Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én megszavazom a legidétlenebb poszter idén díjat neki. :)

Amúgy nem hiszem hogy ez valódi poszter lenne. Szerintem egy sima kép a filmből amire így előre, poszterek, stb előtt rátették hogy jön a film és kész. Én örülök neki. Mellesleg Riddick írta jól, hogy már most sok az értetlen emberke a kép kapcsán, amiről az jut eszembe, hogy én is forgattam erősen a szemem a TDKR első képeinél...sőt, aztán mi lett belőle! :) Nem hiszem hogy ezek kriptonit bilincsek lennének, szóval ha itt van, akkor önszántából hagyta hogy elfogják. Vádolják bármivel is. Én várom ezt a filmet, mert nagyon szeretnék már egy realisztikusabb Szupi filmet látni, mint a Batman is lett. Meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de csak producerként. Meglátjuk milyen lesz... nekem is fúrja az oldalam :P

 

 

Ha jól tudom akkor a testvére írta a forgatókönyvet mint a Batman-trilógiánál. Nálam kis túlzással ha Nolan egy film készítésénél akár takaritóként is megjelenik az tuti érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha itt van, akkor önszántából hagyta hogy elfogják

De miért tesznek rá bilincset, ha 1) úgysem tudják vele korlátozni, hisz megpöcköli a kisujjával és a bilincs atomjaira hullik. 2) Amúgy is önszántából van ott, tehát azt teszi, amit "foglyul ejtői" mondanak neki. Ez a tipikus értelmetlen hatásvadászat, ami a célját nem teljesíti, de legalább nevetséges. Sokkal jobb posztert is lehetett volna csinálni, ami kifejezi, hogy Supermanra valamiért megorrolt a US Army. De már az is jó lenne, ha nem lenne bilincsbe verve. Kivéve persze, ha a bilincs tényleg kriptoniti, vagy a realisztikusság érdekében Supermant ledegradálták egy hétköznapi ember szintjére erőben. Az előbbi nem kizárható, csak kérdéses, az utóbbi esetében kár Superman filmről beszélni, hisz Thor és Hulk is agyoncsaphatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hunger Games - Kicsit emésztenem kell még, mert elég komplex filmet láthattunk, és kíváncsi vagyok most már a könyvre is. Szerencsére megvan egy barátomnak szóval el fogom olvasni mindenképpen. Egyszerűen nagyon jó ez a film. Két részre lehet osztani. A felkészülésre és az arénára. De sokkal jobban tetszettek a háttérben zajló politikai szálak, érdekellenétek, és ahogy a média beleavatkozik még ebbe is. Kicsivel több akcióra számítottam de nyilván nem erről szólt a film, és ami volt az is izgi volt. Itt is remekül átjöttek az érzelmek már a film elejétől, de könyvben biztos még sokkal jobb. A színészek remekül játszottak, és bár a film vége nem hozott olyan nagy meglepetést, talán azért egy kicsit mégis. :) És ennek lesz folytatása? Hmm, kíváncsi leszek miről fog szólni. 7/10.

121611_hungergames.jpg

 

Na én is megnéztem. Nekem nagyon tetszett. Nem, nem kerül be az idei saját TOP5 listámba, de a TOP10-ben helyen van. A könyvek engem is érdekelni kezdtek, pláne, hogy megtudtam 1-2 apróbb infót a 2. részről, ami nagyon felcsigázott. Jennifer Lawrence nagyon szimpatikus fiatal színésznő, az X-Men: First Class-ben is nagyon jól alakított szerintem és itt is ő vitte a hátán a filmet. Aztán Josh Hutcherson-tól is láttam már pár filmet, amiben még gyerek volt. Egész megemberesedett. Bár kiemelkedőt nem nyújtott szimpatikus karakter volt. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mik fognak még kiderülni Donald Sutherland által alakított titokzatos Snow elnökről.

 

 

Azért remélem a Trilógia végére a körzetek összefogva fellázadnak az elnyomó, köcsög, rongyrázó, mások halálán élvezkedő társadalom ellen és le is verik azt!

 

 

 

Az emlékmás (2012)

 

Nekem valamiért a '90-es film sem volt a kedvencem. Persze jó film, de számomra nem kiemelkedő. Ezt a remake-ről is el lehet mondani, jó-jó, de nem kiemelkedő. Ám rendkívül látványos és beleraktak két szuperszexi cicababát (Kate Beckinsale, Jessica Biel) ami mindenképpen plusz pont. Az akciók is jók voltak, a kikacsinátások a '90-es filmre is tetszettek. Állítólag a 3D is működött, majd idővel megnézem a 3D-s verziót is. De sajnos tényleg középszerűségbe süllyed a film. Ennek ellenére szerintem szórakoztató alkotás lett, ami a kasszáknál elég nagyot hasalt. December végén meglátjuk, hová fér be az egyéni 2012-es listámba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért tesznek rá bilincset, ha 1) úgysem tudják vele korlátozni, hisz megpöcköli a kisujjával és a bilincs atomjaira hullik. 2) Amúgy is önszántából van ott, tehát azt teszi, amit "foglyul ejtői" mondanak neki. Ez a tipikus értelmetlen hatásvadászat, ami a célját nem teljesíti, de legalább nevetséges. Sokkal jobb posztert is lehetett volna csinálni, ami kifejezi, hogy Supermanra valamiért megorrolt a US Army. De már az is jó lenne, ha nem lenne bilincsbe verve. Kivéve persze, ha a bilincs tényleg kriptoniti, vagy a realisztikusság érdekében Supermant ledegradálták egy hétköznapi ember szintjére erőben. Az előbbi nem kizárható, csak kérdéses, az utóbbi esetében kár Superman filmről beszélni, hisz Thor és Hulk is agyoncsaphatja.

Azt hiszem erről még kicsit korai beszélni, de ha megint a történet elejéről kezdik, szupi feltűnik, kormánynak ez nem tetszik, ezért aláveti magát a procedúrának, hogy ne törvénytelenként gondoljanak rá. Én legalábbis erre gondolok a kép alapján, amit még mindig nem gondolok poszternek. És pont a film realitása miatt szinte biztos hogy az nem kriptonit bilincs lesz, csak egy jelképes dolog, hogy alárendeli magát az emberek akaratának. :peace:

És nem, Supermant senki nem tudja leverni. :)

 

Riddick: szerintem szörnyű lett a TR, csak látvány semmi más, meg ahogy írtad szép lányok. :D Azt hiszem bele is aludtam egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orson Scott Card híres sci-fi regényének a Végjátéknak (Ender's Game) filmes adaptációjából az első képkocka, rajta Harrison Ford katonai szerepben. :yeah:

50493l.jpg

 

Történet:

 

Egy Földön kívüli űrbázison szigorúan titkos és zárt körülmények között „nevelik” azokat a tehetséges gyerekeket, akiket a szüleiktől és testvéreiktől elszakítva tökéletes katonákká akarnak kiképezni, hogy majd bevethessék őket az idegenek ellen. A katonaiskola a gyerekek játékszenvedélyét egyre inkább a könyörtelen és kegyetlen harci játékok felé irányítja, s Ender Wiggin csak akkor döbben rá eszköz voltára, amikor már két fiatal társát is meggyilkoltatták vele. Card lélektanilag is kitűnően ábrázolt szituációkban vetíti elénk az emberi kegyetlenség és manipuláció ördögien kitervezett stációit, a kamasz- és gyermeklélek művészi igényű megjelenítése pedig messze túlmutat a sci-fi műfaji határain is. A kötet 1987-ben kapta meg a legnagyobb nemzetközi elismerést jelentő Hugo- és Nebula-díjat.

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valamiért a '90-es film sem volt a kedvencem. Persze jó film, de számomra nem kiemelkedő.

Úgy-úgy! Egy idétlen, béna sci-fi a '90-es változat is. Ha nem Schwarzenegger lenne benne, rég el is felejtették volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.