Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nade ez a bajom, hogy a morcos nézése már nem müködik úgy. Túlságosan nagypapa ő már hogy komolyan vegyem mondjuk egy kőkemény tábornok szerepében.

Pedig szerintem pont egy ilyen szerep állna még jól neki (inkább, mint a folyamatos akciózás). Nem kell annyira csúnyán néznie, azt hagyjuk meg Quaritch-nak, de egy erélyes tábornokra futná a karizmájából. Pláne Cameronnal, aki az általad felsorolt három filmek közül háromban elég tevékenyen részt vett. Tudna rá egy újabb jó szerepet írni. :)

A The Last Stand nekem is tetszett, már csak a nosztalgia miatt is.

 

Tgenap újabb filmet pótoltam, az Obliviont. Nekem egész bejött. Talán kicsit túl sok mindent akartak ebbe a két órába belezsúfolni, de a látvány, a hangulat és a visszafogott akció nekem sikeresen eladta a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Franco Nero pedig kihagyhatatlan egy magyar sikerprodukcióból!! Amennyiben nem vállalná el a szerepet személyesen, akkor majd CGI-al beleteszik, mint Scwarzi-t a Terminator 4-be. Úgy hallottam, hogy komoly büdzsé van a filmre, szóval nem lehet akadálya Franco Nero szereplésének... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár hogy Swarzi és Stallone olyan filmekben szerepelnek, amelyekbe vannak utalások a korukra. Tipikus "Öreg vagyok én már ehhez" hozzáállás kicsit karikatura szerüvé teszi őket. Olyan szerepek kellene játszaniuk ami amolyan mentor, vagy szülő szerep. Ebben a szerepkörben is lehet jó kis akcióba keveredni (Lásd Liam Neeson), de sokkal hitelesebb lenne, és ami fontosabb semmi esetre sem nevetséges. Szóval ne írjuk le őket, de nekik is jobban oda kell figyelni a szerepválasztásra, hiába na, már nem tudnak a régi fényükben tündökölni, de nem is kell nekik. Meg kell találniuk a neki való karaktereket, már nem kell a világot megváltaniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért egyértelmű? :hmm: Csináltak együtt már pár film, pár kasszasikert. Miért ne jöhetne még egy? :) Én nagyon bírtam volna.

Valahogy nem tudom elképzelni az Avatarban. Bomarr álláspontját osztom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem a Triangle -t, és hát csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, kiváló film!

 

Kicsit bővebben.

 

 

Ez az a film, amit meg kell nézni még egyszer, hisz így lehet figyelni a finomságokra. Az elején a csengetésre, vagy a hátsó ajtó csukódására. Sőt! Már ez elején is van egy finom váltás, amikor a visszatért csajszi veszi át a szerepet. Ebből egyenesen következik, hogy ez az egész ciklus már elég régóta megy, szóval nem a kezdeteket látjuk. Persze ez a sok hullából is leszűrhető amik feltűnnek. Engem két dolog érdekelne a legjobban. Egyrészt ez az egész miért van, a másik pedig, hogy miként lehet véget vetni neki. Bár erre az utóbbira azt hiszem tudom a választ. Az lehet a megoldás amit a csaj is mondott, hogy meg kell ölnie mindenkit, ergo magát is. Na ez az amire addig nem volt képes. Szerintem ha nem habozna és szétlőné az egyik énje fejét akkor valóban lehetne változás. A taxis pedig biztos "belsős", azaz valami misztikus valaki (lehet a sátán is :D ), aki mialatt visszaviszi a csajt a kikötőbe az elfelejt mindent. Bár már annyiszor átment ezeken a dolgokon, hogy valami nyomasztja végig de nem tudja konkrétan mi. Ez már akkor is feltűnt amikor folyamatosan néztem, mondtam is magamban, hogy itt valami a csajjal nem kóser. A végén megtudtuk mi az... Egyszóval remek film, és talán egyszer majd újra is nézem. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem a Triangle -t, és hát csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, kiváló film!

 

Kicsit bővebben.

 

 

Ez az a film, amit meg kell nézni még egyszer, hisz így lehet figyelni a finomságokra. Az elején a csengetésre, vagy a hátsó ajtó csukódására. Sőt! Már ez elején is van egy finom váltás, amikor a visszatért csajszi veszi át a szerepet. Ebből egyenesen következik, hogy ez az egész ciklus már elég régóta megy, szóval nem a kezdeteket látjuk. Persze ez a sok hullából is leszűrhető amik feltűnnek. Engem két dolog érdekelne a legjobban. Egyrészt ez az egész miért van, a másik pedig, hogy miként lehet véget vetni neki. Bár erre az utóbbira azt hiszem tudom a választ. Az lehet a megoldás amit a csaj is mondott, hogy meg kell ölnie mindenkit, ergo magát is. Na ez az amire addig nem volt képes. Szerintem ha nem habozna és szétlőné az egyik énje fejét akkor valóban lehetne változás. A taxis pedig biztos "belsős", azaz valami misztikus valaki (lehet a sátán is :D ), aki mialatt visszaviszi a csajt a kikötőbe az elfelejt mindent. Bár már annyiszor átment ezeken a dolgokon, hogy valami nyomasztja végig de nem tudja konkrétan mi. Ez már akkor is feltűnt amikor folyamatosan néztem, mondtam is magamban, hogy itt valami a csajjal nem kóser. A végén megtudtuk mi az... Egyszóval remek film, és talán egyszer majd újra is nézem. :)

 

 

 

Szuper! Örülök, hogy tetszett!

Igen, én is újranézem hamarosan, mert rengeteg kérdésem van...

 

 

 

 

Egyébként a legvalószínűbb számomra az, hogy az egész vagy csak a csaj fejében van (ezt monják is közben), vagy már halott a baleset után. Reális magyarázat nincs a hurokra.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem a Triangle -t, és hát csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, kiváló film!

 

Kicsit bővebben.

 

 

Ez az a film, amit meg kell nézni még egyszer, hisz így lehet figyelni a finomságokra. Az elején a csengetésre, vagy a hátsó ajtó csukódására. Sőt! Már ez elején is van egy finom váltás, amikor a visszatért csajszi veszi át a szerepet. Ebből egyenesen következik, hogy ez az egész ciklus már elég régóta megy, szóval nem a kezdeteket látjuk. Persze ez a sok hullából is leszűrhető amik feltűnnek. Engem két dolog érdekelne a legjobban. Egyrészt ez az egész miért van, a másik pedig, hogy miként lehet véget vetni neki. Bár erre az utóbbira azt hiszem tudom a választ. Az lehet a megoldás amit a csaj is mondott, hogy meg kell ölnie mindenkit, ergo magát is. Na ez az amire addig nem volt képes. Szerintem ha nem habozna és szétlőné az egyik énje fejét akkor valóban lehetne változás. A taxis pedig biztos "belsős", azaz valami misztikus valaki (lehet a sátán is :D ), aki mialatt visszaviszi a csajt a kikötőbe az elfelejt mindent. Bár már annyiszor átment ezeken a dolgokon, hogy valami nyomasztja végig de nem tudja konkrétan mi. Ez már akkor is feltűnt amikor folyamatosan néztem, mondtam is magamban, hogy itt valami a csajjal nem kóser. A végén megtudtuk mi az... Egyszóval remek film, és talán egyszer majd újra is nézem. :)

 

Örülök hogy bejött.

 

Szerintem sehogy sem tud rajta változtatni egyfajta ördögi mókuskerékben van. Ahhoz hogy visszakerüljön a gyerekhez az újonnan felszálló énjének kell őt lehetőleg(miután ki lettek nyírva az emberek) élve belökni az óceánba. És a durva dolog itt van, Szerintem a kamionbaleset a kulcs. Valahogy emlékeznie kéne rá hogy lesz egy ilyen és megelőzni. De szerintem memóriatörlés van akkor mikor a tengerparton felébred, és csak arra emlékszik hogy van egy gyereke. Hogy miért van? Arra gondolok hogy lehet hogy ő rossz anya és szeretne jobbá válni és ez az egész a fejében játszódik le.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper! Örülök, hogy tetszett!

Igen, én is újranézem hamarosan, mert rengeteg kérdésem van...

 

 

 

 

Egyébként a legvalószínűbb számomra az, hogy az egész vagy csak a csaj fejében van (ezt monják is közben), vagy már halott a baleset után. Reális magyarázat nincs a hurokra.

 

 

 

 

Lehetséges, hogy csak a fejében van. De akkor ő maga hol van eközben? A diliházban? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy bejött.

 

Szerintem sehogy sem tud rajta változtatni egyfajta ördögi mókuskerékben van. Ahhoz hogy visszakerüljön a gyerekhez az újonnan felszálló énjének kell őt lehetőleg(miután ki lettek nyírva az emberek) élve belökni az óceánba. És a durva dolog itt van, Szerintem a kamionbaleset a kulcs. Valahogy emlékeznie kéne rá hogy lesz egy ilyen és megelőzni. De szerintem memóriatörlés van akkor mikor a tengerparton felébred, és csak arra emlékszik hogy van egy gyereke. Hogy miért van? Arra gondolok hogy lehet hogy ő rossz anya és szeretne jobbá válni és ez az egész a fejében játszódik le.

 

 

Szerintem a memóriatörlés csak a taxiban volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a degenerált jószágú mindenségit neki... ezek aztán rohadtul képben vannak: Terminator Salvation kritika??

Pont most kezdtem el nézni. :D

 

Szerk.: Mármint a Terminator Salvationt, nem a linkelt kritikát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a degenerált jószágú mindenségit neki... ezek aztán rohadtul képben vannak: Terminator Salvation kritika??

Sose fogsz megváltozni. :) Inkább a Prometheusról írnál már mint ilyen sz*rokat nézel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, majd a Guardians of the Galaxy összefoglaló cikkedet légyszíves rakd már be ide is, kíváncsi vagyok rá :)

2014-ben szerintem a Scooby Doo filmek rendezője remek sci-fit rak elénk :P Én bizakodó vagyok :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rush

Összekaptam magam, és én is megnéztem, csak hasonló jókat tudnék írni róla, amit lentebb a többiek, szóval nem ragozom ugyanazt. Remek moziélmény volt. Nem tudom valójában, milyen lehetett a 70-es évek Forma-1 érzése, de szinte biztosra veszem, hogy ilyen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fast and Furious 6 - Hát akinek tetszett az 5, vagy csak úgy szereti ezt a sorozatot, annak ez a rész is kötelező darab. Számomra a 5. volt a legjobb és még most is, de lehet sokaknak ez lesz a kedvence, mert kb. még egy lapáttal rápakoltak az akcióra és a látványra. Akkora zúzások és bunyók vannak benne, hogy a tesztoszteron a fülemen csordult ki. Kemény csávók, dögös vagyok és villámgyors tuning kocsik amik (még mindig) jellemzik a filmet. Nincs nagyon holt járat benne, végig történik valami, pedig több mint két órás a film. Én utálom a versenyes, kocsis filmeket de ez még engem is megfog és kedvem lenne beülni ilyen kocsikba. :D Új remek főgonoszt kaptunk Luke Evans személyében, de ami még jobb, hogy a Rock viszont a mi kis családunkat erősíti. Csak ajánlani tudok, remek kikapcsolódás a film 8,5/10. Jöhetne már a 7. rész. :D

fast6.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom a főoldalon a hírt, hogy felmerült, hogy egy fekete játssza majd Johnny Stormot, azaz az Élő Fáklyát a Fantasztikus Négyes rebootban? Mármint, nekem ritkán van problémám a bőrszín váltással a képregény adaptációkban, abszolút nem vagyok rasszista, meg semmi. (Pl.: Én bírom a fekete Electro gondolatát és a fekete Nick Fury is kifejezetten király, bár ő az Ultimate Marvelben amúgy is az.) De Johnny Storm, mint fekete? Mármint, arról sem feledkezzünk el, hogy az ő nővére Susan Storm, a Láthatatlan Nő, aki szintén a csapat tagja. Aki egy szőke, fehér nő. És most lesz belőle egy néger, fekete hajú? Szinte biztos vagyok benne, hogy ez a pletyka kamu. Kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy a következő Batmant nem Ben Affleck, hanem Will Smith fogja játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tépje már ki Roland Emmerich kezéből az amerikai zászlót, mert még kárt tesz valakiben a nézőtéren. Már Michael Bay-en is túltesz amit az Elnök végveszélyben-ben művelt. Nesze nektek született amerikaiak, most megtanuljátok mifán terem a hazafiság. Inkább agyaljon valami jó kis sci-fin, zászló nélkül. Egyszerűen katasztrófa az a film, egy paródia. Inkább még kétszer az Olympus... film, mint ez.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tépje már ki Roland Emmerich kezéből az amerikai zászlót, mert még kárt tesz valakiben a nézőtéren. Már Michael Bay-en is túltesz amit az Elnök végveszélyben-ben művelt. Nesze nektek született amerikaiak, most megtanuljátok mifán terem a hazafiság. Inkább agyaljon valami jó kis sci-fin, zászló nélkül. Egyszerűen katasztrófa az a film, egy paródia. Inkább még kétszer az Olympus... film, mint ez.

 

Ajaj... már az Olympos is katasztrófa volt.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két újabb színész csatlakozott a Warcraft mozifilmhez

 

A Deadline magazin legfrissebb információi szerint nemrégiben két újabb színésszel bővült ki a Warcraft mozifilm stáblistája, aminek köszönhetően a jövőben talán újabb stádiumba léphetnek majd az alkotás munkálatai.

2skn.jpg

A kérdéses lap birtokába jutott részletek alapján ugyanis immáron biztosnak vehetjük, hogy Paula Patton és Colin Farrell is ott lesznek a film szereplői között, habár azt egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mit is alakítanak majd benne.

Azt azonban igen, hogy mindkét színész igencsak bejáratottnak tekinthető a színtéren, hiszen míg Farrell a Warcraft mozi előtt a Total Recall és a Seven Psychopaths című alkotásokból volt ismerős, addig Patton a Mission: Impossible – Ghost Protocol-ból vagy a Mirrors-ból – természetesen csak többek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak Isten bocsáthat meg: Nekem alig-alig jött be. 6/10

Hátha Mikulás következő műve tetszetősebb lesz.

 

Háromszög: Az itteni vélemények hatására meglestem és nekem szintén bejött. Klassz kis feszengetős kesze-kusza film. 9/10

Utána én is agyalgattam rajta, a spoilerek után még a hajó nevének a görög mitológiás hátterével is megismerkedtem hátha rájövök mi folyhatott benne és végül ráleltem egy magyarázós vidire. Elég érdekes és egy része tisztázott egy-két dolgot de persze olyan is akad amibe bele is lehet kötni.

 

SPOILERVESZÉLY

 

 

Feledés: Először úgy voltam vele hogy inkább meg se nézem mert egyáltalán nem fogott meg a reklámhadjárata alatt olyan dolog ami azt sugallta volna hogy ezt nekem látnom kell de mégis rászántam magam és pozítívan csalódtam benne. Talán épp a zéró elvárás miatt. 8/10

 

obliviondesert.jpg

 

Ez a képkocka nálam az összes többi közül mindent visz.

 

 

Az öreg Toldi szerepére egy elismert nemzetközi sztárt néztek ki. De még ezek szerint folyik az egyeztetés és kutakodás, ki játssza a megfáradt kiégett hőst, akinek tele van a hócipője az egésszel. ( Bruce Willismondjuk :D )

Vagy egy kis bajusz és haj őszrefestés után Danny Trejo. :D

 

 

Arnie vs. Sly bunyó. :D

Sejtem mit gondolt Sly ennek a forgatásán: "Na most kiverem a fejedből hogy elnök akarsz lenni b*szd meg!" :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a magyarázós videót. Hát érdekes. Újra meg fogom nézni nagyon figyelve, de elvileg lehetséges de még össze kell raknom a képet magamban.

 

 

Mert ok hogy a taxisofőr volt az első maszkos akit az első Jess lelökött, de neki mi volt az oka hogy öljön? Mert a sok Jessnek az hogy megmentse a kisfiát. Meg írja hogy nem ciklusos ismétlődések. De hát az, mert rengeteg női halott volt a fedélzeten, rengeteg kulcs, rengeteg madártetem a parton. Ez mind azt igazolja hogy sokszor megtörtént újra és újra.

 

 

Aki még nem látta a filmet az meg ne nézze a Rog által belinkelt videót.

 

 

R2-D2: Én nagyon köszönöm hogy ajánlottad, már nagyon vártam régóta egy ilyen agyalós filmre. Ha tudsz még ilyeneket akkor szólj, mert már lassan herótóm van a százszámra készülő tucat akció-vagy képregényfilmekből. Megnézem őket de már kezdenek unalmassá válni.

Remélem a többiek is kedvet kapnak hozzá és bekapcsolódnak a megfejtésbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.