Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sajnos nem. Ha lenne, csutkakoma már megdobott volna vele, én meg kiraktam volna az AVPUniverzumra :D

 

Látom szép kis vita alakult ki a fórumban Ironside körül. :D Én hozzád hasonlóan örülnék neki, mert remek karakterszínész és kitűnően hozza a katona szerepet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom szép kis vita alakult ki a fórumban Ironside körül. :D Én hozzád hasonlóan örülnék neki, mert remek karakterszínész és kitűnően hozza a katona szerepet. :)

 

Egyetértek! Ironside egyik nagy kedvencem. (Bilincstáncban nagyot alakít Brad Douriffal, igaz, ott nem katona, de nagyon jó kis filmecske)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom szép kis vita alakult ki a fórumban Ironside körül. :D Én hozzád hasonlóan örülnék neki, mert remek karakterszínész és kitűnően hozza a katona szerepet. :)

Szolid kis vita volt (a Transformershez vagy az időutazás és a Skynet haderejének elterjedése mellett... azok úgy 10-20+ oldalasak :D).

Nagyon jó lenne Ironside szerintem - mert tényleg frankón alakítja a katonát, meg amúgy is, a Seaquest óta nagyon bírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézőjelben az az új :) (Jó, két-három hetes.)

Gondolom ez abból a vidiből van amit Conoztak. Abban az értelemben tényleg nem új. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy alakulnak a dolgok ezen a téren?

Sajnos csak többszöri átszállással lehetne megoldani, szóval marad a taxi. No mindegy. :)

Jó szórakozást Rog! Én is mindjárt indulok. Egyébként ha valaki az Aréna Plázába megy megnézni a filmet, az kap hologramos képeslapot a készlet erejéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak többszöri átszállással lehetne megoldani, szóval marad a taxi. No mindegy. :)
A lényeg hogy összejön. :D

 

Jó szórakozást
Köszi! Neked is jó szórakázást! :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán írjatok bőséggel az élményekről! Spoilert gomb mögé rakni. :D
Áh, úgy mi értelme van? :D

 

 

SZERK: Oldie! mehet a quote mögé közvetlen a szöveg, úgy az igazi. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak többszöri átszállással lehetne megoldani, szóval marad a taxi. No mindegy. :)

Jó szórakozást Rog! Én is mindjárt indulok. Egyébként ha valaki az Aréna Plázába megy megnézni a filmet, az kap hologramos képeslapot a készlet erejéig.

És ha utána eljönnél az astoriáig? Ismeretlenül is fel tudnék ajánlani egy ágyat a galériánkon! Hmm? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha utána eljönnél az astoriáig? Ismeretlenül is fel tudnék ajánlani egy ágyat a galériánkon! Hmm?

Köszönöm szépen az ajánlatot, csak már elindultam amikor küldted a hsz-t.

 

Ja és hogy mit mondjak a filmről? Őő, a (one of the)best.movie.ever megtenné?

Hihetetlen hogy mit műveltek ezek a srácok, a film hozta az elvárásokat, és ha lehet még túl is szárnyalta őket.

Heath Ledger egyszerre volt humoros és ijesztő, remélem hogy megkapja az Oscart mert megérdemli. A fanyalgóknak pedig azt üzenem hogy nézzék meg a filmet, és csak utána alkossanak véleményt róla, mert garantálom hogy változni fog.

Ja, és merem ajánlani az Aréna Pláza moziját, olyan hangzása volt a filmnek hogy csak úgy dübörgött az egész terem. A látványvilág természetesen pazar, és a képi beállítások is mesteriek voltak, remélem hogy azt is jutalmazzák majd a Gálán.

 

11/10

 

Remélem hamarosan Rog is beérkezik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fordítás persze megint botrányos volt, egy csomó poén elveszett, és sok szöveget egyszerűen nem fordítottak le, a maradékot pedig hibásan. Hogy a fenébe találta ki azt a kedves fordító hogy Batmannek van egy fia? De tele volt még a fordítás hasonló baromságokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen az ajánlatot, csak már elindultam amikor küldted a hsz-t.

 

Ja és hogy mit mondjak a filmről? Őő, a (one of the)best.movie.ever megtenné?

Hihetetlen hogy mit műveltek ezek a srácok, a film hozta az elvárásokat, és ha lehet még túl is szárnyalta őket.

Heath Ledger egyszerre volt humoros és ijesztő, remélem hogy megkapja az Oscart mert megérdemli. A fanyalgóknak pedig azt üzenem hogy nézzék meg a filmet, és csak utána alkossanak véleményt róla, mert garantálom hogy változni fog.

Ja, és merem ajánlani az Aréna Pláza moziját, olyan hangzása volt a filmnek hogy csak úgy dübörgött az egész terem. A látványvilág természetesen pazar, és a képi beállítások is mesteriek voltak, remélem hogy azt is jutalmazzák majd a Gálán.

 

11/10

 

Remélem hamarosan Rog is beérkezik. :)

 

Legközelebb gyorsabb leszek! :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.