Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Látom fejlődött a humorod, vagy eddig jól titkoltad, de ezek tényleg viccesek voltak. :)

Amúgy szerintem kár ennyire várni egy filmet és szénné promozni, nézzetek ti is több alkotást, a Gringósat még most is ajánlom, remélem valaki a biztatásomra megnézi majd!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom fejlődött a humorod, vagy eddig jól titkoltad, de ezek tényleg viccesek voltak. :)

Amúgy szerintem kár ennyire várni egy filmet és szénné promozni, nézzetek ti is több alkotást, a Gringósat még most is ajánlom, remélem valaki a biztatásomra megnézi majd!

 

Engem érdekel de csak akkor ha van magyar felirat. Ha van meglesem hétvégén. Oldie-nak különben baromi jó humora van másban is nemcsak filmekben. Én azért várom az új Batmant mert az első kettő nagyon bejött és kiváncsi leszek mi lesz a vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem érdekel de csak akkor ha van magyar felirat. Ha van meglesem hétvégén. Oldie-nak különben baromi jó humora van másban is nemcsak filmekben. Én azért várom az új Batmant mert az első kettő nagyon bejött és kiváncsi leszek mi lesz a vége.

Van felirat én is úgy néztem, Ncore-on keressed, a feltöltésnél írtam is, hogy teljesen okés a film, jó a felirat, a minőség, csak nagyon halk. Ez volt a John Cartelnél is. Ez miért van? 5.1-es a hangsáv és érzékelem is a csatornákat, de nagyon halk, zenénél nem bírom 30%nál tovább tolni, mert leomlik a vakolat, pedig sok szám 5.1ben szól, filmnél meg van, hogy 80%felett is alig hallom a szövet, a robbanások meg keményen döngnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért lehet gond a hanggal mert az eredetileg valszeg valami gány sztereóból lett kikeverve. Meg kell várni az eredeti stúdió munkát. Mondjuk ez se teljes garancia, mert volt már olyan mikor DVD kiadásra a surround hangok felcserélődtek. (Flyboys)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van felirat én is úgy néztem, Ncore-on keressed, a feltöltésnél írtam is, hogy teljesen okés a film, jó a felirat, a minőség, csak nagyon halk. Ez volt a John Cartelnél is. Ez miért van? 5.1-es a hangsáv és érzékelem is a csatornákat, de nagyon halk, zenénél nem bírom 30%nál tovább tolni, mert leomlik a vakolat, pedig sok szám 5.1ben szól, filmnél meg van, hogy 80%felett is alig hallom a szövet, a robbanások meg keményen döngnek...

 

 

Én is szívok ezekkel a rippekkel főleg a BR-ekkel. Ha úgy állítom be hogy a beszéd kellemes legyen akkor a robbanások vagy a zene annyira hangos hogy remeg a fal, és emiatt idegesítő is. Ha meg leveszem a hangot alig hallom a beszédet. Azt szoktam csinálni hogy a vlc-ben teljesen felveszem a hangot akkor valamennyire jobb a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eléggé várom ezt a filmet, szerintem egyedi ötlet és mivel láttam az Asylium előzményt, bármi jobb lehet annál!

Annál a diliházasnál 1000% hogy jobb. :D

 

 

Lesz moziban ez a film? Úgy tudom, már jó ideje megjelent.

A videó végén levő feliratból kiderül néhány dolog. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te is láttad....azt észrevettétek, hogy egy kiadatlan filmhez azért történetben és szereplőkben is, ha nem 100%ban, de azért hasonlítanak a karakterek, a vonalvezetés? Mintha egy belsős adna ki 1-2 infót a filmről, vagy nem tudom....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te is láttad....azt észrevettétek, hogy egy kiadatlan filmhez azért történetben és szereplőkben is, ha nem 100%ban, de azért hasonlítanak a karakterek, a vonalvezetés? Mintha egy belsős adna ki 1-2 infót a filmről, vagy nem tudom....

Ehhez nem kellett belsős. Egy Asylum filmet fél év alatt le lehet forgatni, mig a nagy filmek ennél jóval tovább tartanak. Meg jön a sikervárományos film előkészületeiről a hir és az Asylum-nál már heggesztik is a koppintást. Iron Sky-nál ez különösen egyszerű volt, mert már baromi rég óta készül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csípem azt Nolanben hogy nem kizárólag azzal akar újítani hogy lecseréli a főgonoszt meg betesz egy divatos bombázót, mint ahogy az lenni szokott az összes többi szuperhősös filmnél. Körbemegy az egész témán, átvizsgálja Batman létezésének minden felvetendő morális vagy etikai kérdését, és következményeit. A film izgalmát a dráma adja, az a helyzet amibe belehelyezte Bruce-t, és nem az hogy mekkora akciójelenetek vannak benne (amik mellesleg azért ilyen ütősek mert törődünk a karakterekkel, a sima Transformerses csihi-puhi önmagában semmi).

Plusz sikerült elérnie hogy aggódjunk a főhősért, ami ebben a műfajban egyszerűen nem létezik. Emiatt súlytalan számomra az Avengers is, unalmas egy n+1-edik "kilátástalan a helyzet, vajon mi lesz, de áh az utolsó pillanatban megoldódik minden, ki gondolta volna".

Jó lesz ez.

 

Amúgy nem tudom hogy érdekel-e valakit itt a GI Joe, de azt mondják hogy eltolták jövőre a premiert. Érdekes ezt így 1 hónappal a bemutató előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem tudom hogy érdekel-e valakit itt a GI Joe, de azt mondják hogy eltolták jövőre a premiert. Érdekes ezt így 1 hónappal a bemutató előtt.

Azért hogy legyen idejük "háromdésíteni" (bár az IMDb még mindig augusztus 23-át ír a magyar premierre)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hogy legyen idejük "háromdésíteni" (bár az IMDb még mindig augusztus 23-át ír a magyar premierre)

Gondolom vérszomjat kaptak az Avengers bevételei láttán megint. Pedig ha valami sz*r az sz*r marad, ez esetben legfeljebb csillogó sz*r.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom vérszomjat kaptak az Avengers bevételei láttán megint. Pedig ha valami sz*r az sz*r marad, ez esetben legfeljebb csillogó sz*r.

Hát még ha javítana a látványon, de nálam az ilyen utómunkálatok hányingert váltanak ki. (Kb. mintha vennél egy sz*rt és még egyszer rász*rnál)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az eleve 3D-re forgatott anyag se érdekel túlzottan. Viszont a G.I. Joe folytatást szivesen megnéztem volna. Én is egyike vagyok annak az öt embernek aki itthon felhőtlenül szórakozott az első részen.

 

Pláne, hogy a 9. Doktor is szerepelt benne! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emiatt súlytalan számomra az Avengers is, unalmas egy n+1-edik "kilátástalan a helyzet, vajon mi lesz, de áh az utolsó pillanatban megoldódik minden, ki gondolta volna".

Nolan Batmanjai és a Marvel-filmek körülbelül annyira összehasonlíthatók, mint a Star Wars és A gyűrűk ura... vannak bennük hasonló elemek, azonos téma köré épülnek (fantasy, szuperhősök), mégis teljesen eltérő stílusúak, máshogy próbálnak hatni a nézőre.

A Marvelek mindig is könnyedebb hangvételű filmek voltak, amiken általában nem a tartalmi mondanivaló mélysége volt a lényeg, csak a szimpla, mégsem "agyatlan" szórakozás. Egyébként nem egyszer, ezekben a filmekben is haltak meg főszereplők, vagy történtek nem várt események, tehát ez a fentebbi kijelentésed általánosítás.

Különben nekem épp ez tetszett az Avengers-ben... nem drámáztak fölöslegesen, adott szituációkban nem kerültek elő az efféle kliséhalmok, inkább poénosabb irányvonalba vitték az egészet. És nagyon jól működött!

Ez egy Nolan Batmannél már nyilván nem játszik, de épp erre akarok kilyukadni... két teljesen más stílusról van szó. Kinek ez, kinek az jön be jobban. Nekem mindkettő tetszik, ezért sem akarom őket összehasonlítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem egyszer, ezekben a filmekben is haltak meg főszereplők, vagy történtek nem várt események, tehát ez a fentebbi kijelentésed általánosítás.

 

Most így belegondolva csak az Avengers vonalán kiindulva: Iron man - meghal a főgonosz és tarsai, egyetlen váratlan esemény hogy Anthony bevallja hogy ő Vasember, Incredible Hulk - meghal a főgenya, semmi váratlan, Captain America - meghal a főgenya, semmi váratlan, Thor - (azt hisszük) meghal a főgonosz, váratlan hogy Thor és Natalie elszakadnak egymástól (egy időre), Avengers - az alfőgonoszt elfogják, az idegen sereg elpusztul, az egyetlen váratlan dolog Coulson ügynökkel történik.

 

Csak a TDK-ban több váratlan esemény volt mint a fent felsorolt filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a mennyiségről volt szó, hanem arról, hogy a soha nem történik semmi váratlan, általánosítás. ;)

 

Egyébként szerintem ezeket nyugodtan tehetted volna spoiler mögé, mert bár konkrétumot nem igazán írtál, akinek még új élmény lenne valamely film ezek közül, tényleg nem fog sok mindenen meglepődni a végjátékot illetően...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mercsike tényleg odafigyel a spanjaira. Szinte már egész rövid pórázon tartaná őket. :D

 

http://www.dailymotion.com/video/xr0zxv_www-prometheusforum-net_shortfilms?start=5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.