Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Kis Vuk című "produkció" szerintem jobban tette volna, ha már eleve DVD-re jön ki - persze, csak ha muszáj kiadni, és nem lehet bezúzatni minden, ezzel kapcsolatos anyagot. Szégyen az egész. A héten megnéztem a 2. előzetest is, hát, rosszul is lettem tőle. Remélem, a nemzetköziségéből nem lesz semmi, mert szégyent hoz az egész országra. 1,4 milliárdért. Pffff...

Nem tudom nem felemlegetni az Egon és Dönci című alkotást. Tavaly novemberben mutatták be, egy cirka húszfős egri csapat csinálta 120 millió forintból, és szerintem vérprofi, világszínvonalú munkát végeztek. Fájdalmas arra gondolnom, hogy az ő művüket sokkal kevesebben ismerik meg, mint ezt a rókázást, csak azért, mert az utóbbinak nagyobb a hírverése... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap tartott az Index egy vetítést a Vukhoz ( az eredeti, a megismételhetetlenhez), mely előtt ezt a kis üzenetet vetítették le. Hát én bazz 32 éves fejjel is meghatódtam. Nagyon sajnálom Dargay-t, hogy szembesülnie kellett neki ezzel a korcs Kis Vukkal.

 

http://index.indavideo.hu/video/Jo_szorakozast_a_Vukhoz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Egon és Döncinek szerintem csak a megvalósítása a jó, minden egyéb kuka.

OFF

 

Mármegint ez a kategorikus kijelentés... Obi, mikor szoksz már le ezekről a "minden egyéb kuka", "az egész egy nagy f*s" és társai ledegradálástól? Attól, hogy neked nem tetszik, még nem kell minden egyebet kidobni a kukába, és másnak igenis tetszhet.

 

Ha neked nem tetszik, akkor tessék finomabban fogalmazni, nem kéne azokat megbántani, akiknek megtetszik. És hiába van ott a "szerinted" akkor sem kéne így ledegradálni filmeket.

 

Mondd azt, hogy neked nem tetszik, de ha valaki alkotott valamit, ami egyesek szerint remek munka, akkor ne mondjál már rá olyat, hogy kuka, amíg nem látom, hogy te akár csak megközelítőt is fel tudnál mutatni.

 

Köszi!

 

Más kérdés, hogy pl. ha a Kis Vukra írnád, hogy kuka, akkor biztos, hogy senki nem vitatkozna veled, mert azt nincs ember, aki alkotásnak minősítené.

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, leszokhatnál már a helyesírási és morális javítgatásokról.És ebben az esetben épp hogy nincs igazad, ha nekem ez a véleményem akkor leírom.Senkinek a lelkébe nem gázoltam most bele, mert megint csak az én személyes véleményemet írtam le.Egy szóval se írtam hogy másnak nem tetszhet.

 

Más kérdés, hogy pl. ha a Kis Vukra írnád, hogy kuka, akkor biztos, hogy senki nem vitatkozna veled, mert azt nincs ember, aki alkotásnak minősítené.

 

Hát épp ezaz!A Kis Vuk szerinted kuka, ezért már azt a filmet lehet szidni.Nem egy ember van a világon akiknek tetszett a film, főleg a gyerekeknek.De mivel neked nem tetszik ez a film, már nyugodtan rámondhajuk hogy gagyi.Gratulálok.

 

És ha adsz nekem 200 millió forintot akkor olyan rajzfilmet csinálok neked amilyet akarsz, ha nem akkor meg ne hozz fel ilyen közhelyes dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kis Vuk szerinted kuka, ezért már azt a filmet lehet szidni.Nem egy ember van a világon akiknek tetszett a film, főleg a gyerekeknek.

Uhhh... ez mellbe vágott. Tudsz mutatni ilyen pozitív kritikát (fórumról vagy bárhonnan)? Kíváncsi lennék, mi lehet szerintük jó benne.

 

Más: Stargate Continuum teaser trailer:

http://www.gateworld.net/video/newsandfeat...208754002.shtml

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra enyhén szólva is bántó, hogy Zoli méltat valamit, ami a kis Vukhoz képest valóban sokkal kevesebb pénzből készült, és jó, erre te mindenféle magyarázat, kommentár, értékelés nélkül beírod, hogy "kukába" való.

 

Ha ez a véleményed:

 

a) akkor is tessék rajta finomítani, mert valaki épp most írta be, hogy tetszett neki. Azzal, hogy leírod, hogy a kukába való, a másik véleményének nem tiszteletben tartását, pocskondíázását követed el. Nem, nem a kritika miatt. A kritika stílusa miatt.

 

b) indokold meg, ne csak odavess egy leminősítő jelzőt

 

c) gondold át, mert szerintem ha adnék neked 120 milliót, akkor se tudnál nekem ilyet prezentálni, így tehát nem én vagyok az, aki közhelyekkel él.

 

Sajnos sokan vannak olyanok, akik ilyenkor azt hiszik bizonyos pénzből bármit képesek lennének megcsinálni, csak azért, mert még nem láttak annyi pénzt egy helyen egyszerre, de a fent említett mű pontosan azért kuriózum, mert annyi pénzből bizony nem sokan tudnának összehozni egy olyan animációt, mint ők (és bocsi, hogy téged nem sorollak azon kevesek közé, akik igen, de sajna semmiféle erre mutató jelet nem láttam még tőled -- nevezetesen, hogy kiugró tehetség lennél, legalább annyira, mint azok, akik ezt a filmet készítették. Ha mutatsz nekem referenciát, animációs munkát, és társait, akkor természetesen visszavonom.)

 

És most nem célzatosan rád szeretném irányítani ezt az egészet, de enyhén szólva elegem van azokból az emberekből, akik állandóan minősíthetetlenül kritizálnak, és sajnos nagyon sok ilyen van Magyarországon. Konkrétan a Szávay--Talmácsi kettős valamint a Kézilabda-válogatottunk állandó minősíthetetlen hangnemben történő pocskondiázása (Szávay egy két rossz meccse után: "Száva Takarodj" "Talmácsi, te szerencsétlen" és még lehetne sorolni) ami itt OFF, mégis megjegyezném, mert bizonyos szemszögből nézve ez is csak véleménynyilvánítás, aminek azonban épp úgy elejét kellene venni, mint az ilyen "kukás" hozzászólásoknak.

 

A véleménynyilvánítás joga szabad, ez igaz, de figyelmedbe ajánlanék egy másik fogalmat: a tiiszteletet, a másik munkájának a tiszteletét, a másik véleményének a tiszteletét, mert ezek azok, melyek miatt kétszer is meg kell gondolni a "kukás" hozzászólásokat.

 

Ami meg a helyesírásra vonatkozik: ha úgy érzem, hogy bántóan hibás, akkor igenis szólok, mert mindannyiunk érdeke, hogy a nyelvünket helyesen műveljük.

 

 

Ody: Bocsánatot kérek az OFFért, de úgy érzem, hogy ezt a dolgot, konkrétan a véleménynyilvánítás szabadságát és a tisztelet dolgot egyszersmindenkorra tisztázni kellene, mert ez elég nagy sértődés forrás lehet a fórumon. Nem erre az esetre gondolok, hiszen Zoli könnyen lehet, hogy egyszerűen csak átlapozta Obi1 hsz-t, de a későbbiekben mindenképpen feszültségforrásként szolgálhatnak ezek, úgyhogy jó lenne elkerülni.

 

 

A kis Vukra visszatérve pedig: igen, szerintem egy ramaty mű keletkezett (mert megcsúfolja az igazi történetet, mert az animáció is gyenge annyi pénzből, mert a történet szerintem nem igazán épületes, mert kicsavartak mindent, ami az eredetiben jó volt, mert elbulváriasodott az egész az eredetihez képest), és mivel az emberek 99%-a ebben egyetért, hidd el, ha csinálnánk egy felmérést, kijönne, így ez esetben nem szúrna szemet ha a kukás hsz-d arra irányítanád, azt viszont sosem állítottam, hogy ettől még a hsz helyes lenne.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbáltam minnél finomabban megfogalmazni a véleményemet, de nem tudtam mert a film számomra nem több egy tech-demo-nál.Végig olyan érzése van az embernek hogy "jó-jó, gagyin lett megcsinálva, de lásd el nekünk mert amatőrök vagyunk".A másik eléggé idegesítő az volt hogy az istenért se akartak megszólalni, csak mormogtak.Legalább pár szinkronszínészt kereshettek volna, de nem.Az animáció is hagy kivetnivalót maga után.

 

Egyébként a modellezés az egyik hobbim, nem kizárt hogy jobbat tudnék csinálni.

 

Dzséjt: Hát 5-8 éves gyerekek nem igen szoktak fórumokra járni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbáltam minnél finomabban megfogalmazni a véleményemet, de nem tudtam mert a film számomra nem több egy tech-demo-nál.Végig olyan érzése van az embernek hogy "jó-jó, gagyin lett megcsinálva, de lásd el nekünk mert amatőrök vagyunk".A másik eléggé idegesítő az volt hogy az istenért se akartak megszólalni, csak mormogtak.Legalább pár szinkronszínészt kereshettek volna, de nem.Az animáció is hagy kivetnivalót maga után.

Na, ez így már teljesen korrekt. Köszönöm!

 

Dzséjt: Hát 5-8 éves gyerekek nem igen szoktak fórumokra járni. :P

 

Sajnos az a helyzet, hogy sok gyerek már nem feltétlenül tudja mi is az igazi Vuk, és hogy egyáltalán nem erről kellene szólnia egy mesének. A mai világban nevelkedett csemeték pontosan az ilyen "remekművek" miatt ehhez a stílushoz szoknak hozzá, de azok, akik az igazi Vukon nevelkednek, pontosan tudják, hogy milyen minőségbeli különbség van a kettő között.

 

Egyébként tényleg elszomorító látni, hogy a régi magyar rajzfilmeket idéző Ludas Matyi, Vuk, Szaffi, stb. egyre ritkábban fordul elő manapság. Inkább próbálnak az animációra, látványra, és az újkori stílusra (állandó, néhol erőltetett poénok, bél-poénok, (vagy hogy mondják ezt :D), és pörgetett stílus).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Stargate Continuum teaser trailer:

http://www.gateworld.net/video/newsandfeat...208754002.shtml

Nagyon cool.

Attól félek h ez a sok akció, a hatakok mind1 résznél lesznek és a film többi részében meg semmi nem történik.

De remélem tévedek.

Ez a záró záró film..jónak KELL lennie! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korántsem záró film. A harmadik film a Children of the Gods SE lesz, illetve már van tervezet a words-SG-1 crossoverre (ez lenne a tényleges 3. új film).

 

Végülis egy részben lesz, mert lesz egy II. Antarktiszi csata, csak F-302-esek helyett most F-15-ösök mennek. Illetve, a Földet már bombázni fogják a ha'tacok. Szóval ez a final fight.

 

Nagyon cool.

Attól félek h ez a sok akció, a hatakok mind1 résznél lesznek és a film többi részében meg semmi nem történik.

De remélem tévedek.

Ez a záró záró film..jónak KELL lennie! :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, bazz, végre műxik a www.cloverfieldfiles.com site. :D

Két kisfilmet nem tudtam még feloldani (Beth képeit, meg a szörnytámadás helyszíneit nem tom sorrendbe rakni) :D

De a lényeget sikerült (a katonásdit elsőre :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két kisfilmet nem tudtam még feloldani (Beth képeit, meg a szörnytámadás helyszíneit nem tom sorrendbe rakni) :D

De a lényeget sikerült (a katonásdit elsőre :D ).

Nálam is vannak még zárolt anyagok, de asszem meg kell néznem a filmet mégegyszer, hogy tiszta kép legyen előttem :D

De amúgy marha ötletes magoldás az egész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívem, azt hiszem, az avatarod alapján nem akarom én látni a Cloverfieldet :hmm: Már a múltkori film is betett, szóval a lelkivilágom miatt ilyesmit most hanyagolnék :(

Hát ha én kibírtam a Ferencsteinedet, akkor te is túl tudod vészelni majd ezt :P

Elárulom, hogy sokkal durvább a fenti film mint a Cloverfield. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.