Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Reisenbüchler Sándorról van szó.

Azt már nagyon régóta tudom hogy többek között az ID4-ben meg a "Men In Black"-ben az ő hangján szólaltak meg Willie figurái és tegnap miután olvastam hogy meghalt rögtön utána is néztem hogy mikor és miért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy olvasom hatalmas siker lesz a TDK.A Pókember 3 tartja a nyitórekordokat, de a TDK-ból eddig nyolcszor(!) annyi jegyet adtak el mint a Pókember 3 előtt - és már csak 3 hét van hátra az amerikai bemutatóig.

 

No azért ez csöppet sem a film sikerének tudható be ( az ugye majd a kritikákból fog kiderülni, hogy kinek mennyire tetszett), hanem annak, hogy Heath Ledger halála "remek" reklámfogás. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért ez csöppet sem a film sikerének tudható be ( az ugye majd a kritikákból fog kiderülni, hogy kinek mennyire tetszett), hanem annak, hogy Heath Ledger halála "remek" reklámfogás. :P

Hiába számít jó reklámfogásnak Ledger halála, nem emiatt váltottak rá ennyien jegyet.És kritikák már vannak, szám szerint hét darab, és mind pozitív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nézőszámnak sokszor nincs köze ahhoz, hogy jó-e a film vagy sem. Vannak nagyon jó filmek, amelyek elbuknak a mozibemutatón, és évekkel később fedezik fel őket, mint pl. épp a nemrég említett Blade Runnert. Aztán vannak nem angol nyelvű filmek, amelyek soha nem jutnak el igazán széles tömegekhez, pedig valódi gyögyszemek (sok európai film jár így).

És fordítva sem lehet feltétlenül levonni a következtetést. Nem minden aktuális blockbuster hagy maradandó emléket maga után. De ezt nem a TDK-val kapcsolatban mondom, mert ott tényleg megvan minden esély rá, hogy igazi jó film legyen. Remélem, nem okoz csalódást. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol olvashatók ezek az írások?

Itt - már van nyolc belőle.

 

Pildi, én nem állítottam hogy a nézőszámnak köze van az adott film minőségéhez.Csak örülök hogy sok embert érdekel, mert ez pont az a film ami megérdemli az elsöprő sikert.Kétség kívűl baromi jó film lesz, itt van pár dolog amit gyakran emlegettek a kritikusok:

-Olyan a film mint a Keresztapa II

-Az utóbbi 3-4 év egyik legjobbja

-Minden kritikában megemlítik hogy Heath Ledgernek KELL elvinni az Oscart

-Túl hosszú a film (ezt csak egy helyen írták, de emiatt lehúzta egy ponttal)

A film hosszúságán kívűl más negatívumot nem írnak, csak azt hogy a Madárijesztő nagyon keveset szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába számít jó reklámfogásnak Ledger halála, nem emiatt váltottak rá ennyien jegyet.És kritikák már vannak, szám szerint hét darab, és mind pozitív.

 

No majd meglátjuk mit is kamatoztat ez a sok jegyeladás. A hét darab kritika meg nem sok. :)

Amúgy Pildivel nagyon is egyetértek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a Gotham Knight. Nekem nagyon bejött. Az 5. rész tetszett a legjobban. De mindegyiknek szép volt a látványvilága. Páran biztos furcsálni fogják pl az első részt.

Amúgy érdemes megnézni a Dark Knight előtt.

Azt mondják ez amolyan átvezetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a Gotham Knight. Nekem nagyon bejött. Az 5. rész tetszett a legjobban. De mindegyiknek szép volt a látványvilága. Páran biztos furcsálni fogják pl az első részt.

Amúgy érdemes megnézni a Dark Knight előtt.

Azt mondják ez amolyan átvezetés.

Épp most töltöm, remélem jó lesz.De addig is egy szép Batman kép. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wanted. Hatalmas film volt. :-D Az idei év második olyan képregényadaptációja ami nekem 100 %-osan bejött, anélkül, hogy egy sort is olvastam volna belőle. :)

Asszem Batman-nek fel kell kötnie a gatyát, mert mind a Vasember, mind a Wanted remek kikapcsolódást nyújtott. :) ( A Hulkot meg még ugye nem láttam, de azt majd immár csak DVD-n. )

Szóval remek látvány, izgalmas sztori. Ez volt a Wanted. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wanted után amúgy, tegnap megnéztük DVD-n a rendező előző két filmjét amivel mondhatni felemelkedett a neves rendezők közé...szóval a DVD játékosba került az Éjszakai Őrség, illetve a folytatása, a Nappali Őrség. A stílusjegyek alapján elégé szürreális filmnek tartom az első részt, de amellett, hogy én nagyon nem kedvelem ezt a stílust, maga a film és a történet tetszett. A második rész pár foknyival talán jobban is. Egy nézést mindenképpen megér. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több oldal szerint ez is szerepel a TéDéKá végefőcímében:

 

In memory of our friends

HEATH LEDGER

&

CONWAY WICKLIFFE

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval remek látvány, izgalmas sztori. Ez volt a Wanted. :)

Na Oldie, meghoztad a kedvemet. :) A Vasember nekem is nagyon tetszett, pedig én sem olvasok képregényeket. Robert Downey Jr olyan jó volt benne, hogy már csak miatta érdemes a filmet megnézni, és sztori is kellemes volt. Ha a Wanted ugyanez a kategória, akkor nem lehet rossz. A következő film, amit moziban megnézek, ez lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Oldie, meghoztad a kedvemet. :) A Vasember nekem is nagyon tetszett, pedig én sem olvasok képregényeket. Robert Downey Jr olyan jó volt benne, hogy már csak miatta érdemes a filmet megnézni, és sztori is kellemes volt. Ha a Wanted ugyanez a kategória, akkor nem lehet rossz. A következő film, amit moziban megnézek, ez lesz.

 

 

Szerintem ha a Vasmeber ennyire tetszett, akkor a Wanted is fog. :) Kicsit véresebb, talán túlzottan is naturisztikus, de ettől függetlenül remek beszólások itt is vannak. :) A történetben itt talán több a dráma és az akciójelenetekben talán felül is múlja a Vasembert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most meg már félistenítjük John "cafattálövökmindekit" Rambot. :)

 

 

Ebben tévedsz.John Rambo maga az isten, nem csak fél. :)

 

Annyit a Mesterről, hogy a mai napig a fő téma a munkahelyen.Ha van valami csúnya hír ,akkor egyből az megy, hogy vajon John Rambo nhogy oldaná meg.Perrsze mi tudjuk.Gépágyú elő és ÍRTÁS.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szóval a DVD játékosba került az Éjszakai Őrség, illetve a folytatása, a Nappali Őrség.

Nekem éppen a stílusa miatt nem jött be annyira az Éjszakai őrség, hogy utánna megnézzem a Nappali őrséget is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem éppen a stílusa miatt nem jött be annyira az Éjszakai őrség, hogy utánna megnézzem a Nappali őrséget is.

 

 

A folytatás már az úgymond megszokott akciófilmes mederben folyik, szóval a különböző szürreális képbeállításoktól itt már mentesülünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.