Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Evilspeak (1981)

Van ebben a filmben minden, véráldozat, fordított kereszt, megszégyenített fiú, meg egy csomó disznó. Nekem bejönnek az ilyen filmek is, igaz a technikai háttere elég sok kívánnivalót hagy maga után...de egyszer mindenképpen jó volt látni! :) 6/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyú jó. Nézd meg :)

 

Pildi: eredeti Hófehérke alatt a Disney-féle adaptációt érted? Azt egyébként én is nagyon szeretem. Durva hogy 75 éves film és még most is simán működik, az animációja pedig mai szemmel is nagyon szép.

Igen, azt is, mert ahogy írod, szép film, ami örök értékekről szól, vagyis igazi mese. És én a mesekönyvbéli történetet is nagyon szeretem, gyerekkorom egyik kedvence volt mindig is. :) Ehhez képest az ilyen alternatív feldolgozások mindig hamisnak hatnak.

 

 

Úgy látom, "Az ajtó" senkit sem érdekel... :(

Engem is érdekel, láttam az előzetesét, és nagyon megfogott. Csak idő kérdése, hogy lássam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ember Gyermekét látta valaki? Úgy hallottam, hogy Oscar-díjra jelölték és az egyik kedvenc színészem, Clive Owen játszik benne. Tervezgetem, hogy próbát teszek vele, csak nem tudom, hogy jó-e. :)

Csatlakozom a többiekhez, remek film, mindenképpen megéri megnézni.

 

Úgy látom, "Az ajtó" senkit sem érdekel... :(

Egyelőre még nem néztem utána normálisan, szóval még nem tudom. De biztosan nem mozis lesz, nem igazán tudok mostanság moziba menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismerem az Ajtót, de a Napfény íze például egyáltalán nem gondolkodós, inkább csak tabló a XX. századi Magyarországról. Csak elmond egy három generációs történetet (szerintem szórakoztatóan). Viszont most nézem, hogy Móricz Zsigmond Rokonok feldolgozását is Szabó csinálta: na az például rettenet volt. Az se gondolkodós ugye csak egy sztori, de nagyon rosszul elmesélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tabló a XX. századi Magyarországról.

Épp ez az ami nem érdekel ebben a formában. Se Spielberg ilyen filmjei. Történelmi eseményekről és korrajzokról szívesebben veszek egy jó dokumentumfilmet vagy írást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Szabó még csak nem is művészfilmes. Általában sima drámákat forgat. Én utoljára a Napfény ízét láttam tőle. Nem vágtam magam tőle hanyatt, de egy nézést simán megért.

 

 

A Napfény Ize már rég a gépemen van, ezek szerint érdemes megnézni. A története érdekel nagyon.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem. Olyan Bonnie és Clyde beütése van megkeverve a Született gyilkosokkal.

Az a gondom, hogy beteg világ ellen ilyen beteges torz karakterek mennek. Ami film még beugrott az a Michael Douglas féle Összeomlás. Mondjuk még nem láttam ( pedig már vagy két éve kiírtam lemezre) de annak a koncepciója jobban bejön az előzetes ismereteim alapján. Betelik a pohár és elindulsz. Csak nem ilyen beteges hajlammal, hogy viccre veszik az egészet. Noh, mindegy, ettől függetlenül érdekel a film. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a film a szívemből szól

 

Nekem kicsit ilyen Született gyilkosok klónnak tűnik, bár az elején mikor lelövi a csajt az kicsit ilyen Fűrészes beütésű volt, hogy nem értékeli az életét akk minek éljen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismerem az Ajtót, de a Napfény íze például egyáltalán nem gondolkodós, inkább csak tabló a XX. századi Magyarországról. Csak elmond egy három generációs történetet (szerintem szórakoztatóan). Viszont most nézem, hogy Móricz Zsigmond Rokonok feldolgozását is Szabó csinálta: na az például rettenet volt. Az se gondolkodós ugye csak egy sztori, de nagyon rosszul elmesélve.

Én szeretem ezeket a "tablókat", mégha nem is történik bennük semmi egetrengető, viszont visszaadnak valamit az adott kor hangulatából. A napfény íze is ezért tetszett. A Rokonokat nem láttam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a gondom, hogy beteg világ ellen ilyen beteges torz karakterek mennek. Ami film még beugrott az a Michael Douglas féle Összeomlás. Mondjuk még nem láttam ( pedig már vagy két éve kiírtam lemezre) de annak a koncepciója jobban bejön az előzetes ismereteim alapján. Betelik a pohár és elindulsz. Csak nem ilyen beteges hajlammal, hogy viccre veszik az egészet. Noh, mindegy, ettől függetlenül érdekel a film. :)

 

 

Az Összeomlás marha jó film. tetszeni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a film a szívemből szól

Még csak most? Én már a megjelenésének idején beraktam ennek a trélerjét. :D

Mondjuk nem gond hogy megint itt van mert amazt azóta már törölték.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak most? Én már a megjelenésének idején beraktam ennek a trélerjét. :D

Bocs, biztos a címe miatt nem figyeltem fel rá. Számomra az ilyen "istenítsük az USA-t" stílusú címek inkább enyhe undort váltanak ki.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3D-s láz elérte a Jurassic Parkot is. Újra moziba küldik. :)

 

Én nagyon várom a Mátrix trilógiát is. Az nagyon kiált az eggyel több dimenzióért. :) Tegnap érintőlegesen belenéztem a Blu-ray verzióba és azok a jelenetek (csettintés) :) ......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.