Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én elhittem. Gondoltam a csaj elmagyarázza a dolog lényegét. A végén leesett az állam. :)

Csodaszépen az animáció, már nagyon várom a filmet is. Mondjuk könnyű kiszúrni, a szeme nagyon furán néz ki, és van a szeme körül egy lila folt ami az eredeti felvételen nincsen, és a bőr anyaga is máshogy veri vissza fényt, túl gumisan.

Egyébként ilyen kicsi felbontáson még könnyű dolguk van, azért HD-ben jobban kijönnének a különbségek.

 

Ez a macskanős hír meg egy akkora baromság hogy na. Nem tudom hogy ki találta ki, de biztos elfelejtette hogy Batman és a Macskanő között erős érzelem fűződött, és hát nem úgy ismerem Bruce-t mint egy MILF-huntert aki 60 éves nőkkel kavar. De maga a feltételezés is hülyeség, hát egy vicc lenne az egész filmből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spiderwick krónikák.

 

Egyik szemem sír, a másik nevet, hogy ezzel a közhellyel fejezzem ki magam, de ennyire nem vettem komolyan a filmet, hogy most rágódjak a film által kiváltott érzéseken. Tény, hogy kicsit mást vártam.....komolyabbat a mese keretein belül. Ez most valahogy a számomra kapkodós, némileg összecsapott lett, nyoma sincs a varázsnak amit az előzetesből szűrtem le. De oda se neki, a történet működött még ha fércmunka is volt. Talán ha a másfél óra helyet kettőt szántak volna rá. Akkor tuti nevetne a szemem. A karakterek és a fényképezés csodálatosak voltak. A madárevő "disznó" nagyon jópofa lett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a kiégett macskusznős dolog kész besz*rás. Ennyi erővel akár még dominát is lehetne belőle csinálni aki az ostorjával veri a gothami mazochistákat. Bőrkoma tuti ellenfélre akadna benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tegnap láttam végre a Wall-E-t is. :) Már az a kisérő kisfilm, a Presto is nagyon aranyos volt, de Wall-E története teljesen magával ragadott. :) A film ökológiai és egyéb természetű tanulság-részét én kevésbé találtam erőltetettnek, talán kicsit hangsúlyosabb a kelleténél, de megkockáztatom, hogy azért ilyen, hogy a gyerekek fejében jobban megragadjon, végül is ők a Föld reménysége, hogy ne úgy végezzük, mint a filmbéliek. És Wall-E-tól meg csak tanulni lehet mindannyiunknak: segítőkészséget, nyitottságot, bátorságot, önzetlenséget. :) Csak ajánlani tudom én is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez, Halálos iramban 2.0? :) Egyelőre úgy tűnik, nem sokat változtattak a sztorin az első részhez képest.

Némi változtatás azért van. :) Viszont az nekem nem tetszik, hogy az első két rész között játszódik, amikor ugye tudjuk, hogy akkor Brian végigmenekülte az Államokat.

 

Spoiler:

No itt arról van szó, hogy kiengedik a börtönből, hogy szövetkezve Dom-al utánajárjanak Letty meggyilkolásának. Ennyit lehet tudni a sztoriból.

Nekem ezt nagyon meg kéne magyarázniuk.

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, az alapfelállás tényleg nem rossz.

Spoiler:

Viszont ez a Letty meggyilkolás ügy furcsa, tekintettel arra, hogy ott ugribugrizik a trailerben. Most vagy nem szerepel sokat, vagy máris ellőttek egy poént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Gondolom O'Conner. Nem hiszem, hogy Don elengedésért csak az állásából rúgták ki.

Így igaz. Brian került börtönbe, úgy, hogy marha érdekes mód ugye az első két rész között egy rövid összefoglalóban láthattuk hogyan menekül(t) meg előlük. Mindegy, nekem marha furcsa. Nem tudom hogy oldják meg.

Amúgy Vin Diesel rendezni fog egy húsz perces rövid filmet Dominic útjáról a negyedik részig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Híd Terabithia földjére

 

No ennél a filmnél is felemás érzéseim vannak. Az eleje és a vége zseniális, de ezekkel a képzelet teremtett lényekkel valahogy számomra túl groteszk. Érzésem szerint jobban működött volna nélkülük a film. Hasonló kategóriájában a My girl sokkal jobban tetszett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Híd Terabithia földjére

 

No ennél a filmnél is felemás érzéseim vannak. Az eleje és a vége zseniális, de ezekkel a képzelet teremtett lényekkel valahogy számomra túl groteszk. Érzésem szerint jobban működött volna nélkülük a film. Hasonló kategóriájában a My girl sokkal jobban tetszett. :D

Mikor beültem rá, azt hittem, egy teljesen átlagos fantasy lesz. De nem az lett. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor beültem rá, azt hittem, egy teljesen átlagos fantasy lesz. De nem az lett. :D

Én már azért utánaolvastam, hogy miről is fog szólni és éppen ezért érzem feleslegesnek ezeket a lényeket. Oks, hogy képzelegnek meg minden, de akkor is erőltetettnek érzem őket. Bár lehet, hogy második nézésre nem zavarnának. :P

Mindegy. Nekem erős My Girl klónnak tűnt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forgatókönyvet a könyvből csinálják...

Nem. Azt rendszerint a rendező elképzelései után gyártják. A sztori alapja viszont lehet a könyv, sőt, itt biztos az volt, bár nem olvastam. :D De az én véleményem a filmekből születnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél a filmnél a könyv írójának fia volt a film producere, aki gondolom, igencsak ragaszkodott a könyv szellemiségéhez, amit nem mellékesen édesanyja a fiának írt, miután annak meghalt egy barátja gyerekkorában. Személyes cucc volt :D

Engem nem zavartak a lények, csodás filmnek tartom :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem unják még az emberiséget kiírtják, a Földet elpusztítják témát?
Úgy tűnik hogy ez egy örökzöld téma. Ráadásul az egy remake. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.