Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az hogy egy scriptet átirnak meg hogy van 15 különböző script verzió az két totál különböző dolog. Az hogy ennyi különböző verziót írtak tényleg azt engedi sejtetni, amit Dzséjt is irt, hogy nem volt konkrét, kialakult kép a fejekben hogy ez a folytatás hogy is kéne kinézzen. Ami mondjuk szerintem már az első filmből teljesen egyértelmű volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elso nekem tetszett pedig.Azzal mi a baj?:/

Hogy az AVP remake-je predator nélkül, hogy a szereplők idétlenek és értelem nélküliek, hogy végtelenül unalmas és olyan dolgot fejteget, amiben semmi érdekes nincsen - lehetett volna, csak nem adott hozzá pluszt -, hogy pocsékul van megvágva (feltámadnak szereplők, vagy jóval többen vannak a Prometheuson, mint ahányat az elején kiírtak), hogy minden kérdés teljesen légből kapott és válasz nélküli, és érezhetően azért, mert a készítőknek sem volt rá válasza. Most csak úgy ennyi jutott eszembe, de már régen láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elso nekem tetszett pedig.Azzal mi a baj?:/

 

Nincs vele semmi baj. Olyan baj semmiképp sem, amiért élve el kellene temetni Scott papát. De persze ez az én véleményem. Én szórakoztam rajta, lekötött, magába szippantott, stb. És más nem érdekel! De nem túl népszerű itt a Prometheusról alkotott véleményem :P;)

 

Szerk.: A vágás problémájával magam is egyetértek.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem túl népszerű itt a Prometheusról alkotott véleményem :P;)

Mivel a Prometheust talán csak hárman nem szeretjük itt a fórumon (Karrde, Bomarr és jómagam), ezt nem tudom, hogy sikerült leszűrnöd. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a Prometheust talán csak hárman nem szeretjük itt a fórumon (Karrde, Bomarr és jómagam), ezt nem tudom, hogy sikerült leszűrnöd. ;)

Én se szeretem sajna. Látvány okés, nagyon is, de a forgató az nem túl átgondolt... :) Maradjunk ennyiben. De már én is leírtam párszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző lapon kb hárman Holnap HatáráN-nak írtátok a Holnap határa-t.

(egy kis kukacoskodás, Kudarnak Bomarrnak és Jake-nek) :evil:

De a lényeg, hogy örülök, hogy szinte mindenkinek tetszik. Én is megnéztem, mozi után először, ezúttal eredeti nyelven és nagyon jó volt megint. Igazi többszörnézős film. Végre! És a zenéje is nagyon tetszik.

 

Dzséjt: tényleg többször is elpatkolt Kirk? Én csak Generations-ről tudtam. (Persze hozzá kell tenni, hogy csak a mozifilmeket és az OS-t ismerem...)

 

Vin Diesel meg már Riddicknek is ütős volt hosszú hajjal és szakállal a 2. rész elején.

Nagyra értékelem, ha valaki mer fizimiskát váltani!

 

Bár ebben Sigourney Weaver és Natalie Portman a csúcs, akik kopaszon is csinik voltak!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző lapon kb hárman Holnap HatáráN-nak írtátok a Holnap határa-t.

(egy kis kukacoskodás, Kudarnak Bomarrnak és Jake-nek) :evil:

Angolul néztem úgyhogy nem tudtam mire fordították itthon, ezért átvettem amit a többiek írtak. De ezek szerint azért érthető volt miről van szó...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: tényleg többször is elpatkolt Kirk? Én csak Generations-ről tudtam. (Persze hozzá kell tenni, hogy csak a mozifilmeket és az OS-t ismerem...)

Kirk három elhalálozásnál jár.

 

Kettő van a Generationsban, egy az Into Darknessben. Bár a Generations elején csak elvileg halott, hivatalosan a Prime Kirk akkor halt meg, Picard kapitány nem mondta el, hogy találkozott vele. Sőt, Kirk még bír egy negyedik halálváltozattal is, a Generationshoz ugyanis leforgattak egy olyan jelenetet, amiben nem a híd üti agyon, hanem Soren lelövi.

Vele versenyben van Spock két (ha számoljuk, hogy a prime univerzumban halottnak nyilvánították), Scotty, Chakov és McCoy egy-egy halállal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kirk három elhalálozásnál jár.

 

Kettő van a Generationsban, egy az Into Darknessben. Bár a Generations elején csak elvileg halott, hivatalosan a Prime Kirk akkor halt meg, Picard kapitány nem mondta el, hogy találkozott vele. Sőt, Kirk még bír egy negyedik halálváltozattal is, a Generationshoz ugyanis leforgattak egy olyan jelenetet, amiben nem a híd üti agyon, hanem Soren lelövi.

Vele versenyben van Spock két (ha számoljuk, hogy a prime univerzumban halottnak nyilvánították), Scotty, Chakov és McCoy egy-egy halállal.

 

 

Óóó, ezt egy kicsit kicsavartnak érzem:

 

 

Eszembe sem jutott, hogy a Pine féle Kirk-öt is bele kell sorolni.. A Nemzedékekben meg hogy kettő vagy egy halála van, nehéz eldönteni a történet miatt. Kivágott jelenetet szerintem ne vegyünk ide.

Szóval számomra a Híd általi lesz a karakter valódi vége. (azt hittem egyébként, hogy valamelyik sorozatban cameózott és ott is meghalt már, csak én nem tudtam, vagy ilyesmi..)

 

 

A lényeg, hogy csavarni kell megint egyet a story-n, ha Őt is bele akrják erőltetni, mert az Öreg Spock jól működik az Új Trekben, de Kirk-höz újabb bravúr kellene!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg, hogy csavarni kell megint egyet a story-n, ha Őt is bele akrják erőltetni, mert az Öreg Spock jól működik az Új Trekben, de Kirk-höz újabb bravúr kellene!

Nem nagyon kell, hiszen bármikor bevethető öreg Kirkként, mármint a Pine-féle Kirk öreg változataként. Én legalábbis így oldanám meg, sőt, így még az öreg Nimoy is visszatérhet egy harmadik körre, mint a Quinto-féle Spock öreg változata.

 

A sorozatokban Shatner csak a TOS-ban szerepelt (a többiek már fel-feltűntek más sorozatokban: James Doohan, DeForest Kelley és Leonard Nimoy a TNG-ben, George Takei a Voyagerben), és abban egyszer sem murdelt meg Kirk, csak a többiek. Akkoriban még nem volt szokás az, mint a Voyagerben vagy az Enterprise-ban, hogy évadonként ölik és támasztják fel a legénységet. A kivágott jelenetet természetesen nem sorolom bele, csak érdekességként megemlítettem. Viszont Kirk halála az időutazás miatt ilyen fura, hiszen csak nézőpont kérdése, melyik halál az igazi halála. Bár számomra is az igazi halála az eredetinek a hidas, még ha iszonyúra rühelem is, hogy ilyen béna módon halt meg. Az Enterprise B-ért való önfeláldozása sokkal jobb, bár én se tudtam volna meg soha, hogy akkor valójában nem halt meg.

Amúgy a dologban van még egy csavar: a TNG-ben feltűnik Scotty, aki egy transzporter mintatárolójában átvészelte a hatodik film és a TNG nem tom most hanyadik évada közti 70 évet, így találkozik az Enterprise D legénységével. Ekkor megemlíti, hogy Kirk biztos előszedte a roncstelepről miatta az Enterprise A-t. Természetesen, ekkor még nem volt tervben sem a hetedik film, és amikor az elkészült, ez a megjegyzés figyelmen kívül lett hagyva, így Scotty nem csak, hogy ott van az Enterprise B-n, de szemtanúja Kirk halálának. Vagyis, totálisan értelmetlenné tették Scotty tévedését. Hiszen Scotty tudta, hogy Kirk halott (akkor ugye még 4-5 évre volt a "feltámadása"), és minek szednének elő egy leszerelt Enterprise A-t, ha ven egy modern, szolgálatba állított Enterprise B.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Prometheus jó volt, én nagyon élveztem a Space Jockey -k behozatalát. az egésznek olyan érzete volt, mint ami halad valahová csak a végén hirtelen megszakították. Legalábbis úgy tűnt... Sok érdekes dologról lehet vele kapcsolatban beszélni. Riddick még mindig nem írta le a hosszú véleményét, pedig már egy éve kérem rá minimum. De ha nem hát nem...nem erőszak. Nem kell f*sni senkitől, nem nekik írod hanem azoknak akik szeretnének beszélgetni róla. Pozitív értelemben. Mint pl. én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, még mindig az battya a csőröm az ügyben, hogy anno volt egy nagyon igényes és egész jól működő fórumom a témában... ami kifejezetten a Prometheusnak lett létrehozva. Aztán a haver, aki adta a tárhelyet, szó nélkül törölte az egészet a francba, pedig azon már elég komoly írások is voltak. + sajnos attól is tartok (és ez nem Dzséjt ellen irányul, se más ellen) hogy bármit írok úgyis belekötnek.

 

Szóval az a helyzet, hogy vagy elfelejtem a dolgot, vagy ha eszembe jut, akkor meg nehéz összeszedni azt rengeteg értékes gondolatot, ami elveszett a fórumommal együtt :(

 

De emlékszem még az ígéretemre és tényleg teljesíteni is fogom! ;) De előtte a filmet is újra kell néznem! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Liam Neeson a Ted 2-ben

 

A filmet rendező Seth MacFarlane erősítette meg, hogy Liam Neeson is csatlakozott a Ted hogy Liam Neeson is csatlakozott a Ted folytatásához.

A Ted 2 forgatása jelenleg Bostonban zajlik, ahonnan MacFarlane dobott egy tweetet: "Tegnap Liam Neeson, ma pedig Morgan Freeman. Nem egy rossz hét a Ted 2-nek." Azt már eddig is tudtuk, hogy Morgan Freeman egy védőügyvédet fog alakítani, akit Ted bérel fel, hogy elsimítson valamilyen jogi galibát De vajon mi a helyzet Liam Neesonnal? Ez az első hír, amikor Neeson egyáltalán szóba került a film kapcsán és mivel úgy tűnik, hogy csak egy napot forgatott, több mint valószínű, hogy egy cameoról van szó. Ilyet pedig nem csak tőle fogunk látni a filmben, ugyanis a pletykák szerint több A-kategóriás színész és popkulturális ikon is fel fog majd tűnni olyan szerepekben, ahogyan még sosem láthattuk őket. A Ted 2 2015 június 26.-án érkezik. Főbb szerepekben   Mark Wahlberg,  Seth MacFarlane,  Jessica Barth,  Amanda Seyfried,  Mila Kunis,  Patrick Warburton,  Morgan Freeman és  Dennis Haysbert.

 

Forrás: CineStar

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A világ egyik legjobb filmje, merem állítani. :D

Ehhez nem fér kétség :) Még pszichológián is ajánlotta a tanár "kötelezőként". Mivel korábban láttam, csak vigyorogva bólogattam hozzá :)

 

+ sajnos attól is tartok (és ez nem Dzséjt ellen irányul, se más ellen) hogy bármit írok úgyis belekötnek.

Nekem már annyira kiesett a film a fejemből, hogy biztosan nem fogok belekötni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit nekem furák benne a hajók részei amik csak úgy "vannak a levegőbe" illletve biztos valami láthatatlan energia mező kapcsolja őket össze :D. Amúgy ki szerint fog Sean Bean:

A, hősies önfeláldozást végrehajtani

B, egyszerűen felrobbanni pár kosza vagy jól irányzott lövéstől

 

abban az űrcsatában ? :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cupsy: A közhiedelemmel ellentétben Sean Bean több filmjében marad életben mint amennyiben meghal. Úgyhogy lehet, hogy egy C verzió fog nyerni.

 

Ez a Jupiteres film pedig tényleg baromi jól mutat. Ugyanakkor az a tippem, hogy az Interstellarból hiába csak dögunalmas anyagok jönnek (lásd lenti képeket), az fog kasszát robbantani, a Jupiteres meg bukta lesz. De ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindkét filmnek szurkolok.

Egyébként az Interstellar 175 perc hosszú lesz! :shocked:

 

Mi minden elmesélni való lesz itt majd 3 órában, érdekes lesz. Az eddigi előzetesek tényleg csak a felszínt tapogatták..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Jupiteres film pedig tényleg baromi jól mutat. Ugyanakkor az a tippem, hogy az Interstellarból hiába csak dögunalmas anyagok jönnek (lásd lenti képeket), az fog kasszát robbantani, a Jupiteres meg bukta lesz. De ne legyen igazam.

Sajnos én is így gondolom. Én hasonló bukást tippelek neki, mint a John Carternek. Látványos sci-fi kicsit meredek elképzeléssel (high-techy-techy világ a Marson/high-techy-techy világ a Jupiteren).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szurkolok mindkét filmnek, bár a Wachowski Brothers-ben (bocs; Brother & Sister) a Mátrix óta mindig csalódok.

Nolanben meg még sosem csalódtam. Szerintem az Interstellarnak bérelt helye lesz minimum az imdb top 50-ben.

De visszatérve másikra; "Jupiter" az nem csaj neve ezesetben? Legalábbis az egyik trailerben mikor a csaj csúszik lefelé Tatum ezt ordítja felé ahogy próbálja elkapni.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.