Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem értem miért nevezitek folyamatosan rebootnak. Ahogy már Dzséjt is mondta, a képregények folyamatosan újra indulnak, több különböző idővonal, stb a Rozsomák film sem illeszthető össze az X-men trilógiával. És Árnyék tényleg az ő gyerekük, nem "kamu"ztam, csak Bryan Singer, sok ilyen dolgot át írt a filmekben.

 

Ezek után én is bevallom, h soha nem tetszett nekem a 2001. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a végén tényleg reboot lesz.

Az, hisz sok az ellentmondás. Ha a trilógiánál maradunk csak, akkor ott van Moira karaktere, aki annyi idős a 3. részben mint most az újban. McCoy pedig még a 2. részben is ember volt és nem a kék bestia.

Ha meg a Rozsomák filmet is belevesszük, akkor Emma ott fiatal volt, pedig az később játszódik, mint ez (William Strykeren látszik + Charles-on is).

 

Viszont ha nem rebootként nézzük, akkor furcsa az, hogy Mystique Charles-sal nőt fel, mégis megmérgezi az első részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Régóta beszélnek róla, hallhattunk már mindenfélét, bár az utóbbi időben inkább úgy hírlett, hogy nem lesz semmi a Jurassic Park 4-ből. Michael Chricton könyvéből Steven Spielberg rendezett filmet, a szerző halála után Kathleen Kennedy producer úgy vélte, hogy talán jobb, ha nem fognak hozzá. Nem is oly rég Sam Neill nyilatkozott úgy, hogy a következő dinós kaland nem fog megvalósulni.

 

Steven Spielberg nem adja fel, Mark Protosevich-csel kétszer találkozott, hogy megvitassák a következő részt, ami már reboot lenne, azaz újraindítanák a franchise-t. Protosevich írhatta volna az Oldboy remake-et, amit Spielberg rendezett volna és egy ideig jó ütemben haladtak a dolgok, ám a produkció jogi problémákba ütközött, ezért nem is erőltették.

 

Az első rész 914 millió dollárt hozott világszerte, Spielberg 4 évre rá készítette el a második felvonást, ami már "csak" 618 millió dollárt termelt. 2001-ben került a mozikba harmadik, amelyet már Joe Johnston vezényelt el és csupán 318 millió dollár lett vége."

 

"Darren Aronofsky dolgozott egy ideig a Wolverine folytatásán, majd bedobta a törülközőt, mondván, hogy nem akar hosszabb időt távol tölteni a családjától. A stúdió összeállított egy listák a szóba jöhető rendezőkkel: Jose Padilha, Doug Liman, Antoine Fuqua, Mark Romanek, Justin Lin, Gavin O’Connor, James Mangold, Gary Shore. Közülük Mangoldnak tettek egy ajánlatot, aki legutóbb a Kéjjel-nappal (Knight & Day) akció-vígjátékot készítette, bár Tom Cruise karrierjét nem kapott szárnyra, sőt részben e miatt döntöttek úgy, hogy Jeremy Rennert teszik meg a Mission Impossible 4 főszereplőjének.

 

Mangold még nem írta alá a szerződést, egyelőre csak egy ajánlatot tettek számára. Bár az eltelt hetek alatt csak kiderült volna, ha nem érdekli a projekt, így minden bizonnyal ő fogja levezényelni a Wolverine második részét. Ha hamarosan sínre kerülnek a dolgok, akkor ősszel hozzá is láthatnak a forgatáshoz. Ha nem, akkor búcsút mondhatnak a jövő nyárra tervezett bemutatónak, esetleg lóhalában dobják össze a produkciót, ami ritkán vezet jó eredményre."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom, hogy nem tudok elszakadni az X-Men filmektől azon belül is a Farkas-tól de megint észre vettem valamit, ami inkább vicces mint fura. Ugye a Farkas filmről azt mondják, hogy több befejezése van, az USA-ban van egy olyan melyben Weapon XI megkeresi a levágott fejét. Meg van egy olyan, amiben Logan egy bárban issza a feleseket. No már most, nekem ez a második befejezés van meg, de nem úgy ahogy lennie kellene. Mivel a kép alatt az első befejezés hangja hallatszik. Akinek megvan egy BRRip változat vagy Xvid változat az megtudja nézni. Ami azt illeti kicsit bosszant a dolog, mert abban a hitben voltam, hogy majd jó minőségben megtudom nézni az első befejezést, de erre mi történik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.