Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a Fűrész négy részét, mert még eddig elégé ódzkodtam tőle :P

Elég jó, de némileg már a negyediket erőltettetnek vélem.

Akár csak én. Elég lett volna a három rész, az még belefért. Bár szerintem az első volt az igazán jó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki látta már ezt a "MÉLY HARAPÁS (Teeth)" című filmet? Most olvastam róla egy rövid felvezetőt, és kíváncsi lennék a véleményekre... elég betegnek tűnik így elsőre.

 

Olvastam róla, de nem merem megnézni :P Sok férfitársam jut szerintem ehhez az elhatározáshoz amint elolvassa a sztori tartalmát. :P

Amúgy horror-vígjáték, vagy ilyesmi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agyatlan kritikusok. Megjelentek az első negatív kritikák a TDK-ról, és olyanokat kifogásoltak hogy nagyon sötét és komor a film, túl komolyan veszi magát, Joker túl rémisztő.. :roll:

Ezek mind-mind hatalmas pozitívumok! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a Joki túl rémisztő dologról eszembe jutott amit az IMDB triviájában olvastam.

 

Spoiler:

Van egy olyan rész amiben Joki elmegy Brúsz rejtekhelyére és amikor azt forgatták Caine Miska egy csomószor elfelejtette a szövegét mert Ledger nagyon félelmetesen játszott. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agyatlan kritikusok. Megjelentek az első negatív kritikák a TDK-ról, és olyanokat kifogásoltak hogy nagyon sötét és komor a film, túl komolyan veszi magát, Joker túl rémisztő.. :roll:

Nekem a kedvencem eddig, hogy Joker azért pocsék, mert Heath Ledger homokos cowboy-t játszott anno... no comment. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agyatlan kritikusok. Megjelentek az első negatív kritikák a TDK-ról, és olyanokat kifogásoltak hogy nagyon sötét és komor a film, túl komolyan veszi magát, Joker túl rémisztő.. :roll:

 

 

Korábban én is írtam, hogy ettől tartok én is. Kicsit idegen a képregény tematikájától. Pl a Star Warsból se lehet kegyetlen horrorfilmet forgatni, mert oda az eredeti élmény.

No majd meglátjuk....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került gondoltam megírom, hogy már kering a neten DVD minőségben! :roll:

 

Találkoztam vele, de én még várok picit a szinkronosra :D

Amúgy aki látta az valahová az első és második rész közé teszi. Inkább az első részre hajaz. Ez már jó jel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Szerintem Nolan már bemutatta a Begins-szel, hogy igen is meg lehet oldani egy képregény adaptációnál is, hogy komolyan vegye magát. Nolan olyan zseniálisan építette fel a karaktereket, azok változásait, és a történet valósághűségét, hogy innen nincs vissza út: ezen a vonalon kell továbbmennie, ami valószínűleg komolysághoz, sötétséghez vezet.

 

A semmiből jött képességek, és megmagyarázhatatlan dolgok ideje lejárt a Batmannél... bár az is igaz, hogy én antispoileres vagyok a második részt illetően, tehát nem biztos, hogy a vonulatot tovább viszi Nolan, de remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem én Donát, de ez már akkor se az a Batman. :D

 

Azért egy kis misztikumot jó lett volna megtartania, de asszem végül is még Batman repüléseire nem adott magyarázatot. :D Azok ugyanolyan fantasztikusak mint Keaton esetében. És szerintem nem is kéne ezt megmagyaráznia. Elvégre sci-firől van szó. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pár napja néztem meg a 89-es Batmant, és bár sok helyen érződött rajta a túl képregényes hangulat, nekem nagyon tetszett. Megteremtett egyfajta atmoszférát, a gótikus és piszkos díszletek, a groteszk hangulat, és nagyszerű zene miatt. Ez valahogy hiányzik Nolan verziójából, hiába van benne a top10-ben az a film. Azáltal hogy a való világba lett ültetve a sztori a Batman fíling eléggé kiveszett, mondjuk hozzáadott sokkal több mindent a remek koncepció által.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan számomra tökéletes Batman-t alkotta meg. Nem csak maga karakter, hanem az egész világ amiben elhelyezte úgy jó, ahogy van. Én a régit meg se tudtam nézni....nekem nem jönnek be azok a filmek. Általában sok képregényfilmmel is az a bajom, hogy egyrészt bugyuta, másrészt nem mond semmit az embernek, így ezekből kifolyólag még szórakoztatni se szórakoztat kellően. Remek példa rá a spiderman. Ott mindenki csak van....két perces háttérmagyarázatokkal. Ráadásul elég szolgaszerűen követi a képregényt, ami nem sok újat ad a filmnek.

 

Ez az új Batman más. Remek ötleteket vitt bele Nolan, és a hangulat az végre olyan, ami engem is megfog. Ha a második rész is olyan jó lesz mint első, akkor új kedvenc születik majd, amit közvetlen az SW után, a második helyre fogok rakni. Csak sajna sokára lesz még a bemutató. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.