Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma megrendeltem a két jegyet, holnapra. Fura, hogy mindenhol azt írják, hogy szemüveggel kb. 1500Ft a jegy, én a rendelésnél úgy választottam ki, hogy szemüveget is kérek és 1390-et hozott ki végül! :psycho:

Az első vetítés 11.00kor lesz, a Bosszúállók, aztán 15.00kor a Csatahajó, durva, hogy 50, azaz 50-al olcsóbb a 2. movie, és ebben ugye a szemüveg ára nincs is benne, mivel ez simán 2D-s. :shocked:

Sikerült jó helyeket bejelölnöm a rendelős képnél, a BattleShip-et az utolsó sor, közepéről nézem majd, szóval ütni fog! :yeah:

A legutolsó sor kb annyira rossz választás mint a legelső. Közel sem fogod úgy hallani a hangokat ahogy azt a készítők megtervezték. De ez a te dolgod.

A jegyeknél nem lehet, hogy valami kedvezményest választottál véletlenül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutolsó sor kb annyira rossz választás mint a legelső. Közel sem fogod úgy hallani a hangokat ahogy azt a készítők megtervezték. De ez a te dolgod.

A jegyeknél nem lehet, hogy valami kedvezményest választottál véletlenül?

Nem hiszem, kétféle volt, a sima, szemüveg nélküli és a szemüveges. Én a 2.at választottam, mert még nincsen olyasfajta szemüvegem. Ez 200Ft-ot dobott rá, magyarul a Bosszúállók sokkal olcsóbb film.

Szerintem a mozitól is függ, ami a plázákban vannak termek, nem olyan beállításúak, mint egy rendes mozi, sokkal kisebb szerintem a tér.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutolsó sor kb annyira rossz választás mint a legelső. Közel sem fogod úgy hallani a hangokat ahogy azt a készítők megtervezték.

 

Pontosan. Szerintem a közép-közép a legjobb választás. Az, hogy a népek hátra ülnek valami téves elgondolás szerint alakulhatott ki.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a tér nagysága számít, hanem a surround hangzás által kiváltott érzet ami alapból úgy van kalibrálva, hogy a hangfalak egy ideális kör mentén helyezkedjenek el. Persze kisebb nagyobb eltérések lehetnek, de közel sem annyi mint pl az, hogy a leghátsó sorból mozizzon az ember. A plaza termek amúgy sem kisméretűek, de még a dedikált házimozikban is arra törekednek, hogy ne a hátsó falra tolva mozizzon az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, hiszek nektek, vissza is mondtam azt a rendelést, már jelezték, hogy akkor várják az újabbat.

 

whereputmyass.jpg

 

Amint látható a 13as még mindig foglalt, mert előzőleg oda tettem, de akkor hova jelöljek inkább?

Jah és a Bosszúállókra, fentről a 4sorba foglaltam (7. sor), a majdnem legszélső székre.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jó, a Rossz és a Csúf

 

Nagyon tetszett, de valahogy a Pár Dollárral Többért szintjét nálam nem ütötte meg. Voltak nagyon jó és emlékezetes pillanatai, de nálam továbbra is az a nyerő. Sajnos Lee Van Cleef teljesen háttérbe szorult és nem is kapott olyan erős karaktert, mint az előző részben. A végső párbaj pedig kvázi ugyanaz volt, mint a Pár Dollárral Többért fináléja, csak itt hárman voltak. A zene is majdnem ugyanaz volt, még azt a zenedobozt is belevágták néhány pillanatra az előző részből. Kár volt még egyszer ugyanezt ellőni. De egyébként nagyon emlékezetes és igényesen megrendezett film volt, még akkor is, ha az előző kettővel valahogy jobban elvoltam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Szerintem a közép-közép a legjobb választás. Az, hogy a népek hátra ülnek valami téves elgondolás szerint alakulhatott ki.

Előbb a másik topikban néztem be, látom, itt is téma :) Mindegy, most már ott hagyom a hsz-t :) Nem tudom, miért alakult ki ez az elgondolás, pedig régen néha mi is hátra vettünk jegyet (talán mert azt gondoltuk, hogy a nagy vászon közelebbről túl nagy volna :hehe: ), aztán hamar rájöttünk, hogy h*lyeség, közép középre kell venni. Nem csak hang, hanem látvány miatt is jobb a középső sorok valamelyikét választani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa: pedig szerintem a legjobb western film a világon :) Igaz, főleg a zenéje kiemelkedő. Egyébként ezeket a filmeket most nézed meg először? :)

Igen, persze. :) Gondoltam teszek velük egy próbát és egyáltalán nem bántam meg. :) De jól szórakoztam, igazából azon kívül, hogy Lee Van Cleef kicsit háttérbe szorult és a párbaj lényegében önismétlés volt semmi bajom nincs vele. :) Attól még ugyanúgy imádom ezt az egész Dollár Trilógiát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a bemutatókat, tetszettek. Aztán megnéztem a Thor filmet is, hiszen annak van a legtöbb köze, vagyis ez a film áll legközelebb a csapat létrehozásához, itt alakul ki a főgonosz is. No, meg a végén, a stáblista után kiderülnek még dolgok! :)

Mondjuk szerintem érzelmileg ez a legfeltöltöttebb film a Bosszúállók közül és az Amerika kapitány. Sólyomszem is feltűnt a filmben, igaz ő kb. ennyi szerepet is érdemel, a csapat legbénább tagja... :hehe:

 

Megnéztem a Csatahajó bemutatókat is, mindenki itt a Váltóáram/Egyenáram banda zenéjéről áradozik benne, jó, hogy utána néztem, az Alienek kaptak 1-2 súlyos elektronikus ütemet, amit majd a megfelelő helyre linkelek! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutolsó sor kb annyira rossz választás mint a legelső. Közel sem fogod úgy hallani a hangokat ahogy azt a készítők megtervezték. De ez a te dolgod.

A jegyeknél nem lehet, hogy valami kedvezményest választottál véletlenül?

 

 

Ezt cáfolnám. haverral a Battleshipet az utolsó sorból néztük meg(ő kérte mert akkor átlátja a nagy vásznat, én meg tudok kompromisszumot kötni) és ugyanaz volt a hanghatás mint középről. Remegett a fal. :D Bár én előbbre vettem volna de nem a hang miatt. Az utolsó sor mindig is az egymást szexuálisan vonzó ellentétes nemű emberek választása volt. :D

 

A másik ok ami miatt cáfolandó, az az hogy az emberek otthon mindig a falnál ülnek egy kanapén, főleg kisebb lakásokban. Egy panelban nem lehet azt megcsinálni hogy középen van a kanapé. Tehát ott is jónak kell lennie a hangnak. Különben az emberek nem vennének otthonra 2 millió ft-ért hangrendszert.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megvolt a két Vasember film, Amerika kapitány, az Incredible Hulk csak félig volt meg és azt is fél szemmel néztem ... pótolni kellene, bár ezt lehet, hogy kihagyom... illetve a Thor hiányzik még. Aztán jöhet az Avangers. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a Thor az egész jó film lett, viszont az Amcsi kapitányt nem ajánlom, csak ha nagyon kíváncsi vagy a történetére, akció szinte nuku ráadásul az egész olyan bugyuta és végére nagy valószínűséggel eleged lesz már a "csillagos-sávos" zászlóból. A Hulk nekem is kimaradt, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem száguldanak lefelé ezek a filmek, ugyanis a The Avengers kedvéért megéri. Mindkét Hulkot láttam, az első az érdekesnek indult, de aztán valami elképesztő összevisszaság lett a vége. A második már jobb volt, de az is csak erős közepes és leginkább Tony Stark dobta meg a dolgot a végén. Bár ugyan azt írja a Wikipédia, hogy a második Hulk lényegében reboot volt, mégsem érzem úgy, hogy az lenne. A Vasembert láttam, de annyira nem nyűgözött le. Aztán ennyi, a többiekről fogalmam sincsen. Nem vagyok oda az új filmekért, de ezért a filmért megéri a többit is megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Amerika Kapitány szerintem nagyon jól sikerült, nem csak azért, mert hűen tükrözi a II. VH-s amcsi hozzáállást, (számukra a háború egy nagy reklám volt és fellendítette a gazdaságot, felpezsdítette az életet), így ezt a film pontosan vissza is adja. Plusz pl. ott a gránátos jelenet, ami talán az egyik legemberibb karakterré teszi a csapatból Kapitányt, nem véletlenül lesz ő a vezetőjük. Amúgy ezek a filmek, de én feltöltöttem anno két ilyet:

avengers.jpg

 

Ebben jön egy raklap gépszörny a Föld ellen, összeszedik a csapatot és adnak nekik, talán ez hasonlít legjobban a filmre, mivel az elején széthúz a csapat és egymást próbálják überelni, amiből baj lesz. A movie végén pedig Hulk nem akar leállni és átmegy az egész az ő ellene folyó harcba, látványilag ez 10/10, megéri letölteni.

 

ula2.jpg

 

Aztán feltöltöttem ezt is, kevésbé vadulós, inkább a történet ami magával ragad, egzotikus tájak és a Fekete Párduc története. A Vasember ebben a részben nagyon vicces és sok mellék infót megtudhatunk róla.

 

Ha valakit érdekelnek, írjon, linkeket tudok adni, mindegyik angol, magyar feliratot csatoltam.

 

http://www.youtube.com/watch?v=O617ZHcazwA&feature=fvwrel

 

Erről beszéltem, itt láthatjuk az igazi Hulk-ot és az erejét is, a filmekből ez nem jött át soha, a képregényben végig ilyen és sokszor eléggé trágár is. ("Hulk most kitapossa a rohadt szörnyek belét")

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerika kapitány már annyira túl lett idealizálva, hogy a film végére a hányinger-sírás-röhögőgörcs kombóval kellett megküzdenem. Akció pont annyi van benne aminnyi az előzetesben is volt (nem arányban, hanem időtartamban), a főgenya meg egy rossz vicc, egy 5 éves is eredetibb ellenséget találna ki - ok, ez volt a képregényben is, csak azalatt a pár évtized alatt ami a kettő között van azért egy kicsit megváltozott a kánon. Van benne pár jó utalás a többi Marvel filmre, de semmi több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől függetlenül még ő a vezető, így is kellett beállítani, a képregényhez pedig próbáltak minél jobban kötődni. Nekem az a rész tetszett, amikor átváltoztatták és ismerkedik az erejével, üldözi a kémet. Sablonosságban ez a film vezet, de én valahogy ezt is vártam, hiszen amerika, amerika, amerika, ez volt végig a jelszó és ehhez egy giccses, sablonos film is illett, ebből a szempontból pedig teljes mértékben megfelelő a movie. Szerintem ezt a karaktert akarták a legemberibbnek beállítani és ha úgy nézzük, van egy dühöngő őrült, egy milliárdos playboy, egy Isten no, meg egy tök béna nyilas a csapatban. Kellett egy ideál is, egy szerelmes karakter, aki belülről annyira erős, mint mások kívülről. Meg a többiek személyiségben eléggé elmarasztalhatóak, rá ez sem igaz. Ezt is jól mutatta a film.

 

Red Skull pedig nem a filmrendezők kitalációja, hanem az alap képregény főellensége, nem ők tették bénává, hanem így szerepelt anno papíron:

red-skull-captain-america.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.