Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát ez egy jó nagy h*lyeség. Bár, A Sötét Lovag: Felemelkedés nem a kedvenc Batman filmem, de azért ennél jóval jobbra sikerült, mint ahogy leírják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mióta Hayden Christensen a legrosszabb mellékszereplőnek (!) járó Arany Málna-díjat kapta meg az EP3 után, azóta ezt a díjat se veszem komolyan.

Ami nem is gáz egy alapvetően poénnak szánt díj esetén. ;)

 

Frenkie, ez a film szerintem téged is érdekelni fog: Zero Dark Thirty

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ez a film szerintem téged is érdekelni fog: Zero Dark Thirty

 

Hogy érdekel-e? Alig várom. Már mikor elkezdték forgatni akkor felkeltette az érdeklődésemet. Viszont nem tudom tudod-e hogy van egy ikertestvére ami már kész van. A Natgeotv-nek csinálták és rendes film nem dokumentum. Pl William Fichtner is játszik benne. Ez a címe: "Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden". Ncore-on fent van és felirat is van már hozzá. Nekem nagyon tetszett, nem semmi hogy majdnem megismétlődött a balul elsült iráni mentőakció.

Ja és természetesen neked még mindig kötelező az Act of Valor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy érdekel-e? Alig várom. Már mikor elkezdték forgatni akkor felkeltette az érdeklődésemet. Viszont nem tudom tudod-e hogy van egy ikertestvére ami már kész van. A Natgeotv-nek csinálták és rendes film nem dokumentum. Pl William Fichtner is játszik benne. Ez a címe: "Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden". Ncore-on fent van és felirat is van már hozzá. Nekem nagyon tetszett, nem semmi hogy majdnem megismétlődött a balul elsült iráni mentőakció.

Ja és természetesen neked még mindig kötelező az Act of Valor. :D

Az ikertestvérről nem tudtam, de most rákerestem és kikölcsönzöm. Az Act of Valor a listámon (és a gépemen) van, szerintem a napokban sort is kerítek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jurassic Park III és a tizenegy évnyi hercehurca (köztük a zsoldosnak kiképzett dinemberek) után? Szerinted? Oscar díjas mozira, minimum. :evil:

Mellesleg, volt már bejelentés 2002-ben, 2005-ben, 2007-ben, 2008-ban, 2009-ben, sőt, ez a 2014-es dátum is valójában 2012-ben lett megszellőztetve. Szóval én némileg szkeptikus vagyok a projekttel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paranorman: Nekem tetszett. Annyira szép látványa volt, bár néhol kicsit szaggatottnak éreztem, mert ugye stop motion filmről beszélünk. Nekem a Frankenweenie kicsit jobban tetszett, de ez csak hajszállal marad el nálam mögötte. Az eleje kicsit lassan indul, de a vége már iszonyú látványos, mint a Frankenweeine hozza Burton szokásos látványát sőt néhol már túl ismerős is, de az inkább egy tisztelgés a régi alkotásai és szeretett dolgai után, de ezt azt hiszem már írtam korábban. Normanban van pár jó poén, amiken fekve röhögtem, de nincs annyi mint kéne. EGyszer mindenképpen érdemes megnézni, mert a vége helyreteszi az egészet. 8/10.

paranorman-01-470-75.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Act of Valor

Remek háborús akciófilm, a Balck Hawk Dawn után a második kedvencem lesz a témában, azt hiszem. Alacsony költségvetése ellenére (12 millióba került kábé) iszonyú jól összerakták, és itt nem az über látványra gondolok, hanem például a valós felvételekre. Sehol egy CGI helikopter, vagy hasonló (szerintem az egész filmben nem volt semmi CG), minden valós, a Black Hawkoktól a Chinookokon át a hajókig. A felvétel, amikor a lemerült tengeralattjárót mutatják a víz felszíne fölött filmezve, hát az valami gyönyörű!

Bár tagadják, de ehhez a filmhez tuti nagyon masszívan hozzájárult a haditengerészet - nem áll távol tőlük, anno a Stargate: Continuumhoz is "kölcsön adtak" egy atomtengeralattjárót és két F-15-öst, pedig az csak egy DVD film volt. És csak ez magyarázhatja, hogy ilyen olcsó volt ez a film, miközben ilyen hadieszközöket vonultattak fel ilyen felvételekkel. Bár azt nem teljesen veszem be, hogy a katonák SEAL-esek voltak, mert a két főszereplő nekem ismerősnek tűnt.

Ami az akciókat illeti, nos, azok viszont tényleg valóság szülte, még ha itt-ott meg is változtatták a történet kedvéért (gondolok itt a helyszínekre, a szereplőkre és sorsukra), mivel a teherautós bevonulásról magam is olvastam. És a kivitelezés nagyon reális, az FPS nézet pedig külön zamatot ad neki.

A történet is tetszetős a témához mérten, bár kicsit kiszámítható, de gyanítom, hogy nem is a csavarok miatt készült. Bár belegondolni is szörnyű, hogy az a fegyver, amit a terroristák kitaláltak, valóban kivitelezhető és ténylegesen iszonyú pusztításra képesek. Csak nehogy ezzel a filmmel adjanak tippet, mint anno Tom Clancy a könyveivel 9/11-hez.

Ami nem tetszett, az a finomkodó katonák képe. Nem gyújtanak rá, még akkor sem, amikor a halál csak egy hatalmas mázli miatt kerülte el az egyik főszereplőt (hasonló jelenet van a Brand of Brothersben, na ott egyből rágyújtott a katona, pedig nem is dohányzott :D), sőt, még csak nem is káromkodnak. Na, ilyen kérem nincsen! És a terrorista kihallgatása is baromi ráérős és kíméletes volt ahhoz képest, hogy mi forgott kockán. Ezen a téren valószínűleg a Zero Dark Thirty fog jobban teljesíteni.

Ezt leszámítva azonban nagyon tetszetős film, aki nem ódzkodik az amerikai patriotizmustól és szereti a reális, modern háborús filmeket, az nyugodtan nézze meg. A Black Hawk Down mondjuk jobb, de leginkább csak azért, mert arra több pénz jutott. Azonban az Act of Valornak sincs oka szégyenkeznie, sőt, itt-ott rá is ver a nagytestvérre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök hogy jó véleménnyel vagy róla Dzséjt. Engem elkápráztatott. Azért is vártam a véleményed hogy mennyire valós. Ha már így összejöttünk én is írok róla bár tavaly tavasszal láttam csak húztam-halasztottam.

 

 

Már azért kezdett érdekelni anno hogy Navy Seals és igazi ott szolgáló katonák szerepelnek a filmben. Szerintem tuti katonák vagy nem színészek mert baromira látszik hogy nem tudnak játszani a kamerák elött. A másik amiért érdekelt hogy olvastam az előéletét hogy beengedtek egy stábot a Seal-ek kiképzőtáborába és ott született meg az ötlet a filmről. Én szeretem az olyan filmeket amely valós alapokon nyugszanak.

Az első döbbenet az volt hogy a Navy Seals nem csak otthon ül a babérjain unalmas kiképzéseken véve részt és ha háborús helyzet van(Irak, Afganisztán napjainkban) akkor a gyalogság elött ők mennek be és segítenek szétlőni mondjuk a radarokat a vadászgépeknek. Tényleg ezt gondoltam hogy ha nincs semmi akkor otthon vannak. A másik meglepi az volt hogy miközben itt élünk ,dolgozunk, szórakozunk, vásárolunk stb addig mennyien akarnak terrorakciót végrehajtani a Nyugat ellen és milyen csendben intézik el őket.

Amikor az elején a CIA-s csajt kiszabadítják és egy mobilból szednek elő egy olyan információt amit ha nem találnak meg azt hiszem hetekig olvastuk volna a hírekben hogy azt a durva golyós valamit akarják amcsi bevásárlóközpontban felrobbantani. Tehát nem csak likvidálás van meg túszszabadítás hanem az összes cuccot össze kell szedniük és akár ott át is nézni.

Mivel nagyon úgy hírdették hogy a filmben látottak valós eseményekből lettek összeszedve így elég durva a helyzet.

Na de nézzük magát katonákat és az akciókat. Az nyilvánvaló hogy nagyon fegyelmezettek és iszonyú erős bajtársi kötelék van közöttük. Hogy mennyire erős ez az a következő jelenetből kiderül.

 

 

Amikor az egyik katona(tulajdonképpen akiről a mesélő mesél) ráugrik a gránátra hogy mentse a társait az engem nagyon meghatott.

 

 

Én úgy gondolom hogy ők tényleg a hazájukért az amerikai emberekért teszik ezt. Gyakorlatilag megakadályoznak rengeteg terrortámadást az USA ellen(gondolom a filmben látott akciók mindennaposak lehetnek főleg úgy hogyha belevesszük azt is hogy a Medal of Honor játékban is gyakorlatilag róluk van szó és ott is elvileg valós akciókat dolgoztak fel), az életük kockáztatásával. Szóval minden tiszteletet megérdemelnek. Nyilván minden ország különleges alakulata hasonló lehet csak abból nem csinálnak filmet. :D .

A tudásuk meg egyszerűen lenyügöző. A film plakátján ez a felirat szerepel szabad fordításban: Ha látod őket akkor halott vagy. Ezt el is hiszem. Persze én itt kezdtem gyanakodni egy kicsit hogy egy filmben megmutatnák a taktikájukat mikor ezt a filmet az ellenségük is láthatja és kihasználhatja ellenük? Így gondolom nem teljesen pontos maga a taktika de közel járhat a valósághoz. Kiemelnék párat:

 

Az milyen durva már mikor mennek és két mesterlövész lövi fejbe előttük az ellenséget, vagy mikor a csónakból a faszit kilövik és egy Seal-katona elkapja a holttestet nehogy a csobbanást meghallják. De a menekülés sem volt semmi, mikor a végén a hatcsövü darabokra lőtte a mögöttük jövő terepjárót.

 

 

A Dzséjt által említett teherautós jelenet is kőkemény. 3 vagy 4 Seal-katona kitart egy csomó mexikói drogkartelles ember ellen, miközben a társaik a terroristákat üldözik az alagútban.

Szóval nálam ez a film biztos BR-vétel. Egyetértek Dzséjttel hogy majdnem BHD-szint, de minimális nálam az eltérés.

 

Dzséjtnek le akartam már írni de most akkor ideírom mert szerintem idetartozik meg hátha valakit érdekel. Pár hónapja vártam valakire itthon és ami jött kapcsolgattam a tv-t unalmamban. Egyszer csak meglátom alul a kiírást a Spektrumon hogy korábbi Seal-mesterlövész. Ott ragadtam és kiderült hogy egy valós akciót mutattak be. Egy amcsi hajót elfoglaltak a szomáliai kalózok és elkapták a kapitányt. 3-an voltak. Odahajózott egy amcsi hadihajó melynek a fedélzetén már a Seal mesterlövészek ott voltak. Miközben tárgyaltak a túszejtőkkel a mesterlövészek tök nyugalomban órákig feküdtek a fedélzeten a parancsra várva mely Washingtonból érkezett a végén. A probléma az volt hogy minkét hajó hánykolódott és a mindhárom lövésznek úgy kellett lőnie hogy pontosan egyszerre. El lehet képzelni milyen nehéz lehet hogy ugyanabban a pillanatban kell lőni mint a társaid és fejbe. Mert ha az egyik elhibázza akkor lelőheti a túszt a kalóz. Ezért mindhármat fejbe kellett lőni úgy hogy mindkét hajó mozgott.

Természetesen demonstrálták is úgy hogy 3 tököt lelógattak egy kötélen amire egy-egy almát raktak. Ugye a tök mozgott a kötélen és forgott rajta az almával. A 3 volt mesterlövész egyszerre lőtt és mindhárom almát egyszerre találták el. Le is lassították a felvételt tényleg durva volt én meg az államat kerestem. Természetesen a 3 kalózt is is sikerült így kivonni a forgalomból. A túsz nem győzött hálálkodni.

A fentiekkel csak azt akartam bemutatni hogy nagyon tudnak a srácok. Elképesztően kell ezt gyakorolni szerintem hogy így menjen.

 

Ezek után remélem sokan meg fogják nézni ezt a remek filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

mikor a csónakból a faszit kilövik és egy Seal-katona elkapja a holttestet nehogy a csobbanást meghallják.

 

Na, az is egy ilyen pislogós jelenet volt.

 

Azért milyen erőnlét kell már, hogy egy durván 100 kilós, magatehetetlen, zuhanó testet hangtalanul megtarts úgy, hogy a fejed búbjáig víz alatt vagy. Nem semmi.

 

 

Én mondjuk azért nem gondolom, hogy ezek máig aktív katonák lennének, mert ez így nekem túl rózsaszín. Az, hogy nem tudnak színészkedni, az nem sokat jelent, van olyan sztár, aki ugyanúgy nem tud, pedig állítólag ez a szakmája. :evil: Ettől még simán lehetnek kezdő színészek, kaszkadőrök vagy olyan színészek, akik dokumentumfilmek rekonstrukcióiban játszanak.

A valódi SEAL-esek lehetőségét már csak azért is elvetném, mert nem áll össze a dolog. Nem írják ki a nevüket, de kvázi sztárt faragnak olyan emberekből, akikre így is fenik a fogukat a bosszúra éhező terroristák. Egy ilyen húzással akár a lakcímüket is kiírhatták volna a stáblistába. Szóval ez szerintem masszív reklám, parasztvakítás, nincs olyan, hogy nem mondunk nevet, de azért az arcukat egy komplett filmben mutatjuk, hogy aztán boldog, boldogtalan kideríthesse, kicsodák ők. Persze biztos szerepeltek valódi katonák a filmben, azt a sok hadikütyüt egyértelműen azok vezették (és ez sem szokatlan, röhögni fogsz, de az Aliensben az Apone őrmestert alakító Al Matthews is katona volt, mi több, a világ első fekete bőrű tengerészgyalogosa, akit harci helyzetben őrmesterré léptettek elő, mindezt a vietnámi háborúban :)). Szóval én kételkedem.

Az akciókat is a világ különböző pontjain lezajlott akciókból "vágták össze." A teherautós akció például nem Mexikóban volt, ha jól emlékszem, valahol a Közel Keleten csinálták meg egy raktárterületen vagy építkezésen és túszmentés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, az is egy ilyen pislogós jelenet volt.

 

Azért milyen erőnlét kell már, hogy egy durván 100 kilós, magatehetetlen, zuhanó testet hangtalanul megtarts úgy, hogy a fejed búbjáig víz alatt vagy. Nem semmi.

 

 

Én mondjuk azért nem gondolom, hogy ezek máig aktív katonák lennének, mert ez így nekem túl rózsaszín. Az, hogy nem tudnak színészkedni, az nem sokat jelent, van olyan sztár, aki ugyanúgy nem tud, pedig állítólag ez a szakmája. :evil: Ettől még simán lehetnek kezdő színészek, kaszkadőrök vagy olyan színészek, akik dokumentumfilmek rekonstrukcióiban játszanak.

A valódi SEAL-esek lehetőségét már csak azért is elvetném, mert nem áll össze a dolog. Nem írják ki a nevüket, de kvázi sztárt faragnak olyan emberekből, akikre így is fenik a fogukat a bosszúra éhező terroristák. Egy ilyen húzással akár a lakcímüket is kiírhatták volna a stáblistába. Szóval ez szerintem masszív reklám, parasztvakítás, nincs olyan, hogy nem mondunk nevet, de azért az arcukat egy komplett filmben mutatjuk, hogy aztán boldog, boldogtalan kideríthesse, kicsodák ők. Persze biztos szerepeltek valódi katonák a filmben, azt a sok hadikütyüt egyértelműen azok vezették (és ez sem szokatlan, röhögni fogsz, de az Aliensben az Apone őrmestert alakító Al Matthews is katona volt, mi több, a világ első fekete bőrű tengerészgyalogosa, akit harci helyzetben őrmesterré léptettek elő, mindezt a vietnámi háborúban :)). Szóval én kételkedem.

Az akciókat is a világ különböző pontjain lezajlott akciókból "vágták össze." A teherautós akció például nem Mexikóban volt, ha jól emlékszem, valahol a Közel Keleten csinálták meg egy raktárterületen vagy építkezésen és túszmentés volt.

 

 

Első kérdés. Van egy könyv a Navy Sealsről, ahol lehet olvasni a valódi akciókról. Mert akkor érdekelne. Azért kérdem mert az írtad hogy valahol olvastad. A többi meg tényleg logikus. A filmesek állították nagyon hogy Seal-katonák vannak a filmben. Lehet el akarták jobban adni a filmet egy ilyen bejelentéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy könyvben olvastam, az biztos, csak nem tudom kapásból, melyikben. Elitalakulatok vagy Különleges alakulatok, valami ilyen a címe. Feltúrom a könyvtárunkat, hátha rálelek, aztán kölcsön adom, ha kell. Már ha apám nem ajándékozta oda azt is az öccsének, mint annyi más katonai könyvünket... :para::roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy könyvben olvastam, az biztos, csak nem tudom kapásból, melyikben. Elitalakulatok vagy Különleges alakulatok, valami ilyen a címe. Feltúrom a könyvtárunkat, hátha rálelek, aztán kölcsön adom, ha kell. Már ha apám nem ajándékozta oda azt is az öccsének, mint annyi más katonai könyvünket... :para::roll:

 

Nagyon szépen köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más vélemény: Act of Valor. Nagyon ütős ,reálisan, precízen végre hajtott akciók sorozata, mintha a CoD Modern Warfare-t látnám élőben. Engem csak az zavart, hogy nem nevezném ezt játékfilmnek,mert sztori az nem sok, színészi játék semmi, dramaturgia nevetséges.Tipikus propaganda film. Profi gyilkosok ábrázolása emberarcú, család centrikus, szerető férj és apaként, akiknek a "hősi" halála az amerikai nézőkön kívül senkiből nem váltanak ki katartikus élményt (de már talán belőlük sem), ezt nem kellene erőltetni. Inkább megnézetném mindegyik amerikai anyával, apával (akiknek a seregben szolgáló fiuknak az egyenruhás képe a nappaliban virít és a gyerek még él) a Szakasz, a Háború áldozatai, meg a Harcmezők hírnöke (Woody Harelson, nagyon komoly alakítása) című filmeket, hogy mi manapság az amerikai hazafiság és erkölcs természete a vietnámi háború után. Ez csak az én véleményem, nem kell megharagudni rám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más vélemény: Act of Valor. Nagyon ütős ,reálisan, precízen végre hajtott akciók sorozata, mintha a CoD Modern Warfare-t látnám élőben. Engem csak az zavart, hogy nem nevezném ezt játékfilmnek,mert sztori az nem sok, színészi játék semmi, dramaturgia nevetséges.Tipikus propaganda film. Profi gyilkosok ábrázolása emberarcú, család centrikus, szerető férj és apaként, akiknek a "hősi" halála az amerikai nézőkön kívül senkiből nem váltanak ki katartikus élményt (de már talán belőlük sem), ezt nem kellene erőltetni. Inkább megnézetném mindegyik amerikai anyával, apával (akiknek a seregben szolgáló fiuknak az egyenruhás képe a nappaliban virít és a gyerek még él) a Szakasz, a Háború áldozatai, meg a Harcmezők hírnöke (Woody Harelson, nagyon komoly alakítása) című filmeket, hogy mi manapság az amerikai hazafiság és erkölcs természete a vietnámi háború után. Ez csak az én véleményem, nem kell megharagudni rám.

 

 

Semmi probléma, nem haragszik itt senki a másikra ha más véleményt ír le. Valakinek ez a film tetszik valakinek az. A Szakasz szerintem is nagyon jó film főleg hogy amerikaiak csinálták nem éppen jó színben feltüntetve katonáikat a vietnámi háborúban. Amit még megjegyeznék hogy azért a katonákat úgy általában nem tartanám gyilkosnak. Persze gondolkodás nélkül fejbelövik a delikvenst de nem öncélúan hanem mondjuk úgy a rosszfiúkat. Persze hibázhatnak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én fel sem tudom fogni. Ez... Elvesztettem az Alient, elvesztettem a Star Treket, oda a Stargate... Kész, eltörték az utolsó játékomat is. Megyek, játszok a gremlijeimmel, azt még nem k*rták el. :angry:

 

Dzséjt az utolsó mondatod... ah..

Készül a Szörnyecskék reboot! :evil:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=72798

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt az utolsó mondatod... ah..

Készül a Szörnyecskék reboot! :evil:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=72798

Egy folytatásnak nem lennék ellene, ha a Gremlik bábok lennének továbbra is, de reboot? :facepalm::angry::fuck2::fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django elszabadul

Rövid leszek: Quentin Tarantino + Samuel L. Jackson + Christoph Waltz + Leonardo DiCaprio (Jamie Foxx nem volt túl erős) = zseniális

Bár a Lincolnt nem láttam, kétlem hogy képes lenne ennél jobban bemutatni annak a korszaknak a szörnyűségeit

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi probléma, nem haragszik itt senki a másikra ha más véleményt ír le. Valakinek ez a film tetszik valakinek az. A Szakasz szerintem is nagyon jó film főleg hogy amerikaiak csinálták nem éppen jó színben feltüntetve katonáikat a vietnámi háborúban. Amit még megjegyeznék hogy azért a katonákat úgy általában nem tartanám gyilkosnak. Persze gondolkodás nélkül fejbelövik a delikvenst de nem öncélúan hanem mondjuk úgy a rosszfiúkat. Persze hibázhatnak is.

Az biztos is hogy a Szakaszt nem támogatta a hadsereg, csoda hogy nem tiltották be. Ne felejtsük el hogy az az Oliver Stone rendezte, aki a JFK-t, mely szerint, az amerikai hadipari konszernek urainak megrendelésére ölték meg Kennedy-t, mert nem jöttek a fegyveripari megrendelések. Ebből a szempontból a katonák csak szerencsétlen bábok, fogyóeszközök. Az a baj nem ők a hibásak, hanem a politikusok. Más: Nagyon tetszik az új Skywalkeres azonosítód, vagy hogy hívják ezt, a fotót amit fel rakhattok magatoknak. Mi történt az amerikai imidzseddel, elkopott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django elszabadul ... hmm, nagyon szemezgetek vele én is. Talán lesz egy film, ami végre tetszeni fog Tarantino-tól? Meglátjuk... moziba azért nem megyek el rá :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantinotól eddig semmi sem tetszett, de nem is érdekelt igazán egy filmje sem, Django valamennyire megmozgat, de nem olyan eszeveszetten, hogy rohanjak a moziba. Sejtettem, hogy a naturalizmus megmarad, mint örök Tarantino sajátosság... majd meglátjuk hogy fog tetszeni, ha majd kijött 720p-ben minimum, akkor meglesem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantinotól eddig semmi sem tetszett, de nem is érdekelt igazán egy filmje sem, Django valamennyire megmozgat, de nem olyan eszeveszetten, hogy rohanjak a moziba. Sejtettem, hogy a naturalizmus megmarad, mint örök Tarantino sajátosság... majd meglátjuk hogy fog tetszeni, ha majd kijött 720p-ben minimum, akkor meglesem.

 

 

A Ponyvaregényt ajánlanám az hatalmas film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.