Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Rendesen gatyába kell ráznia magát ha megint Termi akar lenni. Bár ha nem menne neki akkor még mindig ott a CiGi. :D

Jó hát ott még nem tartunk, meg nekem amúgy is kétségeim vannak az új T filmről, hogy már nem is kéne, és főleg nem neki kéne játszani a terminátort. Ezt a képet csak azért tettem be, hogy ilyen idősen is akkora bicepsze van mint néhány ember feje. :D :D 4 napja lett 66 éves a mester! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendesen gatyába kell ráznia magát ha megint Termi akar lenni. Bár ha nem menne neki akkor még mindig ott a CiGi. :D

Végül is, Amy Allen is kapott CGI izmokat az ep3-ban Aayla Securaként, Arnie-ra is rámehet egy-két izomköteg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a Walking with the Enemy trailere (ez az a film, ami a német megszállás utáni Mo-n játszódik és Ben Kingsley játssza Horthyt). Nekem ez alapján bejövős, bár látszik, hogy a holokausztfilmek szokásos sémáját követi majd.

Valamilyen formában biztosan nézős lesz, aztán meglátjuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeim szerint Hayden vállát is izmosították a RotS sugárpalyzsos jelenetéhez.

Valami ilyesmi nekem is rémlik. Ezek után minek töri magát Arnie bácsi? Legrosszabb esetben ráteszik az arcát egy fiatalabb vasgyúróra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a Walking with the Enemy trailere (ez az a film, ami a német megszállás utáni Mo-n játszódik és Ben Kingsley játssza Horthyt). Nekem ez alapján bejövős, bár látszik, hogy a holokausztfilmek szokásos sémáját követi majd.

Kár a közhelyes pillanatokért, de önmagában hogy végre készül egy film, amiben látjuk Budapest ostromát nálam simán az egyik legjobban várt filmmé teszi. Hogy tetszeni is fog-e az más kérdés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár a közhelyes pillanatokért, de önmagában hogy végre készül egy film, amiben látjuk Budapest ostromát nálam simán az egyik legjobban várt filmmé teszi. Hogy tetszeni is fog-e az más kérdés :D

Nem vagyok benne biztos, hogy maga az ostrom is sorra kerül, mert az csak decemberben kezdődött, ha szigorúan vesszük. Szerintem a film októberig megy el, amikor Szálasi puccsal átvette a hatalmat. De aztán ki tudja. Én is sajnálom, hogy a filmesek és a videojáték-készítők eddig nem fedezték fel a budapesti ostromot, amely bizonyos tekintetben véresebb volt, mint a sztálingrádi (ugyanis az utóbbival ellentétben nálunk nem került sor a civilek evakuálására). Bár ami azt illeti, nem szívesen bombáznám le monitoron keresztül mondjuk a budai várat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után minek töri magát Arnie bácsi?

Na ez az. Menjen el csak szépen nyaralni egy egzotikus szigetre és nézegesse és fogdossa a fűszoknyás csajszik popóját és egyéb részeit. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahhhh, megnéztem a Tűzgyűrűt. Tudtam hogy milyen szintű logikára számíthatok, épp ezért csak egyszer kaptam majdnem sikítóbajt (amikor az orosz jégert lesavazta a kaiju és ők ott álltak a térdig érő vízben és nem jutott eszükbe hogy ha hasra vágnák a jégert akkor a víz lemosná a savat) amúgy élveztem a látványos agypihentetést meg a kissé monoton de ütős zenét hozzá. Viszont a víz alatti csatát nagyon nem éreztem víz alattinak :( "Ruining my childhood" ha az is John Knoll keze alól került ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok benne biztos, hogy maga az ostrom is sorra kerül, mert az csak decemberben kezdődött, ha szigorúan vesszük. Szerintem a film októberig megy el, amikor Szálasi puccsal átvette a hatalmat. De aztán ki tudja. Én is sajnálom, hogy a filmesek és a videojáték-készítők eddig nem fedezték fel a budapesti ostromot, amely bizonyos tekintetben véresebb volt, mint a sztálingrádi (ugyanis az utóbbival ellentétben nálunk nem került sor a civilek evakuálására). Bár ami azt illeti, nem szívesen bombáznám le monitoron keresztül mondjuk a budai várat.

Az elözetesben vannak városi ütközetek és láthatóan főleg Budapestre fognak koncentrálni, úgyhogy szerintem komoly sansz van rá, hogy pár jelenet azért fog foglalkozni az ostrommal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárányok hallgatnak és Hannibal: Ez egy beteg, beteg zseniális film. Sajnos be kell vallanom, hogy nekem eddig valahogy kimaradt ez a két kult film, de most hogy megnéztem, már tényleg nem értem miért. A bárányok hallgatnak is szuper, de ott valahogy a történet átlagos, az szinte csak a körítés. A lényeg egyedül Hannibal karaktere, és elképetsző jelleme, párbeszédei Starlinggal. Viszont a Hannibal-ban, ami nekem jobban tetszett, már volt jó kis történet, szép felvezetés, szinte a film fele, aztán a végére egy olyan csúcspont, hogy csak néztem. Mason - ha jól emlékszem- szintén egy állat. Nem kicsit volt ocsmány a csávó, de ahogy végezte...csak tapsolni tudok. A látvány, a zene, az áriák, mind annyira passzolt a személyiségéhez, hogy tökéletesnek mondható. Azért akartam megnézni a filmeket mert bele akarok kezdeni a sorozatba. lehet megnézem még a vörös sárkányt is, de az biztos nincs ilyen szinten. És már azt olvastam hogy Mads magasan hozza hannibal karakterét, én azért azt hiszem, hogy Hoppkins bácsinál nincs jobb. Elképesztő ez a pasi. Pontszámot nem adnék rá azt hiszem. :)

20111228_anthony-hopkins_33.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Míg el nem viszi a szíve, merthogy elviekben neki már nem lenne szabad megerőltetnie magát a pár évvel ezelőtti infarktusa óta.

Aki egész életében edzett, azt nem fogja soha visszatartani egy olyan apróság mint egy infarktus. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egész életében edzett, azt nem fogja soha visszatartani egy olyan apróság mint egy infarktus. :D

Pedig ebben az esetben jobban tenné, ha visszafogná magát :) Nem is emlékeztem már erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egész életében edzett, azt nem fogja soha visszatartani egy olyan apróság mint egy infarktus. :D

Szerintem vissza fogja. Ha máskor nem, amikor végleg elviszi a kaszás. A koporsóban még senki nem edzett. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oblivion

 

Remek film volt, némi Moon utánérzéssel és egy leheletnyi 2001 Űrodüsszeiával. Nagyon élveztem!

Külön érdekesség, hogy nekem általában bejönnek ezek a lesajnált filmek (nem sok jót olvastam róla, éppen ezért szinte biztos voltam abban, hogy tetszeni fog... hát bejött) :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt a majombolygó lázadásos múvit is meg kéne már lesni. Már hónapokkal ezelőtt beszereztem de csak kábé húsz percet néztem akkor belőle.

Pedig nem rossz, nézd meg ha tudod. :)

 

Jó hír az ST új rendezője, mert akkor JJ teljes erővel az SW -re figyelhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nem rossz, nézd meg ha tudod. :)

Valamikor biztos sort kerítek rá. Lehet hogy már a héten he már szóba hoztuk. Szerencséjére nem azért hagytam abba annak idején mert nem jött be az amit addig láttam belőle.

 

 

És itt a teljes előzetes. Harrison Ford öl a tekintetével :D

Marhára elszánt fazon szerepét kapta az öreg. :D

A film amúgy nagyon ütősnek tűnik. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sly Stallone is látja ám, amit mi. Hogy micsoda kemény Harrison Ford :D Ezért be is válogatta az The Expendables 3-ba :D:rock:

 

Képzeljük el Harrison Fordot szivarral a szájában és egy méretes gépágyúval a kezében :D Isteni lesz :lol::yes:

 

Bruce Willisről is meg van a véleménye...

Willis kapzsi és lusta, ami egyik biztos jele a színészi karrier megfeneklésének... Bruce papa , talán igaz amit a haverok állítanak rólad..

exp3.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.