Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ettől függetlenül még ő a vezető, így is kellett beállítani, a képregényhez pedig próbáltak minél jobban kötődni. Nekem az a rész tetszett, amikor átváltoztatták és ismerkedik az erejével, üldözi a kémet. Sablonosságban ez a film vezet, de én valahogy ezt is vártam, hiszen amerika, amerika, amerika, ez volt végig a jelszó és ehhez egy giccses, sablonos film is illett, ebből a szempontból pedig teljes mértékben megfelelő a movie.

Én azért egy kicsit többet vártam ettől a filmtől. viszont ez olyan sziruposra sikeredett hogy ennek a jelenetnek a vége zajlódott le a monitoromon

http://www.youtube.com/watch?v=FcArnepkhv0

 

Red Skull pedig nem a filmrendezők kitalációja, hanem az alap képregény főellensége, nem ők tették bénává, hanem így szerepelt anno papíron:

Igen, ezért is írtam ezt a részt

... - ok, ez volt a képregényben is...

Csak arra lennék kíváncsi hogy ezek után mi jöhet még? Hupilila lábszár, vagy esetleg Starndkorlát-sárga nagyőrlő? Egy biztos, a filmben rettentő gagyi volt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a Thor az egész jó film lett, viszont az Amcsi kapitányt nem ajánlom, csak ha nagyon kíváncsi vagy a történetére, akció szinte nuku ráadásul az egész olyan bugyuta és végére nagy valószínűséggel eleged lesz már a "csillagos-sávos" zászlóból. A Hulk nekem is kimaradt, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

 

 

Hát bemutatták azt hogy Amerika a legnagyobb. Mint ahogy ma is. És aki kekeckedik velük az nem jár jól. Ennyi az üzenet, nem több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sosem voltam nagy szakértője a szuperhős filmeknek, de úgy általában, bármilyen más formában a hozzájuk fűződő történeteknek sem. Láttam/olvastam néhányat, de mindössze ennyi. Azt sosem értettem, hogy ők egy univerzumban léteznek, vagy csak bizonyos hősök? Mert Batman, aki ugyebár az Igazság Ligájának tagja találkozott Supermannel, így értelemszerűen a többi taggal is. Viszont neki volt közös sztorija Spider-Mannel, aki pedig Iron Manhez, Hulkhoz, stb. hasonlóan Avengers csapattag. Tehát, elméletileg ők mind egy univerzumban léteznek. Wolverine-hoz hasonlóan, aki révén pedig az X-Men filmek is ide sorolhatók. Ráadásul megjelent már számos képregény, rajzfilm, animációs film, film, az összes létező hős kapcsán, amik egy része felülírt jó párat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy is az a korszak elég érzékeny volt a világ számára, akkor a nácik voltak a főellenség. Ma már az űrlények és a mutánsok felé fordulnak a filmek. Neki ez jutott, a későbbiekben sokkal jobb ellenségek ellen harcol, de valahogy el kellett kezdeni az ő történetét is. Annál meg mi lehet jobb kezdés, hogy, egy a Vezetőnél is hatalmasabb gonoszt valaki legyőz? A korához képest a legnagyobb létezhető ellenséget! :)

 

Jah amúgy aki nézi majd a Marvel filmeket, az figyeljen egy őszülő, szemüveges emberre:

stanlee.jpg

Thorban pl. ő próbálja meg kihúzatni a terepjáróval a pörölyt...

 

Tiszteletből minden filmben szerepelt, amit az ő munkásság alapján készítettek.

 

Darth ez úgy van hivatalosan, hogy van a DC, és a Marvel. Mint Amerikában a Keleti- és Nyugati part. Minden városnak, területnek megvolt a maga hőse. Aztán van olyan, hogy Hulk elmegy Batmanhez, meg Flash átfut Supermanhez és egyebek. Pl. Rozsomák is lesz Avengers tag, erre itt egy nagyon jó videó:

 

http://www.youtube.com/watch?v=sLVQy4gjmn8

 

Fury eléggé Grievous jellegű ebben a videóban, csoda, hogy nem lő az emberei közé! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sosem voltam nagy szakértője a szuperhős filmeknek, de úgy általában, bármilyen más formában a hozzájuk fűződő történeteknek sem. Láttam/olvastam néhányat, de mindössze ennyi. Azt sosem értettem, hogy ők egy univerzumban léteznek, vagy csak bizonyos hősök? Mert Batman, aki ugyebár az Igazság Ligájának tagja találkozott Supermannel, így értelemszerűen a többi taggal is. Viszont neki volt közös sztorija Spider-Mannel, aki pedig Iron Manhez, Hulkhoz, stb. hasonlóan Avengers csapattag. Tehát, elméletileg ők mind egy univerzumban léteznek. Wolverine-hoz hasonlóan, aki révén pedig az X-Men filmek is ide sorolhatók. Ráadásul megjelent már számos képregény, rajzfilm, animációs film, film, az összes létező hős kapcsán, amik egy része felülírt jó párat.

Superman, Batman és az Igazság Ligája a DC Comics képregénykiadó figurái, míg Pókember, Vasember, az X-Men és az Avengers pedig a Marvel. Ebben a műfajban pedig rengeteg crossover volt már a két kiadó között, de tudtommal mindannyian a saját univerzumukban mozognak. De éppenséggel szerintem mindannyian simán megférhetnének egymás mellett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Superman, Batman és az Igazság Ligája a DC Comics képregénykiadó figurái, míg Pókember, Vasember, az X-Men és az Avengers pedig a Marvel. Ebben a műfajban pedig rengeteg crossover volt már a két kiadó között, de tudtommal mindannyian a saját univerzumukban mozognak. De éppenséggel szerintem mindannyian simán megférhetnének egymás mellett. :)

Azt tudom, hogy Batman DC Comics figura, Spider-Man pedig Marveles, de mivel találkoztak, gondoltam, közös univerzumban ténykednek. Bár, ha csak a Marveles arcokat sorolom egy világba, már úgy is tekintélyes listát kapok. Megférni persze megférnek, csak a sztorik összefüggése szempontjából nem teljesen mindegy ki kivel áll kapcsolatban. Mondjuk az általam ismert szuperhősfilmek többsége csak saját magához igazodik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DC inkább régen volt menő, Superman filmek, Batman filmek, míg akkor a Marvel inkább animációs filmekben és elég béna sorozatokban alakított. Mostanra megfordult a helyzet, a Marvel sokkal eladhatóbb lett. Plusz a mostani DC filmek többsége igen bénára sikeredik, pl. a Zöld lámpás is inkább viccnek volt jó, mintsem egy elfogadható filmnek.

 

Szerintem a DC amúgy is kicsit bénább, ott a legtöbb hősnek köpenye van és állandóan epikus színben próbálják őket beállítani, kicsit gyerekesebb az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy néztem, az fogalmazódott meg bennem, hogy a Thort jó lett volna látni még. (Én is csak a Vasember 1-2-t láttam).

Bosszúállokhoz kapcsolódóan egy észrevétel, de berakom spoilerbe, nézd meg nyugodtan:

 

Ha jól rémlik, ebben a sztoriban Loki a főellenség, emiatt talán valóban érdemes lett volna megnézned :) Még pótolhatod, különben is, Natalie Portman ebben a filmben is oké, már csak ezért érdemes tenni vele egy próbát.

 

 

Mindegyik filmet láttam, némelyiket csak azért, mert tudtam, hogy az Avengersben szerepelni fognak a karaktereik. Ilyen volt a Kapitány és Thor tavaly, valahogy egyik sem érdekelt annyira, hogy önmagában megnézzem. Végül is mindkettő elég szórakoztató volt, de csak az egyszernézős kategóriából. Utóbbit picit sajnáltam, abban a filmben több is benne lehetett volna (és kivételesen azt mondom, hogy a filmidőt vehették volna többre ez esetben, mert legalább a földi részt jobban ki tudták volna bontani, számomra túl hirtelen történtek ott az események).

Egyébiránt képregényeket nem olvasok, de a szuperhősös filmeket kedvelem, mert részben "mesék" :) Szóval a lentiekhez egy szót sem tudok hozzászólni, max. filmek szintjén. Mindkét Hulk jó volt filmen, bár az igaz, hogy az elsőnek a vége kissé összevisszasággá vált.

 

Bár ugyan azt írja a Wikipédia, hogy a második Hulk lényegében reboot volt, mégsem érzem úgy, hogy az lenne.

Nekem ez új, pedig láttam mindkét filmet. Abszolút eszembe sem jutna, hogy reboot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudom, hogy Batman DC Comics figura, Spider-Man pedig Marveles, de mivel találkoztak, gondoltam, közös univerzumban ténykednek. Bár, ha csak a Marveles arcokat sorolom egy világba, már úgy is tekintélyes listát kapok. Megférni persze megférnek, csak a sztorik összefüggése szempontjából nem teljesen mindegy ki kivel áll kapcsolatban. Mondjuk az általam ismert szuperhősfilmek többsége csak saját magához igazodik.

Továbbra sem játszódnak egy univerzumban. :) Ez körülbelül olyan lenne, mintha Han Solóék elrepülnének a Középfölde bolygóra, ahol orkokat lőnének sugárvetőkkel. Mindenki non-canonnak kezelné, szerintem ugyanez igaz a DC Comics és a Marvel esetére, csak ott annyi a különbség, hogy a két "univerzum" megfér egymás mellett. Körülbelül mintha Indiana Jones találkozna egy filmben Lara Crofttal, hihető. Vagy hogy ne menjek olyan messzire, ott az Alien Vs. Predator, amely szintén egy crossover. Marveles füzetekben nem fogsz DC Comics utalásokat találni és fordítva, vagy ha mégis, akkor az valószínűleg egy poén. Mint például amikor Dr. House Jack Bauerre hivatkozik, mint egy tévésorozat főszereplője, nem mintha ő nem lenne az. Hasonló crossover lett volna elvileg az új Die Hard is, ahol a korai tervekben az szerepelt, hogy John McClane és Jack Bauer együtt akciózna.

 

Mindenesetre inkább a Marvel felé húz a szívem, bármennyire is gondolom úgy, hogy a DC Comics sokkal sötétebb, komorabb. A Marvelnek jobban kiterjedt a világa és nem korlátozódik egyetlen sorozatra, hanem egy óriási nagy egészet alkotnak. Bár olyan fárasztóan sokat retconnolják magukat, hogy szerintem nehéz lehet nyomon követni.

 

De például ott van a Dark Horse Comics, akiről mindenki hajlamos megfeledkezni. A 300, a Sin City például onnan ered és azok egytől-egyig mesterművek, a filmek pedig úgyszintén. Sőt, a Hellboy is onnan származik, bár a belőle készült filmek számomra annyira nem voltak tetszetősek.

 

Nekem ez új, pedig láttam mindkét filmet. Abszolút eszembe sem jutna, hogy reboot.

Nekem is. Az egyik épp hogy Hulk létrejöttéről szól, a második meg valamikor utána játszódik, kvázi folytatás. Bár elméletileg a múltján változtattak egy csöppet.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, sikerült megnézni az Act of Valort? :)

 

Iron Sky soundtrack album :)

 

Itt pedig az előzmény képregény 1. része.

 

Durva hogy a saját történtetem hangjárjai és a képregénybeliek mennyire hasonlítanak :D Nagyon egy rugóra járt az agyunk.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt cáfolnám. haverral a Battleshipet az utolsó sorból néztük meg(ő kérte mert akkor átlátja a nagy vásznat, én meg tudok kompromisszumot kötni) és ugyanaz volt a hanghatás mint középről. Remegett a fal. :D Bár én előbbre vettem volna de nem a hang miatt. Az utolsó sor mindig is az egymást szexuálisan vonzó ellentétes nemű emberek választása volt. :D

 

A másik ok ami miatt cáfolandó, az az hogy az emberek otthon mindig a falnál ülnek egy kanapén, főleg kisebb lakásokban. Egy panelban nem lehet azt megcsinálni hogy középen van a kanapé. Tehát ott is jónak kell lennie a hangnak. Különben az emberek nem vennének otthonra 2 millió ft-ért hangrendszert.

Az hogy dübörög valami, nem egyenlő a jó hangzással. ;)

 

Akinek igénye van a jó hangzáshoz, az meg tudja oldani azt, hogy ne a falra üljön. Elővesz egy széket, fotelt és beljebb tolja pl. Egyáltalán nem lesz jó a hangzás ha mögötted ott a fal amin rendszerint ide-oda verődik a hang, vagy éppen elfojtja az egész térérzetet.

Aki panelban lakik az hidd el nekem nem fog 2 millás hangrendszert venni. :D Alább dedikált moziszobáról beszéltem, ami ritka kivételtől eltekintve panellakásban kivitelezhetetlen.

Végszóra még egyszer csak annyit, hogy akinek komoly igénye van a térhangzáshoz az úgy alakítja ki a mozizó helyiségét, hogy mögötte mindig legyen némi hely. Akinek meg nincs igénye az meg ne cáfolja meg mindezt. ;)

Hozzáteszem, megnézve jó pár moziszobáról készült fotót még az újgazdagékre is szorulhatna némi adudió-vizuális kultúra. Nem ártott volna meg nekik se ha szakfórumokban böngésznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a Thor az egész jó film lett, viszont az Amcsi kapitányt nem ajánlom, csak ha nagyon kíváncsi vagy a történetére, akció szinte nuku ráadásul az egész olyan bugyuta és végére nagy valószínűséggel eleged lesz már a "csillagos-sávos" zászlóból. A Hulk nekem is kimaradt, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

Tényleg, az Amcsi kapitányt is láttam, bár nekem végül is tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az előzmények közül még csak a két Vaspasast és a nem hihető Hulkot láttam. Ezek közül egyedül az első Vaspasas többszörnézős míg a többiből egyszer is elég violt. Az amcsi kapcsival egyelőre úgy állok hogy az elejébe-közepébe-végébe belenéztem. Valamikor majd csak megnézem az egészet. A Thort pedig mostanában készülök megnézni.

 

 

Jah amúgy aki nézi majd a Marvel filmeket, az figyeljen egy őszülő, szemüveges emberre

Ő egy imposztor!

 

- Neve?

- Stan Lee.

- Persze. Ügyes húzás haver.

- De igazán! Stan Lee vagyok!

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem, hogy a Hihetetlen Hulkban más játszotta Hulkot, mint az Avengersben?

Igen, lecserélték. A három (bár 100%-ig csak kettő) összefüggő filmben mindig más játszotta. A Hulkban Eric Bana, az Incredible Hulkban Edward Norton alakította Bruce Bannert, míg Hulkot az animátorok "üzemeltették." Viszont ez az első eset, hogy a színész (Mark Ruffalo) játssza mindkét figurát, hála az Avatarhoz kifejlesztette mo. cap. eljárásnak.

 

És most nézem újra a filmeket, mielőtt holnap megyek az Avengers-re. Épp az Iron Man 2 megy, csak ki kell mennem kicsit járőrözni. :) A Hulkból viszont csak a másodikat fogom megnézni, mert az első az mocskosul sz*r szerintem, bár emlékeim szerint a második sem sokkal jobb. Ami jobbá teszi, hogy az már abban a szellemben készült, hogy lesz Avengers, míg az első önálló film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ennyire népszerű lett az Avangers, akkor meg lehetne csinálni a Marvel univerzum egyik legnagyobb crossoverét, a Polgárháborút is.

Na, az megrengette a dolgokat.

Abból tényleg nagy történetet lehetne csinálni, csak a képregényt nem olvasó nézők számára a legtöbb szereplő abszolút nem ismert. De mondjuk a híres Vasember Vs. Amerika Kapitány harcot megnézném... Meg állítólag Pókember is kapott egy új, mechanikus göncöt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filmen már szerintem se működnének ezek a dolgok. Ennyi szereplőt már nehéz lenne kordában tartani, főleg úgy, hogy idő hiányában valakit ki ne kéne hagyni, akit viszont meglehet sokan hiányolnának. Gondoljatok bele, mi lenne ha az egész x-men stáb is feltűnne egy Bosszúállók ötben? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pók-arccal mi a gond? Az egyik legnépszerűbb szuperhős, sokan szeretik, szerintem lenne helye a csapatban. Természetesen valaki kevésbé jelentős rovására, nem bezsúfolva a többiek mellé. Azért egy Tony Stark - Peter Parker csipkelődést megnéznék. :D

 

Közben leszedtem a Thort, ha minden jól megy, ma meg is nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó volt, de nekem azért van véleményem is! :)

 

Először is a film tényleg moziba való, de nem a 3D miatt, vagyis nem csak az miatt. Remekül összerakott történet és akciók, pörgés és remek látvány. A film szépen lassan indul be és akárki akármit is mondd, látni kell az előzmény filmeket. Egyedül Hulk karaktere kap egy kicsit más megközelítést, de amint mondtam, Amerika Kapitány itt is a nép hőse lesz, míg mások a monsztákat gyakják, ő a tömegeket menekíti meg. Egy gránáttal megint meggyűlik a baja, szerintem ez nála munkaköri leírás. Ezért is szükséges elfogadni a filmet, olyannak és ezért is lett olyan, amilyen.

A feszültségfokozás és a technikai kivitelezés színvonalas volt és az effektek is, talán 1-2 alkalommal éreztem, hogy az arcomba "hulló" pernye, vagy vonuló felhők kicsit zavaróak lennének. Stan Lee is feltűnt, méghozzá a film végi TV adásokkal, egy ilyen mondattal:

"Szuperhősök New York-ban? Ekkora sületlenséget!" (jó nem pontosan ez...) Mindezek mellet rengeteg poén és marháskodás, Hulk pedig kitett magáért, két olyan dolgot is művel, amin hosszú ideig nevettek a nézők!

Ez egy jó film, remek látvánnyal, remek színészekkel, egy később könnyen kiküszöbölhető hibával, de azt a végén majd, eddig 10/10.

 

Csathajó

 

A film rohadt lassan indul be, talán kicsit túl nagy bepillantást nyerünk a főhős jellemébe és környezetébe, én nem fektettem volna rá ekkora hangsúlyt. Vagyis nem ennyi percben. Amikor elérkezik az idő és megjelennek az UFO-k, beindul a gépezet, de azt mondom itt is amíg nem éri nagyobb veszteség az amcsikat, nem igazán hozott lázba a film.

A "cyborg" és a nő történetvonala számomra sokszor elég vontatott volt és azt sem igazán értettem, hogy az alienek mi alapján érzékelték, hogy ki ellenség, kire kell támadni... A kocka srác pedig elég benga de, ha jól vettem ki a főnökének magyar vezetékneve volt, nem?

A filmben mikor előszedik az öreg hűségest, az már kicsit vontatott, főleg az öregek otthonából toborzott fiúkkal, akik még egy 500Kg-os löveget is segítenek cipelni...ez egyáltalán nem tetszett. Az már inkább, mikor a japcsi elmondja a II. VH-s trükköt és az rágógumi zabáló elismeri, hogy hát igen, nekünk volt atomunk, nektek meg eszetek...A másik égő, amikor idéz egy könyvből és kiderül, hogy az kínai, ennyi erővel őt is lehetne spanyol-indiánnak hívni...

Összességében ez a film inkább kiáltott volna 3D-ért és növelte volna az értékét, mint a Bosszúállóknak. A CGI és a hang is remek, ez tény, de egy humoros beszólás, vagy történés nem volt, ami kicsit lazábbá tette volna a dolgot és a történet is eléggé egyhangú és lapos, talán az arcunkba hulló víz, vagy szemünkbe robbanó ütegek sokat dobtak volna a movie-n. Végeredményben 7/10

 

Végül mindkét film igazán nagy gyengéje, vagyis szerintem. A SZINKRON. Én az előzmény filmeket angolul láttam, Vasember, Fekete Özvegy, Thor és Loki szinte nevetséges volt az eredeti orgánumokhoz képest. Aki pedig valaha is adott magára, az hallotta Samuel L. Jackson-t angolul(legalább a Star Wars révén)és tudja, ezt a hangszínt csak elrontani lehet. Jah a filmben van egy feliratos jelenet én baromira élveztem, hogy a szöveg előrébb van, mint maga a film, úgymond, majdnem kézzel lehetett megfogni.

Olyan filmeket, mint a Battle LA és Battleship kár honosítani, alig beszélnek benne és ma már minden fiatal és olyan, aki játszott bármelyik modernebb számítógépes játékkal ismeri, a Fire, attack, fall back, need reinforcement vagy a Move our ships through the asteroid field...jah az megint más. Szóval a lényeg, sokszor észrevettem, hogy magyarul még gagyognak, közben már kameraváltás van és a mondat vége lemaradt, mivel angolul befejezték. Legjobb példa amikor a csatahajóval a boss-ra mennek és először sütik el az ágyukat, a tata mondata vége teljesen lemaradt. ÉS a legfájóbb pont??? Shrek...sajnos, a munkanélküli alkeszt ahova lehet beteszik, ha nagy és izzadós karakter van a filmben. Én sosem tartottam Gesztesit színésznek, pedig már színházban is láttam. Eszméletlen rosszul játszik és ha nem gusztustalan, büdös, agresszív, tehát hozzá hasonlító karaktert kell formálni, akkor az már nem is illik igazán hozzá. Szinkronhangnak is kifejezetten utálom.

 

Tehát, mindkét filmet letöltöm majd angolul, HDRip-ben és megnézem, annyi kivétellel, hogy a Csatahajót nem írom ki, nem pazarlok rá műanyagot, többször nézős, de lehet az a több 2lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból tényleg nagy történetet lehetne csinálni, csak a képregényt nem olvasó nézők számára a legtöbb szereplő abszolút nem ismert. De mondjuk a híres Vasember Vs. Amerika Kapitány harcot megnézném... Meg állítólag Pókember is kapott egy új, mechanikus göncöt.

 

Tényleg jó nagy összecsapások voltak. Pókember élete is alapvetően megváltozott.

 

Az a baj, hogy a jogok meg vannak osztva a filmgyártók között. :S Pókember pl sose lesz ott a Bosszúállók között.

 

Sajna így van. A Marvel már átkozza magát, hogy annak idején eladogatta a jogokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmek előtt volt Promi, Hobbit és Hófehér bemutató, no meg Jégkorszak 4.

A Prométeuszban a főhősnő 95%ban hasonlít arra a nőre, akire most igazán hajtok és nemsokára randim is lesz vele, hát örülnék, ha összejönne, főleg, hogy a melle is jóval nagyobb, mint a színésznőnek! :)

A Hobbit nálam nem lesz moziba nézős, bemutattak az elején 20törpét, én már csak Kukát és Morgót hiányoltam, a Gyűrűk ura jó szerintem 5.1ben, nagyobb monitorral is, vagyis nekem elég...

Na, a Hófehér itthon nézős lesz, nem igazán érzem annak szükségét, hogy egy ilyen filmért fizessek, akárcsak a Jégkorszakért...de előbb jöjjön ki végre DVD-n a Torrente 4., olvastam, hogy nálunk egy sikerfilm és ezt Csuja Imrének köszönhetjük, Csoki tényleg remek, én imádom a hangját és a színész is!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma nekikezdtem újra az X-men szériának, immár majd kiegészítve az Első osztállyal. Ideje már. :D

 

Moziba meg a következő film remélem már a Feláldozhatók folytatása lesz. A Prometheuson még filózok, de sajnos lemondásos alapon függ innen minden. :S Kéne egy új vinyót vennem. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.