Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Éhezők Filnale.

 

Én is tegnap láttam a filmet. Tetszett, bár kicsit vegyesek voltak az érzelmeim. Nem tudom ez lehet, hogy azért van, mert most nagyon az Útvesztő Trilógiába (könyvek) vagyok bele"buzulva" és nekem valahogy az nagyon egyben van és nagyon tetszik is.

 

Az éhezők viadala egy nagyon komoly témát boncolgat néhol nagyon jól, néhol meg nem is tudom, furán.

 

Összességében jó sorozat volt (jövőre olvasom a regényeket... eddig azok kimaradtak).

 

Nekem az első két rész és azokon belül is talán a 2. az, ami a leginkább tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkron munkálatai alatt leginkább kórházban feküdt, ripityára törve a motorbalesete után. Szerintem elnézhetjük neki, hogy kivételesen nem ő szinkronizálta Tom Cruise-t.

Köszi a választ, sejtettem, hogy közbejött valami, de nem követem a bulvárt..

Remélem rendbe jött azóta.

A szériának mindenesetre kifejezetten árt a távolléte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy igazán jó vicc van benne, a Samuel L. Jacksonos. :) Amikor promozták a Ted 2-t, pont a Kingsman-re ültünk be a haverommal, így még inkább vicces volt. :D

Igen az volt az egyik ami nagyon jó volt!

 

Más:

Agymanók előtti Lava c. rövidfilm.

Több helyről is hallottam róla rosszat. Fel voltam készülve. De nem olyan rossz.

A szokásos pixar koncepció, -hogy életet lehelünk egy élettelen dologba- szép animáció, kedves történet.

Nem fergeteges mint néhány a korábbiak közül, ez a komolybbak egyike.

Inkább az a baj vele, hogy lényege ugyanaz, mint a "Kék esernyőé".

 

Érdeklődve várjuk a "Sanjay's super team"-et ami valószínüleg a Dinó tesó előtt lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most 20 éves a Toy Story első része (rongyosra néztem anno a VHS-en), ennek alkalmából a HVG-n lehet szavazni a legjobb egész estés Pixar animációs filmre.

A mindenit! Boldog szülinapot a mérföldkőnek/úttörőnek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most 20 éves a Toy Story első része

Ilyeneket ne írjál, kérlek. Az ilyenek hatására jövök rá, hogy már baromi régen voltam gyerek. :)

Én a Hihetetlen családra szavaztam. Régen a Némó nyomában volt a kedvencem, de az utóbbi években nagyon megszerettem a Irdatlanékat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyeneket ne írjál, kérlek. Az ilyenek hatására jövök rá, hogy már baromi régen voltam gyerek. :)

 

:lol2:

 

 

Akkor mit szóljak én (meg néhány vén f@sz innen)???

 

Cseréljünk! :P

 

 

Egyébként nekem a Lecsó a kedvenc (vélhetően szakmai ártalom), második meg a Verdák...

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Polgárháború első előzetese. Egy kissé csalódott vagyok, valahogy nagyobbra számítottam :|

Tedd ki teljes képernyőre. :P

 

Nekem tetszett, a lényeg benne van, annál több nem kell elsőre. Majd az SW után beindul ennek a hype-ja, akkor jönnek a komolyabb trailerek (arról sem szabad megfeledkezni, hogy az utómunkálatok még javában tartanak, szóval sok ütős anyag talán még készen sincs).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam az új Éhezők Viadalát . Egy olyan kérdésem lenne, hogy a legújabb Ébredő Erő előzetest ugye leadták a film előtt? (Mert ha nem akkor nem nézem meg moziban. :D ha igen, akkor az Imax-ben is leadják?)

 

 

Nem. :(

 

 

Nagyon bosszantott, hogy az új Éhezők Viadala előtt nem játszottak Star Wars előzetes, pedig nagyon vártam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. :(

Köszi. Végignéztem pár hsz-t, de a szemem elcsúszott JakeSully írása felett. :D

Egyébként szomorúan hallom. A JW-nél jó volt látni Imax-ben. Haj. Olyan nehéz lenne bedobni? Így is 15-20 perc megy el minden film előtt előzetesekre, most a csapból is az SW folyik, ezért követelmény lenne abba a 15-20 percbe beletenni az előzetest. Sőt. Ha én határoznám meg, hogy melyik előzetest rakják be, mind a hármat beraknám egymás után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Végignéztem pár hsz-t, de a szemem elcsúszott JakeSully írása felett. :D

Egyébként szomorúan hallom. A JW-nél jó volt látni Imax-ben. Haj. Olyan nehéz lenne bedobni? Így is 15-20 perc megy el minden film előtt előzetesekre, most a csapból is az SW folyik, ezért követelmény lenne abba a 15-20 percbe beletenni az előzetest. Sőt. Ha én határoznám meg, hogy melyik előzetest rakják be, mind a hármat beraknám egymás után.

 

Lehet ám, hogy más a forgalamzó, ezért nem adták. Az se mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.