Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az miért van, hogyha valaki a szeme elég tesz egy néhány centis maszkot, akkor már nem ismerik fel? :) Vagy vesz le egy szemüveget...

Mert Batman személye rejtve marad, de a Macskanőt szerintem simán fel lehetne ismerni civilben. Ez a telefonos dolog meg...akármennyire várom a filmet és valószínűleg jó is lesz, ha én meglátnék egy ilyet biztos elröhögném magam.Főleg a 2.at tartom furának és inkább viccesnek, mint designosnak. Ha a bal oldali szárnyon két üteg van, a jobb oldalin miért csak egy? Vagy oda rejtette a Denevérember az atomot? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több bevétel van a büféből mint a filmekből. Legalábbis Magyarországon.

Mivel az emberek általában csak úgy nem mennek oda a büféhez, csak ha a filmhez mennek, ezt is a filmhez kapcsolódó bevételek alatt értettem. Nemcsak a jegyár bevétel kapcsolódik ide, hanem a büfés is, és ugyanúgy viselkedik, mint amaz: minél többen mennek a filmre, annál magasabb a büfés bevétel is.

 

Olyan, mint a merchandise bevétel a foci kluboknak a meccs napokon. Minél több néző megy el egy meccsre, annál többet keresnek az eladott mezeken is, stb. aznap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Iron Sky

 

A film vége tanulságosnak mondható és szerintem remekül érzékeltette, hogy nem lesz folytatása, ami a mai világban meglepőnek tűnhet.

 

Én úgy olvastam hogy az Iron Skyhoz egy sequelt és prequelt is akarnak a készítők, be is linkeltem a cikket 2-3 hete. Itt a részlet belőle:

 

"The Nazis may be on their way back to the moon. On the eve of Cannes, Blind Spot Pictures’ Tero Kaukomaa, the producer of cult Third Reich in space movie Iron Sky, has confirmed that he is plotting not one but two sequels.

 

“It is on the table very actively. We have good plans for both an Iron Sky prequel and a sequel!”

 

Kaukomaa declined to give precise details of what forms the sequels will take."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy folytatás érdekes lenne, mivel a film végén,

 

a szereplők 98%.a meghal, a Holdbázis teljesen elpusztul, az ott élő németek feladják a hitleri elveket, a Földön pedig atomháború lesz. Az előzménynek még lenne értelme, de a folytatás szerintem ezek miatt lehetetlen, hacsak ne más címmel fut majd.Esetleg a Nácik a Föld középpontjából is támadnak egyet...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Sky

 

Hááát.... szódával elment. Az előzetes alapján azt hittem hasonlóra veszik a figurát, mint mondjuk Tarantinoék a Grindhouse-al, vagyis felvállalják a B-filmes attitüdöt, de szórakoztató csomagolásba rakják. Itt viszont hangsúlyosabb volt a humor meg a politikai szatíra csak sajnos a forgatókönyvíró nem volt egy született Jon Stewart. Volt egy-két rész, ahol elmosolyodtam

mint mikor Észak-Korea magára vállalja az inváziót, de mindenki kiröhögi őket

, de többnyire túl szájbarágós kevés tényeg ütős poénnal. Az effektek, ahogy az előzetesből is sejteni lehetett nagyon jók lettek, főleg ahhoz képest hogy ez egy független finn film, amihez évekig kalapozták össze a zsét. Viszont az arányok nem lettek a legjobbak: a végére valahogy kifulladt az egész. A puskaport ami volt már előbb ellőtték. Lehetett volna ez sokkal jobb is.

 

Ja és amit különösen sajnáltam:

Udo Kiert nagyon hamar kivonták a forgalomból. Olyan érzésem volt, hogy csak húzónévnek rakták bele, de vagy nem tudtak mit kezdeni a karakterével vagy a gázsiját nem tudták állni úgy hogy egy főszerepre maradjon. Kár.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet jobb lesz, mint az előző két film együtt véve...

Bár ha már az animációs sorozat szintjét hozza, nekem tetszeni fog.

Merem remélni, hogy azokat túlszárnyalja. Érdekes, hogy amilyen régi a Final Fantasy első animációs filmje, még ez se tudja utolérni. Valahová a közé és az Appleseed közé sorolom vizuálisan. De a lényeget majd a sztori adja úgyis. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody ha el akarsz menni a MIB III-ra akkor lesz rá időd. Már most több a bevétel rajta Amerikában, mint A bosszúállókon, így gondolom akár 2 hónapig is nyomják majd a fejős tehenüket. Mondjuk én sajnálom, mert előzményekkel és képregényekkel együtt mégiscsak egy összetettebb és kiforrottabb világ, főleg a tengerentúlon kellett volna nagyobbat szólnia és tartania magát. Az is lehet, hogy akkor Promi és MIB III lesz a mozinézős napom kombója...

 

Udo Kiert-et én is sajnálom, sok olyan filmet húzott fel, ami alapban irtó béna lett volna,

 

de amikor a tetőn véglegesen meghal és a kamera a fejét mutatja, a háttérben az eltávolodó ufót, akkor az nagyon idegenes arckifejezés tőle, érdemes megnézni külön ezt a rész. Amúgy ő miért köhög mindig, mi a baja?

A káposztás és playboy újságos poén nem is tetszett? Pedig szerintem viccesek voltak. No meg a néger fekete színű szkafanderje és a mindenhol bújtatott Vote! reklámok.

Azt is lehet jobban fogod tudni az indiai miért takarta el a gyűrűjét a szvasztika jelét látva, azt nem értettem

 

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az emberek általában csak úgy nem mennek oda a büféhez, csak ha a filmhez mennek, ezt is a filmhez kapcsolódó bevételek alatt értettem. Nemcsak a jegyár bevétel kapcsolódik ide, hanem a büfés is, és ugyanúgy viselkedik, mint amaz: minél többen mennek a filmre, annál magasabb a büfés bevétel is.

 

Olyan, mint a merchandise bevétel a foci kluboknak a meccs napokon. Minél több néző megy el egy meccsre, annál többet keresnek az eladott mezeken is, stb. aznap.

 

Ok rendben. Csak érdekességként írtam. Egy moziüzemeltő nyilatkozta egyszer. Mert az azért baromi feltünő hogy a mozik a péntek este és szombat este kivételével konganak az ürességtől, mégsem mennek csődbe. Manapság inkább délután járok moziba és alig vannak, max 20-an az előadáson. Szerintem ilyenkor tuti veszteséges levetíteni a filmet, többe kerül az áram mint a jegybevétel. Itt jön a képbe a büfé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SST-ből készült egy animációs széria, igen, YouTube-on fent van, én is ott néztem. Én úgy tudom 3 része készült, az első remek, a 2. még talán elmegy a 3. meg tényleg annyi pontot ér, ahányat neten kapott.

SS3 Szerintem ez tök hivatalos, még egy színész is visszatért az elsőből...kár volt szegénynek. Jah és a játék sem rossz, csak baromi nehéz, meg nagyon hosszúak a pályák.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind a három film hivatalos volt.

A tv-s animációs széria eltért ezektől, az nem tudom mennyire volt hű a könyvhöz, nem is néztem annyira utána, maga az epizódok szódával elmentek, nem volt rossz.

Ez viszont hivatalos folytatás lesz, tíz évvel játszódik az első rész után, benne Ricoval, a pilótacsajjal és az agyturkász ezredessel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van animácios sorozat a Starship Troopersből?

Igen, egy 44 epizódos (vagy legalábbis annyira tervezett) évad készült belőle '99 és 2000 között. Elég gagyi az animáció, de a sztorik egész jók. Inkább a könyvre épült, mint a filmre, no meg rendesen önálló ötletekkel is feltöltötték.

 

Én úgy tudom 3 része készült, az első remek, a 2. még talán elmegy a 3. meg tényleg annyi pontot ér, ahányat neten kapott.

Sajnos három készült. Az első zseniális, a második egy kalap trágya, a harmadik meg az annyira rossz, hogy az már nézhető tipikus esete. Sajnos ez sem fényes glória az első rész tekintetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az ilyen hivatalos kiadásokba nem merek belemenni! :)

Az első részben amúgy a katonák 1-1ben a Warhammer világából a Imperial Gardisták...a fegyverek, a sisakok, kb. minden. A bogarak, meg a Tyranidák, erről olvastam is egy cikket, hogy most ez miért van, de tény, hogy nagyon hasonlít erre. Vagy nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az ilyen hivatalos kiadásokba nem merek belemenni! :)

Az első részben amúgy a katonák 1-1ben a Warhammer világából a Imperial Gardisták...a fegyverek, a sisakok, kb. minden. A bogarak, meg a Tyranidák, erről olvastam is egy cikket, hogy most ez miért van, de tény, hogy nagyon hasonlít erre. Vagy nem?

 

Hasonlítanak ja :D

 

Én a Starship Troopersbe a katonai vezetést nem értettem, mikor támadták a bogarak bolygóját. Csak rohannak előre mint a barmok mindenféle légi vagy szárazföldi, páncélosegységek támogatása nélkül, utánna meg néznek hogy mér lett ott mészárszék. Utánna már észbekaptak és a következőnél küldtek kemény 3 vadászgépet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Starship Troopersbe a katonai vezetést nem értettem, mikor támadták a bogarak bolygóját. Csak rohannak előre mint a barmok mindenféle légi vagy szárazföldi, páncélosegységek támogatása nélkül, utánna meg néznek hogy mér lett ott mészárszék. Utánna már észbekaptak és a következőnél küldtek kemény 3 vadászgépet.

Itt azért financiális problémák is közbeléptek. A másik meg az hogy nem a taktikai zsenik számára forgatták a filmet, a célközösséget elvárásait meg a koedukált zuhanyzó és társai kielégítették

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Starship Troopers első része szerintem nagyon jó példa arra milyen amikor egy film baromi jó politikai szatíraként is működik, de nem mászik arcba és akár figyelmen kívűl is lehet venni ezt a szálat - és még így is működik. A folytatások készítői ebből semmit nem fogtak fel: mennek, lőnek, jönnek a bogarak. Ahogy látom ez az új film se lesz több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azért financiális problémák is közbeléptek. A másik meg az hogy nem a taktikai zsenik számára forgatták a filmet, a célközösséget elvárásait meg a koedukált zuhanyzó és társai kielégítették

 

Hát ha nincs pénz akkor nem háborúzunk. :D Jó persze értem hogy nem taktikusoknak csinálták de nekem csípte a szemem akkor is. :) Persze a fürdő csajok már nem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pont, hogy ezért vonok párhuzamot a Warhammer világával. Ott is az IG arra jó, hogy bevetnek belőle 1.000.000, ebből kb. 20.000 túléli, őket előléptetik és toboroznak 2.000.000 katonát más világokról. Mondjuk olyan kiképzés után amit kapnak a filmben, érthető, hogy nem elit alakulatnak és túlélésre szánták őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha nincs pénz akkor nem háborúzunk.

Én itt a film B-kategóriás költségvetésére céloztam. Egyébként a bogarakkal és az űrhajókkal így is mesteri munkát végeztek, gondolom inkább ezekre koncentráltak minthogy a kiegészítő elemekre.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt a film B-kategóriás költségvetésére céloztam. Egyébként a bogarakkal és az űrhajókkal így is mesteri munkát végeztek.

Korának egyik legdrágbb filmje volt: 105 millió dollárból készült. A Disney is részt vett benne (de mivel nem gyerekfilm ezért Touchstone Pictures-ként, ami igazából a Disney stúdió álneve).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korának egyik legdrágbb filmje volt: 105 millió dollárból készült. A Disney is részt vett benne (de mivel nem gyerekfilm ezért Touchstone Pictures-ként, ami igazából a Disney stúdió álneve).

Hoppá, ennek most hirtelen nem néztem utána. Végig abban a hitben voltam, hogy egy drágább B film (bennem az egész film ilyen hatást keltett) nagyszerű megoldásokkal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ennek az animációs sorozatnak utánanézek.

 

Az első tényleg zseniális. Anno a Duna Plazaban figyeltem fel az előzetesére(akkoriban még a kajáldáknál volt egy hatalmas kivetítő és mentek a filmelőzetesek) utána haverral megnéztük moziban. Ebben láttam először élethű leszakad végtagokat, kettészakadt embert és szétdurrantott fejet amiből agyvelő jött ki. De nekem baromira bejött a story is, meg az hogy sok esélyük nem volt ellenük gépfegyverekkel. Egy csomó ideig lőttek egy bogarat vagy 6-an.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.