Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amivel kialakult egy szép "bagoly mondja verébnek" effektus. :D

Alapvetően igen, de ha látnád a kettő közti különbséget, akkor más lenne a helyzet. Te nem akarod megnézni moziban, én viszont szerettem volna volna a TPM -et először ott megnézni, de nem bírtam várni szeptemberig. Persze a magyar bemutatón is megnéztem kétszer, szóval fizettem a termékért (nem beszélve a DVD kiadásról). Ennyit a bagoly-veréb effektusról.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rohantunk volna Amerikába csak azért hogy megnézhessük a filmet?

Nem kellett volna feltétlenül rohanni. Repülő is ven a világon. :D

 

Amik 2-3 héten belül kerülnek ki a netre azok nézhetetlen szutyok sz*r verziók, lehetetlen élvezni őket.

Azért vannak normálisak is. A J.R.-et a Cloverfieldet szinte DVD-RIP minőségben néztem meg és az "Iron Man" is elég jó minőségű volt és egy hét elég volt nekik ahhoz hogy úgy felkerüljenek a netre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy furcsállom Rog, hogy nem nézed meg moziban először. TDK-s avatar, meg számtalanszor te hypeoltad itt a filmet elsőként, ha kijött egy új kép róla. :D

Mondjuk visszagondolva, mikor a sokunknál libabőrt okozó trailer kijött, akkor még be se jött neked a film hangulata. Mik okozzák nálad ezeket a pálfordulatokat? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nem akarod megnézni moziban

Nem azt írtam hogy egyáltalán nem akarom moziban megnézni hanem azt hogy az első nézés nem számít hogy ott legyen de ezt már lentebb már írtam.

 

fizettem a termékért (nem beszélve a DVD kiadásról).

Én is fizetni fogok a mozijegyért mert moziban is megnézem és a DVD-ért is fizetek majd mert én is megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mik okozzák nálad ezeket a pálfordulatokat? :D

Nincs itt újabb pálfordulás csak nem vagyok egy sokszor moziba járós típus és egyre kevésbé van kedvem moziba járni. Tavaly például csak a trafókat és a DH4-et néztem meg moziban és a kettő közül csak az előbbit töltöttem le és azt is csak az első nézés után. Ezévben meg eddig csak az "Iron Man"-t néztem volna meg először moziban de szinkrósan adták ezért maradt a töltés.

Még az is lehet hogy időközben meggondolom magam és megvárom hogy a TéDéKá-t elkezdjék a honi mozikban nyomatni és nem töltök előtte.

Amúgy még most is hájpolom. Az első nagy trélert már rengetegszer megnéztem, a másodikat szintén rongyosra néztem és tovább is rongyolom, nagyban lesem a party-s, a betörős, a "Joki vs bőrkoma", a kihallgatós "TV spot"-os és a tudtommal legutóbbi IMAX-es videót és igyekszem kerülni a spoileres dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog:Én '99-ben megvártam a szeptembert az EP 1-gyel.Egyszerüen egy Star Wars film annyira fontos számomra, hogy nem vagyok hajlandó elöszőr megnézni letölltve ,sőt sosem töltöm le őket még kollégáknak sem.Egy képet láttam a "Z"-ésről és rettenetes volt, a haveromnál meg ott volt az asztalon de nem kellett.Persze szídtam a forgalmazót mint a bokrot, de fenomenális élmény volt szeptemberben elöszőr látni a moziban magyarul.Még mondtam is a ahevromnak, hogy nem hiszem el hogy nem bírsz várni, nem gyerek vagy hanem felnött.Mert egy gyereknél érthető hogy nem bír várni.

 

 

TDK természetesen moziban bár utálom a mozit az iszonyatos jegyárakért és a tirpájk zabáló, szürcsölő közönség miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első nagy trélert már rengetegszer megnéztem, a másodikat szintén rongyosra néztem és tovább is rongyolom, nagyban lesem a party-s, a betörős, a "Joki vs bőrkoma", a kihallgatós "TV spot"-os és a tudtommal legutóbbi IMAX-es videót és igyekszem kerülni a spoileres dolgokat.

A Prologue van már 1080p-ben is, és azt mondhatom hogy KÖTELEZŐ.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen moziban kell először megnézni az olyan filmeket, melyeket nagyon várunk.

Persze, hogy elkerüljem a tahó-brigádokat én szépen csütörtök déli időpontban fogok beülni a TDK-ra, ahogy az Indy-nél is tettem, és nem is volt zavaró tényező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Wanted ot.

Nagyon kis kellemes, kikapcsolós, és tökös film.

Tényleg nagyon jó volt. Nem gondoltam volna.

Egy gondom volt vele, hogy kicsit kiszámítható, bár nem sok minden van amit ki lehet következtetni.

Spoiler: 

Arra gondolok, hogy simán ki lehetett találni, hogy Cross Wes apja. 2 dologból azonnal nyilvánvaló volt. Wes is kételkedett a szövetben, és jótékony hatásában. A másik, mikor megemlítette Wes, h eddig Cross mindenkit megölt tökéletes pontossággal, csak Őt hibázta el... :D

Amúgy 7/10 - érdemes megnézni mindenkinek. Akár még moziban is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt mondhatom hogy KÖTELEZŐ.

Ha annyira kötelezőnek érzed akkor nézdd meg minél többször. Nem tart vissza senki. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen moziban kell először megnézni az olyan filmeket, melyeket nagyon várunk.

Ez most úgy hat mintha törvényszerű lenne. Szerintem csak akkor néznék meg minden engem érdeklő filmet moziban először ha törvényt hoznának róla amire semmi esélyt nem látok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak dvd-n lesz.

Bár én nagyon nem értelek Oldie, szinkronizált Jokert én el se tudnék képzelni. Másfelől várhatsz minimum novemberig hogy megjelenjen dvd-n a film, és addig négy hónap hátravan.

De miért nem jó neked feliratosan?

 

Írtam már. Rühellem amikor a pocsék felíratozástól se a szöveget nem látom, se pedig annak bogarászása közben a filmet. Majd ha lesz valami fekete csík alul és arra rakják a feliratot, esetleg megnézek ilyen filmeket. Nem azért fizetem ki a drága mozijegyet, hogy aztán ne értsek a filmből jónéhány percnyit, pert per pillanat a felirat színe beleolvad a háttérbe.

Másrészről négy hónap elteltével is ugyanaz lesz a filmben mint korábban :D :D Nem fogok lemaradni semmiről, sőt azt is értem, hogy mit mondanak a szereplők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki ne warezzoljon mert Odynak nem tetszik.Csak az ő felfogása az ok.Na holnap jövök ,mert már remeg a gyomrom tőle.Nem tudom miért csinálja, lehet hogy hoplnapra megnyugszik.Még a nemzetiséget is belekeverte.

 

 

Ody:Remélem azért ezt átgondolod és bocsánatot kérsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki ne warezzoljon mert Odynak nem tetszik.Csak az ő felfogása az ok.Na holnap jövök ,mert már remeg a gyomrom tőle.Nem tudom miért csinálja, lehet hogy hoplnapra megnyugszik.Még a nemzetiséget is belekeverte.

 

 

Ody:Remélem azért ezt átgondolod és bocsánatot kérsz.

Én azt remélem, hogy átgondolod azt az állapotot amiben ide írsz. Egy józan frenkire nagy szükség lenne, aki építi a fórumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma ismét megnéztem a Batman Begins-t! Remek bevezető film. Remélem a második részben is nagy hangsúlyt fognak fektetni a karakter fejlődésre, ami az első rész nagy erőssége. Eddig számomra ezek a képregény filmek mind egy kaptafára készültek, ahol a főhős gyorsan felveszi a végső jellemvonásait, és így csordogál a film. A Nolan féle Batman más! Már alig várom az augusztust. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt remélem, hogy átgondolod azt az állapotot amiben ide írsz. Egy józan frenkire nagy szükség lenne, aki építi a fórumot.

Úgysem bírom ki, hogy ne szóljak bele :D Frenkie sokszor reagál hevesen, ezt tudjuk róla, te meg sokszor feleslegesen kötözködsz. Csupán erről van szó, semmi extra. A fórum meg épül magától is, többnyire építőek vagyunk, és nem rombolóak, az az kevés meg belefér, szerintem természetellenes is volna, ha időnként nem alakulnának ki viták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Régen a lego volt a kedvenc játékom..." Micsoda nő... :D

 

Amúgy megnéztem a Hancockot.

Hát nem éppen erre számítottam, de nem volt.

Sokkal több poén kellett volna, és h eldöntsék mit is akarnak. Drámát, v vígjátékot.

Még most sem tudom.

Egy 6/10 azért belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam már. Rühellem amikor a pocsék felíratozástól se a szöveget nem látom, se pedig annak bogarászása közben a filmet. Majd ha lesz valami fekete csík alul és arra rakják a feliratot, esetleg megnézek ilyen filmeket. Nem azért fizetem ki a drága mozijegyet, hogy aztán ne értsek a filmből jónéhány percnyit, pert per pillanat a felirat színe beleolvad a háttérbe.

 

Megértelek, mondjuk nekem még nem volt olyan problémám hogy ne tudtam volna elolvasni. Elég lenne csak azt a módszert alkalmazni hogy fekete keretet raknak a betűkre(mint a számítógépen), így világos és sötét jelenetekben egyaránt kiolvasható lenne a felirat.

 

Másrészről négy hónap elteltével is ugyanaz lesz a filmben mint korábban :D:| Nem fogok lemaradni semmiről, sőt azt is értem, hogy mit mondanak a szereplők.

 

Én csak azt nem értem hogy van benned annyi akaraterő hogy ne nézd meg a filmet. :D

 

 

Frenkie, lemaradtam volna valamiről? Végigolvastam az utolsó néhány oldalt, de nem találtam semmi olyat ami ezt váltaná ki belőled (kivéve ha a probléma forrását a pohár alján kell keresni :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértelek, mondjuk nekem még nem volt olyan problémám hogy ne tudtam volna elolvasni. Elég lenne csak azt a módszert alkalmazni hogy fekete keretet raknak a betűkre(mint a számítógépen), így világos és sötét jelenetekben egyaránt kiolvasható lenne a felirat.

Ez tényleg egy jó ötlet lenne. Én amúgy ilyen problémával az Ocean's 13 alatt találkoztam. Néhány nappali jelenetben nem lehetett elolvasni a feliratot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Én csak azt nem értem hogy van benned annyi akaraterő hogy ne nézd meg a filmet. :D"

 

 

 

Tod a korral már türelem is jár bónuszként :D

 

Amúgy van olyan film amit csak eredetiben vagyok hajlandó megnézni. Ilyen pl a 300.

A múltkor pl a Transformers néztem meg úgy, hogy szinkronizáltan és ugyan eleinte tartottam tőle, de aztán végül egész tűrhető volt magyar hanggal is. Még a robotok hangja is jó volt. :D Egyedül talán a századosnak tűnt a hangja macskanyávogásnak. :|

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztük a Batman Gotham lovagjai-t.

 

Háááát...elégé felemás érzéseim vannak. Az utolsó filmet leszámítva elégé felejthető volt. Megvalósításban azonban a sok celluloid film után igazi felüdülés volt.

Az Animatrix viszont jobban bejött műfajilag. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztük a Batman Gotham lovagjai-t.

 

Háááát...elégé felemás érzéseim vannak. Az utolsó filmet leszámítva elégé felejthető volt. Megvalósításban azonban a sok celluloid film után igazi felüdülés volt.

Az Animatrix viszont jobban bejött műfajilag. :D

 

Teljesen egyetértek. Az Animátrix sokkal jobban tetszett, hozzáadott valamit a filmekhez. Ez a Gotham Knight pedig olyan semmilyen, majdnem elaludtam a nézése közben.

Nekem is csak az utolsó rész tetszett igazán, az legalább szólt valamiről. A rajzstílus se tetszett, az egyik Batman jelmeznél alig tudtam megállni a röhögést. És amilyen fejeket vágtak néha..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek. Az Animátrix sokkal jobban tetszett, hozzáadott valamit a filmekhez. Ez a Gotham Knight pedig olyan semmilyen, majdnem elaludtam a nézése közben.

Nekem is csak az utolsó rész tetszett igazán, az legalább szólt valamiről. A rajzstílus se tetszett, az egyik Batman jelmeznél alig tudtam megállni a röhögést. És amilyen fejeket vágtak néha..

 

Én pl kicsit hiányoltam egy "Osiris utolsó útja stílusú" Batman animációt is :D Nem voltak rosszak itt amúgy a rajzok, csak valahogy a sztori volt félpercenként ásítós :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Régen a lego volt a kedvenc játékom..." Micsoda nő... :D

 

Amúgy megnéztem a Hancockot.

Hát nem éppen erre számítottam, de nem volt.

Sokkal több poén kellett volna, és h eldöntsék mit is akarnak. Drámát, v vígjátékot.

Még most sem tudom.

Egy 6/10 azért belefér.

 

 

Ugyan korábban már leírtam a véleményem, de így visszagondolva talán még jobban tetszett. :|

Ugyan én is bevallottan full vígjátékra számítottam, de valahogy ez a drámai színvilág benne nagyon jó volt. Nekem elsőre a Férj és férj című film ugrott be hirtelen, de ha visszagondolok a sok vígjátékra, azokban is voltak azért drámai tartalmak, még ha nem is ennyire talán komolyak mint a Hancockba. :D

 

Azon a sodrófás fejbevágásnál nem tudtam abbahagyni a röhögést. :P Nagyon ott volt a szeren az a jelenetsor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan korábban már leírtam a véleményem, de így visszagondolva talán még jobban tetszett. :D

 

Kezd elegen lenni az olyan filmekből, amikor nem tudják h mit is hozzanak ki a filmből.

Ugyanez volt a férj és férjel. Trailer full poén. Erre ien melegvédő, drámás baromság.

Jó persze a vígjáték része nagyon ott van, de ha én egy vígjátékra "ülök be" akkor azt is szeretnék kapni.

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.