Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha egy kicsit odateszik magukat a sztorit illetően (nem mélyen szántó gondolatokat várok), akkor az utóbbi idők nagy kedvencévé válhat nálam.

Tegnap már "kénytelen" voltam megnézni újra a Függetlenség Napját, hogy felspanoljam magam a filmre.....ami már anélkül is megtörtént :P

Lehet, hogy még beütemezem az Armaggedont is :D

Én érzem, hogy nem fogok csalódni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az említett két filmnél azért sokkal jobb lesz. Főleg az Armageddon egy nagy f*s. A függetlenség napjában legalább van egy két jó poén, és akció. :D

Én mindkettőt nagyon bírom, úgy ahogy vannak :D Tiszta móka, kacagás és eksön :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Deep Impact jobb volt mint az Armageddon.Az Armageddon ott bukott nálam amikor két hét alatt űrhajóst faragtak a laikusokból.Persze én meg a római pápa vagyok.Vagy amikor simán bírták a 10 g-t.Ennyire baromság ne legyen már filmben.

A Függetlenség napjáról meg ne is beszéljünk.Windowsos vírust nyomtak fel az ufo-k számítógépére.Ennyire hülyének nézik az embert a filmesek?Vagy annyira arrogánsak már az amcsik, hogy azt hiszik, hogy Windowst használnak már minden bolygón?

 

Na mindegy a Die Hard 4 és a Transformers borzalmasan jó filmek lesznek.Érzem a zsigereimben.A borzalmasan jónál feljebb már a Star Wars van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenki az ég szerelmére szerintem senki se hiteles dokumentumfilmet várt az Armegeddontól vagy a Függetlenség napjától :D Ennél nagyobb marhaságok is voltak már filmekben mint amit felsoroltál és eleinte én is felhánytam a filmnek. De amikor leülök a tv elé a fene se fog foglalkozni azzal, hogy hogy a fenében is van ez a komputeres dolog. A fejem felett szállnak a vadászgépek, Will Smith übercool és még az amcsi elnök is gépre száll :P

 

Ami pedig a Deep Impactat illeti nálam is jobban bejött az Armegeddonnál. :D De aztán évek alatt megtanultam élvezni a Willis filmjét is :P Kikapcsolnak....

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenki az ég szerelmére szerintem senki se hiteles dokumentumfilmet várt az Armegeddontól vagy a Függetlenség napjától :D Ennél nagyobb marhaságok is voltak már filmekben mint amit felsoroltál és eleinte én is felhánytam a filmnek. De amikor leülök a tv elé a fene se fog foglalkozni azzal, hogy hogy a fenében is van ez a komputeres dolog. A fejem felett szállnak a vadászgépek, Will Smith übercool és még az amcsi elnök is gépre száll :P

 

Ami pedig a Deep Impactat illeti nálam is jobban bejött az Armegeddonnál. :D De aztán évek alatt megtanultam élvezni a Willis filmjét is :P Kikapcsolnak....

Ebben mondjuk igazad van, de égbekiáltó marahságot azért nem kéne.Így is elég ha a "szokásos" benne van: Lövik ezerrel a csávót rátartott géppisztollyal, és elötte pattognak a golyók.

Régebben nem érdekeltek ezek, csak mióta öregszem.Ma már nálam az a favorit ami szól valamiről.Mondjuk a Prestige.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Amrmageddonnál még a Mars mentőakció is jobb film, pedig az már nagy szó. :D

Nem volt hozzá még szerencsétlenségem :D De ha jól rémlik, sokkal rosszabb kritikákat kapott az Armageddonnál :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben nem érdekeltek ezek, csak mióta öregszem.Ma már nálam az a favorit ami szól valamiről.Mondjuk a Prestige.

Nekem meg totál vegyes az ízlésem, sok minden jöhet, és mindent másért nézek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben mondjuk igazad van, de égbekiáltó marahságot azért nem kéne.Így is elég ha a "szokásos" benne van: Lövik ezerrel a csávót rátartott géppisztollyal, és elötte pattognak a golyók.

Régebben nem érdekeltek ezek, csak mióta öregszem.Ma már nálam az a favorit ami szól valamiről.Mondjuk a Prestige.

Áh....ezek az ilyen tipusú filmekhez hozzánőttek. Nálam ezek már nem kivetnivalók hanem adalékok :P

Ha gondolkodni akarok valami filmen akkor én is olyan műfajú mű után nézek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De itt nem a gondokodásról van szó oldi! Aki kicsit jártas pl. az űrkutatásban, vagy a csillagászatban, annak ezek a hülyeségek annyira zavaróak első látásra is, hogy egyszerűen nem tudja élvezni a filmet. :P Persze a jó duma ok, meg a pöpec macho feeling, de ez kevés hogy szórakoztasson.

 

A függetlenség napja egy fokkal jobb, mert ott nem egy reális lehetőséget vittek filmre. A több és jó akció azok, amiért lehet szeretni valamennyire. Ami óriási hátránya, az a nagy amcsi melldöngetés...

 

Inkább ajánlom a "független s*gg" napja című verziót! Na abban minden a 'helyén' van. Remek film. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... nagy töris voltam suliban, bár inkább már a vége felé, máig kedvenc tantárgyam (vagyis volt). Na már most mégsem zavar egyik kedvenc filmemnek, a Gladiátornak a hülyeségei. Egy cseppet sem, mert egyébként meg, mint filmet nagyon csípem. Tudom, hogy fikció az egész, nem rovom fel neki, amit fel lehetne.

Na mondjuk ez alól kivételt jelent a Trója, mert az filmként sem jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody szerintem ne bonyolítsuk túl :P Realitás ide vagy oda nekem ezek a filmek kiváló agyzsibbasztó hatásúak. Ugyebár kinek a pap, kinek a papasajt :D

 

A Transformersnél például nem hinném hogy azt vizsgálnám, hogy hogyan jön ki egy Mustangból egy hatszor akkora robot :D Ott van és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Transformersnek semmi köze a 'reálisan bekövetkező eshetőség" definícióhoz, ezért ott elnézem ezt. :P De a többinél akkor se. :P

Te jó ég Ody! Te nem hisszel a robotokban????? Ez...ez....na nem is tudom mit mondjak erre. :D :D :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a "Deep Impact" egy kalap sz*r, a "Mars mentőakció" tetszett de a földönkívüli és a kis videója ütötte a legnagyobbat, az Armageddont imádom, a "Függetlenség napja" pedig nagyon bejön.

Egyszer a július 2,3,4-et azokon a napokon néztem meg amikor játszódnak.

Lehet hogy mostanra is beütemezek egy olyat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálma a DH4 és az Armageddon ugyan az a kategória (és a Trafótól sem várok többet). Mindkettő amcsimelldöngető látványos akcióorgia, minimális körítéssel, egysíku, de mindenképpen hősies karakterekkel, ráadásul a végén be is áldozza magát egy apa, hogy megmentse a kölkét/kölkeit. Hülyeséggel teli van mindkettő. Persze, F18-assal végig a Grand kanyonon... na ja, mikor 3 G-nél a komputer átveszi az irányítást. MIG-gel. Naimann elven működő idegen komputerek, hát hogyne. Az amcsi légierő csak F-18-asokból áll... persze, mert csak arra kaptak licenszet. Két hét alatt űrhajósokat képeznek potenciálisan embernek is alkalmatlan személyektől. Aha... természetesen az űrhjaósok közül csak ketten maradhatnak életben, de a nem képzett bandából egy egész sereg. A MIR forgással gravitációt gerjeszt. A MIR felrobban a fagyás miatt... eh... hát nem az űrre készült? A semmiből terem nem egy, hanem két aszteroidára is leszállni képes űrsikló... ha ez ilyen egyszerű, miért nem cserélték már le az egész garnitúrát? Pisztoly az űrben, minek? Le akarták lőni az aszteroirdát? Vagy egymást? Az űrhajó lezuhanását hárman is túlélik, sértetlenül. De a kiképzett űrhajósok még csak kisérletet sem tettek a sisakok felvételére, nyugodtan várták a szélvédő betörését.

 

Szóval, hibák és baromságok vannak dögivel mindkét esetben. A történet nem túl nagy szám (az ufókat biztos visszaverjük, az aszteroidát az utolsó pillanatban ketté hasítjuk), de legalább látványos és humoros. Pontosan arra jó, amit Oldi mondott. Agyzsibbasztásra. Ha agyalni akarok, Star Warst, Alient, Treket, stb... veszek elő. Ha zúzást, ezek valamelyikét (persze a középút sem rossz, abban is van pár cím).

 

Deep Impact: mindenképpen jobb az Armageoddonnál, mivel komolyabb alkotás, jobban hajt a realitásra. De azért ott is van badarság. Példáúl, fekete elnök, a mai korban. Hát ez vetekszik a ID4 amcsi nyálcsorgatásokkal. Peeeerszeeeeeeee... majd a XXVIII. században talán. Meg kicsit sok lett az önfeláldozásos jelenet. Szóval szirupos és lassú, de realitás, színészek és elkészítés tekintetében mindenképpen jobb az Armageddonnál.

 

Mars mentőakció: hogy az milyen ritka gány film. Nyavajgás hosszan, unalmasan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes filmeket írtál az "agyalós" moviek mellé Dzséjt :P Jószerivel azok is csak hatásvadász filmek :D Túl nagy megerőltetés nem kell hogy megértse őket az ember.

Na mondjuk a művészfilmek azok már gondolatbaejtőek :D Nem is szeressem őket :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.