Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ocean's Thirteen

 

Nagy kedvencem az első két rész. Különösen az atmoszféra tetszik, ami a filmeket áthatja. Jó zene, pörgő ritmus, és a sorozatos, feszes poénok. Gyakorlatilag a 3. részben is benne van minden, még több mennyiségben. Viszont én csak DVD-n ajánlanám, mivel feliratosan megy a mozikban. Az első kettő szinkronja majdhogynem annyit számít, mint a Vissza a jövőbénél. Úgyhogy mindenképpen újranézést igényel.

Lesz ez még jobb is akkor. 10/7,5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel leégett Rómában a Cinecitta nevű filmstúdió. Itt forgatták annak idején a Ben Hurt, Édes élert-et és sok más filmet.

 

Híradóban azt mondták még, hogy abban a stúdióban keletkezett a tűz amelyikben a római birodalomról szóló Róma című szuperfilmet forgatták. 2000 négyzetméteres stúdió díszletei leégtek és átterjedtek más épületekre is.

 

Lehet, hogy ez a HBO-s Róma akar lenni, de annak már vége van nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az a Róma akar lenni, csak igen nagy a veszteség, mert tudtommal ez volt mindenidők legdrágább költségvetésű sorozata, és a díszleteit újra fel akarták használni egy újabb hbo-s sorozatban. Meg azért a filmstúdió is maga hatalmas eszmei veszteség, ha a többi filmet is tekintjük, amiket itt forgattak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: erről a filmről mit kell tudni?

 

Donát

A Coen testvérek új thrillere. Cormac McCarthy regényéből készült (én mondjuk nem olvastam :)), akik látták Cannes-ban azt mondják, hogy Coenék ezzel végre visszatértek csúcsformájukba. Javier Bardemre érdemes lesz figyelni benne, állítólag ikonikus gonosz-alakítással állunk szemben (ő van a plakát hátterében) :)

 

Aki amúgy ismeri régebbi munkáikat (Fargo, A Nagy Lebowski, Véresen Egyszerű, Barton Fink, A Halál Keresztútján, stb), az kb. tudhatja, hogy mire számíthat... Aki meg nem ismeri filmjeiket, pótolja gyorsan, mert az amerikai mozi egyik legeredetibb rendezőpárosa ez.

 

Ha valamelyik film minősége felől biztos vagyok a közeljövőben, akkor ez az :D

 

Trailer itt:

http://www.apple.com/trailers/miramax/nocountryforoldmen/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma a Simpsonst, hát nagyon jól szórakoztam. :)

Alapból szeretem a sorozatot, láttam minden részét, és hát a filmnek sem kellet szégyenkeznie.Az egyetlen hatalmas hiba a filmen a hosszúság: 80-90 perc nem elég hogy teljesen kibontakozzon egy ekkora sztori, szívesen néztem voltam még 1 órán át Simpsonékat.Szinkronosan néztem, de majd betervezek egy feliratos mozizást is augusztus végén.Mondjuk pár szereplőnek érdekesen torzították a hangját, például Bartnak olyan hangja van mintha tököm rúgták volna, ami nem mondható el a sorozatbeli hangjáról.

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chicagóban, a Wizard World-ön volt egy szép kis bemutató a Dark Knight-ból. Videó egyelőre nincs, csak egy report:

 

http://www.aintitcool.com/node/33653

Nagyon jól hangzik, remélem egyszer felkerül a netre a videó is.

És remélem hogy hitelesen oldják meg Harvey átalakulását, nem úgy mint az előző Batman szériában.Milyen hülyeség már hogy az egész élete során jó oldalon álló Dent mert leöntötték savval hirtelen a világ ellen fordul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól hangzik, remélem egyszer felkerül a netre a videó is.

És remélem hogy hitelesen oldják meg Harvey átalakulását, nem úgy mint az előző Batman szériában.Milyen hülyeség már hogy az egész élete során jó oldalon álló Dent mert leöntötték savval hirtelen a világ ellen fordul.

Én nem félek tőle, hogy elrontják. A Nolan testvérek tudnak forgatókönyvet írni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a L'ecsót. Mese kategóriában 9/10-et nyugodtan adok neki. Egészségesen van benne minden adagolva. Finom. :)

Én is ma (azaz az óra jelenlegi állása szerint már tegnap) néztem meg, és nekem is tetszett. Remek kis családi mozi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.