Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Disney Oscar díjra jelölt animációs rövidfilmje! Egyszerűen szenzációs!

Nagyon bájos film :)

 

Argo-akció: remek film, ajánlom bárkinek. És többször belebotlunk a SW-ba is, lévén '80-ban játszódik a történet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég sok fantasy fog készülni a közeljövőben (legfrisebb hír: Warcraft), aztán a Hobbittal és a Trónok Harcával ismét nagyon menő lett ez a stílus.

Tehát én bízok benne, hogy a producerek lecsapnak egy két jó könyvszériára, és megfilmesítik :clap2:

 

Én is ebben reménykedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Django nagyon. :) Istenem, DiCaprióból mekkora színész lett. Nem győzök rácsodálkozni. Pedig a Titanic -nál ő volt az ügyeletes nyálgép. Még senkit se láttam aki így kitört volna egy skatulyából. Zseniális a fickó (zárójelben azért megjegyzem, hogy a Becstelen Brigantyk jobban tetszett). :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Django nagyon. :) Istenem, DiCaprióból mekkora színész lett. Nem győzök rácsodálkozni. Pedig a Titanic -nál ő volt az ügyeletes nyálgép. Még senkit se láttam aki így kitört volna egy skatulyából. Zseniális a fickó (zárójelben azért megjegyzem, hogy a Becstelen Brigantyk jobban tetszett). :P

 

Voltaképpen DiCaprio miatt fogom majd én is megnézni a filmet, meg úgy valamiért az egész alkotásban van még valami, ami érdekel. Egyébként számomra ez a tag (DiCaprio) főleg a Véres gyémántban és az Eredetben alakított igazán nagyot. Azóta a kedvencek között van. Ó igen, még a Kapj el, ha tudsz-ban is nagyon tetszett Tom Hanks mellett (másik nagy kedvenc). :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem, DiCaprióból mekkora színész lett. Nem győzök rácsodálkozni. Pedig a Titanic -nál ő volt az ügyeletes nyálgép. Még senkit se láttam aki így kitört volna egy skatulyából.

Az a baj, hogy a nagy többség csak onnan azonosítja DiCapriót, pedig előtte is megmutatta már, hogy milyen remek színész. Csak azokban a filmekben jóval kevesebben látták (én ezek közé tartozom). A Titanic jóformán kettétörte a karrierjét színészi szempontból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig szerintem a Titanicban is ő viszi a filmet (a látvány mellett, természetesen). Miután megvettem BR-en és megnéztem angolul, akkor jött át igazán, hogy már ott is bujkált benne a tehetség. Szerencsére az esze is megvolt hozzá, így nem skatulyázódott be. Amúgy nekem is a Véres gyémánt az a fordulópont, amitől kezdve a legnagyobbak közé sorolom.

Csak már a megszokott szinkronhangja nem illik hozzá.

 

Nem úgy néz ki...

Bár szerencsésebb lett volna a "majdnem" szót használni, inkább ártott neki, mint használt. Utána ugye úton útfélen romantikus (tini) bődlikkel árasztották el. Szerencsére, ezek legjavát lazán elutasította. Ha nem teszi, akkor mára csak úgy emlékeznénk rá, hogy a "Titanicos gyerek."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár szerencsésebb lett volna a "majdnem" szót használni, inkább ártott neki, mint használt. Utána ugye úton útfélen romantikus (tini) bődlikkel árasztották el. Szerencsére, ezek legjavát lazán elutasította. Ha nem teszi, akkor mára csak úgy emlékeznénk rá, hogy a "Titanicos gyerek."

Szerintem tisztában volt a képességeivel. Tudta mit akar. Nem tudjuk mit utasított el és mit nem, de az, hogy kiváló színész mára már mindenkinek világos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tisztában volt a képességeivel. Tudta mit akar. Nem tudjuk mit utasított el és mit nem, de az, hogy kiváló színész mára már mindenkinek világos.

Amit leírtam, azt ő nyilatkozta, ő meg azért csak tudja, mivel halmozták el. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja. És gondolom ő is öregszik, nem marad mindig 20 éves. Biológiai csoda lenne.

De még mindig olyan kisfiús a hangja, mint amikor a tini DiCapriot szinkronizálta. Természetesen remek szinkronhang, jó érzés hallgatni, csak nekem már nem illik az öregebb DiCapriohoz. Például most a Djangoban nekem elvett a karakteréből, nehezen tudtam a hangja alapján egy rabszolgatartó, komoly üzletember és hatalmas farmot vezető családfőt azonosítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár szerencsésebb lett volna a "majdnem" szót használni, inkább ártott neki, mint használt. Utána ugye úton útfélen romantikus (tini) bődlikkel árasztották el. Szerencsére, ezek legjavát lazán elutasította. Ha nem teszi, akkor mára csak úgy emlékeznénk rá, hogy a "Titanicos gyerek."

Jah. Tekintve, hogy előtte is miket vállalt be, nagy meglepetés lett volna, ha elindul egy olyan úton, amin végül is nem indult el. Helyén volt az esze/ízlése, vagy a fene tudja, milye :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még mindig olyan kisfiús a hangja, mint amikor a tini DiCapriot szinkronizálta. Természetesen remek szinkronhang, jó érzés hallgatni, csak nekem már nem illik az öregebb DiCapriohoz. Például most a Djangoban nekem elvett a karakteréből, nehezen tudtam a hangja alapján egy rabszolgatartó, komoly üzletember és hatalmas farmot vezető családfőt azonosítani.

Én eredetiben néztem, ott jó volt a hang. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.