nyomás, ami a főszereplőn van, az simán átjön ránk is, és ez persze a remek rendezés dícséri, de akkor is. Szóval elismerem, hogy ennek Oscart kellett nyernie, de uhhh...mikor lesz már Oscardíjas vígjáték? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers 3 témában.... nos, ezt a magyar fórumon olvastam: "A DoTM adaptáció-képregényt az okos emberkék az Amazonon úgy tették fel, hogy előzetesként nem csak az első 5 oldal, de még vagy 20-30 másik is olvasható volt."

Kemény. És jóóóó spoileres! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este megnéztem a Fekete Hattyút. A történet felépítése, a rendezés, a színészek mind tökéletesek voltak, de komolyan rég nem láttam ennyire profi filmet. DE! És valszeg én leszek egyedül ezzel a véleményemmel, ez egy annyira beteg, depressziós, "öncsonkítós" és öncsonkítós film, hogy valszeg többet nem fogom megnézni, mert kiszív minden jókedvet az emberből. Pedig jókedvvel ültem le elé. De az a nyomás, ami a főszereplőn van, az simán átjön ránk is, és ez persze a remek rendezés dícséri, de akkor is. Szóval elismerem, hogy ennek Oscart kellett nyernie, de uhhh...mikor lesz már Oscardíjas vígjáték? :D

Nem vagy egyedül, vagyunk még így egy páran. :) Egyébként én a Király beszédét már vagy 3x láttam, és baromi viccesnek tartom. Persze, van benne drámai vonal is, naná, hiszen máskülönben nem is nyerhetett volna Oscart, de tele van remek poénnal, párbeszéddel, szerintem fantasztikus. Mondom, már háromszor láttam, de meg akarom nézni újra és újra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers 3 témában.... nos, ezt a magyar fórumon olvastam: "A DoTM adaptáció-képregényt az okos emberkék az Amazonon úgy tették fel, hogy előzetesként nem csak az első 5 oldal, de még vagy 20-30 másik is olvasható volt."

Kemény. És jóóóó spoileres! :D

Akkor ezt megpróbálom elkerülni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dark Knight Rises-t elkezdték forgatni. Kiszivárgott egy kép is, amin..

 

egyes feltételezések szerint a Lázár-kút található és már az ifjú Ra's al Ghult alakító Josh Pence is Indiában tartózkodik a The Dark Knight Rises stábjával, így az ott zajló forgatások mindenképp kapcsolatban állnak al Ghullal.

 

Ennek kifejezetten örülök. Nem hittem volna, hogy ez az elem bekerül a filmbe, kevésbé illik be Nolan realisztikusságába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy egyedül, vagyunk még így egy páran. :)

Jól van akkor most megnyugodtam. direkt nem olvastam el amikor erről a filmről beszéltetek, csak mindig azt láttam, hogy mennyire megérdemelte az oscart. Szóval kicsit mást vártam... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy egyedül, vagyunk még így egy páran. :) Egyébként én a Király beszédét már vagy 3x láttam, és baromi viccesnek tartom. Persze, van benne drámai vonal is, naná, hiszen máskülönben nem is nyerhetett volna Oscart, de tele van remek poénnal, párbeszéddel, szerintem fantasztikus. Mondom, már háromszor láttam, de meg akarom nézni újra és újra. :)

 

Abszolút ez a véleményem nekem is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rohanás

 

 

Amolyan Old-scool bosszúálló mozi Dwayne Johnsonnal és főleg Billy Bob Thorntonnal. Elég érdekesen mennek rá a lelkizős részére és ezzel a vonulattal adnak egy érdekes ízt az egésznek. Nem kiemelkedő alkotás a hasonszőrű társai közül, de másfél órában képes lekötni az embert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.