Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

JW...gagyi...ez most remake akar lenni?Mert ultra fostalicska igy...elfogytak az otletek,hogy megint ez lesz benne?

Szerintem remek a koncepció.

Adva van egy park tele családokkal, gyerekekkel.

Erre meg a park tulajdonosa a háttérben vérszomjas mutáns hibrid dinókkal kísérletezik.

De nem ám egy külön szigeten, ahol ezt ultra biztonságosan (haha) lehetne művelni. Hanem a látogatóktól pár méterre.

 

Olyan életszerű az egész. Meglátjátok, jó lesz ez! :yeah::clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jurassic World. Ez most egy új trilógia első része lesz (valahol annak idején ezt olvastam róla), vagy az utolsó Jurassic Park film?

Most csak a terv szerint egy film lesz, aztán majd a sikerétől függ, hogy lesz-e több film. Régen dumáltak új trilógiától (mondjuk nem értem, miért - a pénzen kívül -, hiszen a JP-széria nem összefüggő történetekből áll), de na, tizennégy évbe telt, mire ezt összehozták, szóval eme álmaikat már rég elvetették a holliwoody rudik. És a látottak alapján szerintem ezzel is elhasalnak, mint a Jurassic Park III-mal. De ha ez bukik, akkor a következő film már tényleg remake lesz, mondjuk úgy tíz év múlva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem remek a koncepció.

Adva van egy park tele családokkal, gyerekekkel.

Erre meg a park tulajdonosa a háttérben vérszomjas mutáns hibrid dinókkal kísérletezik.

De nem ám egy külön szigeten, ahol ezt ultra biztonságosan (haha) lehetne művelni. Hanem a látogatóktól pár méterre.

 

Olyan életszerű az egész. Meglátjátok, jó lesz ez! :yeah::clap:

Nem az a sztori, hogy a helynek kezd megcsappanni a látogatottsága és azért dobják össze a mutáns dinót hogy újra jöjjenek a népek? Mondjuk nem tudom hogy egy dinókkal teli park hogy tud gyengélkedni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nem tudom hogy egy dinókkal teli park hogy tud gyengélkedni...

 

Hát már jó pár éve hallott az emberiség, hogy visszahozták a dinókat ugye az előző részekben, és ha ez a park is működik már pár éve akkor azért csappan az érdeklődés, kvázi átlagossá válik, hogy vannak élő dinók :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egy ilyen park van a világon akkor nem tud átlagossá válni. A hagyományos állatkertekből százezerszámra akad mégis folyamatosan vonzzák az embereket, akkor nehogy már az egyetlen hely a világon, ahol meg lehet nézni egy T-Rexet vagy egy Megalodont nem fut égig érő profit mellett.

Jellemzően azok a parkok, amik valami egyedit és grandiózusat tudnak nyújtani (pl. Disneylandek) egy idő után komolyabb beruházások nélkül is eszement jól futnak. Mert mindig akad ember aki még nem látta, de akarná vagy aki szivesen megnézné újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... És a látottak alapján szerintem ezzel is elhasalnak, mint a Jurassic Park III-mal. De ha ez bukik, akkor a következő film már tényleg remake lesz, mondjuk úgy tíz év múlva.

Olyan Terminator szaga van ennek a JP sorozatnak is.

Az atyja leveszi róla a kezét és haldokolni kezd. Legalábbis a közvélemény ez. Ennek ellenére én elvagyok a T3-al és a JP3-mal is..

De idén ha ez a Godzilla siker lett, akkor jó eséllyel indul jövőre a JW is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szetintem teljesen jo ez a T3! :)

Azzsl mi a baja a hardcorefanoknak?

A film játékideje egy B-film szinvonala, de a 2. részhez képest abszolut visszalépés.

Maga a létjogosultsága, hogy a 2. részben elérteket simán keresztülhúzza.

Hogy a Terminator mellkasában egy sérüésre instabillá váló kis atombomba van.

Hogy Stahl-Danes párocskának is és párosnak is gyenge, nemhogy a Jövő apjának és anyjának.

Hogy a TX által meghackelt T800-ast "meg lehetett beszélni"!

 

Hirtelen ennyi jutott eszembe és még1x mondom ezt úgy, hogy el tudom fogadni és egy részét ki is tudom magyarázni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt megköszönném! ;)

Könyvspoiler az Éhezők viadala most futó részéhez (csak egy kevés kiegészítés a filmhez):

 

Minden körzetnek van valamilyen speciális feladata, pl. a 12-nek a szénkitermelés, 11-es élelemtermelés, stb. A 13-é az atomenergia volt. A Capitoliumnak is voltak atomfegyverei, de a fő arzenál a 13. kezében volt. Végül a lázadás során a körzet és a C fű alatt megegyezett (bár ennek részleteire már nem emlékszem pontosan), mielőtt még együttes erővel kipusztították volna a teljes populációjukat. Lényegében a 13. körzet cserbenhagyta a lázadást, és félig-meddig eljátszották ezt a teljes lebombázás című műsort. A körzet leköltözött a föld alá, lényegében a C jóváhagyásával, stb. Minden hallgatólagosan történt a felek részéről. Vagyis a pusztítás csak felszínes volt, és a körzet sok mindent megtartott abból, amije volt. Nem mintha olyan veszett jó lenne az az élet, amit folytatnak, engem a hideg kirázott tőle.

A hamis infók terjesztésének legjobb példája, hogy tévéműsorokban időnként tudósításokat láthattak a körzetek a 13-ról, de ezek mindig hamisítottak voltak, mert állandóan ugyanazt a régi bombázott területet mutató felvételt hamisítgatták, hogy ne kelljen megmutatni a valós állapotokat. No meg ne tegye be senki oda a lábát... gondolom én.

Röviden és tömören ennyi.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyvspoiler az Éhezők viadala most futó részéhez (csak egy kevés kiegészítés a filmhez):

 

Minden körzetnek van valamilyen speciális feladata, pl. a 12-nek a szénkitermelés, 11-es élelemtermelés, stb. A 13-é az atomenergia volt. A Capitoliumnak is voltak atomfegyverei, de a fő arzenál a 13. kezében volt. Végül a lázadás során a körzet és a C fű alatt megegyezett (bár ennek részleteire már nem emlékszem pontosan), mielőtt még együttes erővel kipusztították volna a teljes populációjukat. Lényegében a 13. körzet cserbenhagyta a lázadást, és félig-meddig eljátszották ezt a teljes lebombázás című műsort. A körzet leköltözött a föld alá, lényegében a C jóváhagyásával, stb. Minden hallgatólagosan történt a felek részéről. Vagyis a pusztítás csak felszínes volt, és a körzet sok mindent megtartott abból, amije volt. Nem mintha olyan veszett jó lenne az az élet, amit folytatnak, engem a hideg kirázott tőle.

A hamis infók terjesztésének legjobb példája, hogy tévéműsorokban időnként tudósításokat láthattak a körzetek a 13-ról, de ezek mindig hamisítottak voltak, mert állandóan ugyanazt a régi bombázott területet mutató felvételt hamisítgatták, hogy ne kelljen megmutatni a valós állapotokat. No meg ne tegye be senki oda a lábát... gondolom én.

Röviden és tömören ennyi.

 

 

 

 

Nagyon köszi, ez teljesen új volt. Így már jobban értek néhány dolgot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az a sztori, hogy a helynek kezd megcsappanni a látogatottsága és azért dobják össze a mutáns dinót hogy újra jöjjenek a népek? Mondjuk nem tudom hogy egy dinókkal teli park hogy tud gyengélkedni...

Nem, az eredeti forgatókönyv koncepciója a JP3-ban meg lett ágyazva. Vagyis, hogy a Spinosaurus nem volt rajta az InGen listáján - sőt, a filmből ez már kimaradt, de Grant azt is kifogásolta volna, hogy a Pterosaurusok is jóval nagyobbak és agresszívek, mint lenniük kellene. Ugyanis már akkor koncepcióvá vált, hogy az InGen más irányba is dolgozott volna, nem csak a "vidámpark" dinoszauruszok terén, amit Grant szintén megemlít. Bár a nyilatkozatok e téren szétszórtak és ellentmondásosak, szerintem valamennyire megmaradt az, hogy az InGen nem csak vidámpark szörnyeket akar teremteni, hanem valami mást is.

 

Olyan Terminator szaga van ennek a JP sorozatnak is.

Az atyja leveszi róla a kezét és haldokolni kezd. Legalábbis a közvélemény ez. Ennek ellenére én elvagyok a T3-al és a JP3-mal is..

De idén ha ez a Godzilla siker lett, akkor jó eséllyel indul jövőre a JW is!

A JP-nél ez egy kicsit másabb, mint a Terminator esetében, hiszen igazán az atyja, Michael Chrichton sosem volt rajta a dolgon. Inkább csak bólogatott a dolgokra - aztán jó pénzért megírta a folytatást, ami olyan is lett. Valójában, Spielberg már az eredeti regényt is keményen kibelezte a szórakoztatás oltárán, ostobábbá tette, logikátlanná, tudománytalanná. Ma olvastam is erről egy cikket, hogy kár a JW trailerébe ilyen téren belekötni, mert már a Jurassic Park is egy kolosszális baromság. És ez igaz, aki olvasta a könyvet, tudja, mennyire kifilézte Spielberg. Elég csak arra gondolni, hogy a könyvben se Grant, se Hammond nem szimpatikus karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film játékideje egy B-film szinvonala, de a 2. részhez képest abszolut visszalépés.

Maga a létjogosultsága, hogy a 2. részben elérteket simán keresztülhúzza.

Hogy a Terminator mellkasában egy sérüésre instabillá váló kis atombomba van.

Hogy Stahl-Danes párocskának is és párosnak is gyenge, nemhogy a Jövő apjának és anyjának.

Hogy a TX által meghackelt T800-ast "meg lehetett beszélni"!

 

Hirtelen ennyi jutott eszembe és még1x mondom ezt úgy, hogy el tudom fogadni és egy részét ki is tudom magyarázni..

Igen érdekes dolgok!Nem rossz film azért...így a 3 eléggé egyben van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Jurassic Park nekem benne van a legnagyobb mozis élmények top 5-ös listáján. Sithek bosszúja közeli hype volt, pláne részemről ugyanis imádtam a dinókat már jóval a film előtt is. A könyv tényleg más volt, de ettől még a JP óriási lett és bár visszanézve már nyilván nem üt akkorát, de még mindig meglep mennyire egyben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem a moziban kimaradt, nekem a második része volt top10 mozis élmény. Persze ez cseppet sem kisebbíti az első rész érdemeit, iszonyúan jól összerakott és hangulatos mozi, de azért a tény az tény, sok hülyeség van benne. Ahogy minden Spielberg-filmben. Szóval csak ezért már most, a trailer alapján fikázni a Jurassic Worldot, szerintem f*szság. Annak ellenére, hogy én sem hiszem, hogy fel fog érni az első két részhez, bár ettől még lehet szórakoztató mozi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.