Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Múmia3??, Nem úgy volt hogy fraser nem váall több részt? (Ő maga mondta)

Hát ezen nincs miért meglepődni, mármint, hogy egy színész kijelenti, hogy soha többé, aztán mégis van egy újabb alkalom. Elvégre, Sigorney Weaver is azt mondta az Aliens után, hogy soha többé Ripley... aztán mégis lett A3, majd a nagy finálé után még AR is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasember

 

 

Az idei év ha nem a legszórakoztatóbb, de azok közül az egyik, annyi szent. :clap: ( Év elején vagyunk még :D )

Hatalmas beszólások, remek akciójelenetek, zúzós rockzenék, könnyen fogyasztható sztori.....Kell ennél több? Ehhez a filmhez biztos nem.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Man on Fire (USA 2004)

 

Tony Scott nagyot alkotott. Nem mondom, hogy 'ismét' mert a Top gun enyhén szólva sem a szívem csücske (de nem is anyira rossz film azért). Egyszerűen csak nem az én stílusom. De a tűzben edzett férfi.....huhhh ezt látni kell! Ritkán csinálnak ennyire hangulatos akciófilmet, ráadásul olyat amiben jó adag érzelem is van. Denzel Washington mostanában össze van nőve Scott-al, de ez egyáltalán nem baj. Remekül hozza a megfáradt, kiégett zsoldost. Persze ez csak csepp a tengerben, hiszen ebben a filmben mindenki remekel. Elég ha csak Dakota Fanning -ot említem, aki megint zseniális. Egyszer még nagy színésznő lesz ebből a kislányból.

 

Nem akarok egyetlen poént se lelőni a filmből így csupán ajánlani tudom azoknak, akik szeretik az olyan bosszú történeteket, ahol valóban szenvednek a bűnözők.

 

Oldi és frenkie! Ha még nem láttátok, akkor gyorsan pótolni a lemaradást!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Man on Fire (USA 2004)

 

 

Oldi és frenkie! Ha még nem láttátok, akkor gyorsan pótolni a lemaradást!

Már anno le lett csekolva. :D Tényleg nagyon jó film, bár nekem csak a vágással voltak problémáim, de ettől a rendezőtől már megszokhattuk. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Man on Fire  (USA 2004)

 

Tony Scott nagyot alkotott. Nem mondom, hogy 'ismét' mert a Top gun enyhén szólva sem a szívem csücske (de nem is anyira rossz film azért). Egyszerűen csak nem az én stílusom. De a tűzben edzett férfi.....huhhh ezt látni kell! Ritkán csinálnak ennyire hangulatos akciófilmet, ráadásul olyat amiben jó adag érzelem is van. Denzel Washington mostanában össze van nőve Scott-al, de ez egyáltalán nem baj. Remekül hozza a megfáradt, kiégett zsoldost. Persze ez csak csepp a tengerben, hiszen ebben a filmben mindenki remekel. Elég ha csak Dakota Fanning -ot említem, aki megint zseniális. Egyszer még nagy színésznő lesz ebből a kislányból.

 

Nem akarok egyetlen poént se lelőni a filmből így csupán ajánlani tudom azoknak, akik szeretik az olyan bosszú történeteket, ahol valóban szenvednek a bűnözők.

 

Oldi és frenkie! Ha még nem láttátok, akkor gyorsan pótolni a lemaradást!

Pont egy hete láttam én is.De van más elözménye is hogy megnéztem.A story alapja egy könyv amit olvastam vagy 15 éve.Az írót nem tudom de az volt a címe, hogy a "testőr".Még a nevek is ugyanazok.a film egyvalamiben különbözik a könyvtől, de amúgy hűen követi azt.

Tetszettek a kihallgatásai. :D

 

Én is ajánlanék nekd egy hasonló, mégpedig a "Másik Én" címü filmet Jodie Foster-rel.

Az elején megölik a férjét valami utolsó sz*r alakok(tényleg nulla az értékük a társadalom számára), egy borzasztóan primitív ok miatt.Na Jodie aztán nekiáll ölni a bünözőket, és nincs nála kegyelem.Amit persze teljes mértékben támogatok.Elöszőr agyonlőni, aztán megbocsátani neki.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.