Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Látványra jó a Csata: Los Angeles, de semmi egyéb. Sok a felesleges lelkizés, nincs megfelelő háttértörténet, a színészi játék is hagy maga után kívánnivalót. Talán a Függetlenség napjához tudnám hasonlítani, na az volt még hasonló színvonalú. Ez a film klisék egyvelege.

 

 

Pedig mérföldekkel veri a Függetlenség Napját. Az inkább egy vígjáték volt ez viszont komoly film. Az emberek lelkiznek, miért baj ez? Főleg háborús helyzetben. Senki nem bírna Rambo módra harcolni egy valódi háborúban. Lelkileg összeomlana, főleg ha a szüleit kinyírják. Háttértörténet is van. Az ufok lejöttek a vízért az amerikai katonák meg adtak nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezzel a plakáttal szépen lelőtték a poént az Expendables-el kapcsolatosan. Szóval egy térfélen fognak harcolni. :D

Egy ilyen képpel kiragasztanám az összes reklámtáblát az utak mentén. Inkább ezeket bámulja a nép mint azt a sok sz*rt. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezzel a plakáttal szépen lelőtték a poént az Expendables-el kapcsolatosan. Szóval egy térfélen fognak harcolni. :D

Egy ilyen képpel kiragasztanám az összes reklámtáblát az utak mentén. Inkább ezeket bámulja a nép mint azt a sok sz*rt. :rock:

Én még az első részt sem láttam, szóval sürgősen be kell pótolnom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Volt egyszer egy Vadnyugat a valaha készült legjobb western-film. Ki ne hagyd. Viszont az Appaloosa-t felejds el. Borzalmas. Nem véletlenül dvd-n jelent csak meg.

Amit még hozzátennék, hogy ezen régi westernekben igazi férfiak játszottak. Pl Eastwood, Bronson, Henry Fonda. Nem voltak kigyúrva meg 8 parfümmel befújva de áradt belőlük a férfiasság ami a maiakról már nem mondható el.

Rendben, ezek után már biztos nem hagyom ki. :) Bár valahol azt olvastam, hogy ez Sergio Leone Amerika Trilógiájának első filmje, de aztán ahogy jobban utánanéztem rájöttem, hogy ezt csak a magyar Wikipédián írják és ezeknek a filmeknek semmi köze egymáshoz. Pláne, hogy a Volt Egyszer Egy Amerika egy a 20. században játszódó gengszter film.

 

Az Appaloosát a bátyám töltötte le, aki nagyon szereti a westernt. Neki tetszett, aztán ezért gondoltam, hogy esetleg megnézem. Meg hát, ott van Viggo Mortensen. :)

Egyszerűen akkoriban az volt a férfiideál. Ma már ez teljesen más. De hát ha a nőknek ez kell...

Hát, inkább legyen a mai napig a kalapos, borostás, kalapos, csúnyán néző férfi az ideál, mint a metroszexuális, melírozott hajú, rózsaszín ruhákat hordó pávák, de ez OFF. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, ezek után már biztos nem hagyom ki. :) Bár valahol azt olvastam, hogy ez Sergio Leone Amerika Trilógiájának első filmje, de aztán ahogy jobban utánanéztem rájöttem, hogy ezt csak a magyar Wikipédián írják és ezeknek a filmeknek semmi köze egymáshoz. Pláne, hogy a Volt Egyszer Egy Amerika egy a 20. században játszódó gengszter film.

 

Ha elkezdted a Dollár trilógiát akkor ne állj meg: ez egyre jobb és jobb lesz. A trilógia záró darabja nem véletlenül áll az imdb-n 9 ponton. Mestermű. És ahogy a többiek is irják, érdemes ezután tovább menni Leone többi westernjére. A Volt egyszer egy Vadnyugat egyébként valóban egy kvázi trilógia első darabja, de ez nem úgy trilógia, mint a Dollár: nem a szereplők kötik össze hanem az hogy Leone az Amerikai történelem nagy szeleteiről mutat átfogó képet. A Volt egyszer egy Vadnyugatban is az a jó, hogy túlmutat önmagán: nem csak pár szereplő története de egyben a Vadnyugat halála és a nagy hősök korszakának a leáldozásáról is szól.

 

Én főleg az olasz westerneket ajánlom: a már korábban citál "A bullet for the general", mellett Sergio Corbucci "Grand silence"-e ami remek (a beteg fejű Klaus Kinski benne az antagonista), illetve ugyanettől a rendezőtöl a Django is remek, mégha nem is feltétlenül Leone szint.

 

Az Appaloosa egyébként szerintem is borzasztó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezzel a plakáttal szépen lelőtték a poént az Expendables-el kapcsolatosan. Szóval egy térfélen fognak harcolni. :D

Nekem meg se fordult a fejemben hogy egymás ellen levő figurákat játszanak. Ha igaz akkor jó néhány éve mikor kilátásba került egy Sly-Arnie múvi a két keménylegény nem bírt megegyezni hogy melyikük játsza a pozitív illetve a negatív figurát és így nem lett az egészből semmi. Lehet hogy most nem akartak kockáztatni. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg se fordult a fejemben hogy egymás ellen levő figurákat játszanak. Ha igaz akkor jó néhány éve mikor kilátásba került egy Sly-Arnie múvi a két keménylegény nem bírt megegyezni hogy melyikük játsza a pozitív illetve a negatív figurát és így nem lett az egészből semmi. Lehet hogy most nem akartak kockáztatni. :D

Willisre céloztam burkoltan. :) Ugye ő volt az első részben a felbérelő. És a második rész előzetesében már meg is fenyegette Barnie Rosst. Szóval valami fordulat csak lesz az egészben. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha olvastam volna olyat, hogy Willis, Schwarzenegger és Van Damme egy oldalon fognak állni és így mennek Barney és csapata ellen. Lehet, hogy így lesz és ezután az válik valóra amit Rog írt, hogy egy oldalra keverednek és így fognak harcolni valaki más ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Act of Valor:

 

Bátran megkockáztatom, hogy 2012 egyik legjobb filmje lett! Ahogy bemutatják a Navy Seal-t egyszerűen zseniális. Maga a felszerelés is zseniális, meg ahogy másodpercre pontosan időzítik a dolgokat. Bár elsősorban az akción van a hangsúly, azért ebbe a majd 2 órába jól kiegyensúlyozták a lazítósabb részeket az akciódúsakkal. A film ugye elsősorban akció, de az valami brutálisan. Autósüldözéstől kezdve, jachtfoglalásig minden van ami szem-szájnak ingere. A kamerákért külön dícséret jár a filmnek, jó ötlet volt a szereplők sisakjára felszerelni, így hallható ahogy lélegzik, valamint E/1-ből láthatjuk ahogyan szórja az ólmot. De maga a történet se akármi, nagyon jól ki van találva! Aki akcióra, valamint pici drámára vágyik, az mindenképp nézze meg, én nem csalódtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy, R2 írt egy filmről és te írtad, hogy ezt te is láttad és örülsz az írásnak. Aztán Dzséjt megint elmagyarázta, hogy az Alienek milyen szövetekből vannak, mit esznek és az emberekhez hogyan viszonyulnak, plusz, hogy milyen fogkrémet használnak, mitől ilyen szép fehér a foguk. Tisztán emlékszem, hogy olvasgattam ezeket a HSZ-eket még mielőtt a másik topicba írtam volna!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelni szoktam mindig, amit ide írnak, mert azért érdekel és az Alien téma most aktuális is volt, azért voltam meglepődve, hogy tényleg nem látok semmi ehhez hasonlót, mikor 20perc után benézek. Vagy benéztem? :D

 

Amúgy a veszprémi moziban még mindig nem adnak olyan filmet, amit megnéznék 3D-ben, pedig 1300Ft egy jegy, ennyi pénzt már meggondolva adok csak ki. Felétek mennyi egy mozifilm ára?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Act of Valor:

 

Bátran megkockáztatom, hogy 2012 egyik legjobb filmje lett! Ahogy bemutatják a Navy Seal-t egyszerűen zseniális. Maga a felszerelés is zseniális, meg ahogy másodpercre pontosan időzítik a dolgokat. Bár elsősorban az akción van a hangsúly, azért ebbe a majd 2 órába jól kiegyensúlyozták a lazítósabb részeket az akciódúsakkal. A film ugye elsősorban akció, de az valami brutálisan. Autósüldözéstől kezdve, jachtfoglalásig minden van ami szem-szájnak ingere. A kamerákért külön dícséret jár a filmnek, jó ötlet volt a szereplők sisakjára felszerelni, így hallható ahogy lélegzik, valamint E/1-ből láthatjuk ahogyan szórja az ólmot. De maga a történet se akármi, nagyon jól ki van találva! Aki akcióra, valamint pici drámára vágyik, az mindenképp nézze meg, én nem csalódtam.

 

 

Ez nem igazán egy rendes film. Egy stáb bejutott a Navy Sealshez ott forgattak hónapokig. Abból lett ez a film csinálva igazi katonákkal(tényleg ott szolgálnak), és persze színészekkel. Az akciók meg amik a filmben vannak mind megtörténtekről van csinálva. Bár az a mai napig rejtély hogyhogy ezt így kiadják(pl a taktikájukat). Amúgy baromira kiváncsi vagyok rá. Nekem az amerikai hadsereg nagy rajongójának(főleg a kommandósok akiket a világ legjobbjainak tartok) ezt látnom kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a veszprémi moziban még mindig nem adnak olyan filmet, amit megnéznék 3D-ben, pedig 1300Ft egy jegy, ennyi pénzt már meggondolva adok csak ki. Felétek mennyi egy mozifilm ára?

Átlagban egy ötszázassal több.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek örülök, de az is tény, hogy hoztam egy veszprémi estet és más mozikban 5-6 3D filmet vetítenek és kb. 4-5nap alatt kifutnak, itt van amit 2hétig adnak 3D-ben, de ahogy nézegetem, van, hogy normális film is húzza addig. Gondolom kevesebb a terem, meg még új nekik ez a dolog.

Azért 1500Ft egy normális filmre...szerintem érdemes meggondolni, hogy mire ül be az ember, volt már olyan film, hogy szívem szerint kimentem volna róla, azóta rájöttem, hogy előtte neten kicsit utána kell járni, nehogy ilyen hibát kövessen el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem igazán egy rendes film. Egy stáb bejutott a Navy Sealshez ott forgattak hónapokig. Abból lett ez a film csinálva igazi katonákkal(tényleg ott szolgálnak), és persze színészekkel. Az akciók meg amik a filmben vannak mind megtörténtekről van csinálva. Bár az a mai napig rejtély hogyhogy ezt így kiadják(pl a taktikájukat). Amúgy baromira kiváncsi vagyok rá. Nekem az amerikai hadsereg nagy rajongójának(főleg a kommandósok akiket a világ legjobbjainak tartok) ezt látnom kell.

 

Na ezt nem is tudtam :) Gondolom azért ők sem mindent árultak el, vagy pedig félrevezetnek, mert azért egy terrorista bármikor megnézheti és feltud készülni ellene, bár ezek a fiúk ellen szerintem lehetetlen. Nagyon le a kalappal előttük amit csinálnak, és ahogyan csinálják. Én tegnap óta a film hatása alatt vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.