Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pár hozzászólás a Kis Vukhoz a filmb*zin.

ÉRdemes elolvasni, főleg GregThomas hozzászólását. Már látta, és tömegesen mentek ki családok a premier előtti bemutatóról... :) Azért ez gááááz

Na ez se semmi. :)

 

http://geekz.blog.hu/2008/04/18/filmkritik..._minuszt_adnank

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, észrevettem, még egy pillanatra rá is fordult Hudra. De egy másik kameramant is észrevettem azon az utcán, ahol landolt a szobor kobakja.

Azért kíváncsi vagyok, képesek-e még egyszer így elsütni ezt a koncepciót. Elsőre üdítő volt, újszerű, de kérdéses, hogy másodszor is megáll-e a lábán.

Ott az utcán elég sokan filmeztek, mobiloztak.

Én azt se bánnám, ha valami híradós stáb szemszögéből látnánk a sztorit a folytatásban. :) Igazából én attól rettegek, hogy majd megmagyarázzák, hogy honnan való a szörny és egyéb teóriákat. Szerintem ez így volt jó, hogy nem rágták az ember szájába a válaszokat. Lehet filózni rajta és szerintem ez tartja fönt az érdeklődést. :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából én attól rettegek, hogy majd megmagyarázzák, hogy honnan való a szörny és egyéb teóriákat. Szerintem ez így volt jó, hogy nem rágták az ember szájába a válaszokat. Lehet filózni rajta és szerintem ez tartja fönt az érdeklődést. :)

Igen, ez tényleg adott egy olyan "az utcából bele a közepébe" érzést. Maximálisan átélhető a szereplők helyzete, hiszen nem csak FPS nézetből látjuk a szitut, de csupán ugyanannyit tudunk, mint ők. Sokkal könnyebben elképzelhető, hogy mit csinálnánk a helyükben.

Ha most mindent megmagyaráznának, hát az elvenné a feelinget.

Viszont, egy TV stáb, vagy egy katona szemszögéből kíváncsi lennék. Mint az Aliensben, csak most az egész film így készülne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl az a jelenet "testközelből" amikor Hud az elektronikai boltban vette a híradást. Ott, akkor ugye a stáb éppen a katonák mellett volt és éppen az élősködők támadását vették. Na azt megnézném a kövi részben teljes hosszában. :)


Igen, ez tényleg adott egy olyan "az utcából bele a közepébe" érzést. Maximálisan átélhető a szereplők helyzete, hiszen nem csak FPS nézetből látjuk a szitut, de csupán ugyanannyit tudunk, mint ők. Sokkal könnyebben elképzelhető, hogy mit csinálnánk a helyükben.
Ha most mindent megmagyaráznának, hát az elvenné a feelinget.
Viszont, egy TV stáb, vagy egy katona szemszögéből kíváncsi lennék. Mint az Aliensben, csak most az egész film így készülne :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg brutál lenne.

Egy rendítehetetlen tudósító csapat, amint végig tűzközelben, és szánt szándékkal követik a lényt. Míg a mostani hősök többnyire inkább elkerülnék. Igaz, Jasen és Hud is hip-hop tesztközelbe került vele.

Viszont volt egy szerintem nagyon gáz pillanata a sztorinak. Amikor felnyúlt a helikopterért. Egészen odáig nem tűnt akkorának, hogy olyan magasra felérjen a szájával, max a kezeivel. Szóval, ha csak nem ugrott, ami mondjuk nem elképzelhetetlen, de egy kicsit túl hihetetlen volt. Viszont jobban sült el, mint az I am Legendben a helikopteres baleset, mert az baromi gáz volt.

De nekem a maximálisan kedvenc jelenetem a hadsereg betoppanása. A négyes-fogat halad az utcán, aztán szörny belép, zutty egy rakéta és máris állt a bál. Az nagyon ütött. Ha DVD-n lesz DTS hangsáv, azt hiszem, a szomszédok újra imáiba foglalnak :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a való világból is vannak rendíthetetlen csapatok a híradós stáboknak, ettől nem félek, hogy ne használnák ki. :?

Igen, kicsit furcsa volt a hihetetlen testközelisége a bombatámadás utáni káoszban, de olyan nagy hibának nem rónám fel. :) Az adrenalin amúgyis annyira dolgozott bennem, hogy szerintem az se tűnt volna fel bennem ha át is szökkeli valamelyik felhőkarcolót. :D Nagyon hatásos jelenet volt annyi szent.
Ááá várom már a jövő hetet, remélem fain lesz a DVD. :) A sima DVD verzión tuti nem lesz DTS hangsáv, de talán valami arc majd felpakol valami Blu-ray-ről leszedett DTS hangsávot, mint ahogyan azt a 300 esetében tették. :? Már ha lesz BR-en DTS. :?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és tetszett is neki. :) :)

És nekem miért ne tetszett volna?

Szó szerint azt írtam róla hogy "Nem lett a kedvencem de szerintem egész jó. ".

 

Ha jól emlékszem te nem annyira lelkesedtél be rajta. :?

Elég ritkán van olyan hogy egy filmen nagyon belelkesedek. Ez még nem jelenti azt hogy az adott filmusz nem tetszik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült egy másik fórumon, hogy már ebben a filmben is több lény van.

Ami főleg a különböző méretek miatt érezhető. Vagy elszúrták az animációt, vagy legalább két lény van, mert a film végén, mikor Hudot megrágja, az max négy-öt emelet magasnak tűnik, nem 20-nak. Eleve, mikor lecsap a helikopterre, a szája majdnem akkora, mint a gép maga. Egy ekkora pofával lazán elnyelte volna Hudot, ám még csak be sem fért teljesen a szájába, sőt, ott alig tűnt nagyobb a szája, mint Hud maga. Ráadásul a lábfeje sem tűnt akkorának, mint egy tank, holott egyet lazán eltaposott.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült egy másik fórumon, hogy már ebben a filmben is több lény van.

Ami főleg a különböző méretek miatt érezhető. Vagy elszúrták az animációt, vagy legalább két lény van, mert a film végén, mikor Hudot megrágja, az max négy-öt emelet magasnak tűnik, nem 20-nak. Eleve, mikor lecsap a helikopterre, a szája majdnem akkora, mint a gép maga. Egy ekkora pofával lazán elnyelte volna Hudot, ám még csak be sem fért teljesen a szájába, sőt, ott alig tűnt nagyobb a szája, mint Hud maga. Ráadásul a lábfeje sem tűnt akkorának, mint egy tank, holott egyet lazán eltaposott.

Hű, ez érdekes, bár szerintem ez filmes "baki". De az ötlet maga tetszik. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami ezt még alátámaszthatja az az, hogy:

 

...ugye annyi lövedéktől, rakétától csak el kell hulljon pár bestia :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én most néztem meg a Cloverfieldet és nekem lett lett a kedvencem, hogy enyhén fejezzem ki magam.

- Először is ötletles volt! Kétségtelen.

-Ez a lelkesedés elmúlt az első 10 percben. Sajna az első 30 percben semmi nem történt.

- Az utána következő látványos részek tényleg jók voltak, és tetszettek, de maaarha rövidek voltak.

- Így a hosszú, unalmas részek meg hosszak... :)

- A végére azt hittem történik is majd valami...de tévedtem.

- Persze egy 100perces filmnél nem sok minden lehet, ha a 30. percnél indul be a dolog...

NA jó most persze megint csak a negatív dolgokat írtam le, de azért tényleg ötletes, és ahol kellett látványos volt a film. De azért nem mostanában nézem meg még1x. :)

 

Elég ritkán van olyan hogy egy filmen nagyon belelkesedek. Ez még nem jelenti azt hogy az adott filmusz nem tetszik.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max. amit a trailerből láttam...

Akkor aztán főleg nem árultunk el semmit, mert most néztem utánna, és a trailer még olyanokat is tartalmaz, amit mi már bőven spoiler mögé tettünk :)

Szóval ne izgulj, semmit, de semmit nem lőttümk le előtted, amire a trailerben nem láttál. Max azok előtt tettük nyílvánvalóvá néhány dolgot, akik nem látták a trailert sem, meg a posztert sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb néztem meg 400-adjára a TDK trélerjét.

JÖJJÖN MÁR AZ A FILM!!!!

Tudja valaki, végül is mikor lesz a bemutatója? Engem is nagyon érdekelne ez a film, Bale miatt, aki egyre jobban bejön, ahogy egyre több filmjét látom, és persze Ledger miatt is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: össze kéne vetni a hsz-ed egy régebbivel. Ha jól emlékszem, régen nagyon nem akartad megnézni a Batmant. :D Vagy rosszul emlékszem? Ha rosszul, akkor bocsi, ha nem, akkor tök jó, hogy megváltozott a véleményed :D

Szerintem nem igazán van értelme azzal foglakozni hogy régebben hogy álltam hozzá.

Amúgy most kicsesztél velem mert vissza kellett néznem az összes HSz-t egészen "2007. May. 20. - 14:15"ig hogy átgondoljam a TDK-hoz való viszonyulásom alakulását. :D

 

Az értelmetlenség ellenére azért nagyvonalakban nagyjából sorrendben levezetem az elejétől:

Előjött az a Jóki kép amin a szétmart psychonak csak a szétrúzsozott monoklisszemű hófehér pofázmánya van amin teljesen kiakadtam. Főleg az a sok szájkence akasztott ki.

Előjött az a bankrablós kép amin azok a hülye maszkok vannak a faszikon és azon is kiakadtam mert azt hittem hogy az a gumibőr domináns szerepet kap a filmben.

A Botmotor kinézete és a tízer is lesokkolt.

 

Később eleresztettem néhány saját szórakoztatásomra szánt poént Jókiról ami nem azt a célt szolgálta hogy lehúzzam a faszit hanem azt hogy röhögtessem magam mert rossz kedvem volt.

Ahogy szaporodtak a Jókis képek szép lassan megbékéltem vele.

Megjelent az a "Botman éjszaka az ablakban áll és a várost bámulja" poszter amit lehúztam mert nem jött be. Ami azt illeti még mindig nem jön be és nem is fog de ez van. A többi poszter azért már okés volt és onnan már elkezdett tetszeni és érdekelni a dolog.

Találtam egy forgatásos videjót ami annyira tetszett hogy be is raktam.

Kiszivárgott a moziban felvett tréler ami nem tüzelt fel ami nem csoda mert alig lehetett látni és hallani belőle valamit. Abból akkor még csak a robbanások tetszettek.

Megjelent normálisan és onnan már teljesen megtetszett az egész szóval a pálfordulás már akkor megtörtént.

Megtetszett a moci mert láttam hogy Botman hogy hasít lődöz és figurázik vele, Jókival se volt több problémám mert láttam hogy tiszta psycho, Botman pedig ahogy vártam kemény mint az előzőben és gondolom ebben még keményebb lesz.

Megtaláltam az első hat perces mozis videót amiből kiderült hogy a bankos általam pocséknak tartott maszkok csak rövid ideig vannak a filmben. Lehet hogy több rablás még van azon kívül benne de azt biztos kibírnám valahogy főleg ha Jóki úgy marhul ahogy az elején amit nagyoin bírtam. Nagyon jó az a hat perc csak sokallom benne azokat a hülye maszkokat de ezt az kompenzálja hogy Jóki cinkosai hullanak mint a legyek ami megritkítja a gumibőr-állományt az meg főleg tetszik ahogy Jóki intézkedik a vége felé.

 

Ennyi a történet. :D

 

 

Egy dolog van amit nem értek: Hogy lehet annak örülni hogy valaki mást elkezdett egy film érdekelni? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minél több embert érdekel a film, annál nagyobb a Hype.

 

Minél nagyobb a hype, annál izgatottabban várom a filmet.

 

Minél izgatottabban várom a filmet, annál jobb nekem addig.

 

Minél jobb nekem addig, annál jobb a kedvem.

 

Minél jobb a kedvem, annál többet örülök.

 

Hát így. :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor valószínűleg azért nem értettem mert a második ponttól kezdve egyik se illik rám.

Én nem igazán tudok olyasminek örülni hogy másoknak egy film nagyon tetszik és nem szoktam különösebben izgatottan és jó kedvvel várni egy filmet sem és olyan is csak egyszer volt a TDK előtt hogy egy filmet nagyon de egyáltalán nem izgatottan vártam és az a Tranformers volt. A TDK-ra se mondanám hogy izgatottan várom. Nagyon várom de nem izgulok miatta.

Moziba meg úgyis csak egyedül járok és csak olyan filmre amiben biztos vagyok hogy tetszeni fog és eddig minden film tetszett amire elmentem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.