Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

ITT van egy érdekes interjú Adam Martyn-nal, a Hellboy 2 "maszk-felelősével". A készülő film mellett a Korda stúdióról is szó esik, ami állitolag simán felveszi a versenyt a hollywoodiakkal, mig "A prágai Barrandov, ahol az első Hellboy-t forgatták, ehhez képest olyan, mintha a sötét középkorba csöppentél volna" - Martyn szerint.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers:

 

 

Tegnap megnéztem és köröket ver a Függetlenség napjára.Annyira eltalálták ezt a filmet, hogy tulajdonképpen semmi negatívumot nem tudok róla mondani.Még logikátlanságot sem találtam benne sehol.Minden klappolt.Pont annyi akció volt benne amennyi kellett.A kamerát tényleg kapkodták de annyira nem zavart.Nagyon tetszett pl az amerikai hadsereg profizmusa.Kommandósok szólnak, hogy lövik őket, elmondják mire van szükségük és az megy is nekik segíteni.Semmi bürokrácia.Jóval túlteljesítette ez a film a várakozásaimat.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kamerát tényleg kapkodták de annyira nem zavart.Nagyon tetszett pl az amerikai hadsereg profizmusa.Kommandósok szólnak, hogy lövik őket, elmondják mire van szükségük és az megy is nekik segíteni.Semmi bürokrácia.

Ez nekem is nagyon tetszett, bár azért az A10-esek után iszonyú gyorsan odaért az a C-130-as. Meg kicsit túlságosan is teleaggatták a fegyvereket mindenféle kütyüvel. De amúgy nagyon tetszett, hogy felhoztak mindent. A legjobban az UAW Raptoron döbbentem le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És kb ezaz a profizmus aminek semmi köze a valósághoz. Afganisztánban ugye eleve a NATO van, s ha felső utasitást akarnak akkor nem az amerikai központba kellett volna bejelentkeznie a katonáknak hanem valamelyik NATO támaszpontra.

 

Na nem mintha ez hiba lenne... egy filmben amiben tini szőkék törik fel az idegen kódokat (vagy azok debil haverja) ez fel se tünik :lol:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmeknél nem hinném hogy olyan nagyon ragaszkodni kell a valósághoz elvégre nem azokból veszik a tananyagot.

Én például erről a NATO-s dologról sz*rt se tudtam ezelőtt de ha tudtam volna akkor se zavart volna egy fikarcnyit sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az a néger csávó hatalmas. A belépőjén szétröhögtem az agyam.

 

"Ez a boldogság szigete....kussolj nagymama!" :D

Az a szöveg is totál kész amit akkor nyom le amikor rajtuk ütnek a zsaruk:

"Tűnjetek el a nagymama szőnyegéről! Senkit se tűr meg a szőnyegén! Különösen a rendőrséget!"

Meg az a pánikolás is kikészített amit levágnak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És kb ezaz a profizmus aminek semmi köze a valósághoz. Afganisztánban ugye eleve a NATO van, s ha felső utasitást akarnak akkor nem az amerikai központba kellett volna bejelentkeznie a katonáknak hanem valamelyik NATO támaszpontra.

 

Na nem mintha ez hiba lenne... egy filmben amiben tini szőkék törik fel az idegen kódokat (vagy azok debil haverja) ez fel se tünik :lol:

Csak egy probléma van.A filmben nem Afganisztánban vannak, hanem Katarban(ha jól emlékszem, de biztos nem Afganisztán hanem egy sivatagi arab ország).Pont ezért találtam rendben mindent.Pedig én észreveszem a hibát.

A NATO-ban a góré meg Amerika.Ők diktálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A NATO-ban a góré meg Amerika.Ők diktálnak.

Egy csöppet nem erős kijelentés ez? :D

 

Maradjunk annyiban, hogy nagyon hangulatos film volt, fasza látvánnyal meg zenével, de inkább a tényeket meg alapvető következtetéseket ne ebből vonjunk le. :lol: Azért az durva volt, hogy mindenfajta repülő 2-3 percen belül ott volt a falunál. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A NATO-ban a góré meg Amerika.Ők diktálnak.

Ennek azért nézz utána... mit gondolsz Irak "megszállása" miért nem volt NATO akció? De mondjuk jobban örültem volna ha ehelyett a "Még logikátlanságot sem találtam benne sehol.Minden klappolt." megjegyzésedet a tini csaj kód feltörésére vetited ki :D Ahogy Coce is irta, okés hogy ez egy bugyuta akció sci-fi, de akkor kezeljük is annak és tényleg ne ebben akarjuk meglátni, hogyan müködik például az amerikai hadsereg :lol:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van! A feltűnt repülő zuhant le Afganisztánban.

Helikopter.

 

Amúgy ezt nem értem. Blackout megnézte magának a helit, aztán unaloműzésből eltüntette, és utána várt még két hetet az akciózásig? Vagy még korábban másolta le a helikoptert? De akkor meg pláne mire várt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... már mióta vár mindenki egy jó Cthulhu filmre... de ez mintha túl olcsónak tünne, nem? Az imdb-s 5.5 pont se sok jót sejtet.

Valami hasonló lesz a Coverfield is vagy csak az eddig 1-18-08 -ként ismert alkotás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.